S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. led 2010

😀 😀 😀 no ja by som ti ho aj tak neverila 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
23. led 2010

oki ako povies ty si veduca ... 🙂

frisbee
autor
23. led 2010

ale iba taká maličkatá 😀

jalao
23. led 2010

nazdar decka - Mireček 😀
tu mrzne jak v leningrade, ráno bolo majnus 16.....to už by mohlo aj stačiť... 😒
aaaale, čo to tu zase čítam za informácie??? hm hm, ale tu je jasný dôkaz, že láska ide cez žalúdok...nikto mi to nevyhovorí... 😉 😉

vladkaz1
23. led 2010

Jalo akoze u nas?
Ano moze byt 😀 😀 moj zje vela aj za troch ...NO a s tym minus u nas _-10 sat bolo 😝

frisbee
autor
23. led 2010

čau,Oli... 🙂 no unás je teraz - 11 a furt to klesá..haha,oko má meteostanicu,čo dostal na Vianoce 😀 😀 😀 😀

simona55
23. led 2010

ahojte, no Vladi ty sexica 😀 😀 😀 😀 a to nemyslis vazne ze tm si myslel ze vydrzi az do porodu bez sexu? 😀 jaj ahoj bambuska 🙂 ako dobre ze sem tam napises, uz je malinkej lepsie ze? aj nas Davko ked bol vtedy chorucky ved som vtedy pisala ,aj on kvoli soplu nevedel spavat, a aj kaslal, a ked sa zobudil tak strasne plakal,mozno ze ho aj hrdlo bolelo stoho kaslu ale uz sme OK.chvala bohu. 😉

vladkaz1
23. led 2010

Simi jaka sexica prosimta? 😀

langkofel
23. led 2010

A to co? ved som vas musela az z druhej strany vytiahnut?
Zas mate stredu? 🙄

frisbee
autor
23. led 2010

langoška,ahoj,no nikde nikto...ja už pomaly odchádzam spinkať...čo robíš? 🙂

langkofel
23. led 2010

no strasim tu 😀 😀 😀 😀
tak idem aj ja ked nikde nic 😉

vladkaz1
24. led 2010

cafte to nik uz vecer nebol okrem vas? ja som este cakala ze sa niekto zapoji ale nik tak som prchla.
Mali sme hroznu noc mala chodila zo strany na stranu v posteli som dolamana a mrzuta

frisbee
autor
24. led 2010

ahojte,no ja krava som išla spať,potom mi to nešlo,tak som si pustila telku v spálni a tam strašný psycho horor,no s plným močákom som sa prehadzovala celú noc 😎 😀 😀 😀 😀

jalao
24. led 2010

ahojte, no áno, na teba som vladi myslela, že u vás to jednoznačne dokazujete, že láska a chutné jedlán idú ruka v ruke.... 🙂
My sme už prišli z chrámu, idem varit, MM už brúsi nože 😀

vladkaz1
24. led 2010

Fris no to by som ja nemohla .
Jalo hmm chutn e neviem ja co varim pre mnazela ,skoro nikdy nejem ,ja take veci nelubim ako chrenovka udene a knedla 😝 a halusky len cerstve no fajnova som
Ja by som si dala nejake tvorohove alebo slivkove gule 🙂 ,neviem to robit ,kto vie ci by sa mi podarili 😅
Jalo ano tak ste sa dufam aj za nas pomodlili 😉 🙂

simona55
24. led 2010

Vladuska tie gule inak niesu nic tazke,ja to robievam tak ze si uvarim zemiak asi takpol kgmozno menej,a potom ich rozmliazdim a zamiesam do polohrubej muky,atrosku soli, cukor, a tak potom spracujem a na doske vyvalkam, a naplnim cesto a pogulam v dlani a hadzem do vriacej vody. ked mi vybehnu hore,trosku este pockam nech vrie a potom ich poviberam a uz llen dam do maku alebo struhanky,moc ich nemam rada ale rodina ich zboznuje.musia sa dobre prevarit lebo budu surove.

vladkaz1
24. led 2010

aha no Simi musim sa naucit ale musela by som ist kupit nieco do vnutra sice lekvar mam aj mak ,ale chcem slivkove alebo tvarohove juuj mnam ..... moj by mi to zas nejedol a mne je to vzacne take jedna ,alebo lekvarove perky mnaaaam 🙂 ,sulance 😀

frisbee
autor
24. led 2010

plnené gule 😀 😀 😀 😀 😀
baby,u nás je strašná zima,psom zamrzla voda na verande 😕

frisbee
autor
24. led 2010

sa hanbite,už sa zase prepadáme 😕

frisbee
autor
24. led 2010

dari,nedělej,že nejsi,když si 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
24. led 2010

ahojte no co zanedbavame kona? ja som dnes nebola doma predchvilkou som sa vratila, mam velku rodinu, bola som u jednej potom u druhej tu klebeta tam klebeta. 😀 😀 😝 okupkala som Davka potom seba, trosku tu posedim a potom pojdeme hajat. ozaj Vladi uz si bola na UTZ? A ALT mas uz za sebou?alebo ako sa vola to vysetrenie co sa robi v 20tt?

langkofel
24. led 2010

ahojte,
simi tak my sme dnes s domu ani paty nevytrcili, kupali sme sa tiez obe, doobeda som varila a babovku urobila a potom som sa chcela valat na gauci, no mala mi stale vymyslala daky program 😖

Dnes idem skoro spat, zajtra idem po 4 dnoch znovu do prace 🙄 .

frisbee
autor
24. led 2010

langoska....no teraz ma napadlo,že by si mohla hodiť nejaké recepty,čo varíš,pečieš,smažíš 😉 😉 😉
simi,ty chodíš spávať stále skorej a skorej,a už dlho si nám nenapísala,čo si vyviedla svojemu chlapovi,ako vtedy s tými kľúčami v aute 😀 😀 😀

vladkaz1
24. led 2010

Ahojte Simi ja som mala AFP v poriadku ved som to pisala ...
na sono idem teraz v stredu o 15 tej ,aj pohlavie mi bude zas urcovat ,mam mu to pripomenut tak som zvedava ci bude Oliverko ozaj alebo Laura ... no budeme si na istom ...uz nie len 99 perc.
Zajtra musim ist nasim ,budem tu hcrenovku robit to je za chvilku hotove omacka 🙂 ,ja si spravim asi tie gule ,alebo pizzu
Langoska tak si odpocin moja nech si zajtra v praci cerstva ...
Pojdeme buvkat tak prajem pekny vecer

frisbee
autor
24. led 2010

vladi,pekne sa vyspinkaj,dobrú 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
24. led 2010

Kontrola nočnej smeny!!!!! 😎 😎 😎 😎

jalao
24. led 2010

no baby, tu každý len do postele uteká 🙂 🙂 🙂 🙂 -vladi, viem, že už si off, ale dnes, resp. pred chvíľou som dopiekla tie pizza rožky, normálne tu vonia byt ja v pizzerke 😀 😀 , robila som aj taký ten šálkový koláč na plech, taký perník je to...A kotol segedínu máme...takže do stredy nevarím...nepečiem...))Langoška, to je good nápad podeliť sa s nami o nejaké fajné recepty a la Italia, prosím ťa, ale daj ich v slovenčine 😀 😀 😀 😀

veronkaj
25. led 2010

dobré ráno babulky

tak čo nové , podajte niekto stručné hlásenie prosím,

u nás nové nič akurát to čo som si naplánovala všetko na víkend sa nekonalo , v sobotu sa dohodlo že sa ide opekať do hôr, pokial je pekný sneh a tak sme boli zvedavý čo na to povie náš kuťo a to bolo šou a tak sme sa boli vyvenčiť v lese pri ohníku jak marušky a večer uzimený pred telkou a v nedelu, nám cez obed volali , že nám došla tá posteľ, tak mladý dal svoj rozť.gauč do kancelárie, manželská stará išla k nemu, už sa teší jak budú hopsať na nej s mladou, tá teraz bude u nás často prespávať máme tušáka a potom sme išli po našu novú aj poskladali aj nočné stolíky a ked sme boli v obchode polovička volá mladému, že zmeraj stenu od steny po radiátor a tak nahlásil cez telef. tak sme k tomu zobrali aj adekvátne stolíky, prídeme poskladáme a jeden stolík musíme mať pozdlžne lebo mladý rátal až za radiátok a tak nám teraz tých 15 cm chýba no išlo nás picnúť, chceli sme mať rovnako tak polovička nemôže používať šuplíky .
inak otestovali sme a je skvelá nech len dlho dobre vydrží. takže sme včera poobede zase toto mali.

u nás teda tak.

simona55
25. led 2010

dobre ranko,Vladi ani no prepac,a tak som cakala kedy uz napises o tej AFP a ja krava to prehliadnem. 😠 🙂 no neva ale Vadi ja ti gratulujem ktomu.mne ked brali na to krv, tak som strpla cely ten tyzden ze ci vsetko bude OK.aj bolo.a teraz zase to budem prezivat pri dcere, 😉 Frisulka, inak ja som vzdy chodila takto skoro spad,len vtedy som bola dlksie ked mm bol bud na poobednej alebo na nocnej.,vies vtedy mi nemal kto sepkat do usy, 🙂 🙂 🙂 ale uz v koncom februara zas zacinju 3zmeny,a potom sa ma nezbavite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz ledva caka aj on,tie zmeny,kvoli lepsej vyplate. 😉 Ozaj Vladi, aj mne povedal lekar hned na prvy krat ze to bude chlapcek, 🙂 a ja nanho ze Davidko? on ze ja neviem ze ako sa bude volat,ale vidim tu chlapceka 😀 😀 😀 😀 a ja mu vravim ja viem pan doktor, odkial,? ja som to citila od od plodnenia. 😀 😀 😀 ale ozaj. 😀 no a potom v 36tt mi zase povedali ze to bude dievcatko, 🙂 takze take su UTZ. ozaj rodila vtedy somnou jedna mamina, a ona mala doma babu a cakala chlapca, a porodila dievca. no vladi nechcem ta stim teraz strasit. co bude to bude ,nech je to zdrave. Langofel, aj mi sme sa iba valali vsade, potom ma maly buchol po nose a vravim dost, uz sa svami nehram.vravm mm zapriahni !!!!!auto a idesa!!!!! a kde? no ja neviem ale idesa,ze mame malo benzinu!!!! nevadi pokial ide nech ide,ale ja ho poznam ked nema naladu na cavargovanie tak ma strasi z benzinom, 😀 😀 😀 😀 sem tam mu naletim ale teraz nie 😀 😀 😀

jalao
25. led 2010

Veron, no tak to som rada, ze mate nove "loze" 😉 Och joj, ten vas kutil Tim vam to paradne nameral 😀 😀 , sak skuste ist vymenit za nieco uzsie, mozno by to este slo, uznali by to mozno, ze sa vam to skratka nezmesti...
A preco vravis, ze ta krasotinka nepride tak skoro? Maju krizu? 😀 😀
Ja mam nove hlavne to, ze som si ukoncila v sobotu zimny semester, tak som stastna, mam teraz mesiac pokoj, vela som spala a zvysok casu som stravila v kuchyni 🙂 A v sobotu sme boli u segry, robili divinu, tak sme tam boli partia asi 8 ludi, presli sme sa super po tom mraze, sheh riadne vrzgal pod nohami... tam aj spat. 😉 😉 No je tu ozajstna zima...rano bolo minus 16!