S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. led 2010

dobré ránko,baby,u nás je snehová katastrofa 😕 😕 😕 oko mal ísť poobede do Brna na pohreb,nedostane sa,to ste nevideli,pozametaný chodník je v momente zasypaný a má snežiť v kuse do utorka,vyzerá to tu ako na horách 😕 😕 😕 .
Včera som sa za vami nedostala,sopel mi ukradol noťas,furt jej niekto píše,potom si tlačila nejaké papiere do školy a ja som sedela ako bez duše a bez końa 😎 😀 😀 😀 😀

jalao
8. led 2010

ahoj fris, aj tu je riadna metelica!! 😉 😉 Pre decka a lyziarov super, ale pre nas soferov je to pohroma... 🙄 🙄 Vasa Simca uz tento rok konci tu skolu, ze? Ci vlastne uz ju skoncila?...sak mam v tom teraz hokej...
Simonka, nie, nie je to obvykle, ze takto ponocujem, to len teraz posledne dni kvoli uceniu...A malu kludne "poziciam" aj na noc, je to dobre, ked je decko zvyknute aj inde ist z domu na noc a nema z toho paniku.... 😉 😉

simona55
8. led 2010

teraz sa oblecieme, a vyrazime k lekarke,nech nam predpise nieco na ten kaselsopel, 😝 som zvedava ze co ved mam plno liekov,sirupov v chladnicke.

frisbee
autor
8. led 2010

jalao,skončila,teraz si robí nástavbu 😉

veronkaj
8. led 2010

dobré ráno

tak u nás okrem snehu jej aj kamionový štrajk a my čo sa nás to týka keď nám zavreli policajti cestu si môžeme pískať a hľadať cestičky ako sa dostať do práce no ide nás poraziť.

simonka a čo ste chorý??? to sa snáď asi tak skoro ani neskončí, ja každý 3 deň migréna, všetci známi aj kolegovia majú doma aspoň jedného s chripkou, do roboty teraz chodíme hodinu kvôli štrajku no des.

veronkaj
8. led 2010

až teraz som si čo to prečítala:
tak:
darinka - aj ja mám že neviem čo skôr,ale hádam dajako zvládneme ve´d sme ženy a všetky ženy sú šikovné 😉
frisbee - no super že žehlička po 15 r., super 😀 aj častejšie by si mohla, a snehu je aj u nás habadej, a oko sa teší určite notebooku, ja som včera si tiež kúpila, lebo stále som hore v kanc. potom behám miešať večeru, niečo si tam nechám a polovička vrčí že mu tam robím bordel a nevie si potom svoje nájsť a moja dcéra hne´d včera fňukala že aj ona by chcela, hovorím ty máš ani nie ročný pc a ked pojdeš o 1,5 roka na strednú dám ti ho,
vanja, ty si teda šikulka nás to ešte len čaká, a lyžovať mi nieeee
simonka - máš to ťažké, a chápem, že si myslíš že si urobila niekde chybu ale ruku na srdce, od kedy si vedela že čakáš každé zo svojich detí si pre nich robila len to čo si uznala v danej chvíli za najlepšie pre nich bez ohľadu či to bolo aj najlepšie aj pre teba tak ako každá mamina len pozerá na deti, a to že sa zrazu skôr ako chceli stali budúcimi rodičmi je na nich, vedeli čo sa môže stať a čo to potom všetko obnáša, videli to obaja doma a pozanjú ako ide svet. Možno si to predstavovali inak ale chce to trošku vychaldnúť a porozprávať sa s ňou a vysvetliť že dieťa sa na svet nepýtalo, oni si ho sem dali a teraz sa treba postaviť k veci tak ako sa má, a sama s dieťaťom áno zvládne aj ked ťažko ale to čo povie v návale pocitov alebo hnevu sa o pár dní, týždňov môže javiť inak a slovo vypovedané sa zmazať nedá takže treba rozmýšlať aj do predu, hlavne ak ocko sa zatial javí ako dobrý budúci otec a manžel a opora rodiny.
chce to len rozhovor a možno nejaký vhodný príklad aby videla plusy aj mínusy

bambi no na teba šťastie zatial nemám ale verím že ťa stretnem

darina60
8. led 2010

Ahojte , prečíítala som si Vás, ale nestíham reagovať, ako píše veronka, práce až až. Tak len hlásim, že som živá, nevyspatá, ráno mi bolo zle. Lebo ja herečka som sa večer napráskala domácej slaniny, potom som si dala vínko, zbytok, škoda vyhodiť 😀 A v noci som myslela , že nastala moja posledná hodina 😀 😀 A ešte kopec snehu, cesty neodhrnuté, mne zle, dieťa uvrieskané v aute, ešte som sa bála, že nafúkam 😀 😀 No deň ako vyšitý. Do toho mi muž pred chvílou volal, že ráno o 6 dostal defekt na dialnici./podla mna si koleso nevie vymeniť./ Ale sa o to ani nepokúšal, v tej chumelici, ešte viezol kolegovu dcéru, tak sa bál aby do nik dakto nevrazil, tak došiel do práce na defekte. Koleso rozmlátené, musel zháňať nové aby sa mal ako dostať domov, musel kúpiť rovno 2. A to ho ide o týždeň predávať 😠 😠 Ale hlavne , že sa im nič nestalo. Tak zdravím Vás všetky a idem makať 😉

frisbee
autor
8. led 2010

veri,máš pravdu 🙂 ,pekne si to napísala

dari...no fuj,my ani nevyberieme auto,nestačíme odhrňovaž z chodníka a furt sa sype...no hlavne,že sa tvojemu nič nestalo,ale teda to bude stáť peniaze,keď zničil koleso.A ty si dávaj na seba pozor,aby si si neprivodila žlčníkový záchvat,to nie je sranda,máš to telo za posledný polrok veľmi oslabené,tak opatrne 😕

vanja
8. led 2010

sim, chlapec neprišiel, tak už nič, budú dve holky :- 😀 😀 😀 😀 , stačilo už som stará 😀 😀 😀
ženy ma neserte, kde je ten váš sneh? šak u nás asi jar začne, včera 6 vločiek predvčerom 4 vločky adneska ani nič 😀 😀

vanja
8. led 2010

dari ja milujem slaninu, uhorečku chleba a horúci čaj 😀 😀 😀 😀
no víno dopiť si musela, šak nenecháš skysnuž, radšej sa obetovať 😀 😀
veronkaj a ako to bolo s mladým, že sa rozišli

nikinka008
8. led 2010

Ahojte,,,my tu mame tiez strasne vela snehu vcera cely den snezilo 🙂 ale moc sa netesim lebo mm ma ist na druhy tyzden do manchestru tak sa bojim troska lebo ku vecery zacina dost primrzat 😔 ...momentalne sa stale skriepime uz mam toho dost,nic nieje dobre co spravim 😠 a vsetko musim robit sama 😠 5 krat mu musim nieco pripomenut aby urobil...jaaa uz neviem 😕 ....
inak prisli vam vsetkym mailiky? 🙂
vladka krasne mas brusko 😉 strasne rychle to bezi 😅 a stale sa pytam ci sa mala tesi na braceka ale nic si nenapisala alebo som to asi prehliadla 😕 😀
simonka viem si asi predstavit ako sa asi teraz sprava tvoja dcera ze je to vselijake raz tak raz tak ale bude to aj tymi hormonmy to je jasne....ale tiez som iba 2 roky starsia od nej a mm si podobne veci prezil primne ked som bola tehotna stale som na neho pindala a nic nebolo dobre 😀 😀 a pritom by mi bol zniesol aj modre z neba 🙂
juuj nepamatam uz co som vsetko citala prepaaacte 😀

vanja
8. led 2010

nikinka to je klasika, zvykneš si 😀 😀 😀 😀 😀
my máme kráme raz do mesiaca a oni celý mesiac 😀 😀 😀

nikinka008
8. led 2010

dnes som malej spravila po prvy krat spenatovu polievku taku kremovu so smotanou dufam ze jej bude chutit mne strasne chutila ale musim aj jej nechat 😀 teraz spinka.....ked nie este je v rezerve zeleninova tu ma rada ziedla by aj 2 taniere 😀 ja neviem kde to do nej ide 😕

vanja
8. led 2010

u nás špenát sa nevarí, ja nemám rada. takže som nerobila ani pre deti, aj keď viem že je zdravý. No čo už. Raz keďsom ležala v nemocnici tehotná, tak sme mali jeden deň špenátový prívarok a na druhý deň špenátovú polievku. Asi z toho prívarku čo sa nezjedol, tak som sa z neho pogrcala, že nevezmem ani jednu lyžicu odvtedy do úst. 😝

nikinka008
8. led 2010

vanji cisty spenat by som ani ja to nie ale taky vymixovany so sladkou smotanou fakt chutny 🙂

frisbee
autor
8. led 2010

čaute niki a vanja....niki,no ja mám obavy,ako mladá odletí,furt píšu,že letiská stoja,tak snáď o pár dní bude lepšie 😕
vanji,pošli sem jar,u nás neprestáva snežiť,cesta je zasypaná,autá jazdia ako posraté a sype sa stále viac a viac,olomoucko už má vyhlásený kalamitný stav a diaľnicu na Prahu blokujú nehody 😕 😕 😕 😕

jalao
8. led 2010

ahojte, hlasenie poveternostnej situacie - kydá a kydá 😀 😀 😀 To je ale velký mrak, ked je odtálto až do Manchestru Niki! 😀 😀 😀
Fris, no ved radsej nech sa ponáhľa pomaly vaša, mne by tiež nebolo všetko jedno letieť v takomto počasí...A hlásia snežiť aj na zajtra stále..Vanja, ja to tiez nerobievam - špenát myslim, ale tu v robote si k obedu kludne dám, robia ho celkom chutný a decká to tiež mávaju v škole, v škôlke a vraj to aj jedia...niekedy sa to už aj ja doma pokúsim ukuchtiť...
Niki a uvrčaný muž, to je domáci folklór, netráp sa preto 😕 😕 A veru máš pravdu, si len o 2 roky staršia od Simonkinej dcéry a už si si dosť životnej cesty veru prešla a zvládate to pekne, to sa musí nechať a mamy vám asi nefúkali, že? /boľačky 😉/ Prišla situácia, tak bolo treba riešiť, čo narobíme 😉 😉 😉
ANo, Veron, napíš, prečo sa tí vaši mladí rozišli....a ozaj, pracuje už mladý?
Vanja, už chystaj aj ty sane...do rána je to tam! 😀 😀 😀

simona55
8. led 2010

vani ,ja sa len pitam ze ci si nadtym nerozmyslala ,alebo tm netuzil mat syna? ja som vzdy tuzila mat velku rodinu, chvala bohu co aj mam. aj mm ma rad spenat ze vraj na vojne ju jedaval,a teraz v robote to mavaju ze k tomu maju varene zemiaky a vajicka fris u vas je strasne spatne ved telka to davala , ukazovali olomouc. davajte si tam. 😕 😕 a ty taka malilinka aby ta sneh nezakryl boze chran.budes tu véééélmi chybat. 🙂 🙂 🙂 🙂 to uz srandujem.

vanja
8. led 2010

som vám odfotila do albumu, aby ste mi verilim koľko máme u nás snehu. Fotila som pred pol hodinou. 😀

vanja
8. led 2010

jalao dúfam, že máš pravdu s tým snehom, zajtra napíšem
a simi samozrejme že sme chceli aj chlapca ale nevyšlo. Ja somk chcela 3 deti, ale už som stará, resp. sa už necítim na ďalšie, ale ideálne by bolo, keby bolo jedno ešte medzi nimi dvoma, také4-5 ročné. No čo už. Budú dve. Viac by sme už teraz nezvládli a pri mojich rizikových tehotenstvá už by som sa aj bála otehotnieť. A mám u seba moju mamu, to je ekokeby 3 dieťa. 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. led 2010

ahojte 🙂
tak u nás snežilo a už hodnú chvíľu prší,ale fest,takže máme po ptákách 😒 😒 😒 sánkovačka tak skoro nebude 😝
simonka,Davidko je zas choručký?to je mi ľúto-nejako často ho trápia choroby v poslednej dobe,že? ☹
naša sa -klop,klop,klop drží,tak dúfam to tak bude čo najdlhšie 🙂
niki,presne,ako vanja píše,chlapi majú krámy furt 😀 😀 😀 hovorí sa im ješitnosť 😀 😀 😀
fris,tak ako simonka píše-bacha,nech ťa nezasype,daj si čiapku,aby aspoň tá zostala trčať,keď na teba padne lavína z vášho kopca v záhrade 😀 😀 😀 ale inak nie je to sranda,toľko snehu,ale ten dážď u nás je tiež na prd,primrzne a budeme sa šmýkať 😝 😝 😝 dnes muž behal po doktoroch,tak som chcela zajtra zbehnúť do obchodov,uvidíme,aké budú cesty 😝 😝 😝 Rožňavská a Bajkalská sú zablokované kamiónmi-nechápem,že to neriešia,v Čechách platia mýto už dávno a nepindali,veď nám najviac vymlátia cesty tie preťažené kamióny,tak nech platia ,ale spravodlivo 😕 😕
niki,mailík došiel-pekné-ďakujem 🙂 😉
darinka,moje nervy,prečo si muž teda radšej odťahovku nezavolal? 😕 veď si mohol nápravu dobabrať 😕
ale hlavne,že je on ok,auto sa dá opraviť,to psie počasie je na figu pre motoristov 😝 😝 a slaninku hovoríš? 😀 😀 hmmm,to ja ľúbim,ale len raz za čas na bryndzáky takú vysmaženú-pozor na žalúdok a žlčník,je to ťažké 😝 😝dnes máš asi diétu,čo?? 😅 😅
špenát mám rada ten listový,pretlak je ble 😝 😝 ja som včera upiekla asi 100 palaciniek 😀 😀 😀 😀tak dnes nevarím,polievku máme,dojeme čo je a variť budem až zajtra 😝inak muž kúpil tvaroh Tesco a ako som ho prisladila,vznikla z toho voda,keď som si prečítala zloženie,skoro ma šľak trafil-kadejaké gebuziny,ale ja keď kupujem tvaroh,tak to má byť tvaroh a nie zmes chémie-Tesco tvaroh nikdy viac 😠 😠 😠
dnes kúpil v Lidli Pilos v kelímku za super cenu,ten je dobrý
rozmýšľam,či dať dole stromček,ale akosi sa mi nechce,možno až v pondelok,to už bude taký bežný deň,muž v robote,syn v škole,my dve doma 😒 😒 😒
dnes mi muž po ceste zaniesol na úrad žiadosť na ten zvýšený rodičák,tak dostanem za 3 mesiace,ale čestne prehlasujem,že po tú dobu nebudem pracovať,ani brigádnicky,ani nijako 😀 😀 tak nevarím,neperiem,nežehlím,neupratujem,až začiatkom apríla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
8. led 2010

bambi ako je to s tým zvýšeným rodičovským, mám aj ja nárok?

vanja
8. led 2010

pokiaľ viem len do dvoch rokov. moja má 24.1.

bambi09
8. led 2010

vanja,áno,len do dvoch rokov 😠 😠 😠 😠 ale aj za ten mesiac ti patrí,to im nenechaj,keď sú až takí "štedrí" 😖 😠
stačí napísať žiadosť a zaniesť na tvoj ÚPSVAR(moje nervy,to je skratka 😀 😀 😝 ),nechápem,prečo to nemohli dať až do troch rokov,zas je to tak geniálne vymyslené,že až 😠 😠 😠

frisbee
autor
8. led 2010

baby,teraz sme zhadzovali zase sneh z ihličnanov,by som revala,mám pocit,že toto neprežijú,furt sype a sype....
aj som vyfotila,akurát neviem,ako to dostať sem...neviem,ako sa robí album,som debil 😎
a špenát milujeme,on sa používa aj v talianskej kuchyni...mňam.... 🙂

vanja
8. led 2010

pôjdem v pondelok , len žiadosť, či aj dajaké pečiatky?

bambi09
8. led 2010

fris,tak to je des,tu zas leje-čo je lepšie??? 😒 😒 😒
a choď na albumy,daj si moje albumy a vytvoriť album a pridávaš fotky 🙂 😉 skús,veď ty si šukuľka,to zvládneš 😉

bambi09
8. led 2010

vanji,vytlač si na PC,že žiadaš o zvýšený RP a príp.dopíš,že nebudeš po túto dobu pracovať,ale nemusíš,ak tam pôjdeš osobne,tak im tam bachneš podpis,mne to niesol môj hovorca,tak som nemusela 😀 😀 😀
podpíš sa a hotovo 🙂 😉

frisbee
autor
8. led 2010

bambuľa,vďaka...a okrem toho mi teraz nešiel koník 😕 ...tak už to tam máte,zajtra vložím nové... 🙂

bambi09
8. led 2010

fris,nemáš za čo,ale mne svieti,že album nemáš 😕 😕