S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
2. říj 2009

Veron, sak mooozem, len mi daj do IP svoj email... 🙂 🙂 🙂

jalao
2. říj 2009

Veron, kolaciky ti uz cestuju... 😀 😀

veronkaj
2. říj 2009

ďakujem , 🙂

jalao
2. říj 2009

baby, caute, pekny vikend, odchadzam sa vzdelavat!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

frisbee
autor
2. říj 2009

jalao,pá...no zrovna,keď niekto založil novú sexuálnu tému,odchádzaš 😀 ...kde mám bambuľúúúúúúúúúúúúúúúú 😕

veronkaj
2. říj 2009

kočky držte mi palce nech zvládneme víkend aj s krstinami, snáď to nejako zvládnem, ale do úsmevu mi teda nieje

jalao - pekný víkend, a už som pozerala tie recepty, a teraz hoď recept ako z nich nepribrať.

vladkaz1
2. říj 2009

baby ja som vam sem pisala prispevok a nemam ho tu 😕 😔 no teda 😠

bambi09
2. říj 2009

ahojte 🙂
no tu to konečne fičíííííííííííííí,dočítam vás,len chcem simonke odkázať,že ak je malý chorý,za žiadnu cenu ho nedávaj očkovať,očkovanie je záťaž na organizmus a ak je chorý,mohol by mať malý problémy,to MMR je dosť hnusná vakcína 😝 😝 😝 ja keby to nebolo povinné,tak malú nedám očkovať ničím 😠
včera som tu večer ani nebola,robila som na dnes ryžový nákyp a mladý si vyžobral bábovku,tak som robila veľkú +3 také mini bábovičky,tak sa na to hneď vrhli 😀 😀 😀 u nás také veci nestihnú ani vychladnúť a polka je fuč 😅 😅 😅 dnes mám zraz s kamoškou,tak nemám chuť variť,som si to radšej včera nadrobila 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. říj 2009

veronka,zvládneš všetko,neboj 😉

vladi,mne sa to tiež stáva 😠

bambuľa,kde máš trpasličiu omluvenku,háááááááááá?

simona55
2. říj 2009

bambi , bola som dneska snim v poradni, na tu vakcinu c davaju na15mesiacov ,neviem ako sa vola,a doki vravela ze ked nemal horucku takze to snim neurobi nic,ale som sa sili la ze nie radsej sa vratim nadruhy tyzden, a potom ma prehovorila ze vraj to je iba na mumus a kiahne, ze stoho mu nic nebude ani horucku nebude mat ze to je iba taka mala vakcina.no teraz uz idem lebo robim karfiol,a moc ho citim

bambi09
2. říj 2009

simonka,tak sa modlím,aby z toho nič nebolo,naša by neočkovala choré dieťa nikdy,ale čo lekár,to názor ☹
tak nech sa Davidko drží 🙂 😉
fris,omlúvam sa,hlboko sa omlúvam velebnosti 😀 😀
vladi,mne sa to stane,keď ma medzitým,než napíšem príspevok systém odhlási 😠 ono je to kvôli našej bezpečnosti,ale aj tak je to na hov.. 😠 😠 😒

kristina25
2. říj 2009

ahojte baby,
mozem sa pridat?

darina60
2. říj 2009

Kristinka, jasné že môžeš, dúfam, že píšem aj za ostatné baby 😀 :-
Bambi písala som ti ip 😉
A ináč ani naša dr. mi nikdy ani jedno dieťa neočkovala ked nebolo úplne fit
A čo budete robiť cez víkend?
U nás konečne vypadneme, zajtra muž na autosalon a ja si vybehnem do nového nákupného centra aj s dcérou, babka varuje malého 🙂 🙂 Ináč aj na toho ide nádcha 😒
No a v nedelu som pre zmenu ja s malým a dcéra ide s mužom na preteky do NZ. Tak držte palce nech donesie dáku medailu 😉 😉

frisbee
autor
2. říj 2009

ahoj,kristi 🙂 🙂 🙂

no dari,hoď do pľacu,prečo máš od rána tak veselú náladu...prečo si bola na tom koberci 😀 😀 😀

darina60
2. říj 2009

Si ma odhalila 😀 😀 To som bola včera, ale keďže koberec nemáme tak na parketách, ale preto na čo myslíš to nie je, hodím ti ip.

frisbee
autor
2. říj 2009

hoď,som samé ucho 😀 😀 😀

bambi09
2. říj 2009

ženy,ja letím za kamoškou,mladý je v kine s kamošmi,ale musím darinke zatiaľ k IP len toľko,že som sa dobre nasmiala,keď som si to predstavovala,zvyšok do IP 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak potom vás dočítam,kristi,jasné,že si tu vítaná,poď 🙂 🙂 😉
tak kočky,zatiaľ čaftééééé 🙂 🙂 🙂 😉

darina60
2. říj 2009

Hodila som, čítaj, dúfam, že pochopíš, písala som rýchlo 😀 😀

frisbee
autor
2. říj 2009

hahahahahahahaha

frisbee
autor
2. říj 2009

miláčkovia,o chvíľu idem spať,ráno vstávam,držte palce 🙂

bambi09
2. říj 2009

fríííííííííííís,držíme a veľmi,aj na nohách 🙂 🙂 🙂 😉
my sme pred chvíľou došli domov,ocinko nás s mladým vyzdvihli u kamošky v Dúbravke,mala som dobrodružný deň 😝 😝 😝 teda najprv mladého v Poluse a potom nás dve,robil zberný autobus 😀 😀 😀 ešte sme posedeli,dal si kávu,pokecali a šli sme domov s medzipristátím v Lidli,mali sme to po ceste a mladý už nemá guličky kakaové do mlieka,tak sme nekúpili drahý Nesqick,ale lacné lidlové 😀 😀 😀
fris,dobrú nocku,dobrý začiatok-tfuj,tfuj,tfuj a nezabudni-vykroč pravou 🙂 🙂 🙂 😉
zajtra ideme do Modry-Harmónie,mladý ide s krúžkom liezť na skaly,tak si dáme aj my túru s malou a prídeme ho vyzdvihnúť,keď sa vybúvame 🙂 🙂 🙂 😉
inak budem len variť,upratovať a vytiahnem šijací stroj 😝 😝 😝
a dnes tu bude večer mŕtvo??ja že vás nedočítam a tu kde nikto,tu nikto 😕 😕 😕

simona55
2. říj 2009

fris vela stastia,nazaciatok,ano nezabudni ako vravi bambi,pravou vykrocit. 🙂 😉

frisbee
autor
2. říj 2009

srdiečka moje,ďakujéééééééééém,ozvem sa,ako som dopadla 🙂 🙂 🙂 🙂 cmuk cmuk

bambi09
2. říj 2009

cmuky,cmuky 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 drž sa trpaslica naša statočnáááá 😵

nikinka008
2. říj 2009

ahojteeeeeee 🙂 🙂 ...konecne som s5 😀 😀 😔 ...mali sme tu na navsteve manzelovho bratranca ale dnes uz sme ho viezli nas5...bolo super aj ked len kratko ale bolo dobre vidiet nejaku znamu tvar 😀 😀 v stredu ked sme sli pre neho tak sme aj pobludili,cesta nam mala trvat asi 1.5 hodiny a le trvalo to asi 3 😝 🙄 ...mala bola v aute neskutocne plana jak 100 certov keby do nej voslo 😀 😀 ale chudatko bola uz aj hladna a stale sediet v tej sedacke 😖 😖 ,,a este mne bolo aj zle lebo moj zaludok moc nechce stravit jazdy na dlhe trate 😝 😔 takze sranda bola 😅 😅 ....a cesta nas5 tiez katastrofa mala nie a nie prestat plakat,tak sa vyplakala az ju to tak unavilo ze zaspala 😀 🙄 ,,,vcera sme den stravili v meste,chodili sme po obchodoch lebo bratranec si chcel kupit nejake oblecenie,,,,malu som vybrala z kocika ale to som nemala robit lebo ked som ju sla dat s5 tak zacala hadzat so sebou a uz chytla nerv 🙄 a bolo zle nedobre,,tak si ju vzal manzel von a tam neskutocny plac pustila,cely obchod bol je,,,,neda sa uz nosit na rukach lebo je uz strasne tazka,,neviem co to sa snou zacina diat 😀 😀 ,,,a dnes ked sme viezli bratranca s5 tak to bolo zase to iste,,,plac,krik,nervy 😖 😖 ....chceli sme si pozriet aj mesto,tak sme ju dali posadit do kocika nech sa pozera lebo to ma rada,ale kym sme ju donho dali pozapinali,tak jasne ze sa stihla vyplakat,,no neviem co to snou je,,take male a uz vystrkuje rozky 😀 😀 😀 ...tak taketo som ja mala posledne 3 dni....a vy sa mi ako mate???Vladi ako sa citis vsetko v poriadku?? 🙂

nikinka008
2. říj 2009

idem spinkat,som unavena 😔 dnes sme skoro vstavali 🙄 a manzel pride za 4 hodinky z prace 😀 😀 ,,dobru nocku,sladke snicky 🙂 🙂 🙂

nikinka008
2. říj 2009

este som zabudla 😀 dala som uz fotecky do albumu s tymi plavkami 🙂 🙂 dobru noc

nikinka008
3. říj 2009

vanja....som rada ze vam ten chlebik tak chuti 🙂 😉 ...ja mam tiez od vcera na neho chut 😝 ale budeme musiet ist do obchodu nakupit ingrediencie 😀 😀 ...ja by som tam dala tiez nieco nove ale to by uz asi moj manzel nechcel 😖

bambi09
3. říj 2009

ahojte 🙂
niki,tak ma napadlo,či malej neidú zúbky,keď je taká mrzutá?? 😕
a na ten chlebík sa chystám aj ja,len neviem,kedy,vanja to ospevuje,tak chcem skúsiť 😝 😝 🙂
Vladka,vydrž,hormóniky sa ustália a bude dobre,ako fris píše,červíček sa uhniezdi a bude mu aj Tebe fajn 😵 😵 😵
a možno to fakt bude kluk,jak buk 😵 😵 😵
fris,vydržať,Ty náš usilovný pracujúci trpaslík,neboj,tiež bude dobre 🙂 🙂 🙂 😉
my papáme a ideme do tej Modry,keď sa vrátime,ozvem sa,dúfam,že niekto tu bude,hlavne frisuľa nech sa ozve,či nemá jazyk na kolenách 😝 😝 🙂
tak peknú sobotu všetkým 😵 😵

nikinka008
3. říj 2009

bambi09...nemyslim si to ze to budu zubky,teraz mame snimi na chvilku klud 😖 ona to robi len ked ju davame do kocika alebo do vajicka 🙄