S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
21. říj 2009

Ale co by si bola jak arana ty jedna 😀 to som uz dlho nepocula prepac musim sa smiat .. 😀
A nehodil by sa ti do ofci taky melir ? len troska ozivit ,ved cervena jesen moze byt pekna .. 😉 No ja ta chapem tak isto sa citim teraz ja ,u mna je bol umyt riady aby som nevracala hrozne to je ale 😝

frisbee
autor
21. říj 2009

dobré ránko...no veru som včera odkväcla,baby...vladenka,verunka,ako je?jalao 😀 😀 😀 😀 😀 ...arana...to ste všetky,každá máte hlavičku makovičku do červena,iba ja mám veselú hnedú a vladenka má tiež myslím nejakú novinku 😀

vladkaz1
21. říj 2009

caf Fris 😀 no na tom vyraze arana sa tu sulam .. 😀

frisbee
autor
21. říj 2009

ty sa šúľaj opatrne,aby si červíčka nepomačkala 😀 😀 😀 😀

jalao
21. říj 2009

baby, hlavne, ze viete, co tym myslim... 😀 😀 😀 😀 😀 a pravdaze, nad N je makcen v tom slove 😉 😉
Ved ale zase diskriminacne nalady tu vyvolavat nemienim... 😎

jalao
21. říj 2009

a aby som to este upresnila, nechcem vyzerat, ako ked sa arana da za blondinku... 😀 😀 😀 😀 Mozno to mam len tak vsugerovane, ale aj tak... 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. říj 2009

no preto ja nemožem mať svetlé vlasy....som tak výrazný tmavý typ,že by to nešlo 😀

nikinka008
21. říj 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂 ....u nas je dnes strasne pocasie,zamracene,zima,a prsi uz od vcera 🙄 tak toto nas caka celu zimu 😠 😠 tesim sa 😔 ...dnes sa chystame ist malu odvazit dlho sme neboli uz bude mat aspon 10 kg 😀 😀 😀 ...tatino nam spi ze vraj sa od 2 rana vobec nevyspal,mala akosi nechcela spat,o 8 rano uz bol s nervami na konci tak som malu radsej vzala uz dole,,,,teraz zaspala 😀 ach jaj 😒 ....neviem ako ju naucit aby sama zaspavala ci v noci alebo cez den 😖 od mala ju zavynujeme a asi si na to zvykla lebo bez toho vecer a v noci nezaspi ked zo sebou hadze 😀 😀 ...akurat si citam knihu kazde dieta sa vie naucit spat alebo tak nejako sa to vola mozno ze tam nieco najdem dufam 😕 ....A vy sa ako mate?Ake mate pocasie?Ake bolo ranko?

nikinka008
21. říj 2009

a este som sa zobudila z bolestou hlavy 😖 😖

jalao
21. říj 2009

niki, my sme stredne SVK a svieti tu slniecko konecne, rano bola hmla (mist 😀 ) a 2 stupne...hlasili ale trosku oteplenie konecne, som rada. Pre mna je oct.+nov. najtazsie obdobie, je malo svetla, kazi sa pocasie...naladu mi vylepsuje az predstava Vianoc. V niektorych obchodoch som uz videla reklamu na vianocne gule.. 😖 😖 😖 Fakt to prehana ten marketing.... ☹
ja som moje baby ucila zaspavat same tak, ze som ich nechavala same v spalni pri minisvetielku, nie v uplnej tme pravdaze....aj plakavali, po chvili som vosla, ulozila ju lazkat, prikryla, pohladkala a znovu odisla...niekedy aj 10 krat...ale nakoniec zaspi, ak nema ine tazkosti - hlad, plna plienka, choroba...Pri synovi som to nerobila...bol prvorodeny a hontrlali sme ho na striedacku, taku hlupost sme spravili, ale to sa tiez stava 😝 😝 😝

nikinka008
21. říj 2009

jalao....aj tu uz v niektorych obchodoch maju veci na vianoce a to uz asi od septembra 😀 sa tesim ze pred vianocami prideme domov a nadycham sa tych nasich vianoc 😀 😀 ...budem musiet vyskusat to samozaspavanie 😀 ale myslim ze to bude boj 😅 😕

frisbee
autor
21. říj 2009

ahoj,niki,ja budem v Londýne asi od 12.decembra na pár dní,budeš mi podávať hlásenie o počasí,nech si neberiem kufre ako na Aljašku 😀

bambi09
21. říj 2009

ahojte 🙂
len som nakukla a tu hneď sa nám teta fris chystá za kopečky,hmmmm 🙄 🙄

jalao
21. říj 2009

jeeej, aj ja chcem ist do Londyna!! 😅 😅 😅 Teda...nie zrovna na vianoce... 😀 😀 😀 ale NIEKEDY!
Ani neviem, ako sa tam teraz najlepsie lieta, ked ten Skyeurope skoncil...cez nich to bolo cenovo prijatelne.
Niki, vianoce doma na SVK, to bude radosti, co? 😅 😅

nikinka008
21. říj 2009

fris tak to sa budes musiet nabalit 😀 😀 ...hnusne pocasie je v tom anglicku zatial 😖

nikinka008
21. říj 2009

jalao....uz je nova spolocnost co lieta mi nou ideme a je urcite lepsie priamy let z manchestru do popradu ziadne prestupovanie za 2 hodky si doma 😀 😀 ...kiezby sme mohli ostat na vianoce doma ☹....2 letime na svk a 17 s5 do anglicka 😖 uz druhe vianoce co som tu 😔 manzel asi 3-4 😖

jalao
21. říj 2009

Nki a to sa uz nedalo, aby ste tu stravili sviatky? asi kvoli muzovej robote nie, co? A ten priamy let mas super, fakt, aka je to spolocnost, potom napis... 🙂 nech som v obraze.
Bambi, co sa predbiehas, ja som to pisala 13.39!! 😀 😀 😀 Tetuska Fris ide asi tancovat za Simonkou... 😉 😉

frisbee
autor
21. říj 2009

veru veru,promócia bude 🙂

bambi09
21. říj 2009

ale ja to tetuške fris doprajem,veď sa tak málo vidia 😵
niki,nesmúť,veď raz sa vrátite domov,neboj,zarobíte libričky a prídete sem 😵 veru,doma je doma 😅 aj keď sa tu tiež ťažko žije...
Julka,prepáč,že som nedala prednosť 😀 a moju IP máš??
idem mladého nakŕmiť a ešte popíšem 😉

jalao
21. říj 2009

fris, tak to by som si dala povedat....ist na promocie do anglicka...to mala normalne vysoku skolu zameranu na tanec? nejaku Art school? 😲 😲 Aj slzu vyronis, ci nie si ten typ? Ja by som bola dojata hned po vstupe do saly.. 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. říj 2009

juli,ja poletím z Brna Ryanairom,neviem,či lieta aj z Blavy,niekedy sú tam tak dobré letenky,že to vyjde o polovicu menej ako autobus.

bambi09
21. říj 2009

fris bude roniť krokodílie slzy,aj ja by som bulilááááááá 😀 😀 😉
Juli,u vás musí byť veselo,ja by som brala ešte jedno,nebyť tak malého bytu 😒
keď už konečne bude vhodné bývanie pre rodinu,ja budem starááááá 😝 😝 😀

vladkaz1
21. říj 2009

cafte co sme uplne na spodu? to tu zanedbavame co??? navarila som spagerty s bolonskou omackou fuj jak mi to smrdi to bolo utrpenie to varit .., doma mame tichu domacnost takze MM lovi som povedala ze ked chce jest tak nech zdvihne rit a ide do obchodu si nakupit .. 🙂

frisbee
autor
21. říj 2009

vladka..ty drsoňka,chudáčka si vyhnala? 😀 Ja som makala v záhrade,hrabala,pálila,presadzovala,trénovala psy,teraz som si umyla vlásky a pomaly sa budem chystať 😝

vladkaz1
21. říj 2009

jaj tak oki uzite si to moja 😵

frisbee
autor
21. říj 2009

chystať na nočnú,moja...fuj,sa mi nechce 😝

vladkaz1
21. říj 2009

nevyhnala som ho ale isiel niekam nevedno kam ze sa ide niekde najest ja ze oki ked na to mas neni problem 😀 😅 som potvora no a co 😝 ma mi pomahat .. ked nepomaha nebude jest ,nebude mat oprate ozehlene nic ja som neni nejaka chudera no nie?
ja som myslela ze si mas uzit to UK pri dcerke 🙂 😉

frisbee
autor
21. říj 2009

a ták..mi to nemyslí,som sa tu dnes dohadovala,tak som sa intelektuálne vyšťavila 😀 😀 😀 ..no to bude až v decembi,dúfam,že nebude sneh,vlani zrušili lety.

frisbee
autor
21. říj 2009

no Snehuľa,máš tu absenciu jak sviňa,cukor a bič na nás,trpaslice 😀 😀 😀 ..idem si namaľovať ksicht na tvár,a za necelú hodinku tradá..... 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
21. říj 2009

cafte som tu frisulka asi uz makas co? Tak ti prajem prijemnu sluzbu ,, moj prave tlaci do seba tie spagety som mu povedala ci si nenakupil 😀 a nic nenakupil on si bol peso v tescu co je 30 min. cesty podat nike 😅 akoze nechapem 🙄