S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
17. zář 2009

ahojte 🙂
fris dobré,ešte si mala toto hodiť 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=1rD-5vEAPeI


vladka,príď k nám,moja malá práve rozhádzala burizóny,pomóóóć 😝 😝 😝
dari,IP prečítaná,odpoveď odoslaná 🙂 😉
fris,mladá už je preč??či ešte nebude sex?? 😅
Julka,mňam 😀

vladkaz1
17. zář 2009

baby sekam mi to nejde m net sorac 😝

bambi09
17. zář 2009

a inak som večer odkväcla,ako hnilá hruška,stihla som ešte upraviť-zmenšiť 1.412 fotiek 😀 😀 😀 a bola som death 😝 😝 😅 takže dnes posielaaaaaaam 😎 😎

jalao
17. zář 2009

ano, bambi, slubila si to! 🙂

bambi09
17. zář 2009

Julka,ja vieeeem 😅 😅 😅 neboj,dnes už určite,tá únava je hrozná,ja najradšej takéto veci robím večer,keď už všetci chrnia a mám relatívny kľud,kým malá nezavolá didu 😀 😀 😀 ale včera ešte pracovala ja únava z cesty,tak som si k nej ľahla na didkanie,notebook sa vypol sám a ja som pekne búvala až do rána 😀 😀 😀 😝

bambi09
17. zář 2009

frisuľa a Ty kde riťkou vrtíš,že tu nie si?? 😀 😀

nikinka008
17. zář 2009

ahojteeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

nikinka008
17. zář 2009

nemam moc casu sem prispievat ale pravidelne ciiiiiitam 😀 😀 ....hned ako rano vstanem tak sem utekaam 😀 ...mala stale daco vystraja tak ju treba krotit 😀 😀 ....pred par dnami zistila ze sa moze kotulat 😀 😀 ..ma kobercek na hranie ale jasne ze dlazka ma prednost 😠 😀 😀 ....ako sa mate??

bambi09
17. zář 2009

ahoj nikinka,som rada,že píšeš 🙂
tak nechcem strašiť,ale počkaj,kým malá začne loziť a potom chodiť 😀 😀 😀 ja som oprášila orbitrek a kým som odšľapala 7km,asi 6x som musela zliezť dole a umravniť malú 😀 😀 😀 tak ďalšiu dávku si dám až večer,to na ňu muž dohliadne a ja budem šľapať vkuse 😅 😅
inak sa máme fajn,len počasie je hnusné,tak treba deti zabaviť doma 😝 😝 😝 a to som chcela ísť s malou na húpačky,v Prahe sme sa dovalili na Žofín,tam je krásne ihrisko a perfektné húpačky,že z nich malá nevypadne a WC,kde sú prebaľovacie pultíky aj na mužskom vecku,len som zírala a dokonca zdarma,aj umývadielko pre malé s termostatovou batériou 😅 to u nás nenájdem 😝 a akurát bolo uzavreté,pílili tam stromy 😠 😠 😠 aj super drevený vláčik tam bol,tak to má sľúbené,len počasie je blbé,tak počkáme,či sa ešte bude dať na húpačky ☹

bambi09
17. zář 2009

Fris,Julka,Simonka,Vladka,Vanja,čo spíte???? 😕 😕 😕 😕 😕

vanja
17. zář 2009

čauko bambi
som tu výnimočne cez deň. Prší, nič sa nedá robiť, malá spí,tak som si uvarila kávičku a jak ju vypijem tak si idem aj ja trocha zdriemnuť.
burizony milujem zbierať
😀 😀 😀 😀 😀

vanja
17. zář 2009

no bambi teraz si ty zdúchla? 😒

frisbee
autor
17. zář 2009

tu som,trpaslíci,zmena plánu,s mladou šlo zelené oko,ja gruntujem,vešiam záclony a sledujem robotka 😀

bambi09
17. zář 2009

Vanja,po kávičke si ideš zdriemnuť?? 😀 😀 😀 ja som to urobila len raz a veru nezdriemla som 😀 😀 😀
a keď chceš burizony zo zeme,príď sem 😀 😀 😀 máme-dáme 😀 😀 a ostatné už teda asi driemu,Julka s Darčou makajú a ja tu sedím s malou na rukách,dnes je jak lepidlo,furt na mne 😅 😅 😝

jalao
17. zář 2009

bambi...nebud ma! 😔 Ja som sa naobedovala....a mam siestu. 😉
😀 😀 😀

vanja
17. zář 2009

ja pijem teraz čo kojím bezkofeínovú. Takže nemám problém. A dakedy, keď som chodila do roboty, tak som pila 4 na deň. Poslednú večer okolo 7-8 hodine a v pohode som zaspala.
Ja som dnes ráno bola u zubárky, a len čo som prišla domou, tak hneď ma brala za ruku a mami papi cem, posim si, mlecko trosicku. 😀

vanja
17. zář 2009

ahoj jalao, po dlhej dobe sme online 😀 😀 😀 😀

vanja
17. zář 2009

lebo si ťa ináč len čítam 🙂

bambi09
17. zář 2009

fris a inak si ok??? 😅 😅
Vladka nás nakazila 😀 😀 😝
vanji,malá aká zlatá 😅 😅 aj ja potrebujem zubára vybaviť,len to odsúvam,ako sa dá,bojím ☹ ☹
tak ja pijem len jednu normálnu presso,tá bezkofeínka mi nechutí a v pôrodnici nám to dovolili 😀 😀 tak sa toho držím,v lete občas ešte večer frapé z nesky bolo,ale slabé a keď som robila,tiež som zaspala aj po večernej káve 😅 😝 😝 😝

bambi09
17. zář 2009

Julka,prepááááááč,že ruším Tvoje kruhy 😀 😀 😀 chrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀

bambi09
17. zář 2009

fris a ten Tvoj robotko znie jak robertko-sledujem robertka 😀 😀 😀 žužloň 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

no ja musím rýchlo,oni odišli asi pred polhodinou,keď sa tu motáme všetci,tak mám pocit,že nie je poznať výsledky...tu majú byť za pár dní hody,celá dedina leští aj kamene na ulici 😀 😎 ,na to kakám,umyjem akurát okná,my to tak neprežívame,stejne mám najkrajší kroj ja po babičke 😀

jalao
17. zář 2009

Ahoj Vanja, ano, vynimocne sme online....ale Bambi ma zobudila! 😀 😀 😀 😀
Ja nepijem kavu od maja...viete, ake je to sebazaprenie!!! po tolkych rokoch.
TRosicku som si chcela popravit vramci zdravia nejake suvislosti, tak som si povedala, ze to skusim. A dari sa mi! 😅 😅 Ale v sobotu na tej stretavke som si dala, aby som dlhsie vydrzala so spoluziackami. 😀 😀

bambi09
17. zář 2009

fris,Ty sa vyparádiš do kroja?? 😎 to chcem fotooooo 🙂 🙂 😉
Julka,ja jednu musím mať,ale predtým som pila aj 3 😅 😅 😅
Vladi a Ty už dúfam nefajčíš?? 😵 😵 😵 aby skôr bolo bábo 😉 😉 pracujete na tom dúfam?? 😅 😅
a hody budú aj u nás-budúci týždeň myslím 😅 😅 😅 tak aj ja nabehnem na okná 😖 😖

frisbee
autor
17. zář 2009

bambuľa,stále som nevedela,ako ho mám volať,zatiaľ hovorím psom,že poďte sa podívať na robotka 😀 ,díky za upozornenie,bude to žužlík 😀 😀 😀

jalaóó,ja kávu piť musím,som chodiaca mŕtvola,tlak mám celý život 80/50.....to by som ráno nerozchodila 😀

vanja
17. zář 2009

ja som sa pred 10 rokmi vzdala cigariet, tak kávu si nepustíííííííííííííííííííím 🙂

frisbee
autor
17. zář 2009

keby som sa vyparádila do toho bohatého kroja,čo mám,dedina by to neprežila 😀 ,oni majú pre celú dedinu 4kroje...slovom štyri 😀 ...pre baby a 4 pre chlapov..pre stárkovú,stárka a chasu....dostali ich kedysi od abatyše tišnovského kláštora,takže sú chudobné a vyzerajú v nich ako farári...by som im tu zničila sebavedomie..pokúsim sa nájsť na webe,ako vyzerajú 😉

vanja
17. zář 2009

fris a to foto v kroji chéééém

vanja
17. zář 2009

malo byť chcéééééém

bambi09
17. zář 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žužlík 😀 😀 😉 a aj ja mám nízky tlak celý život,len čo je mladý v puberte,tak mi ho dobre dvíha 😀 😀 😀
vanja,ozaj,dík za super mail,som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀 😀