S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
14. zář 2009

baby vy popisete za ten den normalne nestiham .. dovarila som bryndzaky a idem na upratovanie ked vas docitam tak aj budem reagovat na vase prispevky .. to sa neda takto na rychlo ..je mi zle od zaludka 😀

jalao
14. zář 2009

Bozinku, Vladka, neupratuj stale!!! mam z teba depky 😀 😀 😀 😀 Mnaaam, bryndzaky...ja som narobila karfiol vcera, to bola prplacka 😒 , ale milujem to....MM si objednal zemakove lasagne - miesto cestovinovych platkov tam dam predvarene nakrajane zemiaciky a vrstvim stale dokola...tiez pochutka. Zle mi tiez bolo....ked som rano vstavala po stretavke v nedelu....ale stalo to za to!! 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
14. zář 2009

čaute ženuše moje 🙂
včera som vás otvorila,až keď ste sa pobrali hajať,my sme došli na ubytovňu okolo 22:00 😅
a to sme stihli len Vyšehrad,už som zabudla,aké je to obrovské-naposledy sme tam boli,keď malá bola asi 5 mesiacov v brušku 🙂 a chcela chodiť len sama,potom objavila detské ihrisko,tam sme boli dosť dlho,takže tak 😀
dnes tu popŕcha,včera bolo pekne,len chladno,fúkalo,tak sme sa lepšie obliekli,aj deku do kočíka zobrali,dnes len s nosičom,lebo chceme do múzeí,tak hádam chrbát a malá vydržia 😀
fris,je mi to ľúto s havinkami,že majú problémy ☹
Julka,tak stretávka asi stála za to,čo??a karfiol-mňááám,to ja môžem,aj bryndzáky 😀
martinka,super,že sa občas ozveš,aj nové tváre sú vítané 🙂 😉
tak ideme do mesta,dnes bude plnšie metro,lebo je pracovný deň,ale hádam sa pomestíme 😀
dúfam,že vás večer aspoň pozdravím,majte sa a pekný deň všetkým 🙂 🙂 😉

jalao
14. zář 2009

bambi, ahoj! tu som... 🙂 🙂 🙂 Stretavka bola vyyyborna, keby nas neboli odtial vyhnali, sedime a kvakame tam hadam este doteraz 😀 😀 😀 Horsie bolo potom vstavanie a fungovanie v nedelu, ale co uz narobim. Dokonca nas jedna pozvala na nedelu ku nej na novy dom na popravky 😀 😀 😀 😀 😀 Uplne rozbity, ale aktivny spolocensky vikend. Na popravky som uz vzala aj MM aj Tanu, my sa skoro vsetci celkom dobre pozname, len sa skratka nestretavame, aj su mnohe baby odstahovane, tak sme si vsetci vzacni a prekrikujeme sa jeden cez druheho 😀 😀 😀
Bambi, aj fotte cosi, nech nam ukazes tu maticku Prahu aspon na foteckach. Malu isto viacej oslovia preliezacky, ako Prasna brana 😀 😀 😀 Zatial pekny vylet prajem!!

jalao
14. zář 2009

Do kelu, mna tu stale nejake jobovky nahanaju...akurat mi zaskypovala segra, ze im zrazilo maciatko v noci, rano ho nasli na ceste... ☹ 😔 Piplali si ho cele leto, uz bolo pekne naucene, aj mysi vedelo chytat, taka pekna macka to bola... 🙄 🙄
Minuly rok im niekto otravil vlciaka...trapil sa s otravou 2 tyzdne, dostaval injekcie, ale nedalo sa uz nic robit. 😖 😖
Fris, tu svieti slnko!! 😉

nikinka008
14. zář 2009

Ahojte,ja vas uz tu citam dhsie,ste podarena particka 😀 nasmejem sa 😀 ....ale neodvazim sa vam tu velmi zasahovat do vasich konverzacii 🙂 ked uz ste taky zohraty 😀 ale rada by som tiez kecla 😉 pekny dnik prajem

frisbee
autor
14. zář 2009

bambuľa,vy si užívate 🙂 🙂 🙂
jalao...no to je hrozné,my sme sa zase včera dozvedeli,že to malé mačiatko,s ktorým sme v Taliansku spali v posteli umrelo na otravu z vodičky proti blchám ☹ ☹ ☹
nikinka 🙂 ,len poď za nami,dobrých ľudí sa veľa zmestí 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
14. zář 2009

jalaóóó....pod mrakom 😝

jalao
14. zář 2009

Fris, ved ja viem, ze to bola len "hlupa macka", ale mali ju par mesiacov, a poznas to sama, ze na to si hrozne hned zvyknes....a nechces sa zvieratka len tak zrazu vzdat... ☹
Niki, semsa, semsa, tu netreba robit ziadne vstupne previerky, ja som sem tiez skocila rovnymi nohami a mam tu na starosti s Fris a BAmbi denne smeny 😀 😀 😀 Melem si tu svoje dokola, potom sa rozlucim a ostatne sa pridavaju hlavne na tu vecernu smenu 😀 😀 😀 😀 Tak nam prezrad pekne daco o sebe, lebo my sme aj zvedave... 😉 😉 😉

nikinka008
14. zář 2009

jeeej tak to sa tesiim 😀 kocky 😝 ...tak sa budem skusat sa zapojit 😉 ...ja zijem v zahranici aj s manzelom a mame 5-mes dievcatko 🙂 .....kraaasne 😀 ..

frisbee
autor
14. zář 2009

jalao,ja mačky milujem,sú úžasne chytré,dokonca naša chodí na zapískanie skorej než psi,včera som to oplakala.
nikinka,budeme radi,keď prídeš za nami,máš krásne dievčatko,my sem chodíme aj v noci,kedykoľvek nakukni 🙂 🙂 🙂

bebebrumik
14. zář 2009

ahojte, čitavam vas tu, aj temu poradte..., no nemam cas vsetko odsledovat, a prispievat ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 Len otazočka - co je s Darinkou?

frisbee
autor
14. zář 2009

možno kľud....dari,kde si???...máš návštevu 🙂

bebebrumik
14. zář 2009

🙂 🙂 🙂 jooooj, musim bežat, jedno z deculiek poplačkava ☹

vladkaz1
14. zář 2009

tak sa hlasim kocky vypravila som MM la do prace mam upratane ostrihala malej ofcu za spanku .. dufam ze nebude jak kazistvet 😀 a dnes budeme mat babsku jazdu sme same volam kamoske a ideme von .. do ulic 😅 😀
Fris to maciatko mi je luto .. boooze ☹
Nikinka vitaj mala je naozaj nadherna smejko je to ... a kolko mas rockov ? 😀
Baby ja mam taky pocit ze Niki bude mladsia odomna takze nebudem najmensi trpazlik 😀 😀 😀 😀
Veduca kde si? 😵 😵 😵
Simi sa dlho neozvala .. 😒 ☹ 😵
Jalo nemaj zomna depku .. 😀 od kial si ? dojdem ti upratat chces? a spravis mi strasne dobru kavu ,fajcit nemozem .. takze len kavocku 😎 😀
bambula no konecne ze si dorazila uz tu bolo akosi ludoprazdno 😀 ,ale nie kocky sa snazili a ja nemam cas docitat .. ale BOOOze FRIS teraz citam co to???? 😕 😕 😕 😕 zase hafano ma problemi ????? ☹ ☹ ☹ posielam sladucku bocenku .. 😵 😵 😵 a mlada ako vravis ty ako dopadla na sutazi?sak nikto mi tu nic nepovie 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
14. zář 2009

fris 😀 😀 😀 Veru, ta Darinka sa kdesi ulieva a my aby sme tu za nu makali 😀 😀
A ked pises, ze vcera somTO oplakala...to toho hafana myslis? 😖 😖

frisbee
autor
14. zář 2009

aj psy aj mačiatko.starému sme teraz mazali antibiotiká a dávali ortézu od doktora,chudák nevie s tým chodiť.vladi,boli 5.ti,pred nich šupli tak hnusnú skupinu,že sme sa s bambuľou divili.

darina60
14. zář 2009

Čaute, prepáčte, ale nemám čas na net.Som v práci, vedúca mi dala také tabulky, nevychádza mi to ani za svet, zajtra to musím odovzdať ráno a ešte musím isť za chvílu domov. Cez víkend som ani na nete nebola 😠 ]-Činíte sa, aj som Vás čítala, ale nie všetko nedá sa. Firs, dodatočne ďakujem za foto z dovolenky, som čumela, že ktorá je dcéra a ktorá mama. Bože však ty vyzeráš ešte mladšia odo mna. 😀 😀
Mi sme boli v sobotu v ZOO, bolo fajn, potom poobede na prechádzke, vlastne sme boli s mužom celý deň spolu aj včera, dokonca mi dovaril obed 😀 😀 Aj uhorečka bola, aj sa rozprávame vcelku normálne i ked dakedy hádže hlášky ako pubertiak, alebo ako keby mu preskakovalo. Už aj dcéra hovorí, čo si tatino zvyšuje ego? Neviem či chce sa tváriť dôležitý, alebo aby som si myslela, že je onho bitka a nie som jediná, občas ma to se.. ale nehovorím nič. Je to lepšie ale ešte musím byť trpezlivá, kým sa to dostane do normálu asi to bude trvať. Už si s nou nepíše, nevolá aspon čo som sa kutrala v mobili, jedine ak by mazal no a cez víkend určite nie. Aj mi voláva do roboty ako za starých časov, tak uvidíme. Majte sa tu krásne a slubujem, že si nájdem čas a zapojím sa už medzi Vás.
A vítam nové tváre 😉

simona55
14. zář 2009

ahoj babule.nehnevajte sa namna,ze vas zaneddbavam, ale mala som pc v oprave 😒 inak dari len tak dalej, uhorkujte, uhorkujte, 😀neboj raz sa to celkom napravy,

frisbee
autor
14. zář 2009

dari,ja som tam na fotke nebola,iba moja mladá s kamoškou,ja sa nefotím,nemám to rád 😀 😀 😀 ,ale hovoria mi slečna,tak na tom ešte nie som tak zle 😀 😀 😀 .
A to,čo píšeš,je super,tfuj tfuj tfuj,dúfam,že sa to všetko obrátilo na dobré 🙂 🙂 🙂 🙂 .a choď za nami,potom nevieme,či sa niečo nestalo a bojíme sa 😉 😉 😉 .pošlem ti fotku so psom na krku,ale tam ma moc nevidieť,alebo
túto,čo mám v pase mám aj na facebooku väčšiu...IP 😉

jalao
14. zář 2009

Ahoj Darinka, to je fajn, co pises.... 🙂 Ale nemyslim tie blbe tabulky, tie nie.. 😀 😀 😀 😀
Ja tiez uz koncim, letim do skolky, je otvorena len do 4, Tanu bravam skoro vzdy poslednu, ale ako to vyberaju tie ostatne mamy, to nechapem...ked ja by som tu mala realne byt az do 4 😒 To uz by som ju nasla asi zavesenu na plote...Dnes je posledny zapas Federer, tak si to vecer vychutnam sama, pokial nezaspim.
Prajem vsetkym pekny vecer a zajtra je volnoooooo!!! 🙂 🙂 😀 😀 😀

nikinka008
14. zář 2009

vladkaz1..noo nemylis sa 😀 som si tym ista ze tu budem asi najmladsia 😕 lebo mi je 19 🤐 noo stava sa aj vlepsich rodinach 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

nikinka,čo by sme za ten vek dali 😀 😀 😀 😀

nikinka008
14. zář 2009

frisbee...no ja neviem 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

no ja hej,som starenka nad hrobom 😎 😀

vanja
14. zář 2009

čaute baby, večerná smena nátśtup.
vitaj nikinka, mladé baby nám tu starým treba.....
darinka to je super že je zatiaľ u vás dobre, aj uhorečky............
bambi, už asi spíš, ale čauko a ešte si to tam uži
vladkaz a prečo nemôžeš fajčiť?
jalao, fris ahoj

vladkaz1
14. zář 2009

jee Dari super myslim na teba aj uhorecka vsetkooo jaaaaj uplne fajnovo .. 😀 😀 😀
fris ze starenka no no ... este by si nas schovala do vacku neboj sa 😉
Ninka tak som si dobre myslela oki tak ja som proti tebe starsia o dost 🙂 , ale nevadi .. som etse take usko 😀
jalo pozerala si tu Wiliamsovu neviem jak sa to pise jak ju diskvalifikovali 😕 ale ma hubu teda to si profi sportovec nemoze dovolit nieco take povedat nie? 😖
este parim knedle ,uz mam hotove pecene rebra v pace a kapusticku dusenu ,prva knedla letela do kosa druha je uplne famozna sa mi podarila na jednotku sa tesim.. moj sa bude zalizovat az za usami este 2 robim uz by som spala ..
inak dnes testik negat. ☹ som si myslela ze som 🙂 nabuduce

nikinka008
14. zář 2009

vladkaz1...teraz v noci vyvaaras 😀 😀 ...a to sa ti chce hm? 😕 ...ale si mi narobila chutky 😠 ....a aky testik?chcete babatko?? 🙂

vladkaz1
14. zář 2009

ano snazilkujeme a este nic .. ☹
No vyvaram ano pis mi Vladka prosim 😉 🙂 dnes som rano na rychlo spravila halusky bryndzove a tak ma pochytilo ze navarim toto je to skoro ako knedlo zelo ,len ja robievam v takom paci rebra .. 🙂
zajtra ideme na obed mame tak chcem mat navarene upratane a klud len prist domov vyvalit nohy a nie sa nahanat ja som taka perfekcionalistka .. co je kolko krat na moju skodu 😝 😒 ze si neviem odpocinut ,,...
mala uz chrni chvala bohu
kde ste nocna smena ??????? haloooo trpazlice a veducka ???? snehulienka ??????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sup sem .. sup sup sup ..
Fris co nove ako hafanko???? ☹ ☹ 😵 😵 😵 😵 uz lepsie ..?

vanja
14. zář 2009

simi ešte na teba som zabudla, ale malá plakala tak som rýchlo dopísala a utekala. Simi ako? Už lepšie?
vladkaz to sa ti chce tak po večeroch vyvárať? Ale si mi tiež narobila chute.
vladkaz ako píše, nabudúce. Ja som s druhou dcérkou nevedela otehotnieť skoro rok. A nakoniec sa podarilo.
Nikinka akde žiješ? 🙂