S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
25. říj 2009

inak ranko sme si spravili kakavo ,vianocku s maslom a moj mi povedal ze take dobre ranajky uz dlho nemal 😀 co staci ku stastiu co?
Na obed mame este masko dusene to ja nebudem a ja mam chut na hranolky .. aj ked hnus nezdravy ale raz za cas mozem vcera sme mali este kapustnicu bola strasne dobra taka zabijackova a u babky .. zjedla som 2 taniere a do vecera som nemohla stravit ,ale taka bola dobre kysela mnam .. uplne na paradu a v noci uz letela von ☹

frisbee
autor
25. říj 2009

vladi..no to si si kapustničky moc neužila...my ju robíme akurát na Vianoce,ale tešíme sa ako malé deti.Je ti zle furt,alebo iba po niektorých jedlách? 😕

bambi09
25. říj 2009

ahojte 🙂
fris,jakú veľkú hlavu tu furt spomínaš??ja som žiadnu na fotke nevidela-máš taký priemer 😀 😀 čiže všetko přiměřeně 😀 😀
Vladi,tak kapustnicu si nestrávila? 😅 ja ľúbim,ale teraz nemôžem,malá to tiež nevie stráviť,takže až na Vianoce 😝
dnes máme morčacie soté s ananásom a ryžu,to ľúbime 😉
ja nejako tú hodinu necítim,ono sa to ale asi prejaví,večer bude skoro tma ☹
a Vladi,také raňajky aj ja môžem 😀 fris už asi lieta po cvičáku ako laňka 😅

frisbee
autor
25. říj 2009

bambuľa...vy jete morčatá??? 😕 😕 😕 😕

bambi09
25. říj 2009

fris,my jeme všetko,čo nezje nás,nie sme zhýčkaní... 😀 😀 😀
boli sme s amlou von auž o 17-tej nás tma zastihla 😝 😝 😝 vôbec sa mi nepáči tá zmena času 😠
a Ty si bola s Kouďákom?? 😉
ale teplučko bolo,malá nachodila kilometre,nakúpili sme čerstvé pečivko mladému do školy,prídeme domov a ten má 38,5 ☹ takže zas bude doma,našťastie majú od štvrtku prázdniny,tak vymešká len 3 dni 😒 😒

bambi09
25. říj 2009

s malou 😝 😝

bambi09
25. říj 2009

ženy,kde ste??som tu sama ako prst 😝 😝 ☹

vanja
25. říj 2009

ahoj bambi, som tu a ty kde si?
a fris sa nám fláka.
to asi tá zmena času
ja som hore bola už od siedmej, teda malá ma zobudila, ale som bola doobedu oťapená jak neviem čo. O 10-tej som už pila druhú kávu, navarila obed, ľahla s malou na hodinku, a poobede sme šli na prechádzku,skončili sme u sesterky na káve + fľaša vínka a prišli sme domou o pol ôsmej. Najesť, umyť, spať a žehliť by bolo treba, ale sa mi neche, tak až zajtra.
Ale ináč dneska bolo krásne počasie.
Kiežby tak bolo ešte aj cez tento týždeň. Aspoň. 🙂

frisbee
autor
25. říj 2009

nefláka...my sme sa vrátili neskoro so psami..vanji,napísala som ti o tej hre vedľa 😉

vanja
25. říj 2009

si sa vybehala čo?
aspoň si udržiavaš kondičku

frisbee
autor
25. říj 2009

no,oni nám zrušili tréning,tak sme vzali dvoch psov išli sme na cvičák iba tak a potom ešte k trénerke pre granule.

vanja
25. říj 2009

proste plodný deň 🙂

frisbee
autor
25. říj 2009

no plodný...ja mám pocit,že som pol dńa varila 😀 😀 😀 😀

nikinka008
25. říj 2009

bambi...a ziadne foto mi neprislo este? 😕

vanja
25. říj 2009

nika bývaš dosť ďaleko, to preto 😀

bambi09
25. říj 2009

niki,prepáč,ale dnes sme boli von a mám maróda,tak nestíham,ja mám na maily čas až po polnoci,baby už vedia 😀 😀 😀 tak neboj,o nič neprídeš,len sa neskôr zľakneš "peknej tety" 😀 😀 😀
fris,aj Ty mávaš také pocity??ja že len jaaaa 😅 😅 😅
a granule vám nechutia?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. říj 2009

bambmi,granule sú tak drahé a kvalitné,že by sme si nedovolili ich jesť 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. říj 2009

ja viem,my sme Bekči kupovali Eukanubu,teda Únia to kupovala,ale viem,že sú drahé,ak sú kvalitné 😝 😝 😝
ale šak raz za čas-namiesto večere... 😅 😅

frisbee
autor
25. říj 2009

no lepšie,než jesť morčatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
25. říj 2009

baby :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronkaj
26. říj 2009

dobré ráno

to ste kedy stihli toľko popísať????,,,,,,,,,,,,,,,,,
ešte to nemám dočítané, len som tak zachytila že mafiánska a indiánska babička, maličké už je pomaly premenovavné na Macka Pu no už nám tu len Orlie prierko a Bambi chýba 😀

ozaj babulky, v piatok bol u nás desný večer, drahý ma vytočil, potom sa vytočil on a riadne sme sa pohádali,
ja budem tak krásne oči lebo sa vraví že najrajšie sú vyplakané oči.

ale včera som si trvala na tom, že zmluvu treba doriešiť a tak sme dohodli že to čo platilo predtým ked sme sa o tom bavili bude aj teraz a tak to mám napísať a pôjdeme to dať k notárovi overiť v piatok, budem mať voľno tak vybavíme aj ten prechodný pobyt pre nás.

cez víkend sme toho nenastíhali veľa, v sobotu bežné práce a varenie a tak ale v nedelu poobede som normálne nič nerobila, nahrala som si Mesto anjelov a potom som sa vykúpala a spinkala 😵

za to tento víkend budeme u babky a to už máme depku teraz.

babulky dočítam priebežne a pridám sa 🙂

simona55
26. říj 2009

dobre ranko 🙂 jasom uz od 5hodyny mala dobre ranko,m 😀 mna tten cas normalne , myli, sakra, 😀 aj maly sa my vtedy zobudil ,a tertaz prave ho hupem v kociku, chvala bohu uz su hody zanamy 😝 bambi diky za maili su krasne aj pohovka, uz sa chystam aj ja nieco pofotit,ale nejak mi to nejde,ale pokusim sa dnes, 🙂

jalao
26. říj 2009

dobre ranko po vikende zelam vsetkym 🙂 🙂 🙂 Ja som mala divoky a aktivny vikend a chvalabohu su zatial aj vsetci zdravi...vcera bol nadherny den, poprezliekala som periny a vsetko susila na slniecku...no kto by to na datum 25/10 bol povedal?? 😅 😅 Od tretej sme mali drahy na bowlingu zajednane, tak sme tam skoro do siedmej valcili aj s velkou partiou kamosov a ich a nasich detureniec. Vecer sa vsetci pokupali a pozerali sme svorne SS - bol to kulturny zazitok!! 😉 😉

veronkaj
26. říj 2009

ahoj

jalao pekne si pracovala aj užívala

prosím ťa čo je to SS teda čo ste to pozerali??? keby CSS tak chápem že českoslov.superstár ale SS???

darina60
26. říj 2009

Dobré ránko, hlási sa ďalšia pracujúca 😉 😉 Kým si Vás človek prečíta, nasmeje sa , čo všetko ste tu preberali 🙂 🙂 Ďakujem fris za mailíky, deťom a mužovi som ukázala hríbik, strašne sa im páčil. 🙂 🙂
Mi sme mali pekný víkend, ešte v piatok ma muž zobral do mesta a kúpil mi čižmy 😀 😀 Deti sme nechali doma prvý krát samé, chvílu sme sa aj poprechádzali po meste. Čižmy síce nie sú moj štýl a do práce si ich asi nevezmem, ale jemu sa hrozne páčili, no čo človek neurobí pre chlapa 😀 😀 Uhorečka bola minulý týžden trikrát sa nesťažujem, to už dávno nebolo 😀 😀
Dnes išiel na služobku, príde až zajtra 😒 😒

vladkaz1
26. říj 2009

Ahojte Dari super tesim sa s tebou no vidim ze zatial uplna pohodicka u vas nastala ze? Poslala som vam aj ja mailik dufam ze dojde .. lebo som to posielala hromadne .. 🙂 idem ranajkovat 🙂

veronkaj
26. říj 2009

darinka no super, normálne sa všetko vráti do starých zaláskovaných časov 😀 😵

a ako sa ti to podarilo tak dosiahnuť, čítala som zo začiatku tvoje problémy a ako si to dosiahla že sa zmenil znovu k lepšiemu - stačí v stručnosti popísať, keby som mala čítať všetky strany asi by som potrebovala dovolenku.

a teším sa s tebou a daj návod,
vladkaz a ja nedostnem mailíka,?? to že som fakt od macochy platí aj tu na koníkoví???? či ešte natolko neposlúcham 😒

vladkaz1
26. říj 2009

jaj posli mi do ip mail poslem ti 🙂 nemam na teba sorac

vladkaz1
26. říj 2009

mas ho tam a SImi na teba nemam mail .. posli mi alebo preposlite niekto 🙂

frisbee
autor
26. říj 2009

čaute,dobré ránko 🙂 🙂 🙂
no dari,chválim pohodu,inak pevné nervíky a vydrž.
veri,nebuď smutná,dáš do poriadku papiere,a bude sa ti voĺnejšie dýchať 😉
vladi...kuknem,či mi prišlo
bambuľa,čo malý?