S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

to je vidieť,že ste mladé,ja myslím už iba na to,aby som sa dobre vykakala a aby mi nebola zima na nohy 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

srdiečka,dnešný deň ma položil,neudržím oko,pá a teším sa na zajtra,ste super...a dari,ty píš častejšie 😉

bambi09
17. zář 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 starenka naša dobrú nôcku-cmuk 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
17. zář 2009

my sme pozerali Čokoládu,som tu slintala 😀 😀 😝 a teraz pozeráme nové zúfalky,sa rehlím 😀 😀 😀

vladkaz1
17. zář 2009

bambi na com idu zufale manzelky???

vanja
17. zář 2009

no baby idem vás pozdraviť, lebo manžel predchvíľou vstal od počítača, lebo pracoval, tak som si súštila krížovky. Ale už idem spať. No ste to tu dnes večer dajako žili? A ja nikde.
Tak sa majte a dobrú noc.
páááááááááááá 😎

jalao
18. zář 2009

Ahojte vsetky, krasne slnecne rano prajem! 🙂 🙂

darina60
18. zář 2009

dobré ránko, tak dnes si ma predbehla, opať 😀 😀 Bambi asi vyspáva, nad ránom buntošila, vieme že 😉 Ja už dnes dobrú náladu mám, slniečko vychádza, doma včera fajn 😉 😉 😀

jalao
18. zář 2009

No vidis, Dari, cary-mary som ti to pricarovala!! 😀 😀 😀
A ten modry kkonik fakt sikovny, vie, ze dnes slavime doma narodky. 😀 😀 😀
Citam, ze dievcata vcera zehlili, asi bola nejaka celonarodna akcia, lebo aj ja som konecne v tomto smere zabrala 🙄 . Lenze nove sa susi na susiaku...pracka je uz plna bieleho a dnes pricestuje MM s plnym batohom dalsieho....toto je tzv. neverending story... 😒 😒 😒 Vecer som si este bola zahrat na hodinku volejbal, protahla som si svoje kancelarske telo 😀 😀 😀 😀

darina60
18. zář 2009

Veru, žehlila som ako divá, ale pri telke, to vždy, aby som zabudla, aká nepríjemná činnosť to je 😀 😀 Jalao si zázračná čarodejníčka, ked bude zas zle, tak budeš znovu musieť čarovať. 😀 😀

jalao
18. zář 2009

Vidis, to bude tym, ze ta moja presne 11 rocna, ( o jednej popoludni sa narodi 😝 ) pozerava na Jetixe o nejakych carodejnikoch serial a sedi pri nom s blockom a niekedy si zapise to kuzlo...nejake to dexenpo-supoplex!!! 😀 😀
Zehlila som pri ordinacii a potom po volejbale pri Zufalych manzelkach, tak ma to menej bolelo.. 😅 😅

frisbee
autor
18. zář 2009

ahojte ženy,dari cmuk cmuk,som rada za teba 🙂 🙂 🙂 ,bambuľa,krásne,vladi,na prime sú manželky,jalao,všetko najlepšie maličkej slečne 🙂

darina60
18. zář 2009

Jalao, aj ja blahoželám dcérke k narodkám . Moja je o 9 mesiacov staršia. 😀 😀 Fris dakujem, bodaj by to vydržalo.

jalao
18. zář 2009

ahoj Fris, dakujem, tesim sa s nou tiez. 🙂 To je ta moja zlata panna. Ako ty hovoris, panna ma svoj system, ale ja tomu jej systemu nie a nie porozumiet ☹ ☹, ale snazim sa zo vsetkych sil, ver mi. Mimochodom, dnes ma narozeniny aj sam velky FICO!!!! 😲 Rozmyslam nad tou podobnostou medzi nou a Ficom 😀 😀 😀 brrrrrrr.... Ty si ma ale zaplavila mailikmi 😀 😀 Niektore som uz dostala, chces dakedy aj ty odo mna nejake blbinky? Inak, tie vacsie MByty mi nejde na centrume otvorit ☹ , takze ku tym sa ani nedostanem.

darina60
18. zář 2009

Baby nebolí Vás hlava, mna dnes hrozne, aj som si dala tabletku a nič. 😀 Jalao, moja dcéra je strelec ja rak, a sme povahou úplne rovnaké, ja v jej veku som sa chovala a robila to isté čo ona teraz , tak si skvele rozumieme. 😉

frisbee
autor
18. zář 2009

jalao,rozdiel tam je,Fico má šulína 😀 😎

jalao
18. zář 2009

Dari, ved to bud rada. Ja u nej vidim vela spolocnych crt so mnou, ale chyba tam ta energia, ta snaha a vsetko jej musim 5x opakovat a nahanat ju, motivovat, to moja mama fakt nemusela 😠 😠 😠 Ona by si rozumela skor z takou mamou, v style zi a nechaj zit....ale ja taka neviem ani nechcem byt 😉 😉 😉 Nechcem, aby z nej vyrastla znudena knedla bez zaujmu o svet... 😖 😖 Ona ked uz sa potom rozbehne, tak uz je spokojna, ale stale ju treba pohanat...stoji ma to casto dost energie...a to mam este dalsie 2 decka 🙂 🙂
Dari, neboli ma kecka, ale mam hroznu spankovu krizu, omdlievam...esteze sa preberiem, ked pisem do fora sem-tam 🙂 🙂
Ostatne bambule, kde ste??

darina60
18. zář 2009

No dnes si tu budeme písať asi len mi dve, ešte fris možno, a ešteže si pripomenula šulína, to tu už dávno nebolo 😉
Jalao, moja dcéra ani nema kedy vysedávať ako knedla, každý den okrem stredy má tréning, v nedelu ešte súkromnú angličtinu a chodila šesť rokov na výtvarku, to bola v tú stredu, ked nemala tréning takže jej vyplname dni aby nemyslela na sprostosti.

jalao
18. zář 2009

Dari - moja rec! nasa ma 2x volejbal, 2x tanecny, ked moze, ide plavat a to este je prihlasena na skaut, ale neviem, kedy ho budu mavat, to bude az tak podvecer, takze to po treningu este stiha!! 😀 😀 😀 😀 Keby toto nemala, sedi len pred tym blbym jetixom a este na PC stale stavaju tie domy...ako sa to vola...SIMS! 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale to je este pomerne kreativna hra... A tiez som spokojna, ze ma takyto plny tyzden, neuskodi to nikomu.
Fris....ano Fico ho ma. 😉 Ale smejem sa mladej, ze moja, ty mozno este ako masmedialna hviezda skoncis, ani sa nenazdame a budes TAM!! 😀 😀 😀 uuuuu

nikinka008
18. zář 2009

Dobre ranko 🙂 ...

vladkaz1
18. zář 2009

cafte kocky moje 😀 , varim tak len nakukam dnes mam uz vsetko porobene dovarim a hura von s malu .. 😵 😵 😵 😵 😵 chcem jej vymysliet nejaky pekny program

jalao
18. zář 2009

ahojte niki, vladi, dnes ma byt este skaredo, ale vikend bude pekny, zatra ideme cele druzstvo varit gulas v kotliku, tesim sa!! Zresetujeme si po tyzdni hlavu. 😀 😀

frisbee
autor
18. zář 2009

baby,varím..ježiš,to je nezvyk,keď on je doma 😀 😀 😀 😀 poobede budem mať viacej času 😉

nikinka008
18. zář 2009

vanja....ty si priamo z kosic?? 🙂

bambi09
18. zář 2009

ahojte 🙄
my sme mali najblbejšiu noc za posledné obdobie,malá sa mi narevala,jak jeden tur,som neschopná samostatného myslenia dnes 😝 😝 🙄
ale prečítala som vás a hneď je svet krajší 🙂 🙂 🙂 😉
darinka naša,supeeer,klop,klop,klop,nezakríknuť,však poznáme chlapov,nie?? 😀 😀 😀
Julka naša nespiiii,za chvíľu rodíííííš,tak veľa síl 😀 😀 a malej slečne všetko naj,naj,naj ešte raz 🙂 🙂 🙂 páčia sa mi Tvoje názory,my sme ešte z tej inej generácie,náš mladý,keby ho stále nenaháňam,tak úlohy si robí až pred spaním,tiež je pohltený Simsami,Westom a neviem,čím ešte,skypovaním s kamošmi,ale má toho teraz v škole dosť,lezecký krúžok a ešte chce chodiť na školský časopis,tak som rada 🙂 🙂
ja mám tie rezne nakrájané,len vyklepať a vysmažiť,keď mladý dorazí,aby to bolo fajné,čerstvé 😵
fris,čo kuchtíš??a Zelenoočko už je doma nafurt?? 😉si zvykaj na chlapa vedľa seba 😀 😀 😀 havinovia žiarlia??
nikinka ahoj 🙂
a Snehuľa nás zanedbávaaaaaaaaaa 😨
vladenka,Ty si super šikovná babenka 😵 😵 😵
malá stále kýcha a soplí,tak sme dnes len doma ☹ ☹ ☹

darina60
18. zář 2009

Veru bambi, mi skoro rovesníčky aj s julkou, máme podobné výchovné názory, ešte aj deti v podobnom veku. Ja našu mladú stále ako príde zo školy telefonom kontrolujem, už sa mi v robote smejú, že idem zadávať úlohy na dnešný deň.
Bambi, veru klop, klop, drž palce, ide víkend, to budeme viac spolu, aby sa zas dačo nepos....
Jaj a rezen by som si dala aj ja mnam... a fris ty čo dobré varíš pre zelenočko, len pozor aby ti neprihorelo 😉 Bambi, moj malý stále vymýšla, včera že ho bolí hrdlo, na to sme mu neskočili, dnes ráno, že ho bolí jazyk. No a došli sme nato, že jemu len chutia, tie cmúlacie tabletky na hrdlo, tak si vymýšla aby ich dostal 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. zář 2009

kočky,ja som urobila závitky z bravčového mäsa s ryžou..ako vtáčky.ešte mám nejakú prácu tak na hodinku,potom dorazím s kávičkou 🙂

jalao
18. zář 2009

Dievcata, diky, ze vam prisli moje "metody" ako primerane a vhodne, lebo som potom na to hladela, ked som to odoslala, ze ci tu nebudem posobit ako nemoderna a nedemokraticka mama ☹ ☹ ☹ .
Bambi, dakujem za fotky, este prezrad, co bolo v tom sude obrovskom??? 😀 😀 😀
Ja chcem dnes navarit segedin a ukoncit sud s kyslou kapustou...to bude doma zase smradu.. 😀 😀

bambi09
18. zář 2009

julka,nič,bol prázdny 😀 😀 😀 ale táááky velikánsky,ešte vám musím tie z Múzea hračiek poslať,to bude orgazmus 😀 😀 😀 ja som teda ochkala a to som tam bola už druhý krát 😅 😅
a nerobte už chute,slintám,segedín milujem,aj vtákov na rôzny spôsob 😀 😀 😀 ono vlastne okrem držiek niet ničoho,čo by mne nechutilo 😀 😀 😀 ja diéty držať nedokážem,ale dnes zas nabehnem na orbitreka 😀 😀 nech to lenivé telo rozhýbem 😝 😝 😝
a ja budem radšej nemoderná a nedemokratická mama,než by mi deti skákali po hlave,kamoška s nimi som,ale odtiaľ potiaľ 🙂 😉 občas kričím,ale aj si s mladým sadnem a poviem mu,prečo to a to nie
jasné,že pretáča panenky,ale raz to hádam docení 🙂 😉
darinka,neboj,raz sa mu muselo rozsvietiť,len nech už nezhasína 😉 som fakt rada a ďakujem za mailíky,noc na houby,tak som to aspoň využila 😅
a váš malý je teda číslo,s ním si ešte užijete "srandy" 😀 😀 😀 a dcérka je Strelená ako ja??no tak ďakujem pekne 😅 😅 😅

frisbee
autor
18. zář 2009

ja už som to tu písala,najprv som bola prísna mama,potom som postupne povolˇovala a v 15 mi mladá odišla na školu ako samostatný a slobodný človek,myslím,že mantinely v detstve majú svoj význam,na nás je,aby sme vedeli,kedy prestrihnúť pupočnú šňúru 😉