S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

veď si sa mala pozerať iba jedným očkom cez prstíky 😀 ...a stejne si nemala v úmysle spať 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

P.S.a čo tá baba chudera,čo mala toho herca za manžela a on si k nej každý večer líhal? 😀 😀 😀

vanja
21. srp 2009

fris daj už pokoj, poď na veselšiu tému. 😅

bambi09
21. srp 2009

frisbee-fuj 😀 😀 😀 ja by som si k nemu neľahla,aj keby ma tou sekerou ovalil 😀 😀 😀 ja som si to v polke stopla,potom dopozerám,fuj 😀 😀 iná trauma,to si asi každé decko pamätá z našej generácie 😀 😀 ani Vreskotu nám netrebalo 😅

vanja
21. srp 2009

no ja horory nemôžem, ja sa bojím

frisbee
autor
21. srp 2009

ja som sa tiež dívala iba do polky 😀 😀 😀

rozkaz,Snehuľa,neboj,nebudem ťa týra´t,ako tvoja sestra....ty,ale dracula je tiež dobrý nápad..... 😀 😀 😀
myslela si toho klasického čiernobieleho Nosferatu,čo točili Angličania,na Oravskom zámku???Tam si teraz bola 🙂

Neboj,už dám pokoj 😀 😀

bambi09
21. srp 2009

vanja,to vážne??ja sa na nich vždy nasmejem,teda nepozerávam,ale keď už,tak je mi to smiešne 😅

vanja
21. srp 2009

frisáno toho, a bola tam aj jeho figurína v tom výklenku, myslím, že manžel mi ju cvakol, nech mám spomienku......

vanja
21. srp 2009

a ja som sa už dnes pototo..., lebo manžel dnes večer našiel na kameni na dvore vyhrievať sa malú užovku. Ešte teraz mám zimomriavky. Ale deti mali radosť, že videli hada.

frisbee
autor
21. srp 2009

ale keď dnes nevedia točiť horory,to je samá krv a vnútornosti,viac sa človek bojí v tých od Hitchcocka...čiernobiele a v náznakoch..keď si to musíš predstaviť,čo sa tam deje.Kočky,nepamätáte si thriller,dávali to v telke tak v r.1986...asi...jak ostala tá ženská vo firme večer a naháňal ju tam ten vrah a oni z neho ukazovali iba tie biele tenisky,ako bežia po schodoch?ja si nespomeniem názov 😕

frisbee
autor
21. srp 2009

vanja..tak ten Dracula bol najstrašnejší....fuj,to sme sa učili na dejinách filmu 😝 😝 😝

vanja
21. srp 2009

tak taký horor nepoznám, ja teda ani moc nijaký nepoznám

frisbee
autor
21. srp 2009

vanja...ja som sa minule skoro potatala na cvičáku,bola som tam sama,sú tam také kotce na pre psy a v tom kotci bol taký rýchly čierny ad...ja som prchala 😝

frisbee
autor
21. srp 2009

ad je had 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

vanji,a vy bývate niekde pri lese,alebo odkiaľ sa vám tam dostala užovka?Ja som pod kopcom,mám tam ježkov,žaby,jašterice...teraz sa bojím aj trhať burinu okolo jazierka,vždy tam vybehne taká veľká

bambi09
21. srp 2009

fuj,nebavte sa o hadoch,lebo vám zdrhnem... 😀 😀 😝

frisbee
autor
21. srp 2009

o uhorkách je lepšie,čo? 😀 a kam furt prcháš?

bambi09
21. srp 2009

tu som,len sme so šéfkou niečo preberali... 🙂 😉

bambi09
21. srp 2009

uhorky môžu byť,v akejkoľvek podobe 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

ja si idem pre niečo na pitie,už mi visí

vanja
21. srp 2009

no nad nami ďaleko je les a z lesa tečie malý potôčik za naším dvorom. Takže majú skade prísť. 😅
Ja som teraz prvýkrát videla hada, a to tu bývam už 35 rokov. A manžel mi dnes povie, že robím cirkus kvôli hadovi, žeon je tu 12 rokov a už videl minimálne troch. No tak si ma ukľudnil, ja mu na to.

frisbee
autor
21. srp 2009

no a strkaj potom ruky do záhonu 😝

bambi09
21. srp 2009

fris,čo Ti visííí??? 😀 😀 😀 😀 😀
vanja 😀 😀 😀 😝 za 12 rokov troch?? 😀 😀 😀 dobrýýý,ale ja mám fakt fóbiu aj z užovky a hlavne z hadov-ľudí a keď sa mi s hadom sníva,znamená to falošného človeka v okolí,to už mám overené na viackrát 😖 😝 😝

frisbee
autor
21. srp 2009

jazyk....na čo myslíš? 😀 😀 😀

vanja
21. srp 2009

aj ja sa bojím........
ale aký bol ohľaduplný, že videl hady a nič mi nepovedal, asi vedel ako na tom budem. 😅

frisbee
autor
21. srp 2009

no tak dobre,že si si ho kúpila,zvera 😀 😀 😀

ženy,ja som sa dnes tak zasmiala na beremese...po svatbě..tchýně...to je téma,kam som kedysi písala po prvý raz,ako som objavila tento server....oni to vymažú,my sme si tam vylievali srdiečka,že aké máme svokry a jedna kočka je tak spravodlivo nasr...á,že najprv písala normálne,a potom to vybalila na plné ústa,čo jej baba robí a kam ju pošle...ešte teraz sa smejem 😀 😀 😀

vanja
21. srp 2009

no len to stihnúť prečítať, kým to vymažú
a simonka čo robí zase, zavára?

bambi09
21. srp 2009

fris,šak som rozmýšľala,čo Ti visí 😀 😀 😀
a prečo to tam vymažú??? 😕 😕 😕

vanja
21. srp 2009

žeby som šla skontrolovať všetky visiace predmety u nás doma? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
21. srp 2009

simonka okopáva uhorky-u 😀 😀 😀 😉 lebo mala doma hava,čo len breše,tak sa mu musí venovať 😉
môj už odfukuje a mladá dnes bez kúpania,tak sa nám dievčatá unavili,že len muž naštartoval auto a bola v ríši snov,mám chuť ísť spať do busu,tam je klíma a tu 30 stupňov a kde je ten sľúbený dááážď??v Austrálii?? 😠 😝