S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. srp 2009

to by si nedovolili,ja som tu vážená osoba 😀 😀 😀 😀 no uvidím,idem si "namalovat ksicht na obličej" 😀 aby ten moj drahý nebrblal,že už sme mali odchádzať a čo robím.pá,budem večer 🙂

bambi09
22. srp 2009

utekaj,u nás detto,mama zas sedí za PC 😀 😀 😀 😀 idem ja robiť 🙂 😉 pá večer-teším

simona55
22. srp 2009

ahojte, ja dnes vegetim, ja nezavaram, vcera som si zavarila co som mala , a dnes vegetim, 😉 🙂 chcela by som si precitat ,casopis novy cas,ktory mam kupeny uz minuly tyzden ale este so don nemrkla,ale aj teraz je to tazke lebo maly mi to trha z ruky. 😀 a radsej som ich uz poslala k svokre 😉 nech merkuje na maleho aj ona, itak nam ho nemerkuje nikdy 😝 a takto to musi. 😀 😀 😀

bambi09
22. srp 2009

simonka,to poznám,ja mám také asi 4,ani som ich neprelistovala,kedysi sa dalo aspoň na WC,teraz mi malá už aj tam asistuje 😀 😀 😀 a ten veget Ti závidím,ja som rajtovala celý týždeň,tak idem upratať ten výbuch 😅

simona55
22. srp 2009

fris, omylom som vosla do temy o romoch, a zrazu vydim 😕 fris, kade idem vsade fris 😀 😀 😀 no len tolko otej teme, ze ta doticna pani sa pekne na teba nalepila, 😉 🙂 ale dobre si jej vysvetlila,

bambi09
22. srp 2009

simonka,kde sa to túlaš???v takých hlúpych témach 😖 aj ja som im napísala názor,mali by tú tému zamknúť 😠
Ty si naša,my sme bojovné trpaslice,neboj,my si Ťa nedáme,je mi šumafuk,či je niekto Róm,Žid,Maďar,Slovák,ide o to,čo má v sebe a Ty si naše slniečko 🙂 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
22. srp 2009

simonka,ani si tam nemala chodiť,jak som sa nasrala,jak sú ľudia blbí a zlí. 😠 Tak som sa vrátila z tej hospody,mojeho som tam ešte nechala...to je opravený taký starodávny dom,strašne útulný a na dvore boli súťaže,chlapi behali so sudami piva,hádzali pňom,držali na čas džbány s vodou a tak...sranda.Halušky boli dobré,ale také úplne maličkaté,moj chlap povedal,že mu pripadali chuťou ako knedľa s vajíčkom.Ja som zmizla,pretože chudáci psi ležali za dverami a čakali. 🙂

simona55
22. srp 2009

bambi , to som tam iba ozaj zo zvedavosti vosla omylom som to nasla bola nad nasou temou , alwe ja som zvedavko 😀 ale som si vsetko radsej neprecitala ,lebo by som musela reagovat, 😉 😝 a ja mam niekedy stiplavy jazyk 😀 a som iteligentna baba, radsej sa neponizim stakou mimozemstankou ako je ta doticna 😠 moj ocino ma svagra a jeho deti muzikantou, nerobia ale sa zivia s muzikou, tak su darmozraci? viete lebo nerobia ako mi chudobnejsi na roli, alebo v zavodochale dalo by sa otom pisat ,a rozpravat do rana, 😉 🙂 no ale zostanme pri nas 🙂 fris ta sutaz je taka podobna kde chodi moj muz ,a niekedy aj ja snim ,len tu to k sa sutazi s konikmy, a potom su take to hracky,je tam fasa mmto velmi zaujima,ale ja tam chodim iba po stankoch. 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. srp 2009

simonka,nemá cenu sa rozčuľovať,my vieme svoje 🙂 🙂 🙂 🙂 ja vraždím muchy,vonku prší a tu je ich milión takých skákavých,fuj,ale som z nich nervózna a už som aj priotrávená z toho všetkého,čo som tu nastriekala 😀

bambi09
22. srp 2009

fris,tak super ste sa zabavili-čítam 🙂 😉 simonka,keby to tak bolo brané,tak aj Madonna,habera a všetci umelci sú darmožráči,nie?? 😀 😀 😀 kto má talent,nemusí makať rukami 😝 😝 😉 ale preto nie je darmožráč 😔
mňa vytáčajú mladíčci,čo nám tu denne pod oknami vypiskujú,vykrikujú,v živote to nerobilo,prachy na cigy a pijatiku im štát a rodičia dajú,tak načo???to je aká politika?? 😖 😖
a fris,čo tak strčiť riad do zástrčky?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. srp 2009

riady mám dva!!! 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. srp 2009

tak strč oba a mušky budú death 😀 😀 😀 a malo byť Habera 😀 😅 😝

frisbee
autor
22. srp 2009

už ich tam mám a ešte biolit a ani nemusím piť alkohol,a už sa motám 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 bacha na otravu riadom 😀 😀 😝

frisbee
autor
22. srp 2009

mi to lezie aj ušami 😀

bambi09
22. srp 2009

fuj,ja nemám rada chemikálie,ale keď musíš... 😝 😝 😝 a kde sú zas trpaslice a Snehuľa?? 😕 😕 😕

frisbee
autor
22. srp 2009

zase sme samy 😀

simona55
22. srp 2009

u nas je zase strasne vela komarov, a aj muchy nas sem tam navstevovali 😀 😀 😀 vletel mi do kuchyne véééééééééélky ovad fuj 😀 😝 ledeva som ho do lapila, ja som uz dva roky nepouzivala ziadnu chemikaliu, kupujem tie lepiace pasky , to nam staci, ozaj ked sme uz pri chemikalii, mam taky problem v kupelni nad vanou a medzy kachlickami sa mi robi plesen alebo neviem co to je, skusala som aj fixinelu co je na hrdzu, lebo sa mi vydi ze aj hrdza sa zacina. 😀

frisbee
autor
22. srp 2009

simi,skús savo proti pliesni 🙂 ...máš v kúpelni okno,alebo nie?Ja mám okno veľké,a stejne sa mi robí plieseň.

simona55
22. srp 2009

mam take male , no plesen sa mi nerobi vna stenach ,ale len okolo vane a obkladacke dole,teraz som dala aj taku tekutinu vies co sa dava do umyvadciek n do odtoku, dobre to zacalo penit, potom skusim to savo. 😝

frisbee
autor
22. srp 2009

no mne sa zrážajú pary aj na okne,takže aj tam mám a pritom sa o to tak starám. 😝

simona55
22. srp 2009

tertaz dobru noc, rychlo musim pisat a uz idem lebo moj muzik kuka co a skim pisem, 😝 bleeeeeeeeeee

frisbee
autor
22. srp 2009

dobrú,simonka naša 🙂 🙂 🙂

bambi09
22. srp 2009

simonka,dobrú,máš za riťkou špióna?? 😀 😀
a to Savo by som skúsila aj ja,ja mám Savo na veľa vecí a funguje 🙂 😉
dnes som z malej totál zničená,taká bola protivná a poobede vôbec nespala 😝 😝 ja som menila posteľné,teda nám len plachty a vankúšiky,lebo my spíme celoročne pod dekami,to som sa od muža naučila,len mladý musí mať paplón aj v lete,ale aj tak je celú noc odkopaný 😀 😀 😝 aj malej som menila a prášila matrac,vysávala,no,mám dosť,zajtra len navarím a veget 😝

bambi09
22. srp 2009

už išli trpaslice hajať???tak idem aj ja do vane a niečo mrknem v telke a spať 🙂 🙂
dobrúúú noc 🙂 😉

bambi09
22. srp 2009

a fris,dík za kostričku na dobrú noc,to zas budú sny 😀 😀 😀 😀 papááá 😉

bejbypd
22. srp 2009

ahojte baby viem ze som v darinkinej teme nebola najprijemnejsia chcem sa vam za to ospravedlnit to v prvom rade...ja som sa aj tam vyjadrila ze ju obdivujem a drzim palce...len teraz som zapla net lebo sme boli na navsteve a preto by som sa chcela podakovat fris za to ze mi vyjadrila podporu v jednej nemenovanej velmi nepeknej teme...fris ani nevies ako ma to povzbudilo nerada odsudzujem ludi ci uz su inej pleti alebo podobne a na druhej strane strasne rada sa bijem za spravodlivost a ak je niekto rasista v dnesnej dobe tak je to hlupe a ja to neuznavam a nidy nebudem ako som uz pisala v inkriminovanej teme...takze ja len ze ma to velmi povzbudilo a dodalo silu bojovat za spravodlivost,dakujem 😉 a vam baby dakujem pravidelne vas citam a dobre sa bavim na vasich hlaskach ste vazne zivotabudicky len tak dalej 😉

frisbee
autor
23. srp 2009

bejby.. 🙂 🙂 🙂 🙂 nemáš sa za čo ospravedlňovať,je to diskusia,každý máme svoj názor na veci a každý má právo ho napísať 🙂,ale stále tvrdím,kde končí moja sloboda,začína sloboda iného človeka a nechápem,ako sa niekto može robiť,že je lepší než iní a vyvyšovať sa,akou zásluhou,predsa nik nemože za to,kde sa narodil,že?Veľmi si ma potešila,prišla si tam,a zase zdvihla moju vieru v človeka a zdravý rozum ....v tom boji za spravodlivosť sme rovnaké,ja mám často pocit,že bojujem proti veterným mlynom,myslím si,ježiši,to sú predsa tak jasné veci,alebo sa podivujem nad aroganciou a pitvaním nezmyslov,ja mám fakt za sebou ťažký život a naučilo ma to za prvé hľadať podstatu problému a za druhé nezdržovať sa malichernosťami.Tak,píšem to radostne a chaoticky,proste som rada,že si sa nebála a zabojovala,kiež by bolo takých ľudí viacej,a nakukuj k nám často,my budeme len radi 🙂 🙂 🙂 🙂

simona55
23. srp 2009

ahojte, 🙂 vcera som musela rychlo skoncit, 😝 havko bol za rytkou, 😀 lebo uz on chcel ist na pc lebo ze on tam chodi malo a teraz aby som odisla, 😀 tak hovorim rychlo aby necital nase babske reci tak som isla do hajen, 😀 ozaj to savo som dala a tak sa vydi ze zabera, 😉 ale neviem treba nechat na tom mieste?alebo to uba opretriet? no nnic necham to tam a potom to oplachnem.fris ,bam, tu temu zamkli ale konnecne,naco uz taka tema? viete co uz su tu take temy ze uz ozaj cloveku postoji rozum,niektore otvoria taku temu ze ani sami nevedia co znamena, 🙂 to je uz chore.

frisbee
autor
23. srp 2009

simonka,kľudne ho tam chvlu nechaj,ale potom poriadne opláchni,nech vám to nezožerie kožu 😀 😀 😀
ty sa takými témami ani nezdržuj,píšu to zakomplexovaní a hlúpi ľudia,podstatný je človek,aký je a ako žije,hlavne,že ich polovica chodí do kostola...miluj blížneho svojho...akurát im to nejako uniká 😉