S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
19. srp 2009

dievcata, ahojte, prijemny podvecer zelam!!!!

bambi09
19. srp 2009

fíííha,nikto tu nebol tak dlho?? 😕 😕 😕
tak vám teda aspoň dobrú noc zaželám a idem aj ja,čaute zajtra 🙂 😉 😔

frisbee
autor
20. srp 2009

no bambucha....ty si ma včera opustila,tak som išla skoro spať 😀

simona55
20. srp 2009

dobre ranko , vcera to tu nebolo ono,co kazdy si zobral sexualne volno? 😀 😀 😀 no aj ja bola som vééééééééééélmi ustata, uz sa mi sem nechcelo,iba som pozdravila vedla, a potom som isla do hajarne 😀 😀 😀 😀 .

jalao
20. srp 2009

Dobre rano, hlasim sa do sluzby! 🙂 Dievcata, dnes ste nejake nazhavene od rana! 😀 😀

frisbee
autor
20. srp 2009

čaute...ja som včera išla spať skoro,dneska som sa skoro zobudila 😀

jalao
20. srp 2009

boze, fris a ja o pol 1!!!! Mala som na noc kamosku 🙂 🙂 Dobre sa sice kecalo, ale ten budik rano bol neznesitelny 😖

frisbee
autor
20. srp 2009

no mňa ráno pred šiestou zobudili tie svinské muchy,čo skáču človeku do ksichtu,tak som musela vstať,a naproti nám robia chodníky,takže hluk už od šiestej,už to mám ako bambi 😀

jalao
20. srp 2009

my tiez nemame na oknach sietky a predvcerom vecer nam skocila do izby cez pootvorene okno megakobylka!! blaaa, ja som nevedela, ako sa jej zbavit, decka hystericky jacali 😖 😖 😖 , ani spat v tej izbe nechceli 😀 😀

jalao
20. srp 2009

dievcata, zachranujem...Fris lieta za psikmi a ich Weckami 😀 😀 , nestihame (ani ja dnes moc nie)..

frisbee
autor
20. srp 2009

keď som tu sama ☹ 😀

jalao
20. srp 2009

nie, moja, ved som tu...ale musim vela dnes odbiehat... ☹

frisbee
autor
20. srp 2009

len pracuj,pracuj,ja vždy iba prebehnem okolo noťasa a ťuknem 😀

jalao
20. srp 2009

bambi, ta je asi na tej plazi dakde 🙂 , ani sa jej nedivim, je riadne horko. Zajtra vezmem decka na kupko, vypytam si pol dna volna...aj zajtra ma byt este takyto upek.

bambi09
20. srp 2009

tu sooom,nie na pláááži 😀 😀 😀
ešte to tak 😀 😀 😀 😝 my máme sieťky,ale v obývačke nám komáre priletia cez balkón,tam potrebujeme doriešiť sieťkové dvere 😝 ale keď sme nemali,tiež asi 3x nám doletela taká veľká kobyla,brrr,vždy mladému na posteľ,to bola šou a to sme bývali na 10-tom poschodí 😅
fris,už som písala vedľa,že sme boli dlho vonku,potom malú obriadiť,aj trochu kuchyňu a išlo sa spať 😝 😝 tak som tu nikoho nezastihla 😅
baby,vydržte v robotke,veď za chvíľu je jeseň a leto v ťahu ☹ ☹ ja nemám rada jeseň,inak všetky ročné obdobia môžem,ale v jeseni mávam depku,že je koniec prázdnin,všade šedivo,keď opadajú stromy,taký smútok na mňa padá... ☹ 😝

frisbee
autor
20. srp 2009

baby,volala som do servisu,že asi to bude v pondelok a cena opravy cca 35 000.- 😠 😠 😠

bambi09
20. srp 2009

joj,fris,tak to potešíííí 😠 😠 😠 to čo tam motor menili??? 😕 😕

frisbee
autor
20. srp 2009

no brúsili motor a rovnali nejakú hlavu..teraz sa budem báť s tým ísť až na juh a bude mi blbé utrácať prachy za dovolenku...

bambi09
20. srp 2009

veď práve ☹ a čo tomu vlastne bolo???prečo to vypadlo??zistili?? 😕

frisbee
autor
20. srp 2009

tam sa dostala voda do oleja a průser.....ja som počítala tak 15 tisíc,že to nie je v autorizovanom servise,tam by to stálo 2x toľko...no v septembri musím do práce,ja nenávidím pohovory,ja tam nič nepoviem,mňa to uráža. 😝

jalao
20. srp 2009

no, chvilu som tu...dnes fakt nestiham...Bambi, lenze ja som bola z tej kobylky uplne vedla, na luke je krasna, zelena, ale doma na zavese a potom sprosta skocila za pocitac, medzi tie kilometrove kable, co ma kazdny popod stol, no ja som skratka fakt nevedela, ako si s nou poradit...\nervy moje, este teraz ma strasie, ked si na to spomeniem. No som ja za hrdinku, esteze planujem byvat v dome!! 😖 😖
Bris...taky ucet fakt potesi...ale co narobis, budes ho mat jak po generalke!! 🙂

bambi09
20. srp 2009

Bože,toľko sme ešte v servise neplatili,ale počkaj,čo ten autobus 😝 😝 😝
tam sú asi drahé náhradné diely,na Forda,ale aj na náš bus 😝 preto sme doteraz mali vždy škodovku a chceli sme VW,to je cenovo skoro rovnaké a VW Sharan a Seat Alhambra sú skoro identické,tak by sa dali ND aj z toho použiť,ale že VW sa dosť kradnú 😝 tak neviem,no dúfam,že bude šlapať ako tá Felda,za 4 roky iba raz väčšia investícia 😕
a tie pohovory,to ani ja nemám rada,ale keď musíš,tak musíš-Fidorka 😀 😀
neboj,Ty si šikulka,Teba zoberú a ešte aj kolegiálna,ako som čítala 😉 máš môj obdiv a ešte Ti musím IP,len nestíham 😝 a budeme Ti držať všetky prsty,čo máme,však,babule???
ja som vyskakovala,že sa po materskej nevrátim do pôvodnej roboty,ale kríza je kríza,takže už som doskákala a budem rada,ak zostanem aspoň rok,kým nájdem niečo iné 😝 😝 ☹

bambi09
20. srp 2009

jalao,my sme takú krásnu videli na Bradle,pristála mužovi na tričku,máme aj fotku 😀 😀 😀 a ja hmyz tiež nemusím,ale pre mňa je horor had 😝 😝 😝 😖

bambi09
20. srp 2009

no,kočky,idem sa robiť,ale večer budem doma skôr,ako včera,tak nech tu nie je pustooo 😵
čaute 🙂 😉

jalao
20. srp 2009

my ked sme kupili nas pozemok so starym polorozpadnutym domom, bol plny dvojmetrovej prhlavy...kym sme to dali dokopy, narobili sme sa ako kone a bonusom boli niekolko hadich hniezd!!!!!!!!!!!!bleeeeeeeeeeeeeeeeOdvtedy som rozhodnuta, ze "hned, ako to pojde", kupime psa, nech nam tam snori, lebo mam z toho uprimny des, ze niekedy na nejakeho skocim...Mm musi poctivo kosit, stale ho nahanam, POKOS UZ!, nech nemam zly pocit z tej vysokej travy... ☹ ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
20. srp 2009

bambucha,keď neprídeš,tak ťa vymením,doktore.... 😀 😀 😀 ...nie,ale mladá tu bude iba jeden večer,tak asi iba nakuknem

bambi09
20. srp 2009

jalao-brrrrrrrr,tam by ma nikto nedostal ☹ ja mám z plazov fóbiu,ľudských aj živočíšnych 😀 😒
fris,jasné,venuj sa dcére,veď sa tak málo vidíte naživo 🙂 😉 my to pochopíme,dnes máš omluvenku z MK a pozdrav ju od nás srdečne 🙂 😉
a ja už idéééém,heš,heš 😀 😀
idem-prídem... 😀

frisbee
autor
20. srp 2009

bambi...ty nemáš rada hady????? 😀 😀 😀

jalao
20. srp 2009

fris, a ty ich mas zlatko, rada??? planujeme kupit munsterlandskeho stavaca,asi na rok uz... 🙂 poznas to?

frisbee
autor
20. srp 2009

jalao...ja som myslela hada úplne iného 😀 😀 😀

musterland je nádherný...malého,alebo veľkého? 🙂