S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
29. říj 2009

jalao no tak vieš o čom sa bavíme,
vstávam tak aby som už o 6 bola v práci najneskôr do 6,15 potom makám, žiadna prestávka na obed, lebo počas nej sa presúvam do ďalšej práce, tam makám do 18 potom zbehnúť do obchodu a napoštu odniesť listy a prídem domov o 19, prezliecť, variť, ...... a takto každý deň okrem víkendu.
😝 😝 😝 😝

jalao
29. říj 2009

dievcata, ja vam odporucam pozriet do temy zahadny chlap, nasulate sa....ja som sa tu nahlas rozosmiala a to sa mi uz davno nestalo, fakt! 😀 😀 😀 😀
Veron - ved esteze to tie vikendy istia! 😉 😉 😉 Ja uz som dnes pozvala na zajtra vecer par ludi aj s deckami a v sobotu, ked pridem zo skoly, ideme zase my ku dalsim znamym. MM ide v sobotu na preteky, tak sa pripoji az vecer, ale bude to zase sranda a hlavne psychoRELAX po tychto otrasnych tyzdnoch... 🙄

jalao
29. říj 2009

A v nedelu pojdeme po hroboch popoludni. 😎 😎

vanja
29. říj 2009

ahojte pracujúce aj nempracujúce žienky.Tak som chorá už aj ja, oči mám jak angorák a v krku ma škriabe, sople tečú.......
😅 😅 😅 😅 😅 😅

nikinka008
29. říj 2009

ahojte.....jalao....nakukla som do tej temy zahadny chlap 😀 😀 no ja som sa sulala od smiechu 😀 😀 neskor si to precitam cele mm len namna pozeral ze ci som v poriadku ale ked som aj jemu precitala tak uz ani on nebol 😀 😀 😀 ,,,teraz isiel s malou do mesta ale sa vratil lebo si zabudol bank.kartu tak isiel este raz aj s malou lebo medzitym zaspala v kociku 🙂 ...a dakujem za email som sa pobavila na tych vtipoch 😀 len teraz neviem od koho mi to prislo 😕 😅

jalao
29. říj 2009

ahojte babule, rozposielala som par mailikov 😉 😉 😉 . No, ja som sa tiez strasne smiala...teraz uz neviem, co presne ma...aha! Ako sa zbalil ten jeden na dovolenku!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dievcata, mrzi ma to, ale letim...do skolky, do obchodu a dnes mozno aj za sportom, este uvidim, ako sa budem cicit. 😉 😉 😉 Pozdravujem aj druhu smenu, vsetky dievcence 😀 😀 😀 , co tu maju dnes zatial absenciu!

simona55
29. říj 2009

Vladi, mas pravdu,robisa ten odber v 35keja som sa teraz zmylila,stvojim vekom 😀 ze my 😀 😀 😀 dstavsi , urobili jej odber na ALT alebo AFT uz si to mylim, a predstavsi prisli jej vysledkyze sa jej narodia dvojicky a ze s dawnou syndrom budu mat.Ppredstavsi chuda ziena normalne jej odisla chud od porodu,ale potom ju poslala dokina na tu amniocentezu,a chvala bohu figa borova tam bola pravda, narodilo sa jej krasne velke chlapca,ako valibuk. aj ja som chcela odber plod vody, aleze dokyna ze naco ved robia tie odbery v 20tt to je to iste, vies ja som mala4porod,som sa trochu bala.ale ty sa nemusis,ty to zvladnes lavou zadnou

bambi09
29. říj 2009

ahojte 🙂
ja dnes ani nemám čas nakuknúť,tak vás aspoň pozdravím 😉
Vladi,tú amniocentézu Ty nepotrebuješ,si mladá,ja som mala 37,tak mne ju odporučili,ale ja som ju odmietla,už som to tu písala,prečo a po konzultácii na genetike som sa v tom len utvrdila,bola tam zlatá primárka,všetko mi vysvetlila,že mám riziko DS u malej menšie ako to,že po tej amnio môžem mať problémy a aj potratiť,tak som vedela,že toto nepotrebujem 😉
Ty si mladá žena,všetko bude ok,neboj 😵
Simonka,nechcem byť múdra,ale zisťuje sa hladina AFP-alfafetoproteínov,ak je hladina vysoká,je tam riziko poškodenia plodu,ale netreba lekárov brať ako Pána Boha,v čakárni do poradne som sa bavila s jednou nastávajúcou mamičkou,že má známu,ktorej povedali,že bude mať na 100% postihnuté dieťa s DS a narodil sa úplne zdravý chlapček,takže s veľkou rezervou 😉
a ešte k veronke,Ty sa furt neospravedlňuj,že nás obťažuješ,mne nevadí,keď sa posťažuješ,ak to babám vadí,nech sa vyjadria,nech tu máme čisto a jasno,ale téma je aj na to,aby sme sa občas požalovali,aj keď je veselá 🙂 😉
takže ak niekto niečo na niekoho má,šup to sem a preberieme,oki??
Vladenka,ja z Teba nemôžem,že zhodiť z postele 😀 😀 😀 chudák živiteľ rodiny a Ty takto na neho 😀 😀 😀
ani pochrápať mu nedáš 😀ale u nás je to detto,ja nemôžem zaspať,keď muž chrápe,ruší ma to,tak do neho furt štuchám a potom sme nevyspatí obaja 😀 😀 🙄

frisbee
autor
29. říj 2009

simonkáááááááááááááááááááá mojááááááááááááááááá,ja ťa milujééééééééééééééééém 😀 😀 😀 😀
nestrašte mi vlaďku,to bude také zdatné dieťa,keď má toľko kmotier,že sa nebudeme stačiť diviť 😀 😀 😀 😀
no a veronke vesele poradíme,na to sme tu...nikoho v tom nenecháme samotného 😉
vedúca...a do zadku,to je nepríjemné...dúfam,že si zabalená,oblečená,piješ čajíky a slivovicu 🙂

bambi09
29. říj 2009

no,vedúca naša choručká,drž sa nám,si mi zmizla zo skype,než som stačila odpovedať ☹
daj si vitamín S,vypotíš sa a bude 🙂
fris,máš niečo proti mne??? 🙄 🙄 🙄 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

bambi...to znie,ako by si sa chcela biť 😀 😀 😀 😀 ja viem rýchlo utekať,odkedy trénujem so psom 😀 😀 😀

bambi09
29. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa z Teba po.... 😀 😀 😀 ja len že si ma vôôôôbec nespomenula ☹ ☹ ☹ 😀

simona55
29. říj 2009

frííííííííís ved aj ja ta miiiiiiiiiiiiilujem 😀 😀 😀 😀 ale ja som sa pomylila s jej vekom ,no prosim prepacte mi ja som uz stara a skleroticka pani 😀 😀 😀 😀 Bambinocka mas pravdu ze lekari niesu Pan Boh, ved aj ja som vravela ze s amni niesu dobre skusenosti, no aleuz nechajme tu amniocentezu,centezou. 😀 😀 😀 😀 Vladííííííííííííííííííííííííííí aj ja ti chcem byt kmotra, vies ja som velmi bohatáááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 mááááááááááááááááám velke srdce, umna to je bohatctvo, lebo su taky ecka maju velmi vela ale vsrdiecku malo miesta. 🙂 😉 Ozaj pozerali ste vcera modre z neba? ta pesnicka od patejdla bola krasnaze? ja som ju potom mm celu noc suskala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja ze este raz byt 20rocna och boze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

a čo by som ťa spomínala,veď so mnou usínaš a ráno ma prebúdzaš 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. říj 2009

Simonka,si píš,že si bohatááááá,to si presne napísala perfektne,ja mám z Teba taký pocit furt 😵 😵 😵 😵 😵
a aj ja Ťa milujééééééém,nie len fris 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som svojmu šuškala-nechrááááp 😀 😀 😀 ale dnes mu nedám chrápať 😀 😉 dnes budem chrááápať ja 😀
a Vôadenku nestrašíme,všetko bude ok,to je nabetón,Macko Pú bude mať kmotieeeer 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

simonka...povinne si vyhradíš čas pre náš,zakážeš rodine v tú dobu chodiť na počítač a budeš tu s nami,azaňát 🙂

bambi09
29. říj 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veru 😅 😅 😅 som na Tebe zááávisláááá 😀 😀 😀

bambi09
29. říj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=H_M4JKRuimk


tu je krajší obrázok 😅 😅

frisbee
autor
29. říj 2009

bambuľááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

simona55
29. říj 2009

pomoooooooooooooooooooooc ,pomooooooooooooooooooooooooc, pomozte mi , 😀 😀 😀 😀 vcera som varila kyslu kapustu, plnu bocika, a mletym mesom som tam nahadzala gulky ale kapusta bola velmi kysla, a ja som ju neumyla a teraz my to stahuje aj usi 😀 😀 😀 co mam robit ?

frisbee
autor
29. říj 2009

simi,ja to normálne doslaďujem 🙂 cukrom.poslala som ti maily,prišli ti???

frisbee
autor
29. říj 2009

máš to so smotanou,alebo bez?normálne to zjemni smotanou alebo mliekom

simona55
29. říj 2009

bez smotany ale mozno tam dam mlieko teraz sa idem pozret na maily.

simona55
29. říj 2009

diky, prisli my su peknucke , si malynka hladam,hladam, a nevidim potom som si vsimla taku malilinku postavicku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a je tam aj gazda? mna nejako kone nefascinuju 😝 neviem preco a pritom ich mame az 3ks mame aj takeho tlstunkeho zrebceka,poslem potom fotky zajtra sa snimy odfotim,

vladkaz1
29. říj 2009

jaj baby ja sa z vam postim kym som tu neni 😀 jake hlody popisete az no .... normalne mi skoro cvrklo 😅 😅 😅 😅 ,ale zistila som ze potrebujem okuliare ,smeja mam uplne rozmazaneho je to mozne??? 😕
Idem kupat malu ,potom cucat na panelak a potom sem pridem este obsmrdat lebo mi nesiel kon ...

frisbee
autor
29. říj 2009

simonka,veď som trpaslica,tak musím byť malá,ale darinka je ešte menšia 😀 😀 😀 😀 ..a gazda to fotil mobilom 😀
vladi...na Vianoce dostaneš pampersky 😀 😀 😀 😀

čo to bolo,tak dlho nešiel koň???? 😕 😕 😕

teodorka
29. říj 2009

fris asi bol pretazeny 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

aj ja som,a som furt tu 😀 😀 😀 😀

vanja
29. říj 2009

aj ja už som tu
😀 😀 😀