S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
11. lis 2009

ahoj Dari, to vcera bola nahodna nahoda, len ulet 😀 😀 , Tak teraz rozmyslam, ci Teodor, Tibor alebo Martin??? 😉 😉 😉 Bambina fotka aj mna pomylila... 🙂 Akosi dlho ta to boli...mozno si to mala hlboke...ja vzdy na chrbte alebo na bruchu a to sa neda ani lezat... 🙄 , ale vydrz.

veronkaj
11. lis 2009

darinka, ahoj až teraz pozerám že si tu,
no to mali kočky tému aj ja som čítala,
tak ste mali celkom pekný večer 😉

teodorka
11. lis 2009

jalao nieee nenastvali ...ja som to citala teraz rano som sa sulala 😀

jalao
11. lis 2009

TEo, tak uz aj ty zarezavas? Mozes tu s nami tahat denne sichty, ak ti to nejaky sef dopraje - ja len potajme pravdaze - tu sa aj smejeme, aj smutime, aj psychologicke okienko vedieme, poradenstvo 😀 😀 😀 😀 , raz mame niektora lepsi, inokedy smutnejsi den...skratka zivot 😉 😉 😉

teodorka
11. lis 2009

jalao 😀 ale ja tu neviem tahat sichty bo musim pracovat ..aj teraz na desiatu musim bezkat
🙂

jalao
11. lis 2009

Teo, ved ked sa ti bude dat....priebezne, ako aj ostatne...ja tiez teraz odchadzam, tak zatim. 😉 😉

darina60
11. lis 2009

Veronka, dakde si písala, že akého máte psíka, len som zabudla. Lebo deti chceli minulý rok aj muž a ja som to zatrhla. Teraz by som aj prijala, ale muž zas nechce 😉 😉 Mi sme mali doma ked som bývala čivavu a dožila sa 16 rokov, min. rok zomrela, segra má z útulku a aj naši 😉

frisbee
autor
11. lis 2009

dobré ránko,slušná časť partie 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
11. lis 2009

Dobré ráno, teda u mna deň fris. Ináč fakt ma napadlo, mi denná šichta sme také slušné a vy čo to v noci stvárate. 😀 😀 Mala som pocit, že nielen vanja pila vínko 😀 😀
A Ty ako už aspon trošičku lepšie? 😉

frisbee
autor
11. lis 2009

dari 😀 😀 😀 ..je mi rovnako....ale ja som taká divoká furt,už chápeš,prečo sa ma chlapi boja???? 😀 😀 😀 😀 Tak ma vychovala po škole jedna moja veľmi neslušná kolegyňa,za čo jej týmto verejne ďakujem

veronkaj
11. lis 2009

darinka,
my sme urobili kompromis a máme krátkosrstého jazvečíka - toho menšieho.
pretože môže byť aj vonku aj vnútri, nieje veľký, takže môžeme ho brať aj na ruky ale aj veľmi dobre stráži, nezožerie veľa a môžeme ho zo sebou lahko brať von aj na dovolenku, tým že je menší, nemusím vysávať každý deň lebo nepúšťa tak chlpy takže a nedali by sme ho my s dcérou už ani za nič aj ked sa mu občas pritrafí nehoda. má 4 mesiace aj ked dcéru hnevá občas 😀

frisbee - niet nad školu života však 😀

jalao
11. lis 2009

Ozaj a za cely kolektiv gratulujeme Bambine ku jej jubilejnemu prispevku!!! 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
11. lis 2009

Dievcata, no co je zas toto??? v noci flamovat a potom cez den dospavat??? 😅 😅
A tie, co neflamovali...tie sa snad tvaria, ze nas nevidia!! 😠 😠
😀 😀 😀

monicka32
11. lis 2009

Tak teda díík za pozvanie ,rada sa zučastním takych faj debát vek a výšku by som mala 😀 ešte pochytat trosku z vášho humoru a svet je hned krajší 😅 .Aj ked som si na sebe všimla od kedy vas čítam tak naozaj sa pozeram na svet v mnohom pozitívnejšie a ešte som zistila,že som zabudla vela s pravopisu,ale to už mi je celkom fuk. 😉

frisbee
autor
11. lis 2009

moni,ten humor sa na teba nalepí,aj keby si nechcela...a na pravopis sa vykašli,my si dávame duchovnú oporu 😀 😀 😀

teodorka
11. lis 2009

som spatky... 🙂

frisbee
autor
11. lis 2009

no už som ti písala vedľa,krasavico inteligentní 😀

monicka32
11. lis 2009

Tak to si teraz naozaj trafila klinec po hlave.to duchovno je cítit s kazdeho príspevku hlavne od Bambi,Vanji a teba . 😀 Minule som uz ajMMpovedala nech si dava pozor na UHORKU lebo dcere skulili obidve oci .Ze odkedy MU hovorím uhorka tak bol skoro urazeny ale mladej sa to paaaácilo tusím si to aj ona zapametá 😀 😀 .Ale ste strašne zlate fakt vas velmi rada cítam ,normalne sa cez den tesím na kona že co ste zas rozoberali sa aj cítim niekedy až blbo že šmíracka 😅 ,tak sa aspon zapojím.

kristina25
11. lis 2009

ahojte baby,
vcera ste mali veselo...
uz to mam konecne vsetko za sebou

teodorka
11. lis 2009

fris 😀 Ty mi vies vzdy dosiroka roztvorit usta 😀 ani zubarovi sa to tak nedari 😀

vanja
11. lis 2009

ahojte tak ako kristína?
a monicka vitaj

vladkaz1
11. lis 2009

ahojte vitaj Monicka, hlasim sa ze mam novu panvicu a mala take malicke kose na lego a tak .... 😀 a ze idem varit 😝

frisbee
autor
11. lis 2009

ahojte všetky,najprv chcem kristi blahoželať...teda dúfam,že je dobre 🙂
moni...a už si naša 😀 😀 😀 akonáhle máš náš slovník,je to jasné 😀 😀 😀 😀
teo 😀 😀 😀
vladenka....akú máš???myslím panvicu 😀 😀 😀
vedúca,zdravstvuj 😀

teodorka
11. lis 2009

zeny my sme take neanrocne tesime sa z pracovneho naradia ze vladka 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. lis 2009

teo..pracovné náradie može byť všelijaké...napríklad u Ireniek 😎 😀 😀 😀

vladkaz1
11. lis 2009

😀 😀 😀 😀 no pracovnenaradie je vzdy dolezite 😀 😀 mam taku tefalkovu ale z ikei 😀 😀 😀 😀 😀 lacna ..... ale postaci zas na pol roka a potom vysmerim ako vzdy a kupim nove wok mi nwkupili ze bol taky nijaky lacny tak ze mi ho segra nezobrala ... 😒 fnuk som sa na neho tesila

teodorka
11. lis 2009

fris ...no moze 😀 ja som aale myslela na panvicu 😀 ale Ty to hned zvrhnes

frisbee
autor
11. lis 2009

keď ja som už taká 😀 😀 😀 😀 ...náhodou,mne oko kúpilo minulý týždeň tiež panvičku na zemiakové placky...a akú radosť som mala 🙂

monicka32
11. lis 2009

Fris je vždy pripravená 😀 😀 a takým patrí svet ,to lenja kukam furt jak tela na nové vráta kým nieco pochopím 😅

teodorka
11. lis 2009

monicka no niekedy aj mne trva 😝 fris a bambi nemaju chybu ...vlastne maju ...obcas tu nie su 😀