S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
18. črc 2009

ahojteeee 😉
tak fris,som rada,že aspoň na niečo to bolo dobrééé 😀 😀 😀 to dopisovanie,ako Mozillu ja fakt véééľmi málo používam,ale ak si na ňu zvyknutá,tak prečo nie 😉
a teda držím palce,nech domček vydrží a práca sa podarí a my vieme,že si šikulka,počkaj,raz Ti urobíme nájazd k vám a budeš mať komu variť 😀 😀 😀 ale keď už Ti bude drahý doma,tak aj tak máš stravníka,to ja musím variť skoro každý deň,Paťo mi už zje za chlapa a navyše sú prázdniny,takže tak,ale ja rada,aj zaváram rada,tá vôňa džemu,leča,uhoriek,to mi tak pripomína detstvo,domov,takú pohodu mi to navodzuje,aj keď je s tým robota a mne tie sladké gebuziny ála džem z obchodu nechutia a my teda na sladké sme dosť 😝 😝 😀 😀 😅
muž šiel nakúpiť kuracinku,aby bolo na chalupu aj pre malú si naporcujem do mrazáku a k večeru skočíme do Avionu,v Nexte začal výpredaj a že ľudia kupujú,ako diví,tak ak ešte niečo zostalo,pôjdeme omrknúť aj z Ikea ešte nejaké krabice potrebujem a kôš ratanový na deky,len som pozerala,že stojí 1.600Sk,ty kokso,ale tak nemám ich kam dať,posteľ nemá úložný priestor,to je jej jediná nevýhoda oproti starej 😝 😝 😝
tak žienky pekný deň,snáď sem občas stihnem nakuknúť 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
18. črc 2009

bambi 😀 😀 😀 však ale než som sa do toho exploreru dostala 😀 😀 😀 ...a výhodu to má aj tú,že si spolu možeme mailom posielať neslušné obrázky 😀 😀 😀 😀 😀
nájazd kľudne možete urobiť,pokiaľ vám nebude vadiť,že sme stále v procese rekonštrukcie domu a že sú všade chlpy a psi 😀 😀 😀 😀 .Dneska sme mali halušky mňam 🙂 🙂 🙂 🙂 .No džemy u nás nik neje a kilo cukru mám na rok...nesladíme,takže iba do varenia alebo pre návštevy,fakt nekecám,1kg cukru. na rok 😉
Čo mi chýba,sú papriky v oleji a čalamáda,ale to ja so svojim trávením nemožem jesť ☹.
Práve som zistila,že pes má nejaký problém s čumákom,zajtra musíme do Brna na kliniku,kurníkšopa ,furt niečo.

darina60
18. črc 2009

Baby este som Vas v mojej teme nestihla precitat, ale dala som si za ulohu, ze si obidvoje moje temy vytlacim a budem citat ako povinnu literaturu. 🙂 Neviem co tu pisete ake zazitky, ale byt s mojou mamou, 24 hodin denne je dakedy unavne, chudera, dakedy mi tu uz tak lezie na nervy, ako stresuje, ze mam co robit aby som nevybuchla, uz jej dakedy s dcerou aj zle robime 😉 Stale tu chodi do jedneho obchodu, lebo tam predava ceska, a vselico sa od nej dozveda, tak ju chodime tajne fotit, par krat nas nachytala, akoze nadavala, ale uz nam tu sibe dakedy. No a najhorsie, ze mama hrozne chrape. Ja teda po liekoch zaspim, ale dcera prvu noc vobec nespala, no ale babke sme to nemohli povedat. Dcera , ze chodila od posteli k posteli a v noci zistovala ktora to chrape. No a poobede chvilu oddychujeme, s dcerou hrame karty a mama zas chrape o dusu. Tak sa na nej narehoceme. 🙂 Tak prispela som aj sem a idem si uzit posledny vecer, pa aj odtialto na slovensku. A vladi, nezabudni kyvat.A teraz zavidte, som krasne opalena, ako uz davno nie. 😉

frisbee
autor
18. črc 2009

dari,pilne študuj,aspoň sa pobavíš 😀 😀 😀 .čo popisuješ s mamou,to je ako groteska...ja mojemu pri chrápaní dávam vankúš na hlavu 😀 😀 😀 .Nabudúce pojdem s tebou ja,ale tiež chrápem. 😀 😀 😀

darina60
19. črc 2009

No tak Vas strcim do druhej izby a budete pretekat kto dlhsie a silnejsie chrape. Mama sa nechce moc fotit, tak sme sa dnes hrali s dcerou na paparazov, neviem ci sa to tak pise a babku sme tajne fotili. Lenze ta moja dcera, to samozrejme babke uz vyzradila. No a najviaciu prcu mame s takej rodinky, no keby ste ich videli, oni su taky cierny maly, je ich cel8 rodina 5. No a otec ked plaval, taka mala sediva hlava trcala a taky styl plaval ze sme sa sulali a este pritom pluval vodu. Tak ho mama nazvala pluvatko. No a mi s dcerou sme pomenovali dalsich pani pluvatkova, pluvatko junior, pluvatko minijunior, a mala pluvatka. No a aby nam verili doma chceli sme ich odfotit, tak som dcere akoze pozovala a podarilo sa mi stareho pluvatka odfotit. 🙂 Takze som prisepela dovolenkovym zazitkom a lucim sa aj z tejto temy, caute na Slovensku a nezanedbavajte to tu, ked to uz fris zalozila. A podporujte ma na mojom fore jasne. Ozaj ukazovala som dcere tvojho syna , nebolo ho dobre vidiet na foto, ale sa jej zdal stary, no aky stary vsak ma11 a pol to je tak akurat nie?

frisbee
autor
19. črc 2009

Ja sa tiež nerada fotím 😀 😀 😀 a k tomu chrápem,takže spím s tvojou mamou 😀 😀 .Dúfam,že hodíš fotku Pľuvátkovej rodiny do ip 😀 😀 😀 ...my sme tak fotili s mladou babu v bazéne...Talianku,vyzerala ako keď Genzer so Suchánkom robili rodinu Kopečkovic v SOS a Genzer bol manželka Miládka 😀 😀 😀 ...ona plávala,že sa vždy vynorila tou hlavou spod hladiny a v tom momente sme ju fotili,smiasli sme sa ako blbé,čakali sme ,kedy nám dá baba do držky...ona nechápala,a my sme to nemohli zastaviť 😀 😀 😀

bambi09
19. črc 2009

teda baby,som napálená,píšem polhodinový príspevok a ono mi to neodošle,lebo ma medzitým odhlási zo stránky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak je to blbo nastavené,že ma to už občas vytáča 😒
ale som písala,že som sa na vás pekne nasmiala,na vašich príspevkoch a včera som nestíhala,lietala som a makala 😝
bola tu hrozná búrka,blesk udrel asi 5m od baráku,čo je oproti nám,celú dobu sme všetci sedeli na našom novom letisku a čakali,kedy to prejde,lebo to boli také rany,až sme sa trhali,keď udrelo 😝 😝
ale konečne sa schladilo a dnes je príjemne 🙂
malá už druhú noc spala v postieľke a zatiaľ je to ok,klop,klop,klop,prednú bočnicu má odmontovanú,aby mala voľný výbeh ku mne,tak to asi ani nevníma,ako nejakú veľkú zmenu,dúfam,že jej to vydrží 🙂 😉
darinečka,už aby si tu bola,nech to tu rozfofrujeme,lebo nebyť frisbee,tak nám téma aj skape,ada chodí málo,vladka tiež,asi majú povinnosti ☹ frisbee to drží a vanja,simonka a ja to občas postrašíme,to písanie 😀 😀 😀
ja budem síce týždeň preč,ale potom tu zas budem fičať s vami,babule 😀 😀 😀
fris,a čo je hafanovi?? ☹ my sme mali známu,tá mala pddla a tomu sa taký osteň z trávy zabodol hlboko do ucha,tak mu to veterinár vyberal,no,nič príjemné,ale to sme ešte v Trnave bývali,to bolo už strašne dávno...
tak držím palce,nech to s ním dobre dopadne 🙂 😉
a teraz dávajú dvoch nosáňov a takú motorku,ako majú tí dvaja si chceme s mužom kúpiť na dôchodok a budeme brázdiť svet 😀 😀 😀 len aby ma nevymenil za takú mladú,aké si oni tam nahodili 😀 😀 😝
a dari,to opálenie Ti teda tak v dobrom závidíme,teraz si ešte väčšia kočka 🙂 🙂 😉
a písala si o Paťovi???že je starý pre dcéru??? 😀 😀 😀
no vidíš,my už svadbu chystáme,len či nevesta bude chcieť ženícha??? 😀 😀 😀 😝 mne sa zdajú k sebe takí akurát,Paťo mal vo štvrtok 14,ale rozum má na 20 🙂 🙂 😉

vanja
19. črc 2009

nejako sa nám tu zosvadbieva 😀 😀 😀 😀

simona55
19. črc 2009

bam 😀 bi ten rozdiel co mas medzi detmi myslim vekovy ako si si zvikla na druhe ? ako to vnimal patko? nebol ziarlivy?fris to chrapanie 😀 MMtiez strasne chrape a mladsia cera fuuuu tak isto .ani jasa nerada fotim niesom fotogenicka. moj manzel zas je vie sa pekne tvarit na fotkach 😝 😀 😀 ja som taky smutny typ na kazdej fotke som ako na pohrebe. 😝 😝 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. črc 2009

bambi...chudák pes má niečo s nosnou dierkou...buď je to iba ranka,alebo má v hĺbke niečo pichnuté...uvidíme v utorok,keď mu nezaberú kvapky,tak musí do narkózy na zákrok ☹ ☹ ☹
bambi neboj,ja som závislák,ja to tu budem držať furt,aj keby ste nechceli 😀 😀 😀

simonka...mňa musia vyfotiť rýchlo a bez prípravy,ináč tiež vyzerám smutno 🙂 🙂 🙂 ja chrápem ako traja chlapi dokopy 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. črc 2009

P.S. Bambi,keby ťa vymenil,kúpime si svoju motorku a pofičíme dolu Európou spolu 😀 😀 😀

bambi09
19. črc 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 platí,nech si ide za mladou 😀 😀 😀 bude ju mať dlllho ešte na krku,potom Ti dám echo 😀 😀 😀 😀
a my chceme,len nestíhame závisláčiť,teda aspoň ja teraz,blbec som si toho zas veľa naplánovala na krátky čas a potom som nervózna,že nestíham a to som mala v pláne ešte kaderníčku,ale tak počká to až po chalupe 😝 😝
simonka,my sme to tak neplánovali,ale že sme chodili viac ako 10 rokov po podnájmoch tak som to nejako moc ani neriešila,ale kúpili sme vlastný byt a do roka sa podarilo 🙂 🙂 😉 síce malý,ale konečne náš,teraz sme tu už 3 roky,už by som sa sťahovala,ale len do väčšieho 😉
a Paťo nežiarli,len teraz,čo mu malá už lozí do vecí je na ňu občas napálený,ale miluje ju a je to jej veľký ochranca,takže som rada,že sa tak ľúbia,aj malá ho má veľmi rada 🙂 🙂 😉
vanja,no,tak sme si s darinkou povedali,keď máme také krásne deti,prečo ich nedať dokopy,nech máme krásne vnúčatká a aj múdre 😀 😀 😀 😀 😅 😉 ale tak vidíš,neveste ženích nereže,tak to asi necháme na nich,nech si život zariadia,inak toto si ja fakt neviem predstaviť,ako kedysi rodičia vyberali neveste ženícha,vezmeš si ho a basta,bŕŕŕ,to by som nechcela zažiť 😒 😒

frisbee
autor
19. črc 2009

bambi 😀 😀 😀 počkaj,počkaj,to si odflákala to vysvetľovanie...chceme detaily...ako sa vám to podarilo,čo ste robili??? 😀 😀 😀 ja tvrdím našej mladej,že sme ju našli v kontajneri na smeti 😀 😀 😀 😀

bambi09
19. črc 2009

fris,no hádaj raz,čo sme asi tak robili??? 😀 😀 😀 😀 😀
a nie je Ti smutno za dcérou?? ☹ ☹ ako často chodí domov??a s otcom má asi dobrý vzťah,keď ide aj tam,ale veď tak to má byť,mamy musia počkať ☹ 😉 ale nie,ja len,že si sa tešila,že priletí v stredu a teraz budeš čakať až do piatku 😅 😅
no čo už,byť mamou je občas ťažké ale krásne zároveň 🙂 🙂 😉
a máš krásne ostatné deti,tie chlpaté,už som pozrela 🙂 😉

frisbee
autor
19. črc 2009

😀 😀 😀 😀 .Smutno mi je,vidím ju tak 4x do roka.Keď ti napíšem,aký vzťah má s otcom,nebudeš veri´t...je to do IP.A moji chlpáči sú úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasní 😀 😀 😀

vanja
19. črc 2009

frisbee ale aspoň sa teš že ju uvidíš čoskoro. 🙂

frisbee
autor
19. črc 2009

No ale vieš,ako to je...ona je dospelá,má svoj program,fláka sa kade tade a polovinu dňa prespí 😀 😀 😀

vanja
19. črc 2009

veď aj my sme boli mladé....... 😀 😀 😀
a tiež som polovicu dňa dospávala 😀

frisbee
autor
19. črc 2009

no pretože naša chuderka cez deň študuje a v noci pracuje a domov sa chodí najesť a vyspať 😀 😀 😀

vanja
19. črc 2009

aspoň vieš, že sa nefláka.
Ja mám ešte malé deti, a už teraz sa bojím, čo mi prichystajú.
A Bambi sem zase príde o 2-ej v noci. 😀

vanja
19. črc 2009

a s tými znameniami to máte doma pestré 🙂 🙂 🙂
nám to tak nejak vyšlo, že sme dvaja na dvoch 😀

frisbee
autor
19. črc 2009

vanja...ja som si vždy myslela,že sa človek bojí iba o malé deti...omyl to bol...mladá chodila od 15 rokov do Brna na strednú,aj tam bývala,závodne tančila a v noci sa vracala s tréningov,ja som bola z nervami hotová,než mi vždycky zavolala,že už je doma.A najhorší šok sme zažili tento rok,keď letela z Londýna v apríli za sesternicou do Talianska,priletela tam v nedeľu naobed a v noci začalo to zemetrasenie,oni boli hodinu od epicentra a mne decko na skype 4 dni písalo...mami,som sama v byte a hýbu sa steny a všetko sa trepe.Keď letela naspäť,lietadlo malo dve hodiny meškanie a až vzlietli,začala plakať,plakala mesiac a to je prosím psychológ.Nikdy som sa necítila tak bezmocná...tam boli aj diaľnice uzavreté,že nevedeli,či nie sú porušené tunely...inak by som šla pre ňu.

vanja
19. črc 2009

tak ako sa hovorí: malé deti malé starosti, veľké deti veľké starosti.
😨 😨 😨
to ti verím, že si bola bezmocná. Matku najviac serie to, keď sa cíti bezmocná a keď nevie nič urobiť pre svoje dieťa, keď je choré, keď teplotuje, alebo ako to bolo u uteba, že bola ďaleko.

frisbee
autor
19. črc 2009

a to sme ešte k tomu mali nový satelit a ja som to videla na talianskej RAI 1 v priamom prenose...no bolo mi zle

vanja
19. črc 2009

prejdime na veselšiu tému.
Luster príde zajtra? 😀

frisbee
autor
19. črc 2009

😀 😀 😀 😀 neprovokuj,vieš,že som malá a divoká 😀 😀 😀 😀

vanja
19. črc 2009

fris 😀 😀 😀 😀
ja už asi idem spať.
Dnes som okrem obeda nič neurobila, len som vylihovala a som unavená akokeby som porýľovala celú záhradu. 😝 😝 😝 😝

frisbee
autor
19. črc 2009

bež,bež,ja idem tiež,moj ráno cestuje,tak vstávam...som zvedavá na darinku...dúfajme,že už v tom bude jasno 🙂 🙂 🙂 dobrú nocku...furt nemám to uo 🙂

vanja
19. črc 2009

tak dobrú noc
aj ja som zvedavá čo darinka,
a aj zabacek sa neozvala
😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
19. črc 2009

zabacek sa musí ozvať,stačí,že mám nervy s darinkiným chlapom 🙂