S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

to bude nejaká cenzúra,našla som vtip z 21.25...a ešte niečo?

bambi09
22. zář 2009

fris,niečo som bonzla??? 😕 😕 😕 😕 och...

frisbee
autor
22. zář 2009

ale prd,to je nejapný humor,mohla si ostať tajomná a špióni by čučali 😀 😀 😀

bambi09
22. zář 2009

fris,nemáš preplnenú schránku??mne prišiel oznam,že si nezastihnuteľná 😅
pošlem zas na dva krát 🙄 🙄

frisbee
autor
22. zář 2009

no to teda neviem...čudné...že by to bolo tým,že som v inej izbe? 😕

vladkaz1
22. zář 2009

baby chcem vam len popriet dobru nocku 🙂 , nadherne snicky a ete krajsi zajtrajsi dnicek 😵
Vanja mne veci sluzia neboj ,ale musim mat vsetko tak ako mi to vyhovuje . 😉 🙂
Fris tak je to s toho zeleza? nik mi neodpovedal
bambi ty si normalne slniecko ktore mi sprijemni den ked citam vase a tvoje riadky 🙂 😉

frisbee
autor
22. zář 2009

je,vladi,písala som ti....čierne hovienko 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

no baby,mám zaplnené iba 58%,to bude tou izbou,wifi je o takých 20 m ďalej

frisbee
autor
22. zář 2009

vladka naša,dobrú noc,a držím pästičky 🙂

vanja
22. zář 2009

vladka dobrú noc a informuj nás o tvojom stve prosím 🙂
fris áno vtedu som posielala jeden vtip

bambi09
22. zář 2009

vladi,veď ja mám to isté s vami,prečítam si vás a smejem sa,niekedy až revem od smiechu 😀 😀 😀
fris,na špiónov kakááááme čierne hovienka 😀 😀 😀 😀
a zas sme pri hov... 😀 😀 😀
vladi,dobrú,aj ostatným,malá sa budí,zas bude disco noc 🙄 🙄 🙄

vanja
22. zář 2009

bambi aj Emka mi doniesla vši pred rokom v novembri, som myslela že ma porazí, aj som jej tie krásne dlhé kučeravé vlásky musela skrátiť. Som normálne ostal šokovaná. A keď som došla do školy ráno povedať učiteľke že mi doniesla domov vši, tak sa mi učiteľka veľmipekne poďakovala, že som jediná, ktorá prišla, lebo väčšinou mamičky sa priznajú až po vyliečení ich detí, pričom sa vši šíria ďalej. Tak hneď vten deň skontrolovala vlalsy všetkým deťom. Našla až 8 prípadov, pričom 4 z nich zakázala prísť do škly, až kým nebudú mať papier od lekára, že majú čistú hlavu. To boli tie prípadu, ktoré nosili často vši.
Tak teraz musím každý večer prezerať, lebo toto už nechcem viac zažiť. 😅

nikinka008
22. zář 2009

vanja....juuuuj tesim sa,potom napis ako chutilo 🙂 😉 ..duufam ze bude chutit,moj manzel si to nevie vynachvalit 😀 😀 ...a topanocky nam sluzia,ale trosicku su jej velike este,si ich zvykne vyzuvat 😀 😀 potvorka 😕

jalao
23. zář 2009

Ahojte vsetkym a zahmlene (asi londynske) 🙂 🙂 🙂 dobre rano prajem!

frisbee
autor
23. zář 2009

čaute,iba pozdravím,vypínajú nám prúd,hlásim,u nás slnko 🙂

vladkaz1
23. zář 2009

cafte kocky jaj som nejaka rozdrbkana 😝 nespalo sa mi dobre mala sa mi pocurala tak som teraz musela dat prat periny to neni normalne vzdy pred tym nez vstane sa pocika .. 😔 nebavi ma to 😅 prezliekat pomali kazdy druhy den dhlho sa nepocikala nechapem to co to mame za tyzden ..
musim ist na nakup som dohodnuta s kamosku o pol 10 tej ze vyrazame ,aspon sa decka zahraju a stavim sa aj v lekarni nejako ma pobolieva brusko tak asi dostanem neviem ..

jalao
23. zář 2009

Ahoj Vladi, no ved to sa este moze stat, ze cikne do postele, ja som este dlho mavala pod plachtou igelity, aby som aspon matrace chranila 🙂 🙂 🙂
A brusko moze pobolievat, mne sa to vzdy tak stalo, ze uz som myslela, ze uz-uz dostanem, ale to boli klamlive priznaky a tester po dalsom tyzdni mi to potvrdil 😝 😝 😝 😝 To su take zlate spomienky 🙂
Dievcata, zachytila som tu daco o domacom chlebiku, tak vas chcem poprosit aj ja o recepis, prosim!!! Ja si tiez doma pekavam, ale uz by som rada nejaku zmenu 😉 😉 😉 Nocna smena, prezradte mi ho! DAKUJEM.

vladkaz1
23. zář 2009

no musim ist kupit tie igelity moja uz nemam co som mala sa mi roztrhalo je pravda ze potom nemusim tepovat stale len do teraz sa jej to nestavalo a teraz sa dost pocika v noci ,lebo sa nadaja cajom.. 😝
Tak som letela na hajzlik baby normalne by som sa poka...
taka bolest brucha a 3X ma pri tom naplo na grcku ,hnacku mavam kazdy mesiac ked mam dostat kramose a cez kramose .. tak som zvedava

vladkaz1
23. zář 2009

Vanja mas odomna mail posli ho prosim aj kockam 😀 ak mas mail aj na ne .. ja nemam .. odpadnete 😀

jalao
23. zář 2009

vladka, posli aj mne, adresu mas....ja som ti tiez zo dva prave poslala...sef sa zbera do PN, tak budem mat chvilku voraz... 🙂

vladkaz1
23. zář 2009

jaj poslem moja idem do obchodu ,prave som grcala 2X a hnacku mam strasnu .. sedim na zachode hnackujem a popri grcam no neporazi ma?

vladkaz1
23. zář 2009

mala by si ho tam mat 🙂 idem d obchodu dala som si tabletku na hnacku tak uvidim ci sa niekde neskolim idem s kamosku je mi na grc 😔

jalao
23. zář 2009

vladka - opatrne!
diky, mail presiel. 😀 😀

bambi09
23. zář 2009

Ahojteeeee 🙂
tak mne malá spala bez prestávky na cickanie skoro 8 hodín,to tu už dávno nebolo 🙂 🙂 🙂 po nacicaní ešte spí,aj keď nám tu od 8:30 lieta pod oknami nejaký pako so zaprdenou kosačkou 😠 😠 😠 všetky okná som zatvorila kvôli nemu 😖
ja statočne soplím,asi si budem dávať ten Pamykon,čo má mladý v chladničke,lebo sa voľajako zelenám 😀 😀 😀
vonku je krásne,tak ak nebudem kýchať 10x do minúty,pôjdem s malou von 😝
vladenka naša,mailovku Ti hodím do IP a inak veľmi držím palce,vy ste s fris na striedačku?? 😅 u nej skončí kakačka a u Teba začne,napínať Ťa môže,to by som Ti priala,mňa napínalo 8 mesiacov,ale táto malá princeznička stála za to 😀 😀 😀
a že si malá cvrkne,z toho nerob vedu,naša zatiaľ pred nočníkom uteká,dochádza mi fantázia,ako ju oblbnúť 😅 😅
daj tam igelit,alebo kúp také plachty rovno s tým,videla som to niekde,alebo aj tie prebaľovacie podložky môžeš strčiť pod plachtu,možno je to tým čajíkom,možno len niekde trošku prechladla,tak vydržte,aj tak máte úspech,že je malá už bez plienok 🙂 🙂 🙂 😉
a aj ja scem recééépt,písala som Ježiškovi o domácu pekárničku,tak uvidím,či som bola dobrá 😅 😅 😅
vanjuša ma bude zásobovať radami a receptami,aj ostatné,čo to čudo máte doma,platí?? 😀 😀
simonka,slniečko,zas nás poteš svojou prítomnosťou,fris bola smutná,že sa s ňou nebavíš 😅 😅
Juka,ešte si mi neodpovedala na otázku,kam cestuješ do školy a či váš domček máte priamo u vás v meste,nemusíš písať,ak nechceš 😅
a ešte k tej kultúre,budem do smrti ľutovať,že som nešla na Radošíncov,keď ešte nebohá teta Kolníková hrávala,ja ju milujem,takú babičku by som brala ☹

jalao
23. zář 2009

ahoj BAmbi....prepac, uplne mi vypadlo z pamate, ze si sa na to pytala....domecek stavame za mestom v mestskej casti, autom do roboty to mame 10 minut , takze OK, kedysi to bola dedina, teraz mestska cast, chodi tam aj MHD, ale inak je tam "skapaty pes", ale nemozeme mat zase vsetko...ked sme tam cez vikend, kohuti kikirikaju, psi stekaju a dookola pocut piskot "cirkulariek" na drevo... 😀 😀 😀 😀 Zmes vsetkych tychto zvukov mi hlboko pripomina detstvo a prazdniny na dedine u babky. 😉 😉 Silnou motivaciou pre nas je vlastna terasa, kde si mozeme dat jedlo, vyvalit sa....a pravdaze zahrada pre radost.
Pani Katku Kolnikovu som videla hrat viackrat, je to ozaj zazitok 😉 😉 😉
Do skoly budem chodit 25 km, 8 vikendov tento semester, 8 potom letny semester, takze to nie je az take hrozne, vzdy piatok popoludni a sobota doobeda. Takze dufam, ze popoludni v sobotu dorazim domov a stihnem este aj dajaku babovku upiect, ked sa vydycham... 😉 😉 😉

bambi09
23. zář 2009

Julka,tak to je úúúplne super,som myslela,že častejšie do školy,ale asi toho štúdia bude dosť aj doma,čo?? Nevadí,Ty to zmákneš 🙂 🙂 🙂 😉
a ten domček vám zo srdca prajem,aj ja túžim po tom,čo si písala,raňajky,obed,večera,kávička na teráske,ááách 😀 😀 😀

jalao
23. zář 2009

no, to urcite ano, na externom studiu nebude vela casu na vysvetlovanie, alebo precvicovanie, isto to bude postavene hlavne na samostudiu... ☹ ☹ Takze o vecerny program budem mat postarane pred skuskami 😝 😝 😝
Este som sa chcela vratit k tej heerecke Kralovicovej, co hrala v tej Rybe 🙂 , tak ta ma myslim tiez svojich 8 krizikov a daco nenormalne, co v tej komedii odohrala!!! (vid moj email) Ako vravel Jozko Bednarik - Sirak dole!! 😎 😎 😎 😎 😎
A Bambi, mne byvalo pri 3. tehotenstve hrozne zle cele mesiace...to uz asi aj vekom bolo 😉 , vravievala som, ze toto decko-ukazujuc na brusko, ked sa narodi, tak mu hned nalozim na holu, co sa ma uz naprehanalo, este ani na svete nebolo!!! 😀 😀 😀

bambi09
23. zář 2009

Julka 😀 😀 😀 😀 😀 😀ja som sa nevedela dočkať,kedy porodím a ...najem sa 😀 😀ja som nemohla skoro nič zjesť,zo všetkého mi bolo bléééééééééé,za celé tehu som pribrala len 6kg 🙄 🙄 Mária Kráľovičová je dobrá herečka,len neviem v akej súvislosti som na ňu počula či čítala niečo negatívne,čo ma dosť rozhodilo,inak si myslí,že sme mali kvalitných hercov,len už pomaly vymierajú ☹ ☹ ☹ Páni Herci-Jozef Króner,Júliu Pántik,František Dibarbora,Miško Dočolomanský,som rada,že Ladislav Chudík sa ešte drží 🙂 🙂 ja som milovala slovenské inscenácie v pondelok večer 😀 😀
a dík za mailíky 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
23. zář 2009

my máme teraz doma módnu prehliadku,kamoška mi včera poslala dve krabice vecí pre malú,oblečenie,topánočky,gumáčky,tak sa vytešujeme a skúšame,už viem,čo si oblečie na Vianoce 😀 😀 😀
...pár přátel stačí mít,co uměj za to vzít a nepřestanou hrát,když nemáš chuť se smát... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jalao
23. zář 2009

ja mam tiez jednu takuto "spojku", co ma sem-tam niecim zasobuje, ale niekedy su tam napr. drahsie tenisky, tak za tie si aj vypyta prachy, ale povazujem to za normalne.... No moja tana je taky teplakovy a riflovy typ, a v taske mi posiela kamoska ruzove saticky, ruzove silonky...to jej fakt nemam kam obliect. Akurat teraz v nedelu som ju vyfintila na tu rodinnu oslavu a do hodiny mala na satach cokoladu, lebo ona musela jest tu tortu SAMA!!!! 🙄 🙄
A Bambi, mame dobre vyladeny cyklus 😀 😀 , aj ja som dnes v prvom dni 😀 😀 😀, pobolieva ma brucho aj krize, som taka ovalena (klasika) , esteze som vcera stihla tu masaz, dnes by mi tam bolo neprijemne.. 😒