S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
10. únor 2010

joooj, to tiez lubim 😀 😀 aj tresku, oh! Ale snazim sa tomu co najviac vyhybat...Ja s obdivom niekedy citam tie maminy na fore v 90dnovke, alebo v delenej...mne sa to skratka nedari a tu dostanem obed v kantine, polievku, co tu naspekulujem... 😒 doma je to tiez narocne, varim dobroty, no nedaj si!! 😖 😖 Po zime by sa mi zisla aj 200dnovka a nie len 90dnovka... 😎 😎

frisbee
autor
10. únor 2010

už sme prišli,tu som...no kde ste,keď ťaháme na rekord? 🙂

nikinka008
10. únor 2010

zienky,pocujte neviete aky je dobry sampon na mastne vlasy,ved to uz neni normalne skoro kazdy den si umyvam vlasy 😠 🙄 myslim ze to mam odkedy som sa dala ostrihat na kratko a od vtedy si v kuse musim umyvat vlasy skoro kazdy den 😖 moze to byt tym ci nie?alebo ze by po porode? 😕 😕 mozno netusim 😖

frisbee
autor
10. únor 2010

niki,to je zimou,ja si tiež umývam strašne často a ešte ich mám teraz také suché a škaredé.

nikinka008
10. únor 2010

fris ale ja to mam asi od maja a to bolo teplo ☹ 😠

frisbee
autor
10. únor 2010

aha...no tam može byť viacej príčin,myslím,že aj hormóny tam pracujú,na toto je fakt asi dobré opýtať sa u kožného,tam može byť i nejaká zdravotná príčina 😕

nikinka008
10. únor 2010

😕 😕 😖

frisbee
autor
10. únor 2010

nik,ale neboj,to je iba jedna z možností,to telíčko sa ti pomaly vracia k normálu po tehotenstve,neboj.Ja som letela teraz na finančný úrad,tak si predstav,že vlasy som si umývala včera,ráno na úrade som ich mala dobré,a keď som sa tam chystala teraz poobede tak mastňáky......fuj...a to v lete nemám.

nikinka008
10. únor 2010

fris ja uz asi nikdy nebudem normalna 😀 😀 😀,no tak to si viem predstavit ja mam to iste 😠

frisbee
autor
10. únor 2010

niki.... 😀 😀 😀 nebuď normálna,ani my nie sme,to je nuda 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
10. únor 2010

cafte som doma vsetko v poriadku ,som utahana jak kon u nasich som si aj hodinku pospala s malu ,teraz mam amma doviezla .
Maly je otoceny na opak ...

frisbee
autor
10. únor 2010

vladi...no ale ešte čas na otočenie,čo ti povedali? 😕

vladkaz1
10. únor 2010

no je cas, ved mi povedal ze uvidime ,ze ma musi pozorovat ,ale uz by sa mal otocit maly 🙂 a ze aj na sone bol ritkou

nikinka008
10. únor 2010

vladka,maly nezbednik 😀 😀 nebojkaj on sa otoci 😉 🙂

frisbee
autor
10. únor 2010

neboj sa,ty si vysoká,on sa premiestni,ja som mala malú zapasovanú tak,že mi tlačila na pečeň a poškodila mi ju,mám problémy doteraz...pretože my trpaslíci nemáme miesto,neboj,ty to zvládneš dobre 😉

vladkaz1
10. únor 2010

NO ved ja sa nebojim ,cakam na muza a idem spat som fakt hotova ,mala dnes bola cislo u nasich aspon ze dobre jedla .

frisbee
autor
10. únor 2010

bež spinkať maminečka 🙂

nikinka008
10. únor 2010

Ahojte,ja som teraz prisla z prechadzky mala spinka v kociku,aspon trosku klud 😀 😀 😖 mm pecie slovenske rozky uvidime co z toho bude po prvy krat ked sme ich robili tak neboli dobre take ako z obchodu mnam by som si dala,uvidime co to bude az tobude 😀 😀 potom sa pochvalim

nikinka008
10. únor 2010

vladi pospinkaj si 😉

vladkaz1
10. únor 2010

NO tak som si prd pospala mala mi nedala ,MM sadol za pc sa si pospi .. no a uz som mala dospate ,umyla som byt a volala nam nasa nepodarena svokra ,dnes som sa tak sarala ale nechcem to tu pisat ,za nu a mojeho svagra .
Upratala som si do cistucka byt aj vanu umyla ,zajtra mam klud len nieco uvarit take na rychlo a chcem konecne ten kolacik robit co ste mi sem hodili recepty dakujem .
teraz som nahnala mojeho aspon nech riad umyje este periem a hccem zvesit zaclonu bo fajci z kuch. okna e je ta zaclona taka zacudena fuj ,mne to proste vadi aj ked fuka von .
Co na zajtra varit ??? rychle lacne poradte

nikinka008
10. únor 2010

vladka tak sa manzel mal postarat o malu kym by si si ty pospala 😖

vladkaz1
10. únor 2010

no veru hral sa na pc ze mam spat a mala by tu sama no urcite...
Idem ten kolacik sparvit moje pekne paaaaa
dam hned piect kura na smotane a zemiaky na cibulke len do truby po kolaci somsa rozhodla

langkofel
10. únor 2010

Vladi ty si aka akcna! A to kura na smotane, to das tiez piect? Ci to ako? Sorry ze sa tak blbo pytam, ja poznam len kura na smotane dusene.

vladkaz1
10. únor 2010

Moja dam piect normalne na porcie jak pecene kura a na konci ho len podlejem smotanku,, tak aby zhustla to kura ,nebude moc tym nasiaknute, ja mam rada ked je take stavnate kuracinkou ..
Niesom akcna len zajtra o 12 tej mam kamosku ,tak chcem mat navarene a upratane zaroven nech nemusim nic robit ,inak ja nerada varim do obeda jak ste si vsimli ... ja sa rada venujem malej ..
Kolacik je v truuuube voni len neviem kolko ho mam piect???????
Mama mi povedala do ruzova, no to je teda prestnost 😀
A kde ste kto????
Langi prosim ,povedz mi tvoje meno nech ti nepisem langoska ...
Muz mi kupe malu, ficim pridem este ,dnes mam v riti duracelky asi

langkofel
10. únor 2010

No ved vsimame Vladi, aj mne by sa zisli, ja neviem ci tam dake vybyte mam ci co 😀 😀 😀
A mne sa Langoska paci 😝 , ale inac som Danka (hrozne meno) pis mi radsej langoska...

Juj babulky mam problem, budem musiet na leto zohnat daku dievcinu co mi pride na 3-4 mesiace sem davat pozor na malu, ked budem do prace chodit, len nikoho nepoznam, co by bol taky spolahlivy, tak ma uz s toho zaludok zacina boliet, ked si predstavim ako budem niekoho zhanat a nahodou nebude spokojnost, ci uz s jej ci s mojej strany...no desim sa toho...

frisbee
autor
10. únor 2010

langoška 😀 😀 😀 ,ja viem,že si Danka 😀 😀 😀 😀 ...ale langoška je také roztomilé 😀

vladkaz1
10. únor 2010

OKI berem Langoska 😀
Kolac hotovo pecem zemiaky ... a potom na konec to kura ,neviem ci ho nesparvim az do obeda veru ,sak nechcem byt do pol noci hore to mozem kaslat 😖

vladkaz1
10. únor 2010

Langoska no v tom opatrovani neporadim ,ale aj mna by az tak trhalo aby bola spokojnost ,verim ze niekoho najdes 😵

frisbee
autor
10. únor 2010

vladi,kašli na kura,upečieš ráno. 😉

frisbee
autor
10. únor 2010

no a kde ste všetky,dneska budeme zase zaokrúhľovať 🙂