S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
24. únor 2010

No ja viem ze to nebolo odomna vobec rozumne, ale ved si viete predstavit take hysterky...., a hlavne chvilu po tom, co sa dozvedia ze ich muz podvadza 😝

Za najlepsie aj tak povazujem, to ako som sa rano o 4 dovliekla z disky, samozrejme som nebola celko triezva, to uz bol milostpan odstahovany....a vzala som tie jeho pohare, pokale a medaily (bol hokejista, brankar) a mal toho teda dost, tusim som to otocila asi 4x...a nahadzala som to susede (tej s ktorou ma podvadzal) vsetko do zahrady... 😀 😀 😀 No a ked som sa uz spokojna vratila domov, tak sa na mna este vyskieral so vsetkych tych fotiek zaramovanych, tak som to vzala este 1x a porozvesovala jej ich po plote, samozrejme s tej strany do ulice, aby ich kazdy videl.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa z teba pocikám,prsla som na obrazovku aj soplík mi vypadol 😀 😀 😀 😀 😀

langkofel
24. únor 2010

No ono to malo aj pokracovanie, tej cupke blbej nenapadlo nic lepsie len zavolat carabinierov....Ja bych sa od hanby prepadla...a zbierala to rychlostou blesku..vedela to cela dedina ze s nim spi...a ona zavolala carabinierov...Samo ze si ma predvolali na policajnu stanicu 😝, ale skor pro forma, lebo im to tiez bolo smiesne a povedali mi nech tym dvom tupcom dam pokoj...ze sa este karta obrati...

langkofel
24. únor 2010

A to s tym hovn....m, sem ani nenapisem, bo ma admin blokne 😝 , ale to uz sa poucila a carabinierov nevolala 😝 😝 😝 😝

frisbee
autor
24. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si myslím,že carabinieri sú zvyknutí aj na horšie veci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale nápad si mala dobrý,keby to bolo vo filme,tak sa váľa celé kino 😀 😀 😀

langkofel
24. únor 2010

No a potomto si zvysila plot, a zabarikadovala branicku....ja totiz okolo tej jej zahrady musim prejst zakazdym ked vyjdem z domu....ale este som neskoncila....to si este vyzerie... 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. únor 2010

teraz ma napadlo,že ona bude taká jednoduchá,ako moja susedka,ktorá ukradla v samoške čokoládu a keď tu chodia na jar v noci čarodejnice ...mladíci z dediny...a maľujú pred domy v noci vtipné nápisy,raz jej tam namaľovali straku a minule napísali veľký nápis,že čokoláda... 😀 😀 😀 😀 ona pokaždé volala policajtov,aby to vyšetrili,oni zvonili po susedoch,samozrejme,že im to každý povedal,prečo to tam má napísané..a ona je tak vypatlaná,že neviem,ako by reagovala,keby sa jej tí policajti spýtali priamo,že prečo čokoláda 😀 😀 😀 😀
Volá ich každý rok 😀 😀 😀 😀

jalao
24. únor 2010

dobrý večer dievčatá, super historka, Langoška, máš guráž, to sa musí uznať 😎 A užívaš si prázdniny od malej? My sme včera odviežli deti na 2 dni ku svokrovcom - kývala som Darinke 😉 a máme tu také ticho, až je to divné 😎 😎
Fris, ideš si zariadovať kuchyňu? Kde sa inšpiruješ? či už máš vlastnú predstavu?
Mali sme tu kamošku s ročným synčekom, chodila som s ním za ruky v predklone, sranda, ako tí naši rýchlo vyrástli 🙂

nikinka008
24. únor 2010

Ahojky,vecer napisem papa

jalao
24. únor 2010

ahoj Niki, vidím ťa!! 😀

langkofel
24. únor 2010

jalao 😀 😀 😀 , hehe dik, myslim ze to nebola guraz ale sprostost a vypity alkohol, ale aspon sa mam dodnes na com bavit 😀 😀 😀

jalao
24. únor 2010

langoš, nie, ved to je dobre, že sa na tom teraz už len bavíš a nemáš traumu 😎 Nie každý dokáže takto extrovertne reagovať a že si bola v ráži? no a čo... 😉 😉 Dobre jej bolo tak!!! Také veci sa skrátka nerobia! (hoci podiel viny obidvoch určím ja ťažko... 😝 😝 )

langkofel
24. únor 2010

Hehe ja sa tu bavim a aj som zabudla kolko je hodin 😀

Jalao, myslim ze traumu ma este stale ta cupka s mojich uletov 😝 , ale trubit som uz prestala, ked idem okolo nej autom, z toho mala tiez dost aj na to sa bola stazovat....som jej len povedala ze tabula zakaz trubit tam nie je 😀

No nic, idem spat a som zvedava co sa mi bude dnes snivat 😀 😀 😀 😀 😀

langkofel
24. únor 2010

Dobru nocku kocky, dufam ze som vas trosku pobavila, pokracovanie nabuduce 😀

teodorka
24. únor 2010

langoska dobraaaa 😀 😀 😀 ale ja som tiez poriadna hysterka takze toto by som urobila aj ja 😀 mm vzdy vravi ze ma doma sialenca 😀 ale vsak ja ho nedrzim na retazi ak sa mu nepaci moze ist 😀
fris ...tak cokolada? 😀
baby Vy ste ine masky 😀 😀

vladkaz1
24. únor 2010

napis co s tym hovnom? 😀 do IP 😀 😀 😀

jalao
24. únor 2010

dobrú langoška a užívaj si a píš aj pokračovanie, teším sa naň! 😎 😎
ahoj Teo, jako to ide v robotke?
Inak...pozerám starmagazín na Prime...majú to tie celebrity fakt ťažké... 😎 😎 😎

langkofel
24. únor 2010

nie nie vladi to nemozem, uz by ste sa so mnou nebavili 😀 😀 😀 , len sa cudujem ze nezavoala carabinierov 😀 😀 😀 😀

a teraz fakt ficim do postele dobru

teodorka
24. únor 2010

jalao v robote je na h....nejako som sa s tym uz zmierila aj tak to nezmenim darmo budem o tom robit aj celodenne uvahy 😝 🙄 a u Vas vo firme ako?

martinano
24. únor 2010

ahojte
langoska super 😀 😀 😀
ja som si to predstavovala real na zivo
bambi vela vela zdravicka zelame, nech uz vas choroby obchadzaju
fris co zariadujes?

frisbee
autor
24. únor 2010

teoška...no že som si nespomenula na A je to,oni by to do tej kuchyne určite napasovali či by to šlo alebo nešlo 😀 😀 😀 😀

langoška,pááááááá,ty divoška..ja mám tiež motto,že nepriateĺovi kľučku hovienkom pomažem 😀 😀 😀 😀 bambuľa...ty sa mi aj s rodinkou uzdrav už,tož 🙂
martinka..ja v podstate celý barák,ale teraz je podstatná kuchyňa a v Brne sú také výpredaje a ani jedna nám nevlezie do priestoru.Pritom mám kuchyňu veľkú,ale priechodnú,takže samé dvere,kurnik.

martinano
24. únor 2010

friss no to poznam, aj ja tak postupne vsetko ja mam obyvacku taku blbu, dvoje dvere plus vyklenok 😠
my sme priniesli komodu pred dvomi dnami len ju nemal kto poskladat, tak ju mam v obyvacke v krabici 😠
ale na druhej strane chapem tatino je od nara do vecera v robote,maju toho teraz vela,ale uz si ju asi poskladam sama

nikinka008
24. únor 2010

Ahojte 🙂 dufam ze som vam nechybala 😀 😀 😀 😀 😀 😕
Mala uz spinka aj s ocinom 😖 tak zase som sama 😅 😔
Dnes sme boli po dlhsom case vazit malu 🙂 mame skoro 9 kg aj ked som si myslelal ze uz ma aj cez 10 😕 ale sestricka vravela ze ma akuratnu vahu ta neviem 😕 ale tak z jogurtu nepriberie ☹ a co sa tyka toho jedenia sme sa pytali a vravela nam ze teraz v tomto veku je to normalne ze babatka nechcu jest 😕 aj vtedy ked idu zubky,a zevraj ked dava sa babatku jest ked mu idu zubky tak ono si to zapamata a potom to jedlo odmieta 😕 😕 ze nemame jej tyzden davat skusat ten obed nechat ju tak a potom vyskusat jej dat nieco nove tak uvidime 🙂 malej sa tam velmi pacilo lebo tam bol taky kutik na hranie a boli tam take deticky ako ona bola strasne chutnucka,brala si hracky prechadzala sa tam,ale myslela som si ze sa bude mat viac k tym detickam ale moc nechcela bola len sama 😀 😀 😀 ...bolo tam take male dievcatko asi ako nasa tiez uz chodila len bola trosku mensia od nej a sarka jej zobrala hracku z rucky a ta mala v pohode sla si dalej,lenze keby to bolo opacne nasa by uz davno plakala 😀 😀 😖 velmi je taka ze musi mat vsetko co ona chce 😖 no potom sme uz museli ist tak som jej zobrala tie hracky z rucky co tam boli tak spustila taky plac a celu cestu plakala 😔 Sme sa rozhodli ze budeme tam chodit castejsie medzi take deticky ako je ona nech je medzi nimi len dufam ze nebudeme odtial zakazdym odchadzat s placom 😖 je tam aj jedna taka miestnost kde je tma a su tam rozne svetla velmi pekne je to a zaujimave pre deticky tak aj tam sa chystame v piatok tam asi skocime a uvidime 😀
Ale som dnes strasne unavena s malou sme sa hrali na nahanacku a taaak vam pistala od radosti a som sa pri tom strasne unavila 😝 😀

frisbee
autor
24. únor 2010

nikinka,no vidíš,tak si sa bála,ono to bude presne tak s tým jedlom a to chodenie medzi deti je super nápad,dieťa to potrebuje 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka,my opravujeme celý dom...starý,takže je to veľké úsilie a pomalý výsledok,ešte nás čaká vymlátiť dlažbu v kuchyni,máme tam zlý betón a dlažba nám praská..no jasne,mojemu sa do toho nechce,on si myslí,že na to niečo položí a bude to OK 😀 😀 😀 ...no na komodu čakám už pol roka,ešte furt ju nemám 😠 .
Počkaj si so skladaním na chlapa,nie,že by si bola nešikovná 😉 ,ale občas je tam potreba viacej rúk,ja som montovala stolík a nadávala som ako Tatár 😀

nikinka008
24. únor 2010

langoska,to nemalo chybu co si napisala,dobre si spravila 😀 😀 😉

martinano
24. únor 2010

fris tak to nas este len caka, cely dom, na slovensku a nechce sa nam do toho 😅
cakam na manzela je velka,tak preto, asi by ma prevalila
teraz som pozerala video o cviceni "letani miminek"az mi zle zostalo, idem si najst nieco sladke na nervy lebo to co sa na tomto svete deje uz nie je mozne

nikinka008
24. únor 2010

martinka,to som aj ja dnes videla,nemam slov a to si vravia matky 😠 😠

martinano
24. únor 2010

niki asi tak najviac ma rozculuje,ze nas (porodne asisten.)mamicky po temach kade, tade rozvlakaju tak chytila moje dieta a tak a oni to co robia to je zdrave?my im aspon neublizujeme
tlacim cokoladu

frisbee
autor
24. únor 2010

kočky,to som videla,až mi zle prišlo,keď si predstavím,aké sme opatrné,podopierame hlavičku a zrazu toto 😝

nikinka008
24. únor 2010

martinka,zdrave urcite nie 😠 nemam slov 😕