S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
29. pro 2009

langoška ty fuj, šak toho roku už bolo nééééé?
tak keď ty , tak idem aj ja :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobrú noc 😀 🙂

vanja
29. pro 2009

vladka buď rada, ja som počas oboch tehotenstiev bola na rozikovom, a mali sme zakázaný sex.
Takže môj si vytrpel dosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,
A aj ja 😀 😀 😀 😀
teraz dobiehavame, čo sme zameškali 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. pro 2009

dobré ránko,tak som sa k vám včera baby nemohla preklikať,nakoniec sa mi net zasekol úplne,ja neviem,či to bolo tým,že u nás hrozne snežilo a zasypalo anténu,ja tomu prd rozumiem...a táka dobrá debata to bola,zase ste sexovali 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
30. pro 2009

ahojte, baby citam ze aj vladenka ma sracku, no nezavidim nikomu lebo my ju mame cela rodina z vinimkou dcery a zatka, inak vseci.

frisbee
autor
30. pro 2009

ahoj,simi...no chudiatka všetky,sračka je hrozná vec,hlavne pite,aby ste neskolabovali,telo stratí vodu aj mineráli.Idem do vaničky a potom variť,ale bude nakukovať 🙂

vladkaz1
30. pro 2009

Ahojte ja uz nemam hnacku ,ja som bola zapecena v krcoch a potom to nejako zomna vybehlo vsetko von .. no .. ale uz je dobre Simi drzim palce .. este som chcela Davidkovi vsetko naj naj naj 🙂
Spravila som zemiakove placky s uhorku a kyslu kapustu ,moj si dal barane rohy .. nic sa mi enchce este periem a mam doma zas bordel .. hlavne ze som vcera vsetko upratala umyla .
Mala sa nam napchava oplatkami 😀

frisbee
autor
30. pro 2009

ahoj,Vladi,že si mi pripomenula 🙂 ...simi,davidkovi pusu k meninám 🙂
No ani nehovor o bordeli,u nás v noci nasnežilo,teraz sa to rozpúšťa,stačí,že pes vybehne von a vráti sa a už je tu našľapané....sa zbláznim,včera som všetko umývala 😝

vladkaz1
30. pro 2009

Fris my sme prave dorazili domov mala spi .. sme ju dobre utahali ,boli sme za nasimi na bowlingu ,potom popozerat kociky .. ine palky baby 25 a tak 😝 a potom do nay moj si kupil masinku konecne na vlasy Eti za 14E nieco dobra cena lebo stale otravuje tatu mojeho .. 😀
Na zajtra idem robit mexicky gulas ,len som zabudla kupit fazulu truba mohol sa varit uz ..no a chrenovku s udenym mam naplanovanu s knedlu ,ale ja to nejem 😀

frisbee
autor
30. pro 2009

vladi,ahoj,ja som uvarila paradajkovú omáčku s fašírkami,mm je celý nadšený,ešte zajtra a konečne prestanú tie strašné nákupy jedla 😉

vladkaz1
30. pro 2009

ris jak vravis nakupy jedla uplne suhlasim ja som vyhodila salat vianocny a rybu co ti poviem 😝 uz varim gulas a zajtra spravim chrenovku nech mam 3 dni pokoj

langkofel
30. pro 2009

ahojte, vy ale vyvarate, ja na obed jedla v robote a teraz ohrievam veceru zo vcerajska 😀 😀 😀

u nas snezi o 106 🙄 , fuj, rano si ani auto nevyhrabem, zase si budem musiet privstat 😖

vladkaz1
30. pro 2009

A kde je u vas????
Ja som 3 dni nevarila dnes na rychlo placky a ten gulas .. nech mam zas pokoj ..idem strihat moje zatial caves 😀

langkofel
30. pro 2009

jaj u nas....fuuuuuu daleko, daleko od mojho rodneho kraja 😔 , (IT)

ale ty byvas blizko mojho rodnho kraja 😉

langkofel
30. pro 2009

a ja idem supnut teroristu do postele a potom za vami mozno na chvilku dobehnem, cauko zatial

frisbee
autor
30. pro 2009

langoška je pod Langkofelom 😀

simona55
30. pro 2009

baby moje dakujeme ze nanas myslite, ale musim ssa vam priznat, ja som aj zabudla ze dnes je davko, 🙂 😵

bambi09
30. pro 2009

ahojte 🙂
fris,tak sme nikam nešli,muž došiel z roboty unavený-vybozkávať všetky kolegyne a zaželať šnr je teda ťažká práca 😀 😀 😀 zaspal,tak som ho nechala tak-pôjdeme hneď ráno-aj tak je vonku hnus počasie 😒 😒 😒
langoška,som rada,že píšeš,môžeš aj každý deň 😵 😵 a ten sneh vám teda závidím,tu je to o ničom 😒 😒
ja dnes len tak šup-šup varenie-šošovicová polievočka a rizoto s tofu a zeleninkou,zajtra šalát a chlebíčky-viac nám netreba,ešte niečo slané dokúpime,len nemáme prskavky-nedostatkový tovar 😖 hlavne,že majú petardy 😠 😠
Vladi,nech si už ok,aj simonka,čo ste pojedli,že beháte?? 😕 😕 😕 dajte si banány a čokoládu 😅 😅 alebo Smectu 😝 😝
a teda včera sa tu zas sexovalo?? 😀 😀 😀 ako inak...
Vladka,ten tvoj je ohľaduplný,to sa len tak nevidí 😀 😀 😀 a vydrž,ešte si zasexujete,neboj,ste mladí 😅 😅 😅

bambi09
30. pro 2009

jéééé,Simonka,ja nepozerám do kalendára,tak až teraz mi trklo 😅 😅 😅 tak sa pripájam k babám a prajem mu všetko naj-naj,hlavne zdravíčko nech slúži,čoskoro bude strýkom,tak aby vládal kočík tlačiť 😀 😀 😉
posielame virtuálne pusinky 😵 😵

langkofel
30. pro 2009

terorista to na moje velke dohovaranie vzdal a odpadol 😀 😀 😀

Pochopila som ze simonkin maly ma dnes meniny, tak vsetko dobre (ja zase nemam slov. kalendar, tak nic neviem), a preco bude strykom?

No a teraz sa vam priznam, ze som nechapala, co to tu pisete, aky salat,ake chlebicky...az ked som precitala petardy mi doslo...ja som fakt zabudla ze zajtra je silvester, ale mne to je dako jedno, lebo budem cely den v robote, vecer s malou doma, skoro spat a rano zase do prace, tak vlastne tie "roky" prespim 😝

vladkaz1
30. pro 2009

Ahojte prave som dovarila mexicky gulas ,no boli tu nasi s mojim stiahli na zajtra sampus tak zas sakra musim ist do obchodu kupit ... to neni normalne mali sme doma 3 .. 😀 kam to ide ..
Langoska .. fakt daleko a ty byvas tu niekde pri TT?????Teda rodny kraj ..
Simi nemas za co ,este behate?
Fris to umyvanie poznam .. este ze mi teraz nasi doniesli robotu a celu mokru chodbu mam .. tak zas zajtra na novo 😝
Bambi ake zdrave vyvaras teeeda 😀 😉 super a moj je ohladuplny vcera som mala dobre ja dnes on 😀 😀 😀 😀 este ze mala spala ze? ....
No Oliver ma dnes riadne kope 🙂

frisbee
autor
30. pro 2009

čaute 🙂 ..no langoška,ty budeš makať?Tak si s tebou o polnoci symbolicky pripijeme 🙂
vladi 😀 😀 😀 😀 ja som blbá,premýšľam,že aký Oliver 😀 😀 😀
bambuľa 🙂

vladkaz1
30. pro 2009

Fris 😀 😀 😀 no Pú 😀 😀

frisbee
autor
30. pro 2009

😀 😀 😀 veď mi to došlo,ale neskoro 😀 😀 😀 ,to je tým chlastom a jedlom 😀 😀 😀

langkofel
30. pro 2009

komu to vypili ten sampus? juj 😀 😀 😀 tak rada by som ti dake 2 flase hodila, ja neviem ci ako daky alkoholik vyzeram, ale kazdy kto sem pride mi nosi flasu, aj kamoska co som jej minule malu strazila a dokonca aj ex, malej tatko mi tu minule nechal 2 flase, vraj na silvestra, ale ja vobec nepijem... Alebo si myslia ze by som mala zial zapijat 😀 😀 😀 no a ja ani nezialim 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
30. pro 2009

langoška...vladke vypili,ale ona stejne musí opatrne,keď čaká dieťatko 😀 😀 😀
To ma zaujalo,čo si napísala,tak ex sa s malou stýka?Pamätám si tvoj príbeh,bavíte sa spolu normálne?

langkofel
30. pro 2009

hehe...hej frisbee, uz hej ale asi takym stylom, on daco povie, ja mu na to prikyvnem, vzdy mu dam zapravdu a pekne sa mu za vsetko podakujem....malu mu dam, kedy si zmysli a kedy sa tu ukaze...a pred vsetkymi ho chvalim ako sa vzorne stara....a on si mysli ze je boh....ja som ineho nazoru ale o tom pomlcim 😀 😀 😀 😀 😀

No ale aby to nebolo take idealne, par pikosiek, mala pride od neho po dvoch dnoch ako keby jej na hlave vybuchol sampon (vraj tata nema hreben, mala jeden v kufriku ale tata si nevsimol), zuby jej vraj umyval jeho zubnou kefkou, plne vrecka stolveriek ale zato stastna pestastna 😎 .

Tak co budes rypat? Hodim ju vzdy do vane, vydrhnem, cukriky skonfiskujem, prezleciem a mame zase tyzden pokoj.

frisbee
autor
30. pro 2009

no toto som si prežila aj ja,akurát som sa s ním 15 rokov nebavila,až teraz 😝 ..malá vždy prišla od neho neskoro,špinavá,nevyspatá,rozmaznaná,ja som ju dávala 14 dní dohromady a potom to vypuklo zase 😠 .
Raz s ňou dokonca havaroval,zranil ju,doviezol ju taxíkommpostavil ku dverám,zazvonil a odišiel a ani bú mi nepovedal a ja som s ňou rok lietala po ortopédii a rehabilitáciách 😠 .

langkofel
30. pro 2009

uf.... , nie ale ja musim povedat, ze aj ked nie vzdy vsetko robi ako by sa malo, o nu sa nestara zle.
A aj teraz ked su prazdniny, my ju kazde rano pride vziat o 7.00 ked musim do prace a privezie mi ju ked mu zavolam, ze idem domov...Kludne by mi mohol povedat, nech mu ju vozim, alebo si po nu chodim, ale on pride rano a caka pokym sa sama zobudi, a potom ju vezme k nemu...Uz to trosku vychladlo a asi si aj trosku uvedomil, co urobil 😔 .

frisbee
autor
30. pro 2009

Aha,tak aspoň že takto to funguje.Dúfam,že už je všetko zlé za tebou,že si šťastná 😉

langkofel
30. pro 2009

hehe frisbee moja stastna som, a dufam ze este dlho budem, no a ci uz je vsetko zle za nou, to sa neda povedat....dufam...

juj musim ist spat, bo rano nevstanem do prace, kocky majte sa tu dobre, prajem dobru noc 😉
A zlast tebe frisbee, dobre sa vyhajaj 🙂