S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
9. zář 2009

Ahoj Simi, no ono toto dospievanie je niekedy dosť kopmplikované, videla som to u segry, tá má teraz už 18ročného syna, vysoký bol od 15 rokov 180cm, ale hlava prázdna a neposlušná...Tak musíme dúfať, že si tie deti prinesú do života z tej rodiny čo najviac dobrého a utrasie sa im to v tých hlavách, bud aj ty trpezlivá. 😉 😉
A dovolenka ťa isto niekde počká, my chodíme už 3 roky stále len do Štúrova, ale chváálabohu aj za to. 🙂 🙂

frisbee
autor
9. zář 2009

ahojte,ženy 🙂 ,simonka,neber nič tragicky,je iná doba,ja som si tiež musela kúsať do jazyka na dovolenke,a to máme s mladou dobrý vzťah,ale oni si nedajú do ničoho hovoriť,stejne si urobia po svojom,ty musíš urobiť dve veci,za prvé,vypustiť ju z "hniezda",a za druhé udržať dobrý vzťah,aby sa nezatvrdila a stále s tebou o všetkom hovorila.Ja viem,že vychovávaš deti prísnejšie,ale fakt je,že teraz ťa tí mladí postavia pred hotovú vec,tak neklesaj na duchu,može byť aj horšie 😉

jalao
9. zář 2009

Jééééžkové očí a toto je tu čo za uleváreň dnes???? 😠 😠 😠 😠
Šak nás zamknú 😀 😀 😀 😀 !

frisbee
autor
9. zář 2009

morálka veškerá žádná,doktore neser,nebo ťa vyměním,kde si,kdo jsi 😀 😀 😀 😀

jalao
9. zář 2009

Fris, ja tu mám dnes frmol, tak len sem-tam nakuknem, ale všetko spí /a všetko sní asi aj.../ 😝 😝 😝

frisbee
autor
9. zář 2009

no ja som v šoku.ukážem sa tak za dve hodiny,musím dať barák do poriadku 🙂

jalao
9. zář 2009

pá, keby sme sa už dnes nevideli. 😀 😀

tinika
9. zář 2009

ahojte kočky, ja tu furt len kuk čo nove ma darinka ta dnes som aj vas prisla pozdravit 😉

jalao
9. zář 2009

cau, cau, tinika, dnes teda zrovna nič moc. ☹ ☹

bambi09
9. zář 2009

ahojte ženy 😉
tak nás trošku podvihnem,ale nemám čo veselé napísať,malá mi v noci revala,ako keby ju rezali,okolo 4-tej mala najhorší záchvat,to revala tak,až zobudila syna,ja dnes nevládzem,som jak omámená a to robím kečupíček,lečo,slivkový lekvár,palacinky,periem,žehlím a musím začať baliť 😒 😝 😝
potrebujem dobiť niečím baterky,idem si ešte kávu urobiť,lebo ma vystrie 😝 😝 😝
tinika,Ty nepozdravuj a napíš viac 😉 😀 😀 😀 radi Ťa sem zoberieme do partie,bruško pekne rastie??Paťko poslúcha?? 🙂 😉
Julka a Ty čo takých smutných smajlov hádžeš??od blbej nálady som tu dnes ja 😅
a vanja,ja som Ťa včera nespomenula,ale Ty si naša krásna Snehulienka,múdra a rozvážna 🙂 😉

jalao
9. zář 2009

Bambi, no to ti verím, že nemáš už energiu na písanie, takáto preflámovaná noc... 😒
A ako to prosím ťa robíš, že máš malú pri sebe a tolkoto aktivít v kuchyni si si rozplánovala??? Mna to vždy úplne odrádzalo rozbiehať veľké varenie a pečenie, ked som bola s deckami sama a nemal mi ich kto zabaviť...to Táňa odmalinka už vliekla stolček ku kredencu a silou-mocou mi musela POMAHAŤ s každou vareškou 😖 😖 😖 . Dodnes sa snažím take veci, ako pečenie, mletie masa a podobné činnosti načasovať, ked ide pooobede spinkať, alebo ak mi ju niekto zamestná nejako inak...

bambi09
9. zář 2009

Julka,malá posedí v stoličke,zobe chrumky,trošku sa zahrá,len stále nové hračky jej nosím a mám už mladého doma,tak šup,napíše úlohy a bude sa ségre venovať 😅
keby som tu nemala nakúpenú tú zeleninu,tak na to kašlem,to mi muž už včera doniesol,tak to musím spracovať,ale vôbec na to nemám dnes chuť 😝 😝 😝 a v piatok ideme preč...
keby sme boli doma,nechala by som to na víkend,ale čo už,keď si stále niečo vymyslím a malá potvorka urobí škrt cez rozpočet 😀 😀 😀 si predstav,že tie zuby nie a nie sa prerezať,ma z nich porazí 😖 😖 jeden už má dávno vonku ten očný a tie 3 zvyšné nedajbože vyliezť,malá potom ochká zo spania,asi ju to bolí ☹ ☹ a sirup mi v čaji nevypije a na lyžičke už duplom nie 😝 😝 😝

jalao
9. zář 2009

Bambi,, možno si to už skúšala, možno nie, ale my sme prišli - bohužiaľ až pri Táni na výbornú fintu, kúpili sme si umelohmotnú striekačku, úplne obyčajnu, naberieš sirup a šup ho tam !! Tiež nechcela ani za svet otvoriť tú papuľku a takto môže mať aj zuby zaťaté a dostaneme to tam- žiadne opľuté vankúše, ako to u nás bývalo zvykom- s ružovým sirupom 😒 😒 Celý proces trvá sekundu a kým sa spamata, už to zapíja svojim čajíkom 🙂 🙂 🙂 🙂 Vstrekneme jej to tam aj pomedzi zúbky, lebo tá striekačka má ten dzindzík 😀 😀 😀

jalao
9. zář 2009

dievčatá, ja už bežím do škôlky, pekné odpoludnie a večer prajem.
Ja dnes musím žehliť, lebo ma tá kopa zavalí... 🙄
Lúčim sa - vaša Júlia 🙂 🙂 🙂

bambi09
9. zář 2009

Julka,striekačmu máme,skúsim,nejako ma to nenapadlo 😅
príjemné žehlenie a celé popoludnie 🙂 😉 papá zajtra

frisbee
autor
9. zář 2009

júlia jalaooooooooo,si mi zmizla,tak zajtra 😀
kde mám darinku a Snehuľu a simoničku????? 😕 😕 😕
bambuľa sem aspoň strčí trpasličí nosík,ale čo vy,čo vy????Však som tu jako kůl v plotě,ako povedal Milouš Jakeš 😀 😀 😀 😀

tinika
9. zář 2009

bambi Paťko poslucha, kope ako futbalista, akurat dnes je kludnejsi hihi ta ja ani nestiham vas citat, ja len furt kuk či darinka nepisala ze ako sa jej dari.
jalao ta čo?

frisbee
autor
9. zář 2009

tu som,mala som návštevu 🙂

bambi09
9. zář 2009

fris,príjemnú??? 😕
tinika,tak sa držte,mne sa páči to Tvoje hihi 🙂 🙂 🙂 😉
ja dnes nestíhám,nesvačím,nevládzem 😝 😝 😝 zajtra dúfam bude viac času na závisláčenie ☹ ☹
dobrú noc všetkým trpaslíkom,trpasliciam,trpaslíčatkám a Snehuli 🙂 🙂 😉 😔

bambi09
9. zář 2009

jo a ešte-darinka je tu fakt málo ☹ ☹ ☹ dari,popíš,chýbaš nám tu do partie 😉

frisbee
autor
9. zář 2009

prišla mi susedka ponúknuť prácu,tak držte palce,poviem,až to bude isté 🙂 🙂 🙂
dari,kde si v riťke?a simonka,chýbaš babám aj v iných témach,ani nevieš,ako ťa majú všade radi 🙂

vladkaz1
9. zář 2009

cafte Fris drzim palce. 😉 daj vediet
Jalo co je to zehlit? 🙂 obdivujem ja nezehlim 😀 a s tou skolou drzkam palce urcite robis spravnu vec!!! 😵 😵
Bambi dufam ,ze budete mat lepsiu noc budem na vas mysliet . 😵 😵
Simi no co nove???
Vanja kde si poklad moj nocny sovicka nasa .. 🙂

frisbee
autor
9. zář 2009

vladi,ako ti je,a čo maličká?

vladkaz1
9. zář 2009

mne je fajn akoze fakt fajn zacala som uzivat antibiotika a super ..
mala je tak isto zdrava aspon dufam ale stipol ju asi komar na usko take ucho ste nezazili napuchnute teda ja som to este nevidela nieco take ..
MM je zas chory tocime sa do okola ale hlavne ze ja som uz v pohode .. dnes som bola poplatit seky byt a 500E v riti ach jaj .. 😝

frisbee
autor
9. zář 2009

ale dobre bude,srdiečko,vydrž 😉

vladkaz1
9. zář 2009

ale sak ja sa nestazujem ale to neni ani normalne kolko penazi ide do prdele .. a to este len prisla vyplata .. ja si kupim dom a hotovo .. ved take poplatky za byt to neni normalne .. 😝 to je jedno to sa mi nechce rozoberat ,
A ty ako? budem ti posielat poz. energiu nech to dobre dopadne s pracou 😵

frisbee
autor
9. zář 2009

🙂 posielaj,posielajmala by som to blízko a nemusela by som cestovať ako pako,zajtra uvidím 😉 .My sme odišli z paneláku,keď sa začalo zvyšovať nájomné,ale v baráku zase padne kopa peňazí na opravy,to je lepšie mať byt v osobnom vlastníctve...u mňa je tea pravda,že by som sa v byte zbláznila,takže tu bojujeme ako sa dá 😉

frisbee
autor
9. zář 2009

tea je teda 😀

vladkaz1
9. zář 2009

😀 pochopila som posielam ti a budem na teba mysliet .. no a cca do 6 tich r. pojdeme do domu aj my urcite 😅

frisbee
autor
9. zář 2009

a to je šťastie,ráno kávička vonku v pyžame,záhradka,psík a mačka,čo viac si človek može priať 🙂