S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
7. pro 2009

ja som si včera večer popísala na papier, čo všetko mi treba dnes urobiť, vybaviť, aby som nič nezabudla.
A teraz pozerám, že môj drahý mi tam ešte dopísal jednu kolonku: sex 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

u nich chodí Mikuláš ráno 😀 😀 😀 😀
ja som sa zase z neho rozčúlila,on je neskutočný...no není toto hňup,ten Kája 😀 😀 😀 😀

teodorka
7. pro 2009

haj haj haj...pocuvajte tventy faj hitparadu nasu... 😀

teodorka
7. pro 2009

a zase mi drbka....co riesite babenky?

frisbee
autor
7. pro 2009

riešime telesné proporcie a jedného zakomplexovaného z inej témy 😀 😀 😀 😀

vanja
7. pro 2009

teo my stále o tom istom: sex,sex, a potom zase len sex 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

no vanji,my takto vlastne relaxujeme po tých namáhavých mesiacoch,čo sme dávali energiu darinke 😀 😀 😀 ...ozaj,a čo pijeme,keď sme sa tu zišli?ja mám niekde zbytok červeného 😀 😀 😀 ..musím vyvolávať,nech nedostanem mrchu do lietadla 😀

vanja
7. pro 2009

ja biele pijem, ale už idem malá plače, ahoj

frisbee
autor
7. pro 2009

páááááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂

bambi09
7. pro 2009

ženýýýýýý,ahojte 🙂 😉
fris,som živá,zdravá,v poriadku,len som dnes nestíhala podať hlásenie-napíšem Ti,neboj,mali sme perný deň 😝 😝
dobrú noc,zajtra pokoňujem 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

lesbichééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
8. pro 2009

Dobré ránko dievčence z nočnej i dennej šichty. Ja od šiestej makám.Potom si Vás prečítam, ďakujem za gratulácie k dcérinym dnešným narodkám. Včera sme jej gratulovali. Celé poobedie som zháňala pre ňu mobíka. A fris máš pravdu má zvláštne oči 🙂
Veri hlásenie..........
Juli haloo............
Ostatné........

veronkaj
8. pro 2009

dobré ráno všetkým kto tu je aj kto tu nieje.

darinka čo by sme neurobili pre deti aby sme ich potešili však 🙂

a hlásenie???? tak mám také hlásenie že to sem radšej nedám

a okrem iného ma šialene bolí hlava - migréna už do pol noci. , včera som vracala, nejedla, dnes migréna no skvelý týždeň na začiatku. ☹

veronkaj
8. pro 2009

včera som s dcérou dozdobila niektoré linecké, robila som také s vydrajovaným stredom, potom hríbiky a hviezdičky a ešte také mašličky. na hviezdičky som včera urobila citr. polevu z prášku z obchodu a dala také tie farebné paličky do stredu a na hribiky som dala takú slabučkú vrstvu a klobúčik som dala tiež toto farebné a stonku som posypala jemnučko kakaom ale na mašličky by som chcela dať cik cak čokoládu a to som ešte neskúšala tak skúsim nejakú polevu čo predávajú kúpiť a zohriať odstrihnúť rožtek a urobiť cikcak,
no normálne som sa potešila aké sú peknučké a dcéra zožala pochvalu za pomoc.

tak som sa vám dala hlásenie. čo som robila včera.

a teraz pekne ostatné čo bolo ?

bambi09
8. pro 2009

ahojte 🙄 🙄
darinka,krásnookej slečne všetko,naj,naj,naj k dnešným narodeninkám,veľa šťastia,zdravia,lásky,úspechov a splnených snov v živote praje Tvoja banda 😵 😵 😵 😀 😀
ja ten môj malý ôsmy div sveta vystrelím na mesiac na Mesiac-straší od pol 6-tej,všetkých vyprevadila,plné energie,hopsasa,absolútne jej nevadí,že ja som grogyyyyyyyyyyy 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝
idem si urobiť kávu,som zvedavá,dokedy bude hopsať,ale akonáhle zaľahne,chrním s ňou-teraz idem využiť čas a makať 😝 😝 😝
veronka-ja by som takú veľkú oslavu nerobila-za také správanie si to TP nezaslúži 😒 😒 😒 nemáš to s nimi ľahké 😝
všetky trpaslice pozdravujem a mávam vám...

jalao
8. pro 2009

dobre ranko vrtichvosty! 😀 😀 😀
Dari, no ty si ale ranne ptace dnes..ze od 6! Co ty otvaras mliekaren? 😀 😀 😀 😀 Vcera som si pytala tiez fotku pekneho ocka, ale si ma prehliadla 😒 😒
Veronka, vy ste pilne obidve aj s mladou, ja si to nechavam este na neskor, mam cas. A co sa ti take prihodilo, hod IP, nech som aspon v obraze.
My sme boli s MM vecer v obchode, vyberali sme par veci, ktore sama vybrat neviem...potom som vsetkych nahanala na veceru, co sme mali este od nedele, prebehla nejake ulohy s detmi a ulozila som sa na rozhodnutie SS 🙂 Rozhodnutie ma potesilo, teraz uz fandim hocikomu z tejto trojky 😉 😉 😉 Vecer som sa este ucila do nemoty, lebo v piatok jdu do obecni skoly... 😀 😀
Bambula, dlho sme tu spolu neboli, pozdravujem vas hory, lese, z tej duse pozdravujem vas... 😀 😀 Akonahle sa ti bude dat, vyval sa aj ty k malej, ja som to tiez tak robievala, ked boli spankove deficity... (teraz ma skor mataju v noci vzorce 😎 . Bambi a este som ti chcela povedat, ked som spominala, ze uz len 21 dni to bolo, kym sa zacnu dni predlzovat, to som mala na mysli zimny slnovrat 23/12.... 😉 😉 😉 a pravdou je, ze tiez plati, ze na 3 krale o krok dale , resp. na novy rok o slepaci krokkkkkkk, ja prichadzam do kanclu po tme a o 4 odchadzam po tme 😠 😠 😠 😠 to ma tlaci k zemi....ti medvedi to maju pohodlnsie... 😉

bambi09
8. pro 2009

Juli,mi hovor o tej tme ešte chvíľu... 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀
aj ja vás z tej duše (nevyspatej) pozdravujem 😵 😵 😵 😵
tak držíme palce,nech ťa v obecnej škole nebijú trstenicou a máš všetky zápočty 😀 😀 😀 😉 a skúšky v suchu 😀
a nedávaj jazyk na zábradlie,keď mrzne...a kto chce vidieť Idoita,nech sa dostaví do ředitelny... 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

hehe,toto mi donesie ježiško 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
8. pro 2009

bambi, presne s tym jazykom ma tiez napadlo...ale co, ked tu prsi a prsi a prsi....no jak sproste fakt...Aspon na vikend uz hlasia nejake naznaky snehu, tak to ma drzi nad vodou...
Deturence ale zdrave, hej? Nase klopem klop,klop.. 😅 😅

bambi09
8. pro 2009

http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200912...
😅 😅 😅 😅 😅 😅 som zabudla link hodiť 😀 😀

darina60
8. pro 2009

Ahoj Bambi, no konečne sme sa stretli aj tu. Ďakujem za blahoželanie, pred chvílou sa mladá narodila 8,44 😉 😉
Ona je môj poklad 😀 Juli nezabudla som, len musím pohladať foto, kde je vidieť dobre oči 😉
Bambi tá tvoja malá kedy bude konečne 😉 😉 😉 Náš mladý tiež takto nespával až do dvoch rokov, potom si k nemu lahol muž a ked sa v noci prebral muž že pšttt , malý sa zlakol a spal ďalej 😀 😀
Bambi to fakt toto dostaneš na vianoce, no amen tma 😵 😵 😵 😵

bambi09
8. pro 2009

dari,malá práveže spí dobre,(teda až na občasné divoké noci-teraz jej zas lezú stoličky,tak dve noci bolo "veselo",sme boli s mužov grogy totál 😝 😝 )ale dnes ju nejako zobudil mužov budík a už nezalomila,zliezla z postele,vyprevadila pracujúcich a študujúcich a nie a nie spať,tu trsá 😀 😀 😀 😀
a hej,keď Ježiško nájde veľkosť na moje rajo,tak toto dostanem 😀 😀 😀 😀 😀
a teda už to máš za sebou-uf 😀 😀 😀 oddýchni si,pôrod dá zabrať 😀 😀 😀
dnes ak stihnem pošlem mailík-nestíííham 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
8. pro 2009

Darinka dcerke vsetko naj naj naj!!!!!!
Bambi no ina super sex machine budes 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

Vladi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len to brucho budem musieť nejakým latexom vystužiť 😀 😀 😀 😀 nechce sa poddať po tej sekcii 😅 😅 😅

jalao
8. pro 2009

Bambi,preboha, ako sa to oblieka? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Takto teple flanelove pyjamko pekne ku krku nic???? 😀 😀 😀 budes kaslat!! 😎

bambi09
8. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to nemusíš ani obliekať 😀 😀 😀 😀 pár šnúročiek a hotovo 😀 😀 😀 aj gaťkách sú pierka-videla som naživo 😀 😀 😀 😀 😀
nemám mikulášske ponožky-bude negližé-práve vyjednávam s "Ježiškom" 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

čauté...no sodoma gomora...v noci migréna,vonku hnusne,bambuĺa bude Dolly Buster,idam zase spať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

no huráááá,už som chcela vyhlásiť pátranie-kurnik,raz som tu ráno a teba nikde 😀 😀 😀 😀
nikam nechoď,ja som skoro nespala a tu som 😠 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

bambuľa,pamätáš si film Bože,jak hluboko jsem klesla...jak na svadobnej noci dali Laure Antonelli tú nočnú košeľu s otvorom,a ona tam rvala hlavu...že ten otvor nie je na hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pamätám si len názov-ja som bola vtedy ešte škôlkou povinná 😀 😀 😀 😀
aj Smrt stopařek som videla len skrz mamine prsty 😀 😀 😀 😀 zakrývala mi oči-dnes by sa len prežehnávala,keby videla tú sodomu-gomoru v telke a to negližé na mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀