S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
23. črc 2009

no to sme už dávno nerobili v posteli 😀 😀

dnes som bola so staršou dcérkou v meste, zase sme rozdžubali peňáze, no ale čo už.
Veď na to sú nie? 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

my sme si už s mojim tiež dávno nevyberali z oka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

čo pekného ste si kúpili?????ja luster 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
23. črc 2009

to som sa chcela opýtať, už svieti?
pokúpili sme aj normálne veci čo sme chceli, a aj somariny. No nezabijem sa keď som na materskej. Ľahšie sa mi rozhadzuje keď nezarábam nie? 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
však si ho sama neviem povesiť...aha,práve som prišla na to,prečo máme v domácnosti chlapov 😀 😀 😀 😀

vanja
23. črc 2009

no vidíš, občas sa v dome niečo vuskytne a ty hneď vieš kto ti chýba 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

no kto...moja trenková obeť 😀 😀 😀 😀

vanja
23. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
23. črc 2009

co je babule ake ste dnes bujne 😀 😀 😀 😀 😀 fris ale ty si mala doma teraz SM co len ste spali?tomi nehovor ani zo srandy 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

simonka 😀 😀 😀 😀 my už sme starší 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
23. črc 2009

aha ako ze ty a manzel? kolkoma s ty a kolkomanzel ?mozes aj ip

helisek84
23. črc 2009

po ránu? to stavaš o druhej? no toto...aj ja budem, už od zajtra 😀 aj ten pár v mladej som videla, aj jak sa spolem nebavili 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

helisek...zase si nedávala pozor...som si ťa čítala 6.53 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ken a Barbie sú prasatá 😀 😀 😀 😀

darina60
23. črc 2009

Vanja, s tými smskami si ma upokojila, ja že ma zavrú, spáchala som trestný čin a to tri krát t.j. kedže poznám trestné právo, tri krát a dost t.j. doživotie by som dostala 😀 😀

helisek84
23. črc 2009

😀 darinka, dvakrát doživotie

fris, mala by si sa setriť a v takú brzkú dobu spať...

frisbee
autor
23. črc 2009

som letela na poštu pre ten luster,konečne...a kurnik,už je tu búrka,asi ma vypnú 😠

helisek84
23. črc 2009

aký luster zase? veď už jeden máš 😕

frisbee
autor
23. črc 2009

ja som vydražila dva...ten prvý až zo Západného Nemecka za 155.-Kč...ten dežo najprv nereagoval,poslala som mu mail,či to mám platiť,potom mi poslal mail,že to má zabalené,a chce rýchlu platbu,tak som mu napísala,že už je to dávno zaplatené,tak mi poslal mail,že platbu obdržal a že to pošle až za týždeň 😠 😠 😠 .a huš je to tu 😀

helisek84
23. črc 2009

no totok, tak foto by som rada kukla 🙂

frisbee
autor
23. črc 2009

tož sa pokusí,víš,že počítač není můj kamarád 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

to je do francouzského pokoje s kovaným nábytkem

http://cm.aukro.cz/item675474328_stropni_lustr....

simona55
23. črc 2009

noooooo super luster teraz uz budem koncit lebo som unavena bola som v kukurici. 😀 😀 😀 😀 idem plavat a hajat.

frisbee
autor
23. črc 2009

papa,dobrú noc... 🙂

vanja
23. črc 2009

hezký lustr fris, a kto spí vo francúzskom pokoji?
lebo my máme iba také že spáľňu, detskú obývačku, jedáleň..... 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
23. črc 2009

no zase si píšem sama so sebou tak idem aj ja spať. 😀 😀 😀
Dobrú noc. 😎 😎 😎 😎

simona55
24. črc 2009

ahojte. dobre ranko snivalo sa mi ze som vydelanieco gulate aze sa to odkotulalo azkvam 😀 😀 😀 😀

darina60
24. črc 2009

simonka, a čo si robila v kukurici 😀 to vieš ja dievča z mesta. 😉 A mi máme teda dosť izieb ale francuzsku izbu nemáme? Porad fris ako vyzerá taká izba, žeby som z mužovej pracovne spravila. 😀

helisek84
24. črc 2009

dobré ránko...

fri, hezkej lustr 🙂

frisbee
autor
24. črc 2009

tož decka,ahojte..pred polhodinou som sem napísala a ono ma to odhlásilio...musím znova 😀 😀 😀

tak postupne....simonka,čo guľaté si videla??? 😀 😀 😀
😀 zariaďujeme izbu v ktorej bývala svokra,moj chlap tam má pánsky budoár 😀 ..nechala som urobiť kovaný nábytok,na blších trhoch v Rakúsku nakupujeme kované doplnky a inšpiráciu beriem vo francúzskych domoch na predaj-vyzerajú ako z rozprávky,kamenné,všetky majú bazén,niekoľko hektárov pozemku ,teraz nestíham,poobede sem hodím link,budete plakať.Ináč my máme hrozný starý dom,ešte stále nie je celkom opravený,furt je to provizórium.

simona55
24. črc 2009

dari vies my smesi na prilepsenie zobrali na starost 1hektar kukurice a to mu sime aj obrabatale neni to nic namahave lan to teplo a co stym robime? vies je taka kukurica ze chlap a zena tak zene sme museli vytrhat stred 😀 😀 ale uplne na spici aby nekvitla a potom ju chlap opeli aspon nam to veduca vravela.ani ja sa tomu tak nerozumiem. robila som to po prvy krat.to len aby som vedela detom do skoly potreby pokupit. 😉 😝 fris no neviem bolo to gulate a odkotulalo sa jednoducho 😀 😀 😀