S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. led 2010

lesbichééééééééé 😀

teraz mám nervy,mladá mala prísť obedňajšim vlakom ,ten nestihla,pred hodinou sedela v ďaľšom a museli vystúpiť,že je niekde po ceste nehoda vlaku s autom,už tam čaká hodinu,náhradných autobusov je málo a keď sa jej podarí dostať do Krumlova,nebude mať spojenie sem a nemáme auto 😠 😠

bambi09
18. led 2010

húha,tak to je blbá situácia-taxíky tam asi nemáte? 😕 a auto zostalo v servise?? 😒
tak chystaj litre teplého čaju a Simonka šup do horúcej vane 😉 držím aplce,nech sa skoro dostane domov 🙂

bambi09
18. led 2010

fris,to je strašné,bože môj ☹ ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
18. led 2010

no tak sedí už hodinu a pol na stanici a čaká

frisbee
autor
18. led 2010

ale ona visí v Brne,vieš?

bambi09
18. led 2010

moje nervy,tak hádam nejaký autobus pôjde-fakt kalamita 😝 😝 😝 😒

frisbee
autor
18. led 2010

baby,nám padá sneh zo strechy,trasie sa celý dom 😕 😕 😕

langoškááá,potrebujem pomoc,preložíš mi niečo,keď ti to napíšem do IP?

frisbee
autor
18. led 2010

tak až teraz sedí v autobuse.... 😠

vladkaz1
18. led 2010

cafte som doma boli sme v tom detskom centre peso a boby sme tahali mala sa bala ,sme unavene jak cert taky kusisko ist peso a este aj po ceste spekulovali deti ... 🙂

simona55
18. led 2010

cawte,vitáááj bambi, fris davaj si pozor aby ta ten sneh nezakryl,aby si sa nezapadla niekde ,a este ktomu lavina zo stromu nateba padne juj boze moj davaj pozor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som nervooooooooozna 😠 😠 😠 😠 uz cely tyzden bojujej z kachlamy, same sa vypinaju, ledva ich zapnem a uz je tam zima zase,mozu sa pokazit? vravel plynarze nie,ale ja uz mu neverim,ale vravim dcere ze tu to zimu musia vydrzat taku to situaciu, a vlete ich dam vymenit. 😖 teraz sa poberiem uz do hajan, lebo davko bezomna nezaspi,a zajtra si vas precitam.

langkofel
18. led 2010

dobry vecer, no fris co to tam mate za pocasie a tu cely den slnko svietilo ako v marci.

No posli IP, ale ja neviem moc dobre po tal., ja rozpravam nemecky, ale skusim ak budem vediet.

A orchidee, no neviem preco ja mam 4 a kvitnu ako blbe, nepresadzam ich, nepolievam, nehnojim...a oni kvitnu fakt ako blbe, ked mi kvety odkvitnu, vacsinou do mesiaca dvoch, zase vyhanaju nove, aj teraz idu vsetky 4 naraz kvitnut, nechapem...

frisbee
autor
18. led 2010

simi,neboj,dávam pozor,by ma to zasypalo až po krk,akurát cecíky by trčali von 😀 😀 😀

langoška moja,už som ti poslala IP..je to chaotické 😉

bambi09
18. led 2010

tak my sme sa zničili na svahu,aj sme sa museli na hojdačkách zastaviť 😝 😝 potom ešte skok do obchodu po ceste a mám dosť 😝 😝 dorábam večeru a najradšej by som hneď zaľahla,ale moje dieťa je ešte čulé 😀 😀 😀
tie sánkovačky odrovnajú skôr rodičov,ako deti 😀 😀 😀 😀
simonka,aké máte kachle??gamatky??na to pozor,ak je to plyn 😕 😕 😕

frisbee
autor
18. led 2010

bambuľa,ty si buď na koníkoch,alebo na hojdačkách...v tvojom veku??? 😎 ...a ostatní rodičia neprotestujú??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
18. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ani nieee,ja buď vyzerám na babku alebo na decko,keď mám čapicu,tak mi doprajú 😀 😀 😀 😀
a teda dieťa už máte doma?? a poletí teda v stredu do UK?? 😕 😕

frisbee
autor
18. led 2010

no prišla okolo pol siedmej a či poletí?To záleží na počasí 😒

bambi09
18. led 2010

aha,no veď jasné a z ktorého letiska odlieta??
hlavne,že je už doma,ale to počasie je nevyspytateľné 😕 😕 my sa síce tešíme,že sa môžeme sánkovať,ale pre dopravu je to pohroma 😝 😝

bambi09
18. led 2010

a kôň sa už zase hrá na slimáka 😠 😠 😠

frisbee
autor
18. led 2010

Z Brna,bambuľa 🙂 ...no je to slimák,zase mi to trvá hodinu,než sa sem dostanem 😝

nikinka008
18. led 2010

ano fris dakujem za sniezik 😀 ale ho tam mate este stale snezi 😕 fris a ako robis lasagne?Ja som to raz videla v telke alebo neviem uz kde a vyzeralo to velmi chutne,ale raz som kupila v obchode uz len take co das to mikrovlnky ale to bolo strasne 😝 ale myslim si ze ked spravis sama tak tomui byt dobre by som to chcela vyskusat 🙂

nikinka008
18. led 2010

a orchidea je kraasny kvet 🙂

bambi09
18. led 2010

ahoj niki 🙂
a u vás nesneží??lebo tu sype a sype a sype 😵 😵 😵
lasagne som ešte nerobila,ale chcem skúsiť,len asi nie s mäsom
tento týždeň chcem vyskúšať calzone,tak uvidím,aké to bude 😅 😅

nikinka008
18. led 2010

vladka neviem ci tu v anglicku ho budu mat ale skusim sa pozriet v tescu alebo v nejakej drogerii 😉 ...tak sme boli u toho doktora nastastie nas vzali aj ked sme neboli objednany 😝 tak povedal ze to bude mat but z toho ze som zmenila prasok na pranie alebo avivaz,co je pravda nedavno sme kupili inu znacku prasku ze mame kupovat tie na ktorych je non bio 🙂 ...alebo to este moze byt tou penou do kupela johnsons tu sme tiez len teraz kupili nedavno tak jedno ztoho to asi bude...dal nam taku mast dnes som ju celu natrela uvidime ci rano bude lepsie 😖

nikinka008
18. led 2010

ahoj bambi kde si bola tak dlho 😀 😀 😕 tu nieje ani stopa po snehu vcera a dnes sme tu mali 8 stupnov 😀 😀
A co jeto calzone?

nikinka008
18. led 2010

ten kon je strasny 😠

nikinka008
18. led 2010

fri to je dobre ze uz je simonka doma toje strasne co sa robi 🙄 ...som pocula ze zrusili nejake lety ale to bolo z popradu do manchestru 😕

frisbee
autor
18. led 2010

niki...dám na panvicu olivový olej,hodím na cibuľku mleté mäso,pokrájané paradajky,cuketu,baklažán a pár strúčikov cesnaku,bazalku,potom to zalejem trochou vody a dusím,pridám rajčatový pretlak,alebo zmes s ricottou,mrazenú zeleninu ako na sviečkovú..mrkvu,petržlen,celer a povarím.Dochutím mletým čiernym korením,trochou papriky..no proste,čo chceš,polovičku hotovej zmesi prepasírujem cez sitko a zase to vrátim do hrnca.
Do druhej panvičky dám 40 g masla,40 g hladkej múky trochu osmahnem a zalejem pol litrom mlieka,stále miešam,prisolí a dochutím muškátovým orieškom...to je bešamel.
Pekáč potriem trochou olivového oleja a skladám doň vrstvy:naspodok cestoviny lasagne..možu by´t čerstvé alebo sušené....sušené nevarím,oni nasiaknu v tom pekáči.Na lasagne dám vrstvu tej mäsovozeleninovej zmesi,pokrájanú mozarellu,zalejem trochou bešamelu a posypem parmezánom.Zase sa to opakuje ...lasagne a tie vrstvy,nakoniec dám navrch vrstvu lasagní,mozarellu,parmezán a polejem to zbytkom bešamelu...pečie sa to v rúre,až tá horná vrstva trochu zhnedne...mňam.

langkofel
18. led 2010

tak ja viem co je calzone, ale bambi aj man zaujima ze ako to chces robit?

nikinka008
18. led 2010

dnes som bola v skole,v triede je jeden kraasny chlap poliak 😀 😀 😀 😅