S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. pro 2009

bež moja,dobrú noc,som rada,že si tu 🙂

bambi09
30. pro 2009

je tu ešte niekto?? 😕 😕
langoška,dobrú,máte to celkom slušné s tým tatkom 🙂 😉 škoda,že chlapom trkne až po... 😒 😒
a zajtra nakukni,štrngneme si virtuálne 😀 😀 a zaželáme šnr 😵 😵
a neviem,či som to s tým strýkom Davidkom nedoplietla-čo bude vlastne tomu malému,čo sa narodí?? 😅 😅
langoška,simonkina dcéra je tehu,tak budú mať so simonkou podobne staré detičky 😵 😵 teda nie úplne,ale 2 roky hore-dole 😀 😀
vanja,dosexuj a sem sa 😀 😀 Vladka už mala,tak stačilo na dnes 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. pro 2009

bambuľa,tu som...máš pravdu,Davidko bude strýko 🙂

bambi09
30. pro 2009

😅 😅 😅 😅 😅 uf,už som myslela,že neviem ani rodinné väzby určiť 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. pro 2009

ale vieš,šak si chytrá baba 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. pro 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ako kedy 😀 😀 😀
pozeráme Joea Blacka a idem si otvoriť vínko,mám slinu 😅 😅

frisbee
autor
30. pro 2009

ja tiež kukám,vždy pri tom plačem..pri Forestovi a pri Blackovi.Aha,vanji,ty si sa dívala na Návrat do Cold mountain,super film,akurát,že človek čaká happyend po tom všetkom a prd...

bambi09
30. pro 2009

my sme včera pozerali Zelenú míľu-super film 😉 Foresta inokedy-všetko dávajú naraz alebo nič 😝 😝
v tomto filme je krásna pesnička na konci,dúfam,že to Prima nesekne 😒
a Návrat do Cold Mountain je tiež pekný,aj keď drsný film 😉 hapyend tam bol,len taký nečakaný,prvýkrát som bulila,keď som to pozerala 😅

frisbee
autor
30. pro 2009

ja kukám a nedýcham...chudák Smrť....

bambi09
30. pro 2009

hmmmm,veru,keď sa Smrť zamiluje... 😔 keby tak pre mňa prišiel Brad Pitt 😀 😀 😀 alebo Johny Depka 😀 😀 😀 😀 😀
tá pesnička je nádherná,škoda,že ten spevák už zomrel ☹
a ja som sa pripila 😀 😀 😀 pol pohára a mám slabosť v nohách,dúfam,že v sprche nepadnem 😀 😀 😀

bambi09
30. pro 2009

no,idem,kým ešte vládzem 😀 😀
dobrú ženy,zajtra nech máte(teda už dnes) besného Silva 😀 😀 😀

jalao
31. pro 2009

nazdar decka!
toto je drina....dnes doučko...potom pohreb (jožinko...prečo si nás musel opustiť? 😢 )
večer trošku psycho návšteva u kámošov...Vladuška tam zostala spať a ja doma pozerám nejakú tú Eriku Bark. ...Romeo chrapká a ja idem za ním. 😒
Zajtra plánujeme akčný Silvester a na Nový rok je tu tradičný výstup na Manín...891m nad morom...ale MM sa bráni 😀 😀 😀 😀 . Je to len pre echt odolných.... 😉 😉 Neviem, či sa ešte dakto pridá....ale ak nie, prajem dobrú nocku.
páááá

darina60
31. pro 2009

Ahojte kočky, podávam hlásenie, aby Fris nemala starosť. Deti pri telke, ja idem o chvílu pre segru, muž v práci. Vás som prečítala.
Mi sme včera oslavovali, mali sme dva dôvody. Po prvé aj mi máme Dávidka, nielen Simi 😀 😀 A po druhé, dcéra skončila tretia na pretekoch z 22 dievčat, takže medaila je doma 😀 😀 Tak sme mali včera malú oslavu. Dnes ma čaká šalát , údené uvarené.. Zdravím Vás všetky ešte sa ozvem, utekám pá pekný dník.
Bambi díky za mailík odpíšem ešte dnes.

vladkaz1
31. pro 2009

darinka vsetko najlepsie Davidkovi 😉 dodatocne a dcerke gratulujem k uspechu je sikovna 😵

bambi09
31. pro 2009

ahojte 🙂
ja mám miernu opicu 🙄 🙄 z malých dvoch pohárikov vínka 😀 😀 😀 dnes si dám tiež,veď starý rok čert berie, je čo oslavovať,nie?? 🙂 😉
darinka,jasné,že som na to myslela pred spaním,že vášmu Davidkovi sme negratulovali-prepáč,nejako to vyšumelo,nemáš ho v pase 😅 😅 😅 takže dodatočne,ale o to srdečnejšie-všetko naj,naj k meninkám a hlavne nech je zdravý a dobručký,nech poslúcha 😵 😵 😵 a aj ja mám o teba starosť,nielen fris 😵 😵 😵 a dcérka je šikuľka,že aj tej gratulejšn 😵 😵 😵
my sa ešte chystáme niečo dokúpiť,len tu "za roh" do Lamača,deti necháme doma,lebo je hnusná hmla,pôjdeme pomaly 😝 😝 😝 budú kolektívne pozerať Krtka 😀 😀
idem si zmyť háro a napatlať sa,potom už len chlebíčky a šalát dokončiť a pokoj-ja Silvester moc nemusím,ale čo už,keď je v kalendári 😝 😝 😝 tu bude zase tretia svetová-výbuchy,ako keby vojna začala celý deň,aj zajtra ešte budú blbnúť,vlastne blbnú už od Vianoc 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😖 divné zvyky svetom idú... a že ľudia nemajú peniaze,ale na pyrotechniku majú 😒 😒 😒

jalao
31. pro 2009

nazdar, nazdar, bambi, tak opicu si pestujes? 😉 😉 😉 😉 😉 Aj ja si budem po dnešku, to je tutovka 😀 😀 😀 , ale príležitosť to je jasná. 😝 😝 Nachystali sme si kostýmy, výzdobu, deckám súťaže a aj tombolu, Taňa je ešte vo vani, práčka perie, myčka fičí tiež, ešte požehlím, idem tiež do kuchyne zabrať, narobiť chlebíky a misy a hurá na to.
Prajem vám všetkým veľa zdravia do nového roku, trpezlivosti, lásky a radosti. A svetový mier pravdaže. 🙂 🙂 🙂
Pozdravujem vás všetky.

frisbee
autor
31. pro 2009

ahojte baby 🙂 🙂 🙂 🙂 ....tak u nás je slnečno a blato,ja som upratovala,teraz idem urobiť chlebíčky a potom sa trochu scivilizovať.
dari...no veď preto 😀 😀 😀 😀 ...hlásenie musí byť 😀 😀 😀 ..šikovná dcérka 🙂
jalao,hlavne za ten svetový mier ďakujeme 😀
vladenka,ako je? 🙂

bambi09
31. pro 2009

fris a ja nič?? 😒 😒 opica popravená-raňajky a káva pomohli 😀 😀 😀 ideme nakoniec všetci,malá má zas "svoj deň",tak by syn z nej scvokol 😅 😅
som začala včera čítať Chatrč,bože,to je napínavé,som skoro v polke,ale som ju musela odložiť,lebo nič nespravím,ale poviem vám,okrem Rúfusa som pri knihe dlho neplakala,ale pri tejto hej ☹ ☹ ☹ neviem sa dočkať,kedy to dočítam...
tak babule,oslávte to,ako sa dá,julka,dobre sa bavte,máte super aktivity-nenudíte sa,to sa mi páči 🙂 🙂 😉
a čo ostatné sovičky??dnes nenakuknú?? 😕 😕

frisbee
autor
31. pro 2009

bambuľa,ty si taká maličká.že som ťa prehliadla 😀 😀 😀 😀
ty opica 😀 😀 😀 si si srkla,a v tom maličkom telíčku to zaúčinkovalo hneď všade 😀 😀 😀
ja mám chlebíčky hotové,dlážku umytú,urobím si kávičku a idem sa urobiť za ženu 😀

bambi09
31. pro 2009

😠 😠 😠 😠 šak aj ten snehulák bol vyšší odo mňa 😀 😀 😀 😀 odpustené nech ti bude,mailík to napravil 😵 😵 😵 krááásne,ďakujem 😵 😵 a sa nerob,héééj,tých 8cm naviac z teba obra neurobí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. pro 2009

bambuľa,ale ja sa už scvrkávam,takže o chvíľu sme z oka do oka 😀 😀 😀 😀 ..akurát tie cecíky nám budú prekážať....moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cecíky odhrnieme,ako opony a budeme mať srdiečka voľnéééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 óólaláááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. pro 2009

ježiš...lesbiche v poobedňajšom čase 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. pro 2009

a čo,veď je Silvo 😀 😀 😀 všetko dovolenéééééé 😀 😀 😀 😀 cmuk

frisbee
autor
31. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 a hej,to máš pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 cmuk

simona55
31. pro 2009

ahojte,stare mlade 😀 😀 😀 😀 😀 fris ze vaj idem sa urobit za zenuD 😀 😀 babi pekne si to vysvetlila langofel, diki ja by som to cele domotala 😀 😀 😀 baby odstavlila som davidka od ciciky, a uz5den ale dnes rano si potaj me zacucal, a to som spala, a uz ani pred tym nechcel 😀 😀 povedal ee fuuuj kaka ze uz nechce cici,a teraz si slohol. 😀 😀 citim sa tak zle ze ,sa i nechce nic robit, iba sedet na hajzli, 🙂 😝 citim sa leniva.

monicka32
31. pro 2009

Caute cicuški,mam zase absenciu boli sme na chalupe ale silvester budeme doma v klídku lebo chceme byt doma a oddýchnut si trochen.Normalne som skonstatovala že starnem už sa mi ani pit nechce a ponocovat už tiež každý den nevládzem ,no ide to so mnou dole kopcom 😅 😅 😀.Dnes mam celí den chut na frtana ale mam po tej chalupárskej šnure aj obavu aby som nezaspala silvester 🙂.Chudatka psíkovia a zvlast mala je taka vyplasena že som ju musela vziat donutra a tu sa ku mne tulka od strachu ,len keby tak nesmrdkalaaa 😒 😒 😔.no ved to vydržím dajako tvarim sa že trpím ale mne to moc nevadí to len moj drahí je fajnovka 🤐.Takže podavam hlasenie že sviatky prebehli fajn aj dárecky boli super ,moj krpec bol zahrnutý opat najviac kedže ma chudatko aj narodeniny aj meniny aj vianoce naraz ,ale snad nam to nebude raz vičítat az dostane rozum aj ked samozrejme my za to nemožeme že išiel na svet o mesiac skorej-to tie meniny-a už ma nenapadlo ine meno ktore by sa mi pacilo 😉Tááákže vsetkým vam prajem s pekného to najkrajšie a z dobrého to najlepsie do nového roka .CMUK na cielko a neopite sa moc opica je svina 😀 😀

nikinka008
31. pro 2009

Ahojte babulky,prajem vam vsetkym vsetko dobre v novom roku,nech je tu stale dobra nalada ako vzdy 😀 😀 cmuk cmuk

monicka32
31. pro 2009

Tak už som si naliala fernet s tonikom a budem si asi sama písat vy už ste určite vo výre zabavy 😉 😀 Ale tusím okrem Julky sme vsetky doma ,ale fris sa nevimackla ale ta bude asi koli psíckom tiež doma že?no neva hlavne aby sme bli spokojne 😀 😀

frisbee
autor
31. pro 2009

ahojte niki a moni,veselého Silvestra vám prajem a všetko dobré v novom roku 🙂 🙂 🙂
moni,my sme každý rok doma,mali sme troch psov ☹ a mačku,takže zavretí každého Silvestra v obývačke,nechodíme nikam..klasika pri telke 😉