S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
23. zář 2009

Julka,ja už som v polke 😀 😀 😀 tretí deň,chválabohu 😝 😝 😝 máme to nejako všetky skoro naraz 😀 😀 😀
a mňa tá kamoška zásobuje pravidelne,my to ponosíme,vyperieme,vyčistíme,vrátime,veď čo to budem sušiť v krabiciach a ona to posúva ďalej,ak má komu,tomu sa hovorí využitie naplno,až do roztrhania 😀 😀 😀 ekologické
a o tom,ako sa dokáže ušpiniť naša malá lentilka radšej pomlčím 😀 😀 😀
a fakt dobre,že si si tú masáž dala včera 😵 😵
fris,dúfam,že ten prúd vám zapnú čím skôr,poslala som fotky na dva krát a idem aj dievčatám rozposlať 😵
dnes je normálne horúco 🙂leto,mne muškáty kvitnú odušu,začali v polke augusta a stále záplava kvetov 😵

vladkaz1
23. zář 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... posielam vam nieco na spestrenie dna 🙂 😵

jalao
23. zář 2009

Mne v pondelok doniesla kolegyna tasku hrusiek a vcera som mala opat plnukuchynu tych otravnych musiek!! 😠 😠 😠 Oni sa mnozia geometrickym radom a v tomto teple maju idealne podmienky...Na okne ich plieskam capackou a z druhej strany okna ich uz 10 sedi a cuchaju, co to tam v tej nasej kuchyni dobre mame!! 🙄 🙄 🙄 Stale sa snazim pchat vsetko do chladnicky, ale sak ani to nie je dobre riesenie podla mna...
Po malej veci posielam tiez dalej, mame malu neter, sice o hlavu mensiu od nasej Tani, ale sak ju to pocka...Tiez byvaju v BA. 😀

bambi09
23. zář 2009

Vladka,mám slzy v očiach,je to fakt zázrak,gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

Julka,tie mušky nespomínaj 😠 😠 😠 mala som ich plný byt,kým som všetko zavarila 😀 😀 😀
ja malej niečo nechávam,také najkrajšie kúsky,niečo popredám,niečo darujem 🙂 😉 aj po mladom 🙂

vladkaz1
23. zář 2009

ahojte Bambi srdecne dakujeme ,tato uz ma mms v telefone som zvedava na reakciu 😀

darina60
23. zář 2009

Vladi, aj ja srdečne gratulujem, jupí teším sa s Tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A napíš ako tata zareagoval 😉

jalao
23. zář 2009

Vladka, pridavam sa uprimne ku gratulacii 🙂 🙂 🙂 Tato to ale mal vediet-vidiet prvy!!! 😝 😝 😝 😝
Tak sa vam narodi mala upratovacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...Olinka!!! 😀 😀 😀 😀 jeeeeeeeej... 😉 (alebo nie 😉 )

bambi09
23. zář 2009

tak to som aj ja zvedavá,aby mu nezabehlo 😀 😀 😀 padne na riťku 😀 😀 😉

vladkaz1
23. zář 2009

tato uz vie baby len nepodal reakciu 😀 nemoze volat s prace maju pristny rezim ,to je antistaticka miestnost kde on robi a nesmie tam byt prach takze .. zavola a ved za chvilu je doma o pol 3 tej a vedel prvy 😀
dakujem vam vsetkym este raz 😀 😵

bambi09
23. zář 2009

vladi 😵 😵 😵 😵
Julka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
23. zář 2009

jalo ja odpadnem ze upratovacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bambi dosiel ti mail?

bambi09
23. zář 2009

vladka,došiel 😀 😀 😀 😀 😀 nemám slof,to sú uhorkyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 tete frisuli si poslala?? 😀 😀 😀
ja Ti pošlem fotky,čo aj dievčatám 🙂 😉 vďaka za pobavenie 😀 😀 😀

vladkaz1
23. zář 2009

oki som rada ze ste sa pobavili posli fris este raz ale mysliem ze som poslala 🙂

darina60
23. zář 2009

aj ja chcem uhorkyyyyyyyyyyyyyyyy, ked teraz nemám doma. 😉 😉 Bambi poslala som ti mailík 😉

vladkaz1
23. zář 2009

oki pockaj bambi posli prosim dari nemam na nu adresu ja to vymazavam 😀

bambi09
23. zář 2009

darinka,ďakujem,mám,potešil 🙂 😉 odpoviem 😉

jalao
23. zář 2009

no...som tu z obeda...rezen +zemiakovy salaaaaat....uz som jak plnena tekvica 😠 😠 😠 😠
Mala Olinka, ak bude po mamine, tak bude isto iste upratovacka, kto tu ma pochybnosti??? 😀 😀 😀 😀
Vladi, taky antistaticky rezim by som aj doma mala zriadit!! 😀 😀 😀

bambi09
23. zář 2009

Julka 😀 😀 😀 😀 😀
si mi urobila chuť na ten rezeň so šalátikom,už nech sú Vianoce 😀 😀 😀 ale tak aj pizza je dobrá 😀 😀 😀
len moc nezakríkni Olinku,aby nebol Olinkoš 😀 😀 😀 ale to je fuk,len nech je malé zdravé,aj Vladka v poriadku a budeme piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiť 😀 😀 😉
normálne mi chúťky narobila,keby máme väčší byt,nechám sa ešte nahovoriť na jedno-záverečné 😅 😅 😅

jalao
23. zář 2009

bambi, mnam, ved ja aj pizzu velmi lubim...ja sa fakt rada napapkam....len ked uz mi to tak nespaluje, ako ked som mala 20 ☹ ☹ ☹
No a s vladkou tfuj tfuj tfuj, este je vsetko daleko, ale drzim jej vsetky palce. Doobeda som pozerala nejaku temu na MK, a jedna baba mala v profile, ze ma rocne alebo dvojrocne decino a ze teraz caka trojicky!!! 🙂 🙂 🙂 tomu za povie pecka!
Bam, diky za fotecky, paci sa mi, ze vidim prahu z netypickeho pohladu, netreba len Vaclava na koni a Orloj fotit...a tie tvoje biiileee labute.. 😀 😀 😀 😀 Ty si fakt Roman-ticka. 😎 😎

bambi09
23. zář 2009

Julka,tak o tom spaľovaní mi niečo hovor 😀 😀 😀 ja tiež rada papkám,len sa to na mňa nejako rýchlo lepí 😀 😀 😀 takže hýbať sa ,hýbať sa je u mňa nevyhnutnosť a teraz nemyslím len behanie okolo malej 😀
včera som na aerobik nešla,bolelo ma brucho,ale o týždeň už nabehnem a budem fučať 😀 😀 😀 😝
a v centre sme ani neboli,bolo tam nechutne veľa ľudí a nechcelo sa mi už cez tie tlupy predierať,to pôjdeme inokedy 😅 stačilo mi na Hradčanoch,tá tlačenica 😝 😝 😝
a tie trojičky,fúha,to bude fuška,ale krásne to je 😵 😵 😵
a Vlaďúšik,šetri sa,nerozčuľuj a šup-šup pre knižočku 😵 😵 😵 my Ti budeme držať všetky naše trpasličie pršteky 🙂 🙂 🙂 ak dobre počítam a všetko pofičí,ako má,budete mať doma májové bábätko 😵 😵
tak len tfuj,tfuj,tfuj a pomaly dopredu 🙂 😉
fris,ešte nemáš prúd,čo?? 😕 😕 strč NB susede do riťky,pofičíš jedna radosť 😀 😀 😀 tej Keliške 😀 😀 😀

bambi09
23. zář 2009

teda nie celý NB,stačí tú koncovku na kábli 😀 😀 😀 😀 😀 😝

jalao
23. zář 2009

co sa tyka tej fyzicky, to je dost bieda, to je ten civilizacny problem, vsade treba byt rychlo, vyvazame sa v autach atd. Dnes si trosku zamakam v zahonoch, je tu krasne pocasie, na jesen to vobec nevyzera...Ale s tymi krizami tam isto dlho nevydrzim. MM si chodieva aspon ten futbal zahrat, tak tam vybeha tie klobaskove toxiny... 😅 , ja chodim vo stvrtky na volis, ale to je viacej rekreacne, ako vykonnostne, polovicu prekecame, lebo sa radi stretneme 🙂 🙂
Dnes koncim skor, letim do skolky a s detmi na tu zahradocku (ale zatial nie pod okienkom 😒 ) majte sa vsetky!! 😉 😉 😉 😉

darina60
23. zář 2009

Aj ja sa s vami nadnes lúčim 😉 😉 Idem domov, muž preč, mladšie dieťa berie babka zo škôlky a mi ideme s dcérou na bicykle, konečne sami, už som jej to slubovala celé prázdniny. Takže aj ja idem dačo spraviť pre svoju kondičku, lebo ja tomu športu naozaj nedám, ale chcem sa naučiť ešte na korčuliach, máme teraz s dcérou rovnaké nohy tak to najprv skúsim na jej.
Tak sa majte, píšte...
Apropo dnes mi vladka spravila najvačšiu radosť... 🙂 🙂 ...Pá

bambi09
23. zář 2009

čaute,naše pracujúce posily,pekný zvyšok dňa 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
23. zář 2009

a dari,sme dve,aj ja sa chcem na korčuliach naučiť 😅 😅 😅 budeme si navzájom písať,koľko krát sme padli na riťku 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. zář 2009

čaute,moje,pred chvíľou sme sa vrátili z Brna,náročný deň,ešte sa nám niečo stalo so satelitom,obvolávam firmu,detaily neskoršie,teraz chcem iba jediné

vladkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,ja sa tak s tebou teším,všetko najlepšie prajem,cmuk,cmuk,moja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
23. zář 2009

ahojte Fris dakujem ti velmi pekne vsetkym dakujem uvidime co povie doki mam prist az na buduci tyzden ,
bambi fotky nadhereeee no uzasneee pekna priroda vsetko ste podareny aj tatko s malu ako place je velmi pekna 🙂

nikinka008
23. zář 2009

vladkaz1....gratulujem k babatku,tesim sa stebou juuj 🙂 🙂 ....a ste to planovali?? 😕 🙂 ...a ty mas este malicku dcerku vsak? 🙂 ze by nebol velky vekovy rozdiel vsak? 😀 😉

nikinka008
23. zář 2009

a namna si tu nik nespomenie ☹ 😔 ...

vanja
23. zář 2009

čaute babenky
vladka srdečne gratulujem a teším sa z tebou
bambi ďakujem za fotky
fris už si späť?
jalao aj ja 😀 chcem mailíky