S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
27. lis 2009

😕 😕 😕 😕 😕 bola si dnes poslušnááá???háááá??? 😀 😀

vladkaz1
27. lis 2009

jak je to mozneee????? 😕 😕 😕

bambi09
27. lis 2009

dlho nepíšaš,tak ťa odhlááási 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. lis 2009

nebola,niekoľkokrát som dnes napísala neslušné slovo,a pijem alkohol 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. lis 2009

😀 😀 asi najskor ...
Ja mam na panelaku reklamu tak kukam kto co pise 🙂

bambi09
27. lis 2009

ty nemravooooo 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
27. lis 2009

ja,alebo vladka??? 😀 😀 😀 😀 padá mi net,čočočočo to jee?

bambi09
27. lis 2009

Vladka,to patrilo frisuli 😀 😀 😀 😀 aby bolo jasno 😀
ty si dnes šukuľka 😀 😀 😀 toľko makať,fuj 😀 😀

frisbee
autor
27. lis 2009

vlaďka je torpédo,furt maká,ja začnem až zajtra,tie dni mi pripadajú kratšie a kratšie 😝

bambi09
27. lis 2009

ja som chorá,nerobím,štrajkujem 😀 😀 😀 😀 štrikovať sa mi nechce 😀

vladkaz1
27. lis 2009

Ale baby , niesom torpedo 😀 , len som maniak ,dnes som si to uvedomila ze som ozaj chora a MM ma pravdu ze upratujem upratane, no drbka mi?
bambi ty mas narok strajkovat 😀 ,tam prdkaj do periny 😀 😀 😀 😀
Frisulka tak uz s ati to krati ... jaj ale budes mat zazitok a zisti ci mas poistenu tu letenku ,dala by sa etse bez storna vratit a objednat ta za par KC 😉 ,len ked ju nemas poistenu tak nic nevratis prepadla by len .
Sak ale aj ta za 100 kc uz ma v sebe aj letisne poplatky aj batozinu?

bambi09
27. lis 2009

haha,že mám nárok,jasné,že mám,včera som s teplotou kmitala a vysávala a nadávala,tak dnes vegetím 😀 😀 😀
idem prdkať do deky,my máme paplóny odložené,muž ma naučil spať pod dekou a to teraz máme aj radiátory vypnuté,neznášam,keď mi je teplo 😝 😝 😝

vladkaz1
27. lis 2009

😀 😀 bambi my mame doma nejako vlhko 😝 susim aj kopec pradla ze by s toho?
Ale mam otvorene okno .
Idem sa okupat na rychlovku ..pridem este tak piste ! 🙂

bambi09
27. lis 2009

no,Vladi,môže byť,ja v zime,v lete na balkóne,mám také tyčky posuvné,tak to super uschne 😵
a príď aspoň ty,frisuľa nám padááááá 😀 😀 😀 hik,už nepi,rozmazávaš sa mi 😀 😀 😀

vladkaz1
27. lis 2009

😀 😀 😀
ja nemam balkon dojdem cicka micka paradnicka 😀 ,len uz smrdim tak idem rychlo spravit ocistu 😝 😀

bambi09
27. lis 2009

ok,bež,cica-mica 😀 😀 😀 hmm,ke´d nemáš balkón,to je blbé,ja som v podnájme tiež nemala a muž behal dole,keď mi padla ponožka zo šnúry-mali sme taký sušiak z okna 😀 😀 😀

jalao
27. lis 2009

bambi, jakto, že by ťa nespomenul nikto, ved ja som sa pýtala, či to dnes ideš za tou kultúrou...mne sa tie informácia zliali....ale že Drupi, cosi picola, to je moja obľúbená a ešte aj iné - lašatemi kantáre,....sono piero, lašatemi kantáre, soni piáno piáno....Taliančina mi prosste ide... 😀
to musela byť riadna atmoška...
baby, mám po písomke,,,,ešte zajjtra jedna a spravím veľký výýýýdych... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
A už takmer nekašlem....

vladkaz1
27. lis 2009

Bambi ja nemozem susit dole ,my sme uplne dole ,aj tak mame okna takze nam moze niekto pokradnut pradlo a to neriskujem ☹ uz idem do tej vane .
jalo gratulujem ,ze mas po pisomke 🙂

jalao
27. lis 2009

vladuška, prebožínku, nedri toľko!!
ved sa ti to tam už leskne jak v Tom a Jerry---všade tie hviezdičky blikocú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A DAKUJEM, som happy, fakt. A ešte teda zajtra a ideme oslavovať Milánka večer 😀 😀 😀 😀 Volala som s ním pred chvíľou a povedal, že ak nespravím skúšku,nalejú mi len minerálku a budem ju piť sama na hanbe na terase 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Je to dobrý kámoš 😀 😀
ja suším teraz už len v byte a je to tu tým pádom stále ako v kasárňach 😒 😒 😒

vladkaz1
27. lis 2009

Ale sak neleskne, furt mam bordel, idem sa kupat bohaca lebo som tu prilepena .. 😀 😀 😀 😀

jalao
27. lis 2009

bež, ved musíš byť narobená.... 😉 😉 😉 😉 😉 zostanem pripojená, o chvíľu sa zastavím ešte..

bambi09
27. lis 2009

Vladi,no,my sme v TT bývali na prízemí a veru,ukradli nám zo sušiaka prádlo-tam je asi iná kultúra 😀 😀 😀 také pekné ponožky a gaťuše,neviem,či bezďačka,alebo úchylák,ešte,že boli vyprané 😀 😀 😀
Julka,tak kongratulejšn,atmosféra bola dobrá,len sprostí Slováci sa nevedia baviť 😖 😖 😖 odchádzajú v polke koncertu a nechávajú po sebe na zemi bordel 😠 😠 😠 a chodia otočení riťou k tebe 😠 😠 😠 nepoznajú bontón,mladý hneď dostal večer kvapky 😀 😀 😀
ja mám z Milana 2 koláčiky,muž mi doniesol,šéf v robote nalieval 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. lis 2009

baby,nemohla som sa sem dostať,píše mi to,že opravujú poruchu 😕

vladkaz1
27. lis 2009

som tu ,za pol hodku mam MMla doma ,nevarila som dnes na obed mal dnes maso len som ryzu spravila k tomu posledne a na veceru am salam .
zajtra robim kura a mam kyslu kapustu tak ja si dam mnaaaaaam 🙂
Bambi ,tak to mas pravdu s tym bontonom 😝 mto je vizitka ...
Fris jak je to mozne?????
Jalo .. ani nie ,uz to zo mna opadlo 🙂

jalao
27. lis 2009

hm, tak už aj v okrese Znojmo to opravili, tak fajn!! 😉 😉 😉 sem sa, sem sa....
Bambi a kde ste to mali vlastne? Vidiš a tvoje gaťky nosia nejakí bezdáci v Trnave.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
27. lis 2009

😀 😀 😀 😀 no nie bezdaci ,ale fetaci 😝
Tak to tu funguje ja sa bojim vetracku nechat doma otvorenu ,preto chceme spravit mreze na okna 🙂

jalao
27. lis 2009

vladi,neblázni, mreže, čo tam chceš mať napodobeninu Ilavy??? 😝 😝 😝 😝 RAdšej tie ventilačky stráž....ved budeš ešte pár rôčkov doma, tak čo? 😉 😉

vladkaz1
27. lis 2009

No chcem aspon na kuch. okno aby som mohla nechat otvorenu vetracku ,inak mam doma taky smrad stuchnuty ked prsi a zatvorim vsetko ... otras .. ale dam taku ozdobnu peknu .. nebude to ako v Ilave 😉

kristina25
27. lis 2009

ahojte baby
vladka keby si skusila zvlhcovac

vladkaz1
27. lis 2009

Kristinka ale ja mam doma dost vlhko ,prave preto musim stale vetrat .. s toho vlhka sa spravi ten smrad