S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

fris,už som ho vymákla 😀 😀 😀 ale to je nemilééé,milý kamile 😀 😀 😀 😀
Vladka,no,veď tie deti sú jak elektrika,sekunda a pohroma je na svete 😝 😝 😝 a hlavne že negrcala ona,to by bolo zle 😒 😒 😒
a ja mám 15 ročný Girmi a ročný Moulinex a oboje je dobré 😀 😀 ale ten Kitchen Aid má Nigela Lawson a ja keď pozerám,ako v tom šľahá,tečú mi sliny,ja ju milujem,aj keď tak variť nemôžem-nežijem v UK 😅 😅 😅
mne stačí aj Fris Aid 😀 😀 😀 😀 čo stačí,to je viac,ako Kitchen Aid 😀 😀 😀 😉

jalao
8. pro 2009

bambi, diky za mailik 😉
Od Darinky mi neprislo ale nic...
Nam prisiel minuly mesiac list, ze musime na OSBD zaplatit v decembri 2 platby, nielen normalne jednu...takze takehoto Jeziska nam OSBD prichystalo.. 🙄 🙄 🙄 , fakt vyborne nacasovane...
Bambi a co si to nadhodila s novym bytikom...ci nechces este zakriknut?? 😉 😉

frisbee
autor
8. pro 2009

veri,pekné...a kamil je náš starý známy,sme sa v tej téme poznali s kočkami.
bambi,toľko cudzích výrazov,pomaly na mńa,však mám bolenie hlavy 😀 😀 😀 😀 fris aid 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

veronka,Punťo má viac rozumu ako... 😀 😀 😀 😀 😉
Julka,aspoň že ty si si všimla 😀 😀 😀 ak Boh dá a motyka vystrelí,tak rok 2010 začne dobreeeee,konečne budeme mať spáááálňu 😀 😀 😀 😀
a čo to vám prichystalo prekvapko???čo je OSBD??? 😕 😕 😕

bambi09
8. pro 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

ozaj,vladi,to by bolo super,keby tvojeho povýšili,držím pästičky 🙂 🙂 🙂 🙂
bambuľa,to bude nejaké bytové družstvo

veronkaj
8. pro 2009

jalao to darinka omylom poslala mne, už som jej napísala že to nepatrilo mne. pošle ti neboj

bambi správne ale bolo to v tej chvíli milé taká zhoda náhod, ved on ani nevedel čo drží v papulke a pozerám ako puk a tak bola sranda

no normálne je super že aj počas dňa je nás tu tolko a máme o čom kecať 😵

darina60
8. pro 2009

Juli máš, až teraz, lebo som to poslala niekomu inému, však Veri 😀 To je tak ked robím aj sa tu s Vami bavím, skáčem z jedneho do druhého. 😀
Bambi a čože aké sťahovanie, a tak rýchlo nespomínala si? Nechceš náhodou prísť bližšie ku mne 😀

bambi09
8. pro 2009

no,ja už by som potrebovala podoprieť viečka zápalkami,ale inak fajn 😀 😀 😀
Vladi a jakú školu TM potrebuje,aby ho povýšili??výšku??? 😕 tak držíme paľčoky 🙂 😉

frisbee
autor
8. pro 2009

kamil sa ozval...on proste nechápe 😕

bambi09
8. pro 2009

darinka,neboj,maximálne do Devínskej momentálne 😉 ale raz-ktovie 😀 😀 😀 kam nás vetry zadujúúúúú 😀 😀
zatiaľ je to len také v náznakoch,ale raz tá motyka hádam vystrelí,ak záujemca vydrží 😉
fris,nerieš neriešiteľné-papagája neprerobíš-bla,bla,bla... 😒

jalao
8. pro 2009

bambi, dakujem za mailka, oslovil ma 😉
Darinka, od teba stale nic... 😖
Baby, ja vam tak uprimne zavidim, co tu preberate, u nas sa tema o daracekoch rychlo zvrtla, ked sme obdrzali list z OSBD, ze musime v decembri zaplatit 2 splatky.. 🙄 🙄 🙄 nabiehaju na nejaky novy system, tak nam pripravili taketo mile vianocne, genialne nacasovane, prekvapko... 😔
Vladka, dnes je to uz proste takto...ved je mlady, nech sa vzdelava... 😉
O urazoch sa nevyjadrujem, lebo mam s nimi vela spomienok ohladom deti a nechcem si to tu pripominat, ale stalo ma to dost sedin... 😖

veronkaj
8. pro 2009

darinka no mali by sme bambi presvedčiť a aj tak sme už 3 čo bývame relatívne blízko seba.

frisbee asi preto že je to chlap a ako už viem, môžeš mu to hovoriť po lopate aj tak nepochopí.

bambi09
8. pro 2009

Julka,hmmm,také "poteší" 😠 😠 😠 😠 😒
veronka-Muži sú z Marsu-ženy z Venuše-také nevieš??? 😀 😀 😉

bambi09
8. pro 2009

idem skúsiť s malou zaľahnúť,som zvedavá,či zalomí,lebo ja teda okamžite,aj po káve 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

darina60
8. pro 2009

Ozaj Veri, Ty bývaš v strede medzi mnou a bambi 🙂 🙂
A fris už si pobalená? 🙂 🙂 A oko nechávaš doma 🙂 A kto Ti bude viac chýbať oko alebo psi 😉

jalao
8. pro 2009

Bambi, podla mna to nie je z Marsu, ale snad zo vzdialenej galaxie chvilami... 🙄 🙄
Pockat, ved ja som myslela, ze Veron je z BA tiez??? 😕 ci sa mylim? Som tedka v soku...
Bambula, buvaj dieta krasne... 😎 a ozaj, ved okresne stavebne bytove druzstvo,neee? 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

daríííííííííííííííí,idem baliť...no za psami budem plakať,s okom sme zvyknutí 😀

veronkaj
8. pro 2009

darinka no super tak na žúr môžete prísť k nám 😀

jalao ja bývam blízko pri Ba a v Ba pracujem teda ak zrovna nepíšem na koníkovi

fris tak pobal všetko k spokojnosti a kedy sa nám vrátiš späť???

jalao
8. pro 2009

fris, nebul....oni ta dockaju.... 😉 😉 Potom, ked dojdes, ta vyoblizuju... 😀 😀 Aj v ITA si bola bez nich, nie?

frisbee
autor
8. pro 2009

ale hej 😀 😀 😀 ...vrátim sa v stredu 16.teho večer,ale napojím sa aj tam na koňa 😀

bambi09
8. pro 2009

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 furt nespíme,ale už je to ltt 😝 😝 😝 hlavne u mňa 😀 😀 😀
tu furt leje 😖 😖 😖
fris,bozkávam havov na chvostíky 😀 😀 😀 😀
veronka,žúr urobíme v lete medzinárodný,fris nakopne metlu a priletí do svojho rodiska 😀 😀 😀 😀
ženy...brúúúúúú 😝

frisbee
autor
8. pro 2009

bambi...jsem šokována,na ktoré???? 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

no na zadnéééé...ty nemravo 😀 😀 😀 😀 ale už fakt idem,lebo zaspím za pochodu 😝 😝 😝
to je deň na hov.. 😠 😠 😠 😠

veronkaj
8. pro 2009

fris to budeme radi, budeme držať palce nech ti cesta dobre dopadne a daj potom vedieť či ste dobre docestovali a tak. 😉

bambi jasné berem ťa za slovo.
a chod buvať dobrú

vladkaz1
8. pro 2009

pecem toho zajaca ,Fris nepotesim moju peknu ta take nepapka .. a spravit to ako svieckovu na smotane .. aby nefrflal ze nevarim..
Ano potebuje zatial maturitu a potom dalej .. lebo ma perspektivu vo PCA .. takze tak 🙂 ,bol mlydy a sprosty skolu nedochodil tak nech sa snazi ,,,aj a pojdem rozmyslam budeme studovat spolu .. 😀
No pozeram ze tu mate dost vydavky ..kto nema ze? aj my mame vyplatit notebook 3 splatky posledne tak cakam na papier nehc mame pokoj .. takze 1500X3 .. 😝 nevadi .. jezisko bude ajstak poskromnejsi ..
Vcera som bola v tescu a uz som kroko neodolala takemu malickemu modremu body ... ale potom si vravim ma plnu skrinu bodicok a oblecka po malej .. na co . 😅

jalao
8. pro 2009

Vladuska, to mi hovor...nad tym rozmyslam cele dni, ako to vsetko zvladnut - hlavne teraz myslim financne.. ja kupujem okrem mojich deti aj dvom segrinym, dvom od svagra, mojim rodicom, svokrovcom a este krstnej mame od muza... 🤐 🤐 to mas 12 ludi + pre MM daco a aj sebe, ze ano 😀 😀 😀 A potom, ze kde su tie duchovne hodnoty?????? 😒

veronkaj
8. pro 2009

tak terat mi šéf odišiel idem sa najesť pri pc, kávu aby som nezaspala, a mám od dnes chcem dietu lebo som nabrala to čo som pred rokom zhodila tak sa snáď znovu podarí to dať dole.
a idem vás čítať.

jalao vy ste tiež veľká rodina, ja nemám žiadnu a aj mp ich je 7 súrodencov tak si vieš predstaviť

vladkaz1
8. pro 2009

Jalo no ved ,my zaciname 13 mala meniny ,14 teho ja narodeniny ,17 segrina mala Emka narodeninky 5R, 24 Adam segrin maly meniny ,vianoce ,29 tato 53 rok. ,a este silvester sa ja poseriem ,splatky na notebook chceme cvaknut aby sme mali po novom roku pokoj ,tam budu aj poskromnejsie vyplaty .. takze tak .. 😕 len gulam gulam ocami ..

veronkaj
8. pro 2009

vladka no nieje to ľahké my máme cez 600 eur len úver čo splácame a + ostatné výdavky takže tiež radosť no a to že duchovný dar na vianoce, ???? no duchovný bude asi v tom, že ked to zvládnem si z duše vydýchnem.

kam išli všetci naobed???