S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. bře 2010

niki...skúšaj doma to,že keď sa malá začne zlostiť,odíď...videla som to v programe s detskou psychologičkou v Nemecku..že deti prestanú,keď nemajú publikum,ona ostane v šoku,že sa nemá pred kým predvádzať.A nikdy neurob to,čo chce,ona sa tak naučila,že všetko dostane,keď urobí scénu...musí to byť opačne,že scénou ničoho nedosiahne.

frisbee
autor
3. bře 2010

niki,ja idem spať,dnes to bolo náročné,už tu chvíľami driemem,tak pá ráno 🙂 🙂 🙂 🙂

nikinka008
3. bře 2010

a este som zabudla dakujem pekne za mailiky ale nemala som cas citat ale teraz som si precitala tak ak som neodoslala nieco co som mala tak prepacte 😀 😀 😀

nikinka008
3. bře 2010

fris,dobre vyskusam to dakujem za radu 😉 tak dobru noc zajtra paa 😅

jalao
4. bře 2010

no ale dievcata a to co toto tu??? 😝 😝 😝
Tu sa to ulieva dnes?? RAnne smeny su v poslednych dnoch v nejakom ohrozeni, do kelu... 😉
Ja som vas chcela pozdravit, ze ako sa tu mate, trosku docitam, co stihnem. o jednej idem ku koznej na kontrolu, takze dnes pracujem trochu kratsie, myslim ale, ze firma to prezuje 🙂 Uz som zdravsia, teraz sopli dcera 😝
Co ostatne?

darina60
4. bře 2010

Ahojte, ja tiež prispievam v ulievarni 😉 Juli neboj firma prezuje aj prežije 😉 Ja tiež idem skôr, ale na oslavu. Kolegyna čo som s nou v kancli má 50 rokov a oslavuje v takom podniku, tak sa o chvílu hodím do gala, vymením rifle za sukňu a vyrážam. Nebojte piť nebudem som autom ale oslava bude asi dlho, tak neviem kedy prídem domov 🙂
Niki a fris ti dobre radí, hold skoro psychologička 😀
Viem to lebo ja tiež sa radím ohladom malého u dr. 😉

bambi09
4. bře 2010

ahojte 🙂
dari,tak zas len chlastanica??? 😀 😀 😀 zavolaj si taxi a daj si 🙂 😉
my dnes lebedíme,muž má dovolenku,tak sme si poležali,kým sa malá dospala,v noci za zobudila o 1:00 a do štvrtej sa kotila 😠 😠 😒 ,tak bola nedospatá,neviem,čo jej bolo 😝 😝
idem požehliť,pobaliť,urobím špagety s mäskovou omáčkou a ráno vyrážame na ďaleký východ 😝 😝
črevná chrípka stále straší,tak bacha 😒 😒

frisbee
autor
4. bře 2010

bambuľa..za autom bude po celej republike ostávať hnedá čiarka? 😀

dari...reprezentuj a a uži si to,pekne sa bav 🙂

bambi09
4. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 fris,nestraš,lebo pribalím aj nočník 😀 😀 😀 a vanja sa so mnou nebude chcieť cmukať 😀 😀

jalao
4. bře 2010

jeeej, no ahoooojte!!! 🙂
tak som rozmyslala, ze ci ste uz presli do nejakej tej novej sekcie, ci co ste to spominali....ja nic nove nevidim a kde to mam vlastne hladat? 😕
Vlastne ano, Bambula, vas caka cesta-necesta, ale tak to uz chodi, asponze uz tie snahy nie su kade-tade a suche cesty sa zdaju. A mladeho pytas zo skoly? My sme mali minuly tyzden prazdniny, viem, vy mate teraz, a potom v pondelok este s nasim mladym u Dr, tak bol z toho nerves, ze kvoli NAM vymeskava skolu a potom KVOLI NAM nestiha (omerali ho, ma 177cm 😎 ) No a pisala som, ale asi uz nikto necital, ze Tana sa naucila R, je taka rapotava teraz, strasne zlata, vezmem ti kRRRRuce mami, dobRRRRE?, teraz ho hovori, aj kde netreba 😉 Keby to do leta nebola zvladla, cakala by nas logopedia a to sa mi fakt nechce....
Dari, tak prijemnu oslavu, idete do kupelov? 😉 Tam je to take viacej nobl, ale pekne, kde to zrekonstruovali...Kde nie, tam to upada, ze? Ja tiez mozem nastastie nosit rifle do roboty, ale poznam vela firiem, kde to nie je dovolene...

darina60
4. bře 2010

Juli nejdeme do kúpeľov to ťa čo napadlo? Ja nerobím v kúpeľoch? Ja nemám poriadne nohavice ja nosím len rifle a riflové sukne a teraz som si kúpila jednu slušnú čiernu tak ju mám na sebe. 😉

bambi09
4. bře 2010

dari,si si mala dať little black dress 😀 😀 😀 a čižmy nad kolienka 😀 😀 😉
julka,tak už nemáte doma tdpaslíka,ale trpaslíka??gratulujeme 😀 😀
no,dúfam,že už nenasneží,ale ochladilo sa 😝 😝 😝 teplé pyžamká pribalíme,ale mama má aj klasické duchny a gamatku,tak nezmrzneme 😀 😀 😀a aj chlap ma zohreje 😀 😀 😀 Rusi odtiahli 😀 😀 😀

jalao
4. bře 2010

Dari, ved ja viem, ze nerobis v kupeloch, ale ze je tam krasne prostredie nikede, niekde zase schatrali....
Bambi, ano, skusali sme najviac TDpaslik a TDencin a nakoniec jej to v tej pusine konecne naskocilo...to bolo radosti! 😉 😉
skoda, musim koncit, odhlasujem, idem sa nechat tyrat ☹ , ale co zena nevydrzi, ze?
ahojte babule. 😉

darina60
4. bře 2010

Tebe sa smeje bambi ale si uhádla, čižmy mám nad kolienka fakt 😀 Ale to su tie čo mi ich muž kúpil a sa ich hambím nosiť, tak aspon ich teraz využijem 🙂 ALe šoferovať v nich neviem 😀

bambi09
4. bře 2010

a prečo sa ich hanbíš nosiť?? 😕 😕 😕 čiže šoféruješ bosá?? 😀 😀

frisbee
autor
4. bře 2010

nie,v aute má papučky 😀 😀 😀 😀 😀..dari,čo sa hanbíš,šak máš nožičky ako srnka 😀

bambi09
4. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 žeby?? 😉
baby,necelá stovka a máme 13.000-ku 😅 😅 😅

frisbee
autor
4. bře 2010

😀 😀 😀 😀 také štíhle?nie,také chlpaté 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀
konisko,už neblbni 😠 😠 😖

momo111
4. bře 2010

Zdravím baby. Nepoznáte ma ale asi pred mesiacom som náhodou narazila na predošlú tému čo riešila Darinkine trable a ani neviem prečo som sa začítala a prešla som ju s otvorenými ústami ako telenovelu ... manžel na mňa kukal že či mi nehrabe že čo to furt čítam aké romány 🙂 no a nejak to už pokračovalo asi cez IP len medzi vami. Taká som zvedavá - ako Darinka dopadla ??
Na záver prepáčte mi že sa vám sem pletiem ale zvedavosť ma donútila, ak nechcete resp. Darinka nechce tak mi neodpovedajte, ale povedala som si že za pokus nič nedám 😕

frisbee
autor
4. bře 2010

Ahoj,momo,máš pravdu,bolo to ako telenovela,ale nie veľmi veselá...presne tak,ako si to jedným dychom prečítala ty,sme trávili to leto my,zanedbávali sme domácnosti a radili a plakali a rozčuľovali sa spolu s darinkou.

Ako to vyzerá...z darinky sa stala jedna sebavedomá žena,ktorá pozná svoju cenu,rodinu zachránila,ale v človeku vždy ostane to boľavé,s tým sa bude vyrovnávať ešte dlho a na vzťahu sa musí tiež pracovať.

Nechcem hovoriť viacej,aby som nič nezakríkla,takže keď to jednoducho zhrniem,darinkina rodina funguje a pevne dúfam,že ich už nič zlého nepostihne.tfuj tfuj tfuj

Ďakujem v mene všetkých za záujem,až sa darinka objaví,myslím,že ti tiež napíše pár slov 😉

momo111
4. bře 2010

No to je super, ďakujem za odpoveď a Darinke držím silno palce.
Inak je to haluz, na koníku študujem hlavne veci okolo kojenia, spinkania, teploty a podobne, čítam ale nepíšem a jediná debata kam napíšem je táto vaša kam ani nepatrím ....
No a jeden postreh na záver- vtedy keď som bola taká zažratá do "románu" Darinka tak to bolo jediné obdobie keď moja malá princezna prespala poobede až 3 hodiny ... asi mi dávala čas na čítanie 😉

frisbee
autor
4. bře 2010

momo,ty si ma navnadila,začala som si to čítať odznova,no fakt to bolo napínavé 🙂 .A koľko času to zabralo 😀.
A koľkokrát som kosila záhradu 😀
Vidíš,aké máš dobré dieťatko,čítať ťa nechalo 😉...no a ja dúfam,že už budeme v tej téme iba občasné návštevníčky,pretož enetušíme,ako dopadla zabacek...iste si si všimla jej príbeh a myslím maxa,to bolo tiež drsné..nemáme správy. 😒

bambi09
4. bře 2010

fris,čo ťa chytá nostalgia?? 😀 😀

frisbee
autor
4. bře 2010

to nedajbože..ale aké sme boli akčné a ukecané 😀

bambi09
4. bře 2010

ale veď to sme aj teraz,akčné a ukecané ceckane 😀 😀 😀 dobre,ž je to už za nami 🙂 😉 a pred nami svetlé zajtrajšky 😀 😀 😀

vladkaz1
4. bře 2010

co to tu je bezomna? 😀 😀 😀

bambi09
4. bře 2010

no kde si??hybaj sem,ale rekord asi trhnete bezo mňa,ja od zajtra až v pondelok tu budem 😅 😅 😝

frisbee
autor
4. bře 2010

baby,no rekord asi netrhneme,keď nám vypadne vrtuľa 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. bře 2010

😅 😅 😅 😅 😅 tak ma musíte zastúpiť 😀 😀 😀 😀