S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
11. lis 2009

ozaj a ako ti je?
už lepšie?

frisbee
autor
11. lis 2009

no uvidím.pomery sú tam divné..amatéri..a to ja teda neznášam.

vanja
11. lis 2009

tak len ich poriadne prekukni 😉

frisbee
autor
11. lis 2009

už som..taký typicky ženský kolektív..intrigy a podrazy 😝

vanja
11. lis 2009

to poznám 😝

vanja
11. lis 2009

chodili mi bonzovať, kto bol ako dlho na obede a kto kedy išiel fajčiť......
a iné somariny, to som mala nervy, či nemajú okrem sledovania nič iné na robote.

frisbee
autor
11. lis 2009

na to ja nemám povahu ani nervy,jednám ako chlapisko,bude sa diviť tá jedna,čo tam robí podrazy na každého.

vanja
11. lis 2009

poddaj si ju a uvidí, že stebou nie je sranda 😀 😀

vanja
11. lis 2009

aký veľký ste kolektív?

frisbee
autor
11. lis 2009

no tu je baba,okolo 50.tky,ale vyzerá staršia,na každého nažaluje,robí sa nepostrádateľná,pritom vie prd,usmieva sa do ksichtu a v tej stejnej minúte toho dotyčného podrazí,za tú krátku dobu som zažila tri prípady.

vanja
11. lis 2009

sviňa

frisbee
autor
11. lis 2009

my sme iba 4,ostatných neviem.

vanja
11. lis 2009

tak ti držím palce, keď si ju budeš podávať,
fris idem už so maj ja unavená
dobrú noc ti prajem
tak ahoj zajtra 🙂 😉

frisbee
autor
11. lis 2009

dobrú,ja mám už iba jedno očko,aj na tom mám beľmo 😀 😀 😀 😀

vanja
11. lis 2009

tak skoč k svojmu drahému očku a budeš mať pár 😀

frisbee
autor
11. lis 2009

on je separovaný,lebo my chrápeme,a on chudák kašlinká 😀

vanja
11. lis 2009

o.k.
tak už ozaj dobrú

frisbee
autor
11. lis 2009

pááááááááááááááá..až teraz mi tam skočilo to tvoje..je mi furt rovnako 😝

veronkaj
12. lis 2009

Dobré ráno babulky, zdravím pracujúci kolektív nech sem pribehne a pokoj nepracujúcim.

ja som včera bola taká unavená, že som nevládala ani zaspať a dala som si tabletku na spanie,
aj tak som unavená, a navyše už mi je niekolko dní zle od žalúdka a taká celková únava a nevolnosť, asi niečo chytám.

veľmi veľa ste toho napísali vidím že večer tu je ozaj diskusia, babulky normálne mi to chýba že nemôžem tu byť s vami večer.

jalao
12. lis 2009

ahojte, ja som uz tiez v procese 😉 😉 😉 Ja som sla spat znovu hrozne neskoro a dnes budem zivat jak lev...aj som zehlila 2 hodiny aj studuvala, aj konikovky sledovala jednym okom naboku 😀 😀 , ale keby som sa zapojila, ubehne mi dalsia vzacna nocna hodina 😉 😉 😉 , to sa poznam, ze by ma to stiahlo vo viiiiru...

darina60
12. lis 2009

Ahojte, pekné ránko či deň. Hlási sa ďalšia pracujúca 😉 😉
Ja som včera nebudete veriť zalahla o šiestej večer 😉 😉 Pre Julku správa najprv som dala deťom večeru ..... 😀 😀 Hrozne ma bolela ta jazva a všetko okolo. Tak som si dala uhorku, potom tabletku a šup spať. A zobudila som sa o pol noci vyspatá. Tak som pozerala hodinu telku a išla som zas spať. A som prespatá 😀 😀 😀
Veronka a doma ako, mladý ešte urazený?
Vladi super že aj u Vás uhorka, malá nekričala nič???
A vítam tu novú tvár, tak ak nás čítaš šup sa zapojiť 😉 😉 😉

teodorka
12. lis 2009

dobre rano ...nase ponocovacky este spia?????? 😀 😀 😀

kristina25
12. lis 2009

no baby vy ste toho vcera napisali 😉
No dopadlo to vyborne. Dohodli sme sa tak ako som chcela. Suhlasil aj z vyskov vyzivneho, asi bol naliati tak nevminal o aku sumu sa jedna. Takze pre mna to dopadlo super 😵
Darinka a co sa ti stalo, ze ma mas jazvu, necitala som vsetko tak preto sa pytam.

vladkaz1
12. lis 2009

Dari nie nebol ziadny krik , 😀 mala cucala na rozpravky ...
Moj je dnes doma az do utorka ,tak sa tesime az si pojdeme na nervy ,uz spekuluje, ze vyrazi do Skalice na hokej no je normalny? 😅 no tak ho prehovaram nech na to kasle ideme malej kupit darcek k zajtrajsim 2 rockom 😵 jaj ,no taka nostalgia namna pada ,ked na to spomeniem 😵
jazvu mala preto, ze jej vyberali znamieko 😉 Darinka
A ostatne vas pozdravujem ,na niektove ceci sa neda ani reagovat ked citam to s alen sulkam za stolom ,..ake hovadiny na smiech sa popisu hned mam lepsiu naladicku kocky moje

darina60
12. lis 2009

Kristi, som rada , že to dopadlo ako dopadlo, hlavne že si spokojná 😉 😉
Ja som mala na tvári znamienko, stále sa mi zvačšovalo no tak som si ho dala vybrať, ešte mám štichy, mám to prelepené, vyzerá to hrozne, tak radšej chodím medzi ľudí čo najmenej. 😝 😝

frisbee
autor
12. lis 2009

ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 kristi,super,tak dúfam,že už budeš mať od neho pokoj,a prajem ti krásny nový začiatok 🙂 🙂 🙂
vladi...to som rada,že ti aspoň zlepšíme náladu,srdiečko naše...aj červíčkovi 🙂 🙂
dari,neboj sa to zahojí,a zase budeš krásna,ba ešte viac 🙂 🙂 🙂
jalao,to chce tréning,nakoniec ani spať nebudeme chodiť 😎
teo.....spia,spia...sme sa vysilili,keď sme museli aj vašu tému zachraňovať 😀 😀 😀 😀

jalao
12. lis 2009

Dari, dakujem z hlasenie z poschodia 😉 😉 , ved ja vam to zelam z celej duse, nemysli si...tak uz aby sme aj my dostavali domcek, lebo takto to u nas nehrozi...v kazdej miestnosti sa tmoli nejake dieta a byt sa nafuknut neda a neda 😀 😀 😀 😀 a naviac, o mojom vecernom programe som pisala... 🙄 🙄
Vladka, no MM by na hokej do Skalice teda isto rad bezal...je to vzdy slager, ale u nas sa extraliga nehra, iba hadzanarska, tak na tu sa sem-tam vyberie.. 😉 😉 😉 Ale ja mu to doprajem, nech sa tam vyziape a pride domov kludnejsi 😎 😎
Frisi- mas pravdu, na ponocovanie sa da zvyknut a obavam sa, ze sa tomu najblizsie tyzdne ani nevyhnem, ale tentokrat kvoli skole hlavne...ale potom ma to zvadza klikat a klikat...a zrazu je polnoc!! 😝 😝 😝
Kristi, tak tiez gratulujem, hoci neviem, ci to tak beries, ze HURA..ale aj tak, uz si sa rozhodla, prebehlo to dokonca v tvoj prospech, tak teda vela novych sil do dalsieho zivota ti prajem a ozyvaj sa a podavaj hlasenie, ako si zvykas na novy zivotny styl 😉 😉
Teo..pracujes dnes? Vecer si sa tu len mihla, v Desposkach som nepozerala, tak nie som celkom v obraze...
A ozaj, este sa tu mota aj Veronka...prosim ta, ty neblazni, nedavaj si na spanie tabletku, pohar vina je 100x lepsi a aj chutnejsi!! 😉 😉

frisbee
autor
12. lis 2009

no veri...aby si nám neochorela..je to veru nejaká pliaga,nejde sa toho zbaviť,aj mm tvrdí,že mu je stále horšie miesto toho,aby sa to zlepšovalo ☹

jalao
12. lis 2009

fris, sla som aj do neznej na chvilu...tam som ta zazrela...taka mila tema... 😉 😉

frisbee
autor
12. lis 2009

jalao...ja si doteraz pamätám,akí boli ľudia na seba dobrí,vracala som sa z práce domov po mítingu,ako si ponúkali miesta v autobuse....taká eufória a také šťastie...neverila som,že sa toho dožijem,my sme boli pripravení emigrovať.