S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
9. únor 2010

jezisi fris 😀 vsak tam nejde poprve 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

šak som ako jej druhá mama 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
9. únor 2010

no sama doma s mastnymi vlasaaaami a vladku nam tu poucas 😀 😀

bambi09
9. únor 2010

teoška,ja viem,že si dokonalá 😀 😀 😀
fris,slintám aj ja na to moríčko-ááááách 😵 😵 nalej si teplú vodu do lavóra,pridaj trochu morskej soli,nahoďa sa do plaviek,pusti si šum mora,škrekot čajok,prípadne spev veľrýb alebo delfínov a si taaaaam 😀 😀 😀 a depka ponde do prd..e 😀 😀 😀
Vladi,ej,tak ujo vedel,kedy prísť 😀 😀 😀 nám prídu až v sobotu 😝 😝 a ten test,blééé,ja som to vypila ale teda nebolo mi všetko jedno-ešte,že tá tetuška tam mala citrón,tak mi tam vymačkala šťavu-som jej ďakovala,ako divá 😀 😀 😀 😝 ale bolo to ok,tak aspoň že tak-držím palce,nech sa z toho nedogr... 😝 😝 😝

frisbee
autor
9. únor 2010

no ešte by som mohla hromadiť odpadky v byte a som jasná 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
9. únor 2010

bambi nie je nad potesenie duse peknym slovom 😀 😀
fris 😀

vladkaz1
9. únor 2010

ja sa z vas potento .... 😀 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

vrtuľa,čajky nepotrebujem,škriekam si sama 😀 😀 😀 😀 a morskú vodu som si doviezla vo fĺaške,tak k nej aspoń čuchám 😀 😀 😀 😀

Zavolejte docenta Chocholouška!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
9. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 fris,to už bude vážna diagnóza 😀 😀 😀
a ss je dnes aký stručný-čo je zhulený?? 😀 😀 či naopak má odvykačku?? 😕 😕
teo,fris je naša first aid-tak my jej to musíme vrátiť,ona má depku málokedy-tak ju musíme zachrániť,lebo vyskočí z okna 😅 😅

teodorka
9. únor 2010

jaaaj bambi ja neviem zachranovat ...ja ju este skor potopim 😀 😀

bambi09
9. únor 2010

ale no 😀 😀 😀 😀 neboj,keď vyskočí,na zem to má blízko,býva na prízemí 😀 😀 😀

teodorka
9. únor 2010

este ze tak 🙂 🙂 😀 idem nachovat maleho zraloka lebo mi tu krici uz pol hodinu Som hladny ,som hladny 😀

bambi09
9. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 nedajú tie deti pokoj-u nás to isté,ale už sú po 😀 😀
fris,čo si fakt vyskočila?? 😕 😕 😕

vladkaz1
9. únor 2010

mne tu krici mala maminka cem pucinku ..... cmem pucinku mmmmmmmmmmmmm ako mi ju da a ubim ta 😵

bambi09
9. únor 2010

Vladka,zlaté sú tie naše potvorky 😵 😵 😵
mne sa dieťa vyjadruje po česky 😕 😕 😕 míček,jejda,želva,nemám penízky 😀 😀 😀 😀 to bude ten vplyv TV 😅 😅 😅 musím obmedziť podmaz 😀 😀 😀

vladkaz1
9. únor 2010

no veru aj moja mala cesky keca ..
veru su zlate, dnes sme jej vratili tu zlatu retiezku roztrhla ju ,tak moj bol pre nu ,tak ju ma ,som zvedava do kedy vydrzi.

teodorka
9. únor 2010

jsem spaaatky 🙂 🙂 vyplul mi palacinku z ust ze fuj to co si do toho dala ....tak uznajte banan mu vadil trdlo male...tak mu peciem parky 😎

bambi09
9. únor 2010

teo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vladka,ja by som tú retiazku odložila a dala jej neskôr 😅 😉 inak máme obaja s mužom roztrhnuté retiazky-nemá kto zaniesť do zlatníctva 😅 😅 😅

vladkaz1
9. únor 2010

🙂 no pekne aj my mame palacinky segra mi priniesla ,mne sa to nechce robit
Bambi no ja nemam mala som 3 take hrubsie dali sme si pre svdbou spravit obrucky z nich ..a aj taky kriz som mala aj s toho .. na co mi to je nenosim to ,jedine zasnubak z bieleho nosim a obrucku

frisbee
autor
9. únor 2010

tu som,bola som seknutá.
šak teoška vždy povie všetko na roviny,ja si o nej nerobím žiadne ilúzie 😀 😀 😀 😀

langkofel
9. únor 2010

ahojte palacinkove, aj ja som vcera robila..
Teo povedz malemu, ze moze byt rad ze mal s bananom, moja krpana musela jest vcera so syrom a sunkou... 😀 😀 😀 A to ste mali pocut: Babka taketo nerobi, nechcem to, chcem tam nutelu, alebo dzem a cukor....Protest neprotest musela to zjest, ine nedostala ale napchala som do nej len jednu 😀 😀 😀

teodorka
9. únor 2010

langofel spravne si urobila 🙂 ale na tu palacinku som mala chut aj ja tak som ho neprehovarala 😀 😀 inac by to musel zdruzgat 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

langoška sa s tým neserká 😀 😀 😀 ..ale keď bola naša teraz doma,furt vykrikovala,že zavolá sociálku,že sme jej nekúpili "kakavo Granko a džemík" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
9. únor 2010

langoška-ty si sekera 😀 😀 😀 ale nie,u nás je to tiež tak-nechceš??daj si chlieb s maslom,mladý už neprotestuje a malá sa tiež naučí 😅 😅 😅 a veľký zje všetko,čo nezje jeho-okrem paradajkovej polievky 😅 😅 ale to som rada-robím si do malého hrnca,tak mi viac zostane 😀 😀 ale už minule mi na to slintal,len bol nejaký plný 😅 😅
fris,chúďa dieťa-Granko a džemík jej nedoprajete 😀 😀 😀
teo,ty si ale vybitá 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

však sme kvoli tomu išli do Brna do Makra a kúpila som jej schválne takú pikslu džemíku,že o nestačila jesť...a keď som po nej chcela,aby doviezla čerstvú pizzu z mesta,tak sa na svoju starú matku vykakala 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

...ako by povedal ss...neprejavila mi náležitú úctu 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
9. únor 2010

Ahojte zienky,ako sa mate? 🙂
Tak mam nejake informacie nove o sesternici ☹
Dnes mi volala mm mama lebo ona vedela viac co sa vlastne stalo 😔
On jej zavolal ze by chcel vidiet maleho,a kedze ona chcela mat pokoj od neho tak suhlasila a sla do stareho bytu kde predtym byvala,male dal niekam prec a on sa snou zavrel v byte a zacal sa na nu ohanat s nozom,celu ju pozeral,takze vyzera to tak ze to nastastie neboli bodne rany ale rezne ale to je aj tak jedno ☹ ☹ najviac jej dorezal tvar,a proste vsade chrbat,nohy,ruky ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 ona sa potom nejako doplazila k susedom a ty zavolali zachranku,maleho zobrala socialka ☹ ona je teraz v nemocnici,isiel za nou uz jej oco aj s jej bratrancom oni ju uz boli pozriet v nemocnici a chysta sa za nou aj mama aby sa mohla postarat o maleho aby nemusel byt tam ☹ ☹ moje nervy ved maly ju potom musel vidiet ked sa to stalo celu dorezanu ☹ ☹ ved to muselo byt strasne a pre nu takisto,ja si neviem ani len predstavit co to ona musela vtedy prezivat ☹ ☹ uz ked teraz nezakazu tomu sviniarovi zakaz styku s malym aj snou tak ja uz neviem 😠 😠 potom by sa mohla vratit aj na svk...
az mi zle bolo ked som toto pocula ☹ ☹
obmedzujem pc lebo stale ma boli hlava 😝 🙄

frisbee
autor
9. únor 2010

niki...to je hrozné..no hlavne,že žije...ale musí npožiadať o ochranu a zákaz styku a niekam zmiznúť.Je to strašné,má chudera trápenie na celý život...čo so študovala tie prípady,tak toto sa deje v Nemecku a Rakúsku každý týždeň,vrah dostane 14 rokov a zase je vonku....je to kolotoč.Hlavne,aby ho zavreli,kurnik,a aby jeho rodina nevedela,kde ona je.

nikinka008
9. únor 2010

vy tu mate taku super naladicku len vam to tu dodrbem vzdy 😀 😕

frisbee
autor
9. únor 2010

niki...to je samozrejmé,že sa musíš niekde vyrozprávať,takto to neber,keď ti pomožeme málom,budeme radi.