S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. led 2010

😕 😕 😕 😕 ste umreli???? 😕 😕 😕 si tu mám písať sama????

nikinka008
16. led 2010

Ahojte tak kde ste vsetky zmizli? 😕 😀 ...ja som si vcera vecer nic neoddychla takze som nemohla prist ani sem 😖 Malu som ulozila spat o 8 ako tak zaspala,ale uz o 9 som ju pocula plakat tak som sla k nej zase som ju zacala uspavat ale nie a nie zaspat 😠 zdalo sa mi ze ma sopliky a preto nemoze spat tak som jej sla vysat s vysavacom a potom som ju zase sla uspat no ale ani za svet zavriet oci a spat 😠 ja uz som si ruky necitila a chrbat ani nehovorim uz je dost tazka 😖 tak som ju dala lahnut do postielky ale stale sa prehadzovala nie a nie si najst polohu na spanie 😔 tak som ju zobrala dole ze mozno este bude hladna tak spapala co som jej urobila znovu som ju sla dat spat ale nic,tak som jej potom zapla svetlo lebo uz plakala a zacala sa blaznit v postielke a ja som uz taaak chcela spat az mi bolo do placu ☹ do 11 sme takto bojovali tak som ju zabalila do jej periny a nakoniec zaspala ale akonahle som ju polozila do postielky oci otvorene dokoraan 😠 tak uz som mala dost privrela som jej dvere a rob co chces,myslela som ze zacne plakat ale bola cely cas ticho ja som sla si sadnut do obyvacky a potom ked som sa sla na nu pozriet uz zaspala konecne 😝 tak som si konecna sla lahnut aj ja o pol 12 🙄 .....cely den som snou sama a uz je taka navyknuta len namna ze nemozem prejst ani z obyvacky do kuchyne lebo ked uz ma nevidi tak zacne sa nervoznit 😖 ....bolo super ked sme boli doma mama nam ju kedykolvek postrazila a vecer ju uspala ked sme sli si do mesta sadnut ach jaaaaaaaj 😀 😀

nikinka008
16. led 2010

a s hrackami sa ani nechce hrat,cely den mi vypina telku uz som jej vcera capla po rucke ale o minutu na to uz zabudla a robila to zase 😖

nikinka008
16. led 2010

kde ste? 😕 😕 😕

nikinka008
16. led 2010

halo 😕 😕

frisbee
autor
16. led 2010

tu som,lietala som po dvore a snažila sa zhodiť sneh,čo visí na kraji celej strechy.... 😝

frisbee
autor
16. led 2010
nikinka008
16. led 2010

ahojky fris....ou tak to niesu prijemne spravy 😖 myslis ze simonka odleti? 😕

frisbee
autor
16. led 2010

no to teda netuším...a ešte musíme dať v pondelok auto do servisu,praskla tam nejaká hadička,tak samé dobré správy 😠

nikinka008
16. led 2010

tak to potesi este aj bez auta 😖 ale v takom pocasi niekam ist 😖

simona55
16. led 2010

ahojte,uz po 3krat vam idem pisat daco ale nejak to neviem dokoncit 🙂 maly mi tu vzdy stlaci nieco, a uz je bum. 🙂 niki preco si na malu sama? a bambi je kde? este trosicku tu budem a potom pojdem k sestre trosku na klebetu. 🙂 uz mi doma sibe.

vladkaz1
16. led 2010

Som myslela ze nikto tu nebude ,boli sme dnes za kocikmi no nic moc neochota predavacov to isti ..
Fris no teda pekne s tym autom
Simi tak len pekne poklebet a Maly je uz oki?
Niki a co nove?

simona55
16. led 2010

maly je ok ,lenze este trosicku pokasliava ale uz to nic, ved pondelok este idem snim na kontrolu. fris ozaj co sa ti stalo zautom.? aj nase sa opravovalo, taku mmalu chybicku malo a platila som66e skoro ma slaktrafil,a pritom nam odislo v aute osvetlenie. 😠 ani hodinky nejdu ani horne svetlo co je nad hlavou.ale pojdem reklamovat.Vladi co stoja tie jane kociky? a akej farby ho chces?

vladkaz1
16. led 2010

Simi ja prave ze spekulujem nad kocikom tu stoja jane asi 25 tisic a v nemecku stoji 13.5 tisica a 9E postovne dobre nie? farbu hccem cierno zelenu som sa pouzila ziadny modry ani cerveny to je strasne na to vidiet spina ,sak uz som mala 5 kocikov viem o com hovorim 🙂

frisbee
autor
16. led 2010

vladi..našla som firmy v Čechách

http://www.hracky-kocarky.cz/

vladkaz1
16. led 2010

Fris ajstak su tam strasne drahe tie kociky 🙂
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p... mrkni toto a ten cenovy rozdiel dakujem pekne zatial favorit 🙂

frisbee
autor
16. led 2010

vladi a na českom aukre ich majú od 2800.-do 13.800.-stačí vydražiť

vladkaz1
16. led 2010

ja to neviem drazit jake aukro???

frisbee
autor
16. led 2010

aha..no na nete sú aukcie,ja si tam kupujem oblečenie a doplnky do domácnosti,je to bezpečné,aukro ručí do výšky 20 000.-,hodím ti link

frisbee
autor
16. led 2010

rozklikni kočárky...objavia sa ti všetky,dá sa tam aj napísať značka a ono ti to vyhodí iba tú značku,čo chceš

vladkaz1
16. led 2010

ano pozerala som ale stale je to lacnejsie v tom nemecku aj so zarukou tie ceny lacne su len za vanicku 😉

frisbee
autor
16. led 2010

aha 🙂

vladkaz1
16. led 2010

no 🙂

langkofel
16. led 2010

caute kocky, dobry vecer 🙂

Baby ja som dnes videla super samca! Teda super chlapa!!!! ten chlap sa usmieval ked sme mu o 13.30 odovzdali deti (dohromady 6 ks., 3-4.rocnych) a o 16.00 sa este stale usmieval, prihovaral, hladkal, a pytal sa ci pridu aj na buduci tyzden, tam urevanym, usoplenym teroristom!!! (No dobre, my mu za to platime, ale aj tak ja by ich uz plieskala)

frisbee
autor
16. led 2010

langoška..on sa usmieval,lebo vedel,že ich má iba na chvíľu 😀 😀 😀 😀 ...ale nie 😉 ,to poteší,keď človek niekoho takého stretne...ja by som tiež z nervami nevydržala 😀 😀 😀

vladkaz1
16. led 2010

langoska ano ma spravdu je to obdivuhodne ja som revala skoro cely den .. stale nieco 😝

langkofel
16. led 2010

no idem toho teroristu dat spat a potom pridem a dnes sa ma tak lahko nezbavite 😀 😀 😀 , zajtra mam volno!!!

frisbee
autor
16. led 2010

no som zvedavá 😀 😀 😀 😀

nikinka008
16. led 2010

juchúúúúú mala mi už spi len dúfam že sa nezobudí o hodinu 😖 ale dnes spala len raz aj ked 2hodinky ale uvidíme no 😀 ešte bežim umyt riad a mam pokoj 😀 ale strašne ma boli hlava 🙄