S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
14. bře 2010

peknú nedeľu prajem, dnes všetky varíte? 🙂
Ja som doma sama s deťmi, starší sa učia, malú som práve vykúpkala a pôjdeme sa naobedovať. 🙂 🙂

nikinka008
14. bře 2010

Caute kočeny 🙂
Hroza den 😠 mala este dnes nespala a ja som strasne unavena este som ani nejedla v kuse zamnou chodi a skuci 😔 ocino ide s malou o 2 von dufam ze sa mi podari ho prebudit lebo je po nocnej ale tak slubil mi 😖 ale vonku sa dost mraci len dufam ze nezacne prsat lebo ma porazi asi a pojdem si dat sprchu 😖

teodorka
14. bře 2010

nikinka ta unava dnes asi postihla kazdeho 😝 ja som ako by ma po hlave niekdo udrel nie a nie sa prebrat 😕

frisbee
autor
14. bře 2010

ahojte,no chudiatka moje unavené 🙂 😎 no ja celé doobedie bojuje s tou práčkou,pustite k niečomu chlapa a utierate vodu celý deň,ani sa mi to nechce popisovať.
Dopadlo to tak,že som musela prádlo vyplákať vo vani v studenej vode,umyť celú kúpeľnu a zajtra voláme opravára..som premrznutá na kosť,tu je strašný uragán,tak aj cvičák sme zrušili,klepem sa zimou,iba chvíľu som bola s chlapcami na kopci ..blato,vietor,hnusne je.....chcem jar!!!!

teodorka
14. bře 2010

fris ...aj Ty depka? 😕

frisbee
autor
14. bře 2010

ale neboj,depka v zadku 😀 😀 😀 😀 akurát keby so mala kladivo,tak ho použijem 😀 😀 😀

vladkaz1
14. bře 2010

ahojte ,my nc nove pohoda doma ,tatik haja a ja som troska popratala malej kasu urobila ,spolu sme sa zahrali a ideme ste zemiaky osupat na zajtra ,rozmyslam ze ich len prelozim s klobasku na kolecka zalejem vajcom a bude ...

simona55
14. bře 2010

ahojte najprv vam podakujem ze ste nanas mysleli a drzali palce, baby dneska sme sa vratili z nemocnice prezivala som peklo, maly bol tak strasne zdehidrovani ze uz ani zilu mu nevedeli najst, ☹ strasne strasne mi ho bolo luto, vela slz som vironila vobec ma nepustili knemu ked mu brali krv aleo on strasne plakal, uz snim bolo velmi zle on vobec necitil ihlu iba na druhy den ,nakolko mu nevedeli pichnut ihlu tak mu museli zaviest sondu do zaludka,a tak mu tiekla infuzia on vobec nereagoval ze som tam. ☹ ale uz vcera mal dobre vysletky, ze vraj mal rota virus, ☹ este je taky malatny ale uz sa ma lepsie ,baby som jak opita 3dni som nespal v kuse sedela som na fotelke, lebo je tak chudobna nasa nemocnica ☹ ale pre dieta vidrzime vsetko len nnech su zdravy. ale hlavne ze navsetko mozne ma stat peniaze ale na hlavne veci nema,ani mliecko tam deticky nemaju musia si mamini kupovat sami. teraz pojdem spat som jak sopel zajtra sa ozvem len tok

vladkaz1
14. bře 2010

simi no to je mi hrozne luto ,posielam ti velke objatie a pevne nervy a malemu coskore uzdravenie ,boze a velku bocenu myslim na vas 😵 ☹

frisbee
autor
14. bře 2010

simonka naša,my sme si mysleli,že budete v nemocnici,odpočiň si,dúfam,že už to máte za sebou.Držte sa,posielam pusu,myslím na vás 🙂

jalao
14. bře 2010

simon, my sme ťa tu spomínali, že ste isto v nemocnici skončili, ale doma by si si ním asi neporadila 😖 , toto sú otrasné zážitky, ale dúfajme, že mu pomohli a najhoršie máte za sebou.
Frisula, tu je dnes celkom príjemne, bola som vonku vyprevadiť švagrovcov, popoludní len pršalo, inak ok.
Ešte mi prišli vinšovať, aj takí rodinní známi, bola celkom fajn atmosféra, deti sa zabavili pre hre a my sme preberali hlavne spoločnú letnú dovolenku a potom sme si pustili Flashdance, to je riadna retrospomienka 🙂 🙂 🙂

bambi09
14. bře 2010

ahojte babule 🙂
som nestíhala koňa,lebo som maturovala nad tou tortou a všetkým okolo 😝 😝 😝 ale už máme po a do leta pokoj 😅 😅 😅 zajtra napíšem viac,idem do vane do postele,som uťahaná 🙄 🙄 🙄
simonka,som na vás myslela celý víkend,že keď sa neozývaš,tak je zle ☹ ☹ ☹
chudák malý,až je mi do plaču,čo ste si prežili-taký drobček ☹ ☹ ☹
tak sa dobre vyspinkajte doma,potrebujete to a nech je mu už len dobre-inak je toho svinstva všade plno 😖 😖
tie črevné "chrípky"-teda rotavírusy 😒 😒 nám sa to zatiaľ vyhýba,ale veľa ľudí mi hovorilo,že mali s tým poslednú dobu problém-kamoška aj u malej ☹ ☹ ☹ fuj,už nech je to všetko preč-choroby,zima je konečne pohoda 😝 😝
dobrú noc všetkým 😵

bambi09
14. bře 2010

😕 😕 😕 😕 mi vyskakujú áčka... 😅 😅 😅 😝

simona55
15. bře 2010

ahojte véééééééééééélmi pekne vam dakujem ze ste nanas myslely niekde som to aj citila 🙂 velmi vas mam rada.

jalao
15. bře 2010

Dobre ranko prajem, simi, nemas zaco, to bolo to najmenej, co sa dalo z nasej strany spravit 😉 😉 , hlavne, nech sa da Davidko uz doporiadku...este si ho tam nechali?
Bambulka, prajeme tvojej malej motorovej myske vela zdravia, lasky a posielame pusik. 🙂 🙂
Nikinka, dnes dalsia oslavenkyna, to iste!!! VELA ZDRAVIA, STASTIA a LASKY prajeme, nech ste stastni a spokojni vo tom dalekom svete 😉 😉 😉
A nech nas vsetky virusy obchadzaju na dialku!! 😝

bambi09
15. bře 2010

ahojte a dobré ránko 🙂
simi,aj my ťa máme radi,to vieš 😵 😵 😵 dúfam,že ste vyhajaní do ružova a že už bude dobre 😵
u nás je krásne,Oskar sa vyškiera,ale fučí,jak na Sibíri 😠 😠 uvidím,ako bude a či sa dnes dostaneme von 😝 😝
baby,už vás nechcem tými tortami otravovať,ale toto vám zlepší náladu poránu 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24574
a mám sto chutí zrušiť mailovú schránku na Atlase 😠 😠 😠 už mi reklama na Viagru chodí aj na Outlook,spam ju neodchytí 😖 😖 ja zatiaľ fičím aj bez Viagry,neviem,kde prišli na to,že ju potrebujem 😀 😀 😀 😀 😀 😝
sme sa vrátili z východu a muž mazal 650 spamov 😝 😝 😝 tiež na Atlase a že samé sex,sex,sex-musím sa mu pozrieť na zúbky,či nechodí na erotikuš zoznamky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ňo,ňo,ňo 😀 😀 😀

bambi09
15. bře 2010

jéééj,ďakujeme,motorová myš ešte chrní,je plná dojmov 😀 😀 😀
milá nikuš,k tvojim krásnym narodeninám ti prajem všetko naj,naj,naj,hlavne veľa lásky,zdravia,pohody a ako fris s obľubou praje-pohlavnej sviežosti 😀 😀 😀 nech sa ti splnia všetky sny a keď raz budeš mať toľko,čo ja,stará páka,aby si si mohla povedať-dobre bolo a stálo to za to 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵
cmuk,cmuk,cmuk-posielam pusinky na tie vaše ostrovy 😀 😀 😀

nikinka008
15. bře 2010

Happy Birthday Niki 😀
Happy Birthday Niki 😀
Happy Birthday dear Niki 😀 😀
Happy Birthday to you 😀 😀 😅
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
15. bře 2010

Dakujeeeeeeeem krasne babulky vsetkyyyym 🙂 😉 Mam vas vsetky rada,pusu 😉 🙂

nikinka008
15. bře 2010

simonka,som taka rada ze ste uz doma z nemocnice,tiez som na vas myslela ☹ drobcek nech sa ma uz len lepsie a lepsie a ty si oddychni ak mozes urcite ta to vycerpalo 😔

nikinka008
15. bře 2010

bambulka,kraasne si napisala 😀 😀 😉 dakujem aj olinke 🙂

vladkaz1
15. bře 2010

niki vsetko naj naj 😵 😵 😵 😵 😵

jalao
15. bře 2010

Bambi...rado sa stalo 🙂
Niki...rado sa stalo 🙂 🙂
Bambi!!!! mne by asi zabehlo z tej poslednej torticky 😀 😀 😀 Ktorou si sa nakoniec nechala inspirovat??

nikinka008
15. bře 2010

ahoj vladka dakujem moja a kraasne brusko 🙂 😉

jalao
15. bře 2010

vladka...zase nova fotka...a zase pekna 😉 😉 maly pekne rastie. moj syn mal v 30.tt na sone 1,6kg...pamatam si to a potom do porodu este pribral 2kg, tak sa narodil 3,64kg. Dievcata mali obidve v 30.tt okolo 1,3kg podla merani na sone a aj sa narodili obidve s malymi odchylkami na vahe 3,30kg. Tak ak ti ho odvazia na sone, prirataj si este na tych dalsich 10 tyzdnov nejake tie dve kilecka 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
15. bře 2010

Jalo no ved na sono idem az 25 teho tak som strasne zvedava ,strasne lebo na posledy mal maly 580G aj nieco uz neviem presne .. dam si ho aj odfotit uz kaslem na peniaze idem posledny krat,tak chcem mat pamiatku v 3D zas budem o 30 cat lahsia ,ach jaj ..
No teraz som citala poradnu tehotensku a uz ta vaha sa pohybuje okolo kila az 2 kil je to individi takze uvidime .
brusko mam uz dost velke do predu foto inak dost skresluje a dakujem za pochvalu ,no mam nove vlasky vzdy zmenim foto .
Inak baby co dnes budete porabat ?
Muz mi isiel do skoly a potom ide na poobednu 🙂

nikinka008
15. bře 2010

vladka,ja dnes idem do skoly takze takto stravim jednu cast z tohto dna 😀 😀 ale sa tesim ze na chvilu vypnem lebo bol strasny vikend s malou 😖

langkofel
15. bře 2010

Dobre ranko dievcata,

oslavencom prajem vsetko najlepsie,

simi tak som na teba myslela cez vikend aj nas navstivil virus, mala v noci v sobotu tak blinkala, chuda, ale nastastie som do nej naliala rano protidehydracny roztok...tak nebola taka, ale hned som si na teba a na maleho spomenula. Ale aj ona kazdy glg vody hned vyvratila....Dnes som s nou zostala doma, ale nastastie uz pije a ja suchy chlebik si pytala, tak hadam bude lepsie.
No a vy, nastastie ste uz domka a vsetko dobre dopadlo, tak skore zotavenie a nech nam tie deticky choroby len obchadzaju...

Ostatnym prajem pekny den.

frisbee
autor
15. bře 2010

dobré,ránko,detičkám prajem zdravíčko a nikinke Hepy berfdej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
cmuk cmuk cmuk cmuk