S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
7. zář 2009

bambi, ja mam teraz v ramci tej krizy aj taky pocit, ze zostanem bez prace a fakt neviem, co ponuknem na nejakom pripadnom konkurze....dobry den, mam maturitu, 3 deti a styridsiatku na krku....To asi moc nezabodujem ☹ ☹ a ako pises, uskodit to nemoze, prave naopak....a urcite nebudem prvou maminou, co chodi do skoly 😝 😝 V teme Studentky ich je cela fura!! 🙂 🙂 🙂 Sak uvidime - skusime.

bambi09
7. zář 2009

veď ja viem,aj preto Ti fandím,treba skúsiť,ak to nepôjde,nič sa nedeje 🙂 😉 my ťa budeme virtuálne podporovať,máš môj obdiv a uznanie,ja ľutujem,že som nemala skôr možnosti,mňa to bavilo,učiť sa 😅 😅
tak len smelo do toho,ženy zvládnu aj za koňa,to vieme už dávno 🙂 😉
a tá Praha-služobný byt už nie je-kríza-zakázok ubudlo 😅 ,ale máme reservé ubytovňu,tak v pohode,blízko je metro,tak auto necháme odpočívať pred ubytovňou a malú do nosiča a hurá za poznávaním 😀 😀 😀

jalao
7. zář 2009

jeeej, to by som si dala povedat...
BEzim do skolky, na nakupy a domov, uplne sa tesim...este pravdaze s malou na ihrisko - to by neprezila, keby sme to neabsolvovali, ved kym neprsi, treba to vyuzit.
Pekny vikend dalsej smene prajem!!! ahoj zajtra! Vasa Julka. 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
7. zář 2009

Julka,tak si to užite,aj my ideme von,keď príde muž,kým neleje,som rada 🙂 😉
zajtra ma muž zavalí ovocím-zeleninou a do štvrtku musím stihnúť kečup,lekvár a ešte nejaké lečo,potom už bude pokoj,som čítala recept na paprikovú pomazánku,mama to robievala a bolo to mňam,tak možno skúsim aj to 🙂 😉

frisbee
autor
7. zář 2009

milé moje babrenky,tu som 🙂 🙂 🙂 ...yrazili sme včera o 16.tej,po 100km sme sa dostali do kolóny,podarilo sa nám dostať z diaľnice,okresky boli upchaté tiež,takže miesto aby sme boli dávno na hraniciach sme sa motali skoro do polnoci po Taliansku,4 hodiny sme strávilili v kolónach a horku,domov sme dorazili po 18.tich hodinách únavnej cesty,dokonca sme si pospali aj na parkovisku a museli sme sa striedať po hodine,ako nám padali hlavy...inak super,slnko,teplo,more,Taloši mi pripravili večer s rybími sšpecialitami v marockej reštaurácii v kamenných hradbách mesta,skončilo to tancom na stole 😀 😀 😀 ,bolo to krásne a krátke,plávala som ako divá.Som strašne unavená,takže detaily zajtra...chýbali ste mi,trpaslíci aj vysoké,to je hrozné 😀

bambi09
7. zář 2009

fris,tak nám vitaj späť v realite,ani si nevieš predstaviť,ako si nám tu chýbala,vidíš,tu to skapíňalo bez Teba 😀 😀
tak super,že si sa zregenerovala,len tá cesta,ty brďo,mňa by mrdlo 😢 ale hlavne,že ste živé a zdravé doma 🙂 🙂 🙂 a dnes kašli na MK,hlásenie si podala,tak sa venuj Zelenoočkovi a hafanom,ako to sami zvládli bez Teba?? 😕

vanja
7. zář 2009

kto je zuzka hroncová? 😲

vanja
7. zář 2009

vladkaz tak to nem dobré že si sa takto pochorela. Skoré uzdravenie.
Jalao a čo študuje manžel?
Ja som na učenie lenivá. Ja som aj na škole skôr mala šťastie. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vždy som odpovedala ztakých látok, ktoré som bola naučená. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Poprípade som sa nejak vynašla. 😀 😀 😀
fris vitaj, tak som rada, že ste šťastne došli domov.
Vidíš aká úbohá pracovná morálka tu bola, kým si bola preč.
Pomaly každý tu bol sám, a mal sólo. 😀 😀 😀 😀

vanja
7. zář 2009

no a teraz si budem zase sama písať, lebo tu nikto nie je. 😠

vanja
7. zář 2009

A- čko má tu jedine teraz vladka a fris.
Ostatné kde ste, poďte koníkovať. 😀 😀 😀 😀 😀
Simi a ty nás ozaj zanedbávaš. 😉

vanja
7. zář 2009

ženy tak poďte, lebo dolúštim maľovanú krížovku a idem spať, keď nikto nikde. 😕

bambi09
7. zář 2009

vanja,tu soooom,konečne živá virtuálna duša 😀 😀 😀

vanja
7. zář 2009

jaj bambi sevas
deti spia?

bambi09
7. zář 2009

tak,vanja krížovku domaľovala a je fuč 😅 😅
vanji,Zuza Hroncová je dcéra h.skladateľa Braňa hronca,majú aj nejaký hotel tuším v BA a že aj speváčka 😉
takže patrí k smotane 😀 😀 😀

bambi09
7. zář 2009

hej,už obe,malá zaspala na prsníku,len som ju šupla do postieľky a mladý práve dostane pucung,ešte 100 krát pôjde na ten záchod 😝 😝 😝 😀 😀

vanja
7. zář 2009

joj bože ty si ale matka, šak keď mu treba... 😀 😀 😀 😀
moja staršia sa najredšaj večer hrá s malou, lebo tým naťahuje čas.

vanja
7. zář 2009

moja bola predchvíľkou hore, ale som ju priložila k prsníku a hneď zaspala.
akurát som bola vybrať chlieb z pekárničky, jáj vieš ako mi vonia celý dom..............
jedna báseň.

bambi09
7. zář 2009

😀 😀 😀 ale keď sedí za PC cez deň,vydrží aj dve hodiny neísť 😀 😀 😀 ale večer aj 5x,keď zaľahne 😝 😝
už sme prešli na školský režim,má 4x do týždňa 7 hodín,tak si chlapec veľmi nezahrá na PC,učenia bude dosť,pribudla im chémia,jajaj,zlaté prázdniny ☹ ☹

vanja
7. zář 2009

zuza hroncová asi patrí iba ku zákvasu, lebo ja ju nepoznám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a čo že majú hotel, ja mám 2 záchody 😀 😀 😀 😀 😀
a tú prahu ti závidím, hneď by som išla

vanja
7. zář 2009

no moja dneska mala zákaz telky aj pc, lebo ráno nestíhala, resp. bola jak spomalený film a mňa dvíhalo. 😠
a ja som rada, že už je škola, aspoň majú postarané o program dňa.

bambi09
7. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 to na tú Zuzu 😀 😀 😀 taká blondínečka,hoď ju do googla 😀 😀 😀
a tá Praha,to je také ukončenie letnej sezóny 😀 😀 😀 v máji to nebolo to pravé orechové... 😉 ubytovňu už máme mesiac reservé,tak hádam aj počasie ešte vydrží,len teplejšie veci a pančušky už budeme baliť 😝 😝 😝 kosa je ráno aj večer riadna 😝 😝 😝
no,chúďa Tvoje malé,nechaj ju chvíľku aklimatizovať po prázdninách 😅 😅 😅 a aj moja pred chvíľou cickala,ale spí ďalej,dúfam,že až do rána,dnes bola za 100 četov 😝 😝 😝

vanja
7. zář 2009

no prvýkrát o nej počujem aj vidím.
dúfam, že nám sa podarí ešte dakde zájsť na predĺžený víkend. No neviem lebo momentálne je manžel pracovne vyťažený. Tak neviem ako to bude s voľným časom.
a tvoja malá spí do rána, lebo moja je každé 2 hodiny na cicke. 😅

bambi09
7. zář 2009

a aké chute mi robíš s tým chlebíkom 😝 😝 cítim až sem,ako úžasne vonia,muž ma na to nahovára,ja odolávam,nemám na to miesto v kuchyni,ale asi ma zlomí,lebo ten chlieb,čo tu kupujeme,to je blivajz,ešte v záruke a plesnivý 😖 😖 😖 od mamy som doniesla celý,pečú ho v neďalekej dedine,ale to je clebík jedna báseň,mäkkučký aj na 5-ty deň,žiadna pleseň,chutný,mňam,taký tu nekúpim 😝 😝
ja si pochutnávam na takých mini koláčikoch z líst.cesta,plnených slivkovým lekvárom,no,musím sa krotiť,také sú mňam 😀 😀 😀

bambi09
7. zář 2009

tak s tým spaním ako kedy,v sobotu horor,ale ak je v pohode,že ju bruško nebolí alebo niečo iné,tak potiahne aj
3-4 hodiny bez cicania,zato cez deň mi stále tričko dvíha,tá sa tak ľahko nevzdá,ako syn 😀 😀 😀
a na ten predĺžený víkend by som Ti dala tip-Liptovský Ján,deti by mali všetko zdarma,ak chceš,tak kontakt Ti hodím do IP a porozmýšľajte 🙂 😉

vanja
7. zář 2009

ja som tiež odolávala, ale moja sesternica mali a chlieb bol vynikajúci, tak som sa rozhodla, že kúpime. mám ho od februára a zatiaľ neľutujem.
A hlavne tak cez víkend, keď si naprogramujem aby bol hotový o 6 ráno a kým my vstaneme na raňajky, tak je akurát taký vychladnutý ale ešte teplý a všetko vonia.
No ale prvé asi 4 chleby, boli o ničom, kým som sa naučila.
Najhoršie bolo, keď som ho dala piecť poobede, a keď vychladol bolo asi tak 9-10 hodín večer, a my s mužem sme polku len tak s čajom spráskali.
Takže teraz pečiem tak, že okolo 11-12 ho vyberiem, zabalím do ľanových ešte babkiných utierok a do rána pomaličky chladne.

vanja
7. zář 2009

som pobabrala krížovku, idem na ďalšiu. 😠

bambi09
7. zář 2009

dúfam,že nie kvôli mne 😀 😀 😀 tak tamto máš v IP 😉
a potom dáš rady??akú pekáreň,recepty a dobré rady??ak hej,tak si trúfnem,ja som veľmi chlebová 😅 😅 😅

bambi09
7. zář 2009

a naša vladka-dúfam,že je jej už lepšie ☹ ☹ simonku niečo žerie a nechce napísať,čo,ale cítim,že sa jej dačo honí hlavičkou 😕 😕 😕 má nejaký nevyriešený problém,veď zajtra nás šéftrpaslica dá do laty 😀 😀 😀 až mi odľahlo,že je už doma a v poriadku 🙂 🙂 🙂

vanja
7. zář 2009

nie a samozrejme 🙂

a ešte ti poviem, že kým som nemala pekáreň, tak som nerobila kysnuté koláče, kvôli mieseniu cesta 🙄
teraz to dam všetko nahádžem, ono mi to vymieša, vykysne, vyberiem a už robím či závin, škoricovníky,rožky,pizzu.... 🙂

vanja
7. zář 2009

tak už idem, dobrú noc, zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀