S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
9. únor 2010

fris 😀 😀 😀
niki,to je teda hrôza-moje nervy-chúďa dievča aj to malé ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
no,ak toto nebude dôvod na návrat domov,tak už neviem čo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tá hlava ťa možno zo stresu bolí,ale mala by si zájsť na očné,kašli na peniaze,ak potrebuješ okuliare,tam nie je o čom 😔 😔

nikinka008
9. únor 2010

fris dakujem 🙂 🙂

frisbee
autor
9. únor 2010

niki...neďakuj,vieš,že aj keď sme tu samé bláznivé,keď ide o vážnu vec,tak sa snažíme pomáhať...toto je hrozné,keď si človek predstaví,že by sa to stalo jeho dcére......

nikinka008
9. únor 2010

to bude asi ozaj poznacenie na cely zivot ☹ ☹ ale o tom ze by bol v base mi nic nevravela myslim ze bude este vonku 😠 😠 uvidime dalej co sa bude diat este ze ma teraz pri sebe rodinu 😔

frisbee
autor
9. únor 2010

tam musia požiadať políciu o ochranu,to je ohrozenie života 😕

bambi09
9. únor 2010

niki,to hádam nie,že nie je zavretý 😢 😢 😠 😠 😠 😠 😠 nemám slov 😖 😖 😖
a fris to povedala aj za mňa-srandujeme tu,lebo humor je potrebný na túto ťažkú dobu,ale vieme byť aj vážne 😉

nikinka008
9. únor 2010

fris,to aj mna napadlo hned takato vec ☹ ale radsej by som ju doma zamkla akoby som jej mala dovolit niekoho takeho 😠 😠 ved toto by som ja asi neprezila ako matka ☹ ☹ ja by som ho musela asi vlastnorucne... 😠 😠

nikinka008
9. únor 2010

babule musim ist napisem neskor mala sa mi hrabe v kosi 😝 😀

langkofel
9. únor 2010

Ahojte dievcata, a kde ste zas?

juj Niki, hrozne 😔 , len sa vyrozpravaj...boze nechcem si to ani predstavovat...

Kocky moja mala ma uz treti tyzden hrozny kasel, aj sme inhalovali, aj sirup na kasel pila a nic...Nebola som u Dr., a teraz rozmyslam ze som krava..., zajtra musim zavolat, ale sa hanbim priznat ze uz 3 tyzdne kasle...

frisbee
autor
9. únor 2010

langoška...bež s ňou,my sa nemožeme zbaviť kašľa už aspoń tretí mesiac,hrozné počasie to podporuje...ve´d si robila,čo sa dalo,neboj.

nikinka008
9. únor 2010

baby ja som na nervy z malej,stale mi nechce jest ☹ mama mi vravi ze ju nemam takto nechavat a mam ist k doktorovi alebo sa do lekarnw pytat ze ci nam na to mozu nieco dat 😖 neviem ci sa k doktorovy oplati ist lebo on na vsetko hovori,ale ved to je normalne v tomto veku 😖 a este nam povedal ze on nikdy nepocul este ze by zo zubov bola horucka 😀 😀 😀

vladkaz1
9. únor 2010

pozerala som panelak ,pojdem spat skoro vstavam .. a pre malu mi pride tato o pol 7 dmej

frisbee
autor
9. únor 2010

niki,ale zase si myslím,že keby mala hlad,tak by to dala nejako najavo....kočky ti poradia,za nás bolo všetko inak 😉

dobrú,vladenka 🙂

nikinka008
9. únor 2010

fris ja ozaj neviem,myslim ze je nervoznejsia mozno by aj jedla ale vymysla neviem ☹ ☹ 🙄

langkofel
9. únor 2010

No Niki, neviem tvoja mala je este mala, moja v jej veku by bola zjedla aj nas,
u nej to zacalo tak okolo 2,5 roka, najskor som to pripisovala odchodu otca od rodiny, no zostalo jej to doteraz a fakt niekedy jej to pcham do ust ako kacicke...JKa sa cudujem s coho to dieta zije a ze vobec vyzera ako vyzera...

Tak len tak aby si si to vedela predstavit ona teraz na obed zje 2 kusky masa (ak zje) a stvtka zemiaku je fakt vela, ked zje 3/4 parku skacem od radosti, ked zje viac ako 15 makoronov, alebo vrtuliek (cestovin) chvalime ju akoby skoncila univerzitu s cervenym diplomom.....ale napriklad je schopna zjest cely kalerab, dost vela varenej brokolice a aj pol uhorky na posedenie. Jablko, banan nehrozi, z jogurtu nikdy nezje viac ako 3 lyzicky...Ja som uplne na prasky s toho, pytala som sa v skolke a ucitelka mi povedala, ze tiez nechape, ze ona sa chcela spytat mna ci to je normalne, ze tak malo je...Tak neviem, ale pokym sa to dako neprejavuje (napr. padanie vlasov, bledost, nechty...alebo co ja viem co, moc to neriesim).Ale zato sladkosti by jedla, to musim schovavat.
Asi som ti moc nepomohla, co? Ale aspon vies ze aj my mame trosku problem s tym.

frisbee
autor
9. únor 2010

niki,jedna malá u nás v rodine nejedla do základnej školy nič než zemiaky a čokoládu,už z nej boli zúfalí...haha,a pekne to dohnala,neboj.Skús hľada´t,čo by jej vyhovovalo a hlavne,aby to bolo zdravé a výživné...alebo formou hry,akože ja ti to spapám a ukradnem...a ona sa bude snažiť tiež papať.

langkofel
9. únor 2010

Ja mam este taku fintu, no prosim nekamenujete ma za to co teraz napisem...ja viem ze to nie je vhodne ale to robim ked ma uz ide uchytit od jedu ze nic neje...
Pustim jej telku, vacsinou navecer idu pekne rozpravky a sadnem si k nej na gauc...ona cumi na telku ani nedycha a ja zacnem ladovat...(uvedomujem si ze vzhladom k jej veku to tiez uz nie je normalne...mala by jest sama, ale ked sa inac neda...) a ona otvara usta, cumi na telku a prezuva....no a ja sa vytesujem ze aspon daco som do nej dostala.
Ale za normalnych okolnosti stolujeme uplne normalne 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

A tak,čo,netýraš ju,staráš sa o jej výživu 🙂 🙂 🙂

langkofel
9. únor 2010

fris no ved ja viem ze vy ma kamenovat nebudete, len keby nahodou dake smiracky....som myslela 😝 , lebo tu nevies kdo sa do teba obuje 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

no mne to nemusíš hovoriť 😀 😀 😀 😀 špióni sú všade 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

čaute,moje,idem búvať,ráno lietam po úradoch 🙂

langkofel
9. únor 2010

aj ja idem 😀 😀 😀 😀 aj spat a aj rano na urady 😀 😀 😀 😀 a fakt vobec neopakujem fris

Dobru noc vsetkym.

vladkaz1
10. únor 2010

dobre ranko cakam na tata ,mala je tu uz nasponovana ze uz hcce deda a babu .. no hrozne musim sa ist uz sprchovat ja neviem kde je? 😀

bambi09
10. únor 2010

dobré ránko 🙂
Vladka a ty čo dnes máš?? 😕 😕 😕 som sa ťa zabudla spýtať 😅 poradňu??
ak hej,tak držíme palčeky 😵 😵 😵 😵
idem ešte do pelechu,malá spí,poobede mám povinnosti,tak to ešte využijem 😅 😅
dari,dúfam,že večer sa konečne dostanem k pošte a odpíšem 🙂 😉
náš tupý sused je už tretí deň doma,kýcha otrasne,to by ste mali počuť a dočúrate sa a púšťa si telku ako nahluchlý 😠 😠 😠
niki,skús si hodiť do googla nechutenstvo u detí,čo ti to vypľuje-ten váš MUDr. je teda "bombový" 😖 😖 😖

bambi09
10. únor 2010

ženy,dáme dnes 12.000-ku?? 😅 😅
a langoška,ja že čo desivé napíšeš a to,čo si napísala nie je nič hrozné-normálka,hlavne,že malá niečo zje 😉
syn bol ako malý hrozný jedák-máločo zjedol s chuťou,malá je pravý opak-chválabohu,u nej je základ pojevočka 😀 😀 😀

jalao
10. únor 2010

ahojte, este stale dobre ranko prajem! Vcera vidim, bolo aj veselo aj vazne.
vladke prajeme co najprijemnejsi glykotest, pre mna to bolo dost traumaticke 😎 , ale je to indi-vindi.
Bambi, ty dnes ako skoro...vypravila si pracujucich a studujucich asi...a sup pod perinu, to som mala aj ja rada, ked som bola doma este 🙂 🙂
langoska robi podla mna normalne veci, moja mama takto krmi deti, lebo Tana tiez tancuje okolo stola, ked sa tam ma najest, tak si takto pomoze, ja sa jej vzdy smejem, ze aky servis jej robi 😀 😀 , jak Hotel Continental...

teodorka
10. únor 2010

dobre rano 🙂 ja uz som si urobila ranny okruh mestom rozvazala som deti do skoly este aj susedovie 😵 teraz ladujem do seba salat ....
langofel ja som tento Tvoj trik robila ked som detom chcela dat do zaludka spenat,brokolicu a pod veciciky 🙂 a tiez to zaberalo ,chlapci sa tesili ze mozu telku a ja som sa tesila ze maju v sebe nieco zdrave ...takze spokojnist na oboch stranach a o to ide ,nieee? 🙂 🙂
volala mi kamoska ze pride o 10-ej busom ze ju mam cakat a ja som sa taaak tesila ze si urobim Den veget len pre seba 😝

jalao
10. únor 2010

Teo, no ty mas super zdrave ranajky 😉 , to ti zavidim. Pokial teda neladujes vlassky 😉 😉 ...Ale aj ten mam rada!!! 😒

teodorka
10. únor 2010

nie zeleninovy s tuniakom moja 🙂 a z tych majonezovych mam rada parizsky ale to tak raz za rok ma napadne si dat 🙂

nikinka008
10. únor 2010

Dobre ranko vsetkym 🙂
Vladka drzkam palceky nech to mas rychle za sebou 😉
A co je ten glukozovy test?sa to vypije,ci? 😀 ja som take nemala,aspon myslim 😕