S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
18. říj 2009

tak to je teda poctivé flákando 😠
trpaslice,hanba vám 😒 😒
my sme boli vonku,zima že až,ale dobre bolo,malá si našla kamošku Ninku a chodili spolu,zbierali suché lístie a žalude a spolu pišťali na psov 😀 😀 😀 mladý dnes vymenil bicykel za korčule,tak očakávam,že zajtra bude jojkať,akú má svalovku 😀 😀 😝

bambi09
18. říj 2009

tak teda dobrú noc,keď myslíte... ☹ ☹ ☹

vanja
18. říj 2009

tak čauko som tu, trpaslíčky 🙂 🙂 🙂

bambi09
18. říj 2009

no,konečne živá dušaaaaa 😀 😀 sevas vedúca 😉 fris dostane na riť!! 😒

frisbee
autor
18. říj 2009

ja ti dám,že na riť,si tu nebola včera,som vám písala,že poobede budem na cvičáku a večer v práci...sedím tu sama,hore nejakí Ukrajinci,v telke Pes baskerwillský a roboty mám jak sviňa 😝 😀

bambi09
18. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kombinácia jak hovado 😀 😀 😀
skočím do vane a možno ešte ťuknem,ak tu budeš 😉 páááá vanja už išla haji... 🙂

frisbee
autor
18. říj 2009

ja mám teraz tak na hodinu práce,potom tu budem,okolo druhej zase skúsim zaspať na hodinku.Som vybehaná a zmrznutá,aj riťné svaly ma bolia 😎

ada32
18. říj 2009

ja som vypila s drahym flasku vina a vidim dvojmo.
on vstava chudak o siestej do prace. 😅
nebudem plnit povinnosti manzelske nech sa vyspi.
ale este kusok vas preccitam o com sa tu bavite.
aspon viem kde najdem fris a bambi.
doma u darinky. 😵

ada32
18. říj 2009

a este vanja , vladka a spol.
ja sem casto nezavitam ale nie ze ma nezaujimate ,len nemam cas.
ale myslim na vas.

frisbee
autor
18. říj 2009

ha,už ťa čítam,adi...no to je milá návšteva..neboj,veď sa vždy niekde schádzame....také spoločné témy máme...no ale čo mám robiť,keď píšem iba o tom,čo som zažila? 😉 Ty tiež.Niekedy si myslím,že ma život mohol mnohých skúseností ušetriť 😎 ..nemusím ti nič hovoriť,mala si to veľmi ťažké v živote.A tak to je pekné,že ste si posedeli pre vínku,také malé radosti sú najlepšie 🙂 .Poslušne hlásim,že o darinku sa staráme ako o vlastné decko,sa nás nezbaví,aj keby chcela 😀 😀 ,i keď je to taká nová osobnosť,že nás v podstate ani nepotrebuje,že,dari 😉 🙂

martinano
18. říj 2009

ahojte
ja len rychle hlasenie v tuto nocnu hodinu, som s malym na slovensku vsetko ok, vecer si najdem trosku casu a napisem blizsie,aj precitat musim lebo nic neviem ☹

darina60
19. říj 2009

Dobré ránko, som si myslela že dnes prvá, ale nočná tu už bola až dodnes takže nie som prvá. Fris, čo to hovoríš ja Vás budem stále potebovať aj ked je zo mna iná žena 😀 😀 a len vďaka vám.Som tu cez víkend nebola, ale prečítala som si Vás statočne. Malý je dnes po týždni v školke, chvalabohu lebo doma to už bolo s ním dosť kritické,divý, stále dačo vymýšla, on sa dlhšie ako 5 min. hrať nevie........Ráno som si našla maila od kamošky, také smutné veci, tak ma to dosť rohodilo ☹ Ale musím to spracovať a Vám náladu kaziť nebudem : 😉
Mi sme boli cez víkend na návštevach a tiež na prechádzke, ale žiadna príroda, mesto, ale aj tak bolo fajn.
Ha ja som na domáce práce začala zneužívať našu madam, nudí sa, tak mi ožehlí kopu prádla, samozrejme košele radšej nie 😀 😀 Teraz mi cez víkend čistila zeleninu, a také pomocné práce 😀 😀 ale zatial ju to baví, našťastie.

jalao
19. říj 2009

ahojte vsetky holcinky, tu ste sa pohli, docitam o chvilu... 😉 😉 😉

vladkaz1
19. říj 2009

Dobre ranko prajem po vikende 😵 😵

simona55
19. říj 2009

pekny dnik prajem, vsetkym, 🙂 🙂 🙂 caw dari otebe som uz dlho nepocula,ani necitala no co ako ti je ? mas sa? vcera sme boli na hodoch,ale prestavte si nic som nejedla, lebo som sa doma nadzgala z reznom 😒 a uz som viac nemohla, sestra sa cudovala ze nic nekostujem 🙂 neslo my,teraz perem , ale rychlo musim lebo o 2hej bude zabijacka,mm ma prekvapil. 😀

jalao
19. říj 2009

No my sme v piatok do 3 rano trsam-trsam, MM som nemohla z parketu dostat, ten ,ked sa rozbehne, to je hruza, ja som bola ale sofer, tak mu vravim, ok, ja kludne idem, dojdi, ako chces, tak potom uznal, ze uz je najvyssi cas a v najlepsom skoncit, nastastie, ja som v sobotu mala studia a on mal na starosti deti, tak si dal povedat 😉 😉 😉 Vecer sme boli dlho na navsteve, skoncili sme pri pocuvani Rottrovky a podobnych hitoviek, neskoro vecer sme utekali domov do posteli 😀 😀 😀 . No a nedela bola venovana vareniu, piekla som buchty lekvaaaroveee aj tvarohooove...z kila muky...ale dnes rano, ked som rozdelila z nich aj na desiate, zostalo tam asi tak 5 😝 😝 😝 , no ale lepsie, akoby mali splesniet 😉 😉 😉 😉 .
Bambi, superstar sme pozerali, v sobotu na tej navsteve, vcera uz doma spoza zehliaceho prkna.. 🙄 🙄

jalao
19. říj 2009

bambi a ozaj, poslala so ti IP, snad si dostala... 😎

nikinka008
19. říj 2009

Dobre ranko prajem vsetkym 🙂 Drzte mi dnes palce idem do skoly 😅 😕

vanja
19. říj 2009

ahojte baby, pracujúce aj žienky domáce.
Darinka, akú madam využívaš na domáce práce?
jalao, hlavne že ste si zatrsali, ja som už netrsala ani nepamňtám, no asi tak 2 a pol roka.
ada píš píš, nielen čítaj, dobrých a zábavných ľudí, sa tu veľa zíde
martinka tak večer, hádam nás tu bude viac
nikinka do akej školy ideš?
frsi, ja som bambi usmernila, lebo mala medzery vo vedomostiach, že ideš na cvičák poobede a večer do nočnej, takže už je poučená
a ako bolo na nočnej, ukrajinci v poriadku?
simi, tak ty ideš na hody a nič nezješ?

žienky moje pracujte, ja dnes okrem prania nič nerobí, murár konečne stavia garáž, mm je pri ňom ako pomocník, navarené mám, takže dnes pohodička.

pekný dník

jalao
19. říj 2009

Niki, aj ty si studujuca?? 🙂 🙂 🙂 no super, tak sas tam drz a potom podaj hlasenie, o co ide a co sa dialo...paaa

darina60
19. říj 2009

Ha vanja, hádam si nemyslíš že madam je pomocnica v domácnosti 😀 Teda je, ale ja zneužívam vlastné dieťa na domáce práce, čiže madam je dcéra 😀 😀 Ale raz mi bude budúci manžel ďakovať..........
Aj Niki nám študuje?
Čo ukrajinci v poriadku, ale či je fris v poriadku. 😀 😀
No a simi mi pripomína moju švagrinú. Včera boli na kačke v reštike a hovorí, že bola výborná, a muž sa jej pýta aj si jedla? Ona že nie, ale hovorili ostatní 😀 😀 Keby som ja jedla resp. nejedla čo ona už mám 30 kg.A preto som zjedla pol štud. pečate, a teraz idem na obed...........

nikinka008
19. říj 2009

vanja,,,je to normalna stredna skola ale ucia tam aj anglictinu cudzincov tak a dnes zacinam vobec neviem ako to tam bude lebo moja anglictina je nijaka 🙄 dam vediet ako to dopadlo 😀

vanja
19. říj 2009

nika tak sa drž, a bude dobre neboj, ako dlho ste tam?

nikinka008
19. říj 2009

jalao..odnes uz asi ano 😀 😀 ale netusim co ma tam caka 😖 ale zatial len anglictina ktoru sa musim konecna naucit 😕

vanja
19. říj 2009

dari, tak takú madam mám aj ja. ale je jak spomalený film, mňa ide niekedy roztrhnúť. Hlavne ráno, keď sa nevie vychystať do školy, elbo na všetko má čas.

vanja
19. říj 2009

malá sa dnes vypišala do nočníka.
sláva, ešte keby to bolo pravidlom.....

vanja
19. říj 2009

baby idem, tak večer sa majte, a čakám vás, teda ktoré prídete 🙂

jalao
19. říj 2009

Vanja, neviem, ci som ta stihla...diky za mailiky, sranda s tymi dochodcami 😀 😀 😀 😀 😀
Temu spomalena madam radsej ani nejdem rozoberat, lebo by ma porantalo 😠 😠 😠 Prikladov by som vedela uviest asi tak na 2 A4ky 😠 😠
Niki, ved to mas najlepsiu skolu...pobyt v cudzine...to ti ziadna skola tu neposkytne...vyuzi to, pokial sa ti da 😉 😉 😉
Dari, ja tu tlacim kysnutu buchtu, takze aj pecat je dobra, ked je poruke 😀 😀 My sme vcera skonzumovali cely obed...cele kura aj s plnkou, tak dnes narobim karfiol, mam krasny biely, tak si vyhrniem podvecer zase rukavy a pojdem nan... 😉 😉 😉 mame s Vladkou rovnake chutky...

bambi09
19. říj 2009

ahojte 🙂
tak vanja je už v ťahu,asi dozerá,aby nebola garáž nakrivo... 😀 😉
fris hajá po službe 😝 😝 😝 dúfam,že Ukrajinci nerobili bordel 😕
darinka,taká som rada,keď sa ozveš,aj ja som Ti poslala mailík-dorazil?? 😕 a super,že malý už je v poriadku a v škôlke 🙂 a dobre robíš,že dcéru zapájaš do domácich prác 😉
Julka,IP som dostala,vďaka,odpoviem čím skôr 😉
Simonka,malý je už v poriadku??a veru,na hody ísť najedená-to je hriech 😀 😀
niki,tak držíme palce,nech sa Ti darí v štúdiu a nemáš problém sa dohovoriť teraz?študuj moja,keď je možnosť 😉
martinka,Ty sa ohlás,čo a ako 🙂

bambi09
19. říj 2009

Julka,dík za mailík,nemá chybu 😀 😀 😀 aj tie od vanji,som sa tu šúľala 😀 😀
ja navarené mám,tiež som robila pečené buchty s makom,tvarohom a lekvárom a dukátky z kila múky cesto a tak pol na pol a včera plnené kuracie rezne a zemiačky,tak dnes nevarím,máme plnú chladničku,môžem sa venovať iným "obľúbeným" činnostiam,napr.žehleniu 😀 😀 😝
tu fúka severák,tak dnes asi von nepôjdeme,mňa nejako bolí hlava z tej zimy,v noci už tuším bolo aj mínus 😕 😕