S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
7. bře 2010

no veru moja si ako moje deti 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. bře 2010

šak viem,boli sme sa vonku spolu hrať 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. bře 2010

niki,srdiečko,napíš,čo sa deje,čo policajti? 😕

jalao
7. bře 2010

ahojte, tu sa už spinká?
joooj, Niki, toto je smola....daj vedieť čo nové, ked budeš dačo vedieť... ☹ ☹
Ja som dnes nažehlila hory aj doly, poobede som si s malou schrupla, tak som trošku nadspatá...ale pôjdem o chvíľu, ráno vediem malú do škôlky, s mladým mám isť na očné...stále takého behačky, hoci je to len kontrola, ale aj tak by som sa tomu najradšej vyhla 😒 V sobotu som bola štúdiach do podvečera a potom sme boli gratulovať ešte synovcovi 🙂 🙂
To je zlaté, že sa Bambi stretla s Vanjou, tá nás tu už dosť obchádza, ale myslím, že očkom občas sleduje...Ahoooj, vanjaaaaa! 😀 😀 😀 😀
Vonku je otrasná zima, ako aj vy ostatné píšete, tu aj cez deň občas vločky spustilo...Už by som navrhla na túto sezonu so snehom skončiť... 😖

jalao
8. bře 2010

No dobre rano spachtosky a vsetko dobre ku dnesnemu sviatku!! 😉 😉 😉 😉 😉

simona55
8. bře 2010

ahojte som smutna a to velmi, ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 dcera mi odchadza byvat k svokre,vcera sa tak rozhodi,ale musim si zykat taky je zivot nas smrtelnikov ☹ 😢 deti sa rodia, pre potechu, deti sa rodia pre radost, a potom ked clovek ich vychova opustia nas.

frisbee
autor
8. bře 2010

dobré ránko,baby 🙂 🙂 🙂 ,simi,nebuď smutná,však to je normálne,naša mladá je preč už od 15tich,aspoň sa naučí zodpovednosti a nebude sa spoliehať vo všetkom na teba,však neodchádza do Ameriky...a ty budeš kľudnejšia,nebudeš sa trápiť tým,že ich počuješ,ako sa hádajú,alebo ako žijú.....ber to tak,že už je to dospelá žena 😉

jalao
8. bře 2010

AAAAle, Simonka, nesmut, ved daleko neodchadzaju... 🙂 🙂 Isto pride za vami aj kazdy den a ked bude kocikovat, uvidis, ze budete spolu casto!! Kedy sa ma vnucatko vlastne narodit?

simona55
8. bře 2010

jalo ma termin na august, ano fris mate pravdu vzdy som jej vravela a kazdemu ze nebudem zanou plakat ale dnes som sa slzam nevhla a smutok bol silnejsi ako ja.no co uz , 🙂 joj baby moje dneska mi pisala kocka z temy zomrelo mi dieta,sledovala som jej synovca od porodu, ale potom sa tam pochitili mamicky, a uz tam nepisala a uz len som si snou obcas ipckovala a dnes po dlhej dobe mi oznamila ze zomrel ten chlapcek, no tak uz na dnes mi stacilo,uz nechcem byt smutna.

jalao
8. bře 2010

jeeejda, no tak to je smutna vec s tym malinkym...to uz je ozaj dovod na slzy a zial...simi, ale s mladou to tak neber...Fris mi doslova vzala moje slova z ust - ze sak nejdu do Ameriky, presne to som chcela napisat... 😉

veronkaj
8. bře 2010

ahojte

som tu len na skok, nemám čas vás teraz bohužial sledovať, ale držím palce nech sa darí všetkým dobre,
bohužial sa mi nakopilo tolko toho že až.

u nás nové nič, akurát to , že drahý už fakt nevie čo chce a ja už mám pocit, viac ako na 0. dcéra blbne s pubertou ešte že mám aspoň kuťa, .

večer sa budem snažiť aspoň niečo prečítať, ale chýbate mi všetky,

simona55
8. bře 2010

no ano jalo ved to ze nejde do ameriky,ale do prales 🙂 🙂 🙂 🙂 su tam taky nevychovani ludia nemaju uroven, a bojim sa aby dcera ako je moja aby si to neosvojila. no ale mate pravdu uz je dospela ona musi vedet co je dobre aco zle.

frisbee
autor
8. bře 2010

simi..pozri,ty si ju vychovala ako slušného človeka,myslím,že keby sa jej ta nepáčilo,alebo jej niečo vadilo,že sa vráti.Uvidíš,čo bude,netráp sa dopredu 😉

nikinka008
8. bře 2010

Ahojky babulky 🙂 Ako sa mi mate? Nemala som kedy sem prist treba sa aj malej venovat 😀 😀 😕
Vcera tu boli policajti dvaja,poviem vam ten jeden bol ina kava 😀 😀 😎 no ale o tom potom 😅
Tak vraveli len tolko ze to parkovisko co mame za domom a kde sme mali auto nieje vobec osvetlene takze je malo ptavdepodobne ze ma niekto sancu tam zbadat ze sa tam nieco deje 😖 a ze je este bezpecnejsie ak by sme mali auto na ulici odparkovane lebo tam je pravdepodobnejsie ze tamade niekto prejde a je to aj osvetlene a to vam poviem ze na ulici stoji asi 30 aut ked nie viac 😕 😖 ze sa kludne mohol povozit hore dole potom to tam odparkovat a podpalit ho ale ja si myslism ze bolo len odtlacene a zapalene ci uz len z dlhej chvile alebo naschval nevieme ☹ 😖 Ten anglican od ktoreho sme to auto kupili on je asi najnormalnejsi z tych ludi pracuje z mm a je velmi dobry tak budeme mat od neho auto lebo ma este jedno na predaj tak nam ho preda 🙂 lebo my sme bez auta ako bez noh,treba nam ist nakupit do tesca a to su 2 hodinky tam a spat 😖 tak dufam ze cim skor budeme mat to auto mozno tento tyzden a mozno az na dalsi uvidime 😅 Ked teraz mam strach to auto nechavat tam ze dopadne ako toto ☹ kazde rano budem utekat k oknu ci tam este stoji 😠 A nemame ho kam inam dat 😖 niektore domy naokolo maju aj svoje garaze no my nemame 😠 😠 ....
V piatok siel mm do prace taxikom a ten mu tiez rozpraval ze 3 krat mu rozbili auto,potom aj anglicania v robote mu vraveli ze taketo veci su tu normalne 😖 😠 to ze nase auto sa dalo strasne lahko otvorit 🙄 ale tak na drahsie auto nemame 😔
Juuuuj musim utekat neskor dopisem lebo este som nieco chcela a uz neviem co 😀 😀
Pojdem s malou von sa prejst 🙂 😉

nikinka008
8. bře 2010

bambulka sa stretla s vanjou?? 🙂 😅 to je super uz konecne aspon niekto 😀 😀 aj ja cakam podrobnosti
Bambi to si mala povedat ze ides az tam k nam aj ja som odtial 😉
vladka som videla vcera na FB ake dobrotky si kuchtila,mnamky si mi narobila take chutky ja som tiez pred par dnami sla robit pizzu ale nedopadla dobre neviem preco strasne dlho som ju piekla a v kuse bola surova tak to skoncilo v kosi 🙄 😖

nikinka008
8. bře 2010

a sa priznam ze dnes som nesla do skoly 😅 😔
idem obliect toho teroristu lebo zase robi neplechu 😀 😀
ocino nam spi ale musi ist po balik na postu ale velmi sa netesi lebo je to strasne daleko 😀 😀 😖
keby sme aspon bicykel mali ale aj ten mi ukradli pred 2 rokmy 😀 😀 🙄

frisbee
autor
8. bře 2010

niki,no už som sa bála....to sú také svine,tí zlodeji,nechápem,prečo ho museli ešte aj zapaľovať 😠
ja viem,aké je to bez auta,k nám je zlé spojenie,a i keď je do mesta blízko,musíme sa tam nejako pre tie nákupy dostať a ľudia jazdia do práce 40 km,takže tými autami sa zavezú na nádražie,čo je 8km,autá tam nechajú a do Brna idú vlakom...už im na tom parkovisku zmizlo toĺko áut,keď to tam stojí do noci...
No spomeň si,čo si chcela ešte napísať. 😉

nikinka008
8. bře 2010

fris,nemam slov 😖
no vzdy ked sem idem tolko chcem toho napisat ze kym dopisem jednu vec potom na dalsiu zabudnem 😀 😀 😀 mozno si dnes este spomeniem 😉
tak mam chvilku leharo dufam ze aspon na 2 hodinky 😖 asi chcem vela co 😀 😀 😕
ozaj fris,ten recept co si mi tu minule davala,som skusala tu omacku robit ale ved to mi vzniklo z toho cesto z mlieka a z muky a take to bolo huste 😕 😕 😕 ake to ma vlastne byt?natoc si to nabuduce ked budes robit a posli mi 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. bře 2010

niki,má ro byť iba také krémové,ako omáčka,keď ti to hustne,musíš priliať mlieko.

nikinka008
8. bře 2010

😕 ale nebude to ma chut ako cesto iba? 😕

frisbee
autor
8. bře 2010

niki,veď to dochucuješ,posolíš,okoreníš,muškátový orech tam je a je to normálne ako smotanová omáčka na cestoviny,jemné a dobré.To chce cvik. 😉

simona55
8. bře 2010

ozaj baby viete co sa mi snivalo? ze som pracovala v byvalom zamestnani ,a veduci nam nakazal obrat so stromu ovocie. ja ze joj ako dobre aspon sa najem jablka, no a ako som sa priblizila ku stromu tak ten strom aj splodmi sadol dole na zem,ako by ho niekto zotal a presne pod ako sa zacinaju konare normane pekne gulaty krasny huzevnaty strom plno zelenich jabk. podla vas co to znamena.bola som snari,ale neverim tomu.

teodorka
8. bře 2010

no tak baby vcera sme si nasli mm botasky pred vchodom a dnes nam vykradli susedu ...takze super zaciatok tyzdna ...
fris porad aj mne potrebujem urobit cestoviny peme s parmezanom jedla som ich minuly tyzden v Bojniciach v restike a neskutcne mi chutili tiez tam bola smotanova omacka...

simona55
8. bře 2010

spadol malo bit 🙂

frisbee
autor
8. bře 2010

simi,tak to neviem,čo znamená 😕

teoška.....urobíš bešamelový základ,ako som písala nikinke,ochutíš ho,nastúhaš parmezán,uvaríš penne,zmiešaš s omáčkou a keď to servíruješ na tanier,pokvapkáš olivovým olejom a možeš posypať trochou nahrubo mletého chilli...predávajú v takých fľaštičkách s mlynčekom myslí od Kotányi.

frisbee
autor
8. bře 2010
jalao
9. bře 2010

Dobre rano dievcata...vcera sme mali MDZ, nikto neoslavoval? 😝 😝 😝
Ja sa pochvalim, ze som aj ruzu dostala!! 😎 😎 MM dostal asi vnuknutie 😀
Baby, vy tu take pochutky spominate a ja som na obmedzujucej diete, lebo ked sa vidim na tej plavarni v plavkoch, tak som zhrozena a jaro-leto sa blizi 🙂
Veronka, no o pubertakoch by sme sa mohli rozpraaaaaaaavat 🙄 , NIki, tak este dobre, ze to ste nemali nejaky drahy voz, to by bol fakt pruser, ale to, ze je clovek odkazany na auto, to je fakt, kazdy bezny nakup uz aj my ideme autom, akurat kusok pri dome mame Jednotu, tak tam chodim z domu peso, ale susedia aj tam idu autami 🙂 , to je to skratka uz zvyk a aj rychlejsie si tam...A my aj skoly, skolky, vsade sa vozime, lebo rano je casovy stres...
Teo, tak vase botasky si dakto vyskusal a asi mu neboli dobre, ked ich tam nakoniec nechal 🙄
Vladuska, Bambula, Dari, nestihate? 😉 😉

nikinka008
9. bře 2010

Dobre ranko 🙂
Fris,dakujem za video pozriem si to,ked ja by som na vsetko co sa tyka varenia pecenia potrebovala to vidiet aspon na obrazku 😀 😀 😀 😕
Ja som vcera nedostala nic,a mm si spomenul az vtedy ked v telke isla nejaka relacia uz neviem presne a tam vraveli o MDZ a len tak sa namna pozrel 😕 ..... 😅
Vladka,pekna fotka ake babo je tam?To uz sa Borisko stihol narodit 😅
juli,tak to by bol pruser to ti poviem 😖 stastie ze mame poistku 😉
Mala je nachladena,vecer mala 37.7 a dnes tiez 😖 sopliky nam tecu aj kychala rano vela 😔 dufam ze nam to rychle prejde neviem kde mohla prechladnut vzdy ju zakryvam ked ideme von 😖

frisbee
autor
9. bře 2010

ahojte,baby 🙂 ...no my určite MDŽ neoslavujeme,po to,ako boli naše rodiny postihnuté komunizmom by to bolo kruté oslavovať taký sprofanovaný sviatok,aj keď viem to všetko okolo..ale proste to nejde.

niki,no nič si z toho nerob,ja varím 27 rokov a stejne sa vždy radšej pozerám na obrázok alebo video 😉
vladenka tam má na fotke dcérku,keď bola malinkatá 🙂 .
baby,u nás mrzne,síce je pekne,ale zima ako sviňa,zase spím pod perinou a ešte pod dekou 😝

nikinka008
9. bře 2010

fris,a ako vtedy dopadol ten obed,navsteve chutilo? 😅