S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
20. bře 2010

fris ja viem ze je to piesen vsak som nejaka slovacka nieeeeeee?????// 😀 😀 uz fakt koncim pa

teodorka
20. bře 2010

jaj a fakt aby som nezabudla dnes ficim na tomtohttp://www.youtube.com/watch#!v=makHTQjlULg&fea...

bambi09
20. bře 2010

ahojte babuchy 😀
tak my sme boli s kamoškou a malou vonku až do tmy,bolo tam tááák príjemne,sa teškááám 😵 😵 😵
haha,chlapi lyžujú a my sa opaľujeme 😀 😀 😀
teoška,kto to tu minule ospevoval hruškovicu??? 😀 😀 😀 ale kým nekombinuješ víno a tvrdé,si ok 😀 😀 😀
my sme sa s kamoškou dohodli na "didžine" 😀 😀 😀 😅 segra jej končí maturity,tak oslávime,keby som začala s ňou,tiež som už mohla maturovať 😀 😀 😀
ale tak šak ešte budem,nééé?? 😀 😀 😀
dobrú noc divošky a fris,som rada,že cica mica sa vrátila 🙂 😉 😵

jalao
20. bře 2010

a to čo toto tu toto??????
no zíram! Ja som bola v tempe a v povinnostiach, tak som si pomyslela, že kuknem, čo nové a aha!!! aký nový kooooon 🙂
theo...kde ste trsali??? super! a Bambula...kde máš chalanov? aha....vybrali sa za športom 😎
Pochválim sa...máme na chalupe nový krb!!! 🙂 🙂 🙂 zajtra ideme prvý krat v ňom zakúriť 😅 😅

jalao
20. bře 2010

babule, tak nič...idem haji beli, dobrú noc!! 🙂

frisbee
autor
21. bře 2010

ahojte..ha,tak bambuľa sa promenáduje po meste,jalao buduje krby a debata odchádza do večných lovísk 😀

Idem dobaliť kufor a poobede možno chvíľu na cvičák.Ale budem nakukovať kukučky 😀

teodorka
21. bře 2010

caute...bambula ja som nekombinovala ale pri mojej vahe 😀 sa mi niekedy toci hlava aj z vinei 😀 bambula pridte trsat sem tu budete inkoognito 😎 😀
jalao no povymetali sme co sa dalo a potom sme znicene zalahli ...
aj my mame doma krb ..vlastne crepove kachle a tento rok sme v nich ani nezakurili lebo sme kupili klavir a kebysme v nich zacali kurit tak sa klavir urcite zoskvari a ine miesto kde by som ho dala ma nenapada 😒 ale chyba mi to praskanie dreva a aj ta uzasna horucava

frisbee
autor
21. bře 2010

teoška,bambuľa machruje,jej stačí aróma z piva a už sa motá 😀 😀 😀 😀

teodorka
21. bře 2010

😀 😀 😀 😀

teodorka
21. bře 2010

z nudy som sa chytila robit pecene buchty komu poslem? 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
21. bře 2010

pošli posly 😀 😀 😀 😀

teodorka
21. bře 2010

frisula za chvilu su upecene ...chytim este dakeho holuba co ku Vam doleti 😀

frisbee
autor
21. bře 2010

holuba mám v nose 😀 😀 😀 😀

martinano
21. bře 2010

ahojte babulky
idem vas pozdravit, cely kon je v novom sate sa tu tulam musim si zvyknut

bambi09
21. bře 2010

jééé martinka,ahoj,teba som sto rokov(samoty) nevidela na koňovi 😀 😀 😀ako sa nám máš??
teo,fris má pravdu,předsedo,ja si dám nealko pivko a som out 😀 😀 😀 a po pohári vínka som nepríčetnáááá 😀 😀 😀 takže ja musím pomaly,opatrne,ty nemáš váhu,ja nemám výšku 😀 😀 😀 všetko rýchlo stečie až do päty 😀 😀 😀 mňa by pohárik hruškovice skolil k zemi 😀 😀 😀 😝 😝
fris,v nose máš pošťáka?? 😀 😀 😀
chlapi písali,že už vyrážajú domov a ja som dnes strašne leniváááá 😝 😝 😝 zas je tu pod mrakom,ale príjemne 🙂 😉
pekný zvyšok nedele 😉
a teo,tie buchty-nedráááždi,ty šukuľka 😵 😵 😵
a Vladka je ok??dnes tuším nepísala 😕 😕 😕

bambi09
21. bře 2010

...aktuálne meteo-info...pršííííííííííí,tak dnes sme len doma 😝 😝 😝 ešte dorobím,čo musím a ľahnem si k telke 😝 😝 😝
aj keď mala by som DÚ písať,ale tááák sa mi nechceeee 😅 😅 😅

martinano
21. bře 2010

ahojky
bambi na na pocudovanie u nas celkom pohodicka, som zvedava,ake problemy dofrcia aby sme namali dlho klud.pochvalim sa, avetko sme kupili nove.tak sa tesime.
od nas aktualne pocasie pol dna snezilo a teraz, vecer vylezie slnko, no neporazi ma?

frisbee
autor
21. bře 2010

ahojte 🙂 ..bambuľa,ale ti to utieklo,ten víkend bez chlapov 😉
martinka,ahoj,to som rada,že si v pohode...nestíham,zajtra letím preč,tak iba nakukujem 🙂

martinano
21. bře 2010

fris dufam,ze vsetko ok a letis na dovolenku 😉

frisbee
autor
21. bře 2010

martinka,no letím za mladou,vracať sa budeme spolu,príde na tri týždne,tak dúfam,že si to užijem,už som tu mala ponorkovú nemoc 😀

martinano
21. bře 2010

ale ano pekne si to uzi, treba vypadnut z casu na cas 😉

frisbee
autor
21. bře 2010

ďakujéééééééém..už mám nachystané tenisky,budem sa potulovať kade tade,zakývam Alžbete,možno vleziem aj do divadla,juj,ja prídem vytrasená a s kondičkou 😀

teodorka
21. bře 2010

fris a o psy sa Ti kto bude starat?
dnes tu bolo akosi ticho ...co ste vsetky dospavali?za chvilu pojdem aj ja do postele len musim cakat kym sa mi chlieb dopecie 🙂

frisbee
autor
21. bře 2010

teo,no však mm je doma,ja sa vrátim v nedeľu,a on v utorok odchádza 😉

frisbee
autor
22. bře 2010

čaute 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no ja mám cestovnú nervozitu...vonku je pod mrakom,zase neuvidím z lietadla kanál La Manche....na to som sa tešila a ani raz mi to nevyšlo. 😉

darina60
22. bře 2010

Ahoj fris, ja som sa bála, že ťa nestihnem 😉
A kedy letíš 😉

frisbee
autor
22. bře 2010

ahoj,dari 🙂 ..o druhej odchádzam do Brna na letisko,o piatej to letí,takže do tej druhej tu ešte budem 🙂

jalao
22. bře 2010

ahoj Frisulda, tak ti prajem pekne pocasie, do piatej sa moze este vyjasnit aj nad kanalom 🙂 🙂
Tesime sa na spravy zo sveta, my ti potom poskytneme spravy z domova... 😝 😝 Zopakni si zakladnu vocabulaaary a podho do sveta, joooj, hned by som si aj ja vyrazila, ale mam tu gulu na nohe a nejde to a nejde 😀 😀

nikinka008
22. bře 2010

Ahojte koceny 🙂 Ako sa mate?Co nove? 🙂
tetaaaaaaaaaaaaaa fris 😀 ides knam? 😅

jalao
22. bře 2010

Ahoj Niki, ako sa drzite? ako s farom a ides dnes study? 😎 😎