S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
22. únor 2010

baby napisem ked pridem zo skoly alebo ked mala zaspi 😅 😕

teodorka
22. únor 2010

fris no ja som to bola 😀 a Ty si si myslela ze Jaruska preto si neotvarala 😀 😀
simi nie, robila som z listkoveho cesta a plnila makovou naplnou aj u nas padli tri plechy ale ja som taka ze ked upeciem tak aj rozdam vsak potom sa mi to vzdy inac vrati ,kamoska napecie aj ona donesie ,mama mi dava vajicka a svokra nas vola na obed hocikedy ....aj teraz sme boli v Pezinku v sobotu cely den a domov sme uz prisli az vecer vyhladoveni a svokra ze podte ku nam robili sme zajaca ...joj co to dobre padlo ze uz som nic nemusela chystat ..tak ja sa odvdacim aspon tymi kolacikmi ...inac kua mm ma zajtra meniny a ja by som zase mala daco upiect bo ak niekto pride uz nic doma nemam 😒
frisula daju adresa poslem Ti ups kom 😀

teodorka
22. únor 2010

pisem ako hotentot ani sama si neviem po sebe precitat 😵

frisbee
autor
22. únor 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 u nás je nádherne,konečne vyliezol oskar,obula som trekingové čižmy a vyrazili sme s pesmi do lesa a do polí,bolo to úžasné,všade bielo,lietali sme ako diví,som vybehaná,vysmrkaná a vykašľaná....slunce v duši 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
22. únor 2010

ahojte 🙂
fris,aj ja chcem slunce v duši 😅 alebo aspoň slunce,seno,jahody 😀 😀 😀
ja som furt na prd 😝 😝 dusí ma v noci,aj malá už kašle ☹ ☹ ale má taký vlhký kašeľ,tak skúsim len Stodal dať a ak to neustúpi do dvoch dní tak s ňou zbehnem k MUDr. 😒 😒 už dlho sme takto chorí neboli ☹ ☹
vonku je krásne,ale ja z toho nič nemám,aj keď je príjemné vidieť slnko aspoň z okna 😝 😝 ale nech je pekne,tmy už bolo dosť 😝 😝
som rada že si vyvenčila pesov aj seba,si si mala dať tie rybárske čižmy až po Natašu 😀 😀 😀
teo,ty si šukuľka riadna 🙂 😉 a ja som ani rožky nepýtala,lebo som vám tiež nedala z Krtkovej torty 😅 😅 😀
som skúpa,no 😀 😀a ja ti rozumiem,čo píšeš,žeby som bola hotentoten?? 😅 😀 😀
simonka,tak to je pochopiteľné,že dcéra malého ľúbi a teraz je precitlivelá,ale neboj,narodí sa jej vlastné a bude namäkko aj z neho 🙂 😉 a teda nezávidím ti variť pre taký "mančaft",aj keď mať veľkú rodinu je krásne 😵 😵
o mňa sa chlapi starajú,v sobotu upratali,včera navarili-som muža vychválila,ako všetko zvládol,dokonca aj polievku zeleninkovú s vločkami,síce som dávala povely z postele,ale potom že je to moc rýchle na neho,tak som bola radšej ticho a strčila mu pod nos recept 😀 😀 😀 😀
tak babule,idem zrušiť všetky naplánované aktivity na tento týždeň,nech sa doliečim a môžem sa tešiť aj ja z jari 😉 páááááááá

teodorka
22. únor 2010

ze az po ,,Natasu" 😀 😀 😀 bambi Ty si pripad 😀...moj by inac nenavaril nic ani z povelmi ani bez len by nam natieral chlieb s maslom 😀 a o upratovani to mozem len snivat ale to len preto lebo ja som detailista a maximalista takze vsetko musi byt na miilimeter presne ulozene aj vycistene a to nezvlada nik iba ja 😀 aj ked v poslednom case mi obcas povysava ale to potom dudrem ked nahodou niekde este uvidim nieco na zemi 😝
piekla som poobede zerbo tak aby ste nepovedali ze som skupa tak Kto si da? 😀 😀

bambi09
22. únor 2010

teo,daj,aj keď teraz mi sladké moc neberie,žeriem také kyslé mandarínky,že mi až análny otvor sťahuje 😀 😀 😀
a v upratovaní som bola taká prvé roky manželstva,ale v apríli to už bude 16 rokov,to si už zvykneš na kadečo,ja už nekontrolujem,ako to urobili,ak zle umyje riad,umyjem ho ešte raz,ale už mu to neukazujem-to ho len znechutí a nebude robiť nič a bez praxe je to o ničom 😀 😀 😀 nech trénuje,o pár rokov bude variť aj vysávať lepšie,ako ja 😀 😀 😀
takže ja som už z perfekcionalizmu vyrástla,ty si ešte mladá,ale vyrastieš z toho aj ty,neboj 😀 😀 😀

teodorka
22. únor 2010

bambi my sme manzelia uz tiez skoro 12 rokov a tato choroba ma este furt nepresla 😀 aj ked si furt hovorim ze srat na bordel a potom zacnem zase glancovat 😀 riad umyva mm dost casto niekdey viac nez ja to ho necham ale keby si videla ako mi popravi postel je mi do placu 🙄 😀 tak to radsej nech necha tak si poviem 😎 😀
idem uz kuk na to zerbo bo som ho nechala stuhnut a idem este do roboty skocit a Ty sa len pekne kuriruj 🙂 🙂 🙂

jalao
22. únor 2010

ahojte, co nove?

jalao
22. únor 2010

ani nezastavujem, mám spoždení 😉 😉 😉 U nas tiez dnes uz slniecko svietilo, ale som tu zavreta od rána, takze som si ho vobec neuzila, akurat v noci este riadne mrzlo a museli sme fáro škrabkať...Celý vikend som bola v kole, ale nie v tanečnom 😎 😎 Vcera došla rodina Táničke vinšovať a aj MM mal narodky, tak sme mali klasicky znásobenú oslavu,plus teda aj moja maličkosť, marec tu bude na konikovi fičať 😉 😉 😉

jalao
22. únor 2010

Aha, takze dnes si tu pisem sama so sebou... 🙄 🙄 A to som sa tu dostala hadam po 4 dnoch... 🙂
Bambi, lieč sa veru, ide jaro, Teo, ja mávam len záchvaty upratovacie a potom som par dni kludna a apatická a potom zase.. 🙂 🙂
ja som vcera upiekla vynikajuci kokosovy, kto ma zájem, poslem link, bolo to na MMB, hned na 1. krát bol skvelý a mali sme aj tortičku od babky, takze dietka prerušená na neurčito.. 😝 😝
Nuz, bežím...pozdravujem dievčatá, zase sa ukážem, páááá. 🙂 🙂

langkofel
22. únor 2010

Ahojte, ja len ze zijem, tak vas zdravim...

Mam krpca na Sk na prazdninach tak si uzivam zivot 😀 , takze vecer doma nesedim, preto sa nedostavam ani na net...Ale v sobotu mi koncia srandicky idem na SK po malu , ale len na 4 dni aj s cestou.

Rychlo vas precitam a som fuc (no teda nemyslite ze vsetko len posledne prispevky 😀 )

frisbee
autor
22. únor 2010

ahoj,lankgoška,už som na teba myslela,že kde si 🙂 🙂 🙂 ,ty divoška,to roztáčaš,čo???? 😀 😀

langkofel
22. únor 2010

fuuuuuuuu a ako 😀 😀 😝

Ahoj fris, ale dnes som doma tak budem kuk sem....

frisbee
autor
22. únor 2010

lietaš po diskotékách???? 😀 😀 😀 😀

teodorka
22. únor 2010

tuto to dnes zijeee 😒

frisbee
autor
22. únor 2010

tu som,ležala som vedĺa v izbe pod duchnou a kukala telku s okom 🙂

teodorka
22. únor 2010

aaaa skype Ti zamrzol?

frisbee
autor
22. únor 2010

no bez počítača som tam ležala 😀 😀 😀 😀

teodorka
22. únor 2010

ja ze ta nevidno prikvackanu 😀

frisbee
autor
22. únor 2010

ja som bola v utajení 😀 😀 😀 😀

teodorka
22. únor 2010

jaaaaaaj
a pred kym sa schovavas? 😀

frisbee
autor
22. únor 2010

no pred tebou nie,krasavico inteligentní 😀 😀 😀 😀 😀 ...kurnik,dnes som vybehaná,zajtra vstávam skoro,neviem,či nedovezú komodu,keď tvrdili že dnes to posielajú a sebil inštalatér neprišiel...tak snáď už to mojemu došlo a už ho k nám volať nikdy nebude. 😝

teodorka
22. únor 2010

tak nech uz je ta komoda konecne dobraaa 🙂 inac ked sa zacne daco drbat tak total to poznam 🙄
idem ja uz do pelecha tiez bo mi ocka klipkaju ...tak prajem dobru nocku 🙂

frisbee
autor
22. únor 2010

dobrú,teoška...haha,možno budem zajtra nevrlá,až nezavolajú 😉

nikinka008
22. únor 2010

baby mne sa dnes tak nic nechce 🙄 ale v skole bolo super 😀 ale nechce sa mi dnes velmi pisat tak sa ospravedlnujem 😀 😀 😀 zajtra napisem papa a dobru nocku 😅

frisbee
autor
23. únor 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 no ste umreli? 😀 ...budem tu tak hodinu,zase ideme do polí,tak píšte,píšte 🙂

bambi09
23. únor 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ahojte
tu je fakt mŕtvo 😕 😕 😕 hlásim,že choroba je na ústupe,ale zajtra pochodujeme s malou k MUDr.,pekne sa jej rozbieha kašeľ a sople 😒 😒 😒 už mi tie choroby lezú krkom 😒 😒 😒 ale vonku je jarne,tak sa teším,že hádam sme si už svoj diel chorôb vyčerpali 😝 😝 😝 dnes zasejem žeruchu,pažítku,zasadím cibuľku,nech máme vňaťky a vitamínky,sme po tej zime nejakí vyčerpaní 😝 😝
budúci týždeň ideme na východ a druhý marcový víkend idú chlapi lyžovať-teda ak im ešte zostane hore sneh 😅 😅 tak bude trošku zmena v tom stereotype-ja už sa neviem dočkať leta,to človek ráno sadne do auta a ide,kam chce... 😵 😵
fris,dúfam,že sa v tých poliach nestratíš 😅 😅 ale vybehajte sa-konečne sa dá 🙂 😉
dnes ma čaká žehliaci a prací maratón 🙄 🙄 🙄 takže pááááá
langoška,julka-ahojte-dlho ste neboli 😉
darinka dostane na riťulu-nechodí už medzi svoju bandu a veronka to tu tiež fláka 😕 😕
Vladka-drahému je už lepšie??dúfam,že to nechytíš aj ty 😒
niki,takže v škole sa ti začína páčiť??no vidíš-super 😉

vladkaz1
23. únor 2010

cafte cafte ,vidim ze to tu vazne ,dakujem za mailiky ...
My v pohode mala spi ,MM chory chodi do prace no co uz niketo zarabat musi
Dnes som bola u segry aj s malu pohrali sa s Adamkom ,bola tam v celku dobra aj izbu po sebe upratali ,najedli sme sa a isli domov .
Zajtra musim ist dokine pre tlacivo do skolky .

frisbee
autor
23. únor 2010

bambuľa vrtuĺa prefrčala...jé,na poliach bolo krásne,psi prišli zablatení a teraz spia ako zabití 😀 😀 😀 😀
vladenka moja...a už je dobre?Už sa nehádate? 🙂