S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
9. říj 2009

kako už dobre,klop,klop,som sa nepototo 😀 😀 a kupec benátsky by mal prísť zajtra pre to,tak ak dodrží slovo,poobede hor sa do Ikea 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

a potentuješ až tú novú 😀 😀 😀

bambi09
9. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ja sa potentujem z Teba 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

fuj...riedke 😀 😀 😀

bambi09
9. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Ty dnes perlíš... 😀 😀 😀 ja sa idem trochu natiahnuť,normálne ma to vyčerpalo 😝 😝 😝

bambi09
9. říj 2009

som sa ešte stavila v inej téme,si ešte tu?? 😕

vanja
9. říj 2009

čaute trpaslíčky, ste tu ešte?
😀

bambi09
9. říj 2009

vanji,kuk 😀 😀 😀
ženy,kde ste???sex si nechajte na potom 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
9. říj 2009

dnes nie je sex...sa to nehodí s hnedými gaťkami 😀 😀 😀

bambi09
9. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dám si štupel do riťky 😀 😀 😀 všetko sa dá,len treba chciéééť 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

praktická žena 😀 😀

vanja
9. říj 2009

jak sex, načo sex
😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

co jsem dělal,ona dělala 😀

bambi09
9. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
9. říj 2009

tu je nejako veselo 😀 😀

bambi09
9. říj 2009

niki,tu je vždy veselo,aj inde 😀 😀 😀

vladkaz1
10. říj 2009

dobre ranko ,to sa mi nechce verit ze som prava? kde ste? 🙂

frisbee
autor
10. říj 2009

čaute...ja som prišla od kaderníčky,a tam tak strašne chcalo,že mi vlasy ležia na hlave...ale pekné,vyzerám ako Rachel z Priateľov....pokúsím sa to vyfoti´t...ty vole,ako ma fénovala,videla som šedívé vlasy,o ktorých som ani nevedela,vo štvrtok idem na farbu.Teraz letíme do Freeportu na hranice,kupovať to blbé sako....už jdeš,já už jdu,nic nebudu zkoušet 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
10. říj 2009

ahojte, babenky moje, no co fris ako ti ide praca? mas sa ako?co co ste to preberali ? ake to stuple?joj same tasky 😀 moj muz uz od rana iba sexovat ma vola,uz by som sa najradsej skryla prednim 😀 😀 😀 😀 nemozem umyvat dlazku lebo uz je pri ryti 😀 😀 😀 ty to chlapi iba by stuplovali 😀 😀 co Vladi este mavas zavrati?

bambi09
10. říj 2009

ahojte 🙂
simonkaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak nerob dráždivé pohyby 😀 😀 😀 😀
tie štuple sme si robili prču,včera som mala behačku-kakačku 😀 😀 😝
fris,tak dobre ste dúfam kúpili???a na to foto som véééľmi zvedaváááá 😉 a chčije a chčije,ale nám to nevadí,my sa povaľujeme,za chvíľu príde ten kupec,tak sa ide dnes kupovať nová sedačka 😉
a ostatné,čo porábate??darinka sa nám neukáže?? 😉
tak peknú sobotu,hádam večer nás tu bude viac 😵

darina60
10. říj 2009

Čaute, ukažem sa ale len na skok. Muž cvičí dole. ALe dnes ma prekvapil, baby za 16 rokov prvý krát romantika ako hov... aspon pre mna 😀 😀 Ráno bol v obchode deťom doniesol maškrty a ja že mne nič a on, že bud rada, že som doniesol seba 😀 Potom išli von a on mi prosím pekne ukradol z pola slnečnice, krásne 😀 😀 no ostala som v šoku, lebo v lete mi ani kukuricu nechcel ukradnúť 😉 😉 Tolko správy z domova. Čaute a pekný upršaný víkend 😀 😀 Bambi dúfam, že sedačka kúpená a stará fuč.
Fris hod foto, nech vidíme, čo ti spravila z vlasmi. 🙂 🙂

bambi09
10. říj 2009

jéééééééééééééééééééé,darinka nás poctila svojou návštevou 😵 😵 😵 a teda -padla mi sánka z Tvojho muža,hurááááááááááááá,on otvoril oči a zistil,že má doma poklad 😵 😵 😵 teším sa s Tebou 🙂 🙂 🙂 mne minule takú krásnu ružu doniesol,maslová s bordovými okrajmi a vydržala,krásna je 😵 😵
a hlásim-sedačka fuč a ideme kúpiť novúúúú 🙂 🙂 🙂 kupec bol nadmieru spokojný a my tiež,tancujeme v izbe,je tu kopec miesta 😀 😀 😀

vanja
10. říj 2009

čautebaby, idem na skok,
bambi tak dobre kúpte
fris aj ja som zvedavá aký máš nový účes
darinka super že bola romantika, sa činí ten tvoj
ja už nepamätám kedy som kvety dostala
teda od muža, lebo deti mi vlete nosili toľko z lúky že až
simi už si dozmývala dlážku? 😀 😀 😀
vladka drž sa, malá už vie že bude mať súrodenca?

u nás neprší u nás je iba pod mrakom, prišiel švagor, manželov brat, že dačo porobia, ale sa im veľmi nechce tak popri robote asi stihnú vypiť sedmičku hrušky 😀 😀 😀 😀 😀
takže večer odveziem švagra domov, určite pôjde aj mm a ešte u nich si dajú do nosa
ale tak čo je mi z nich smiešno, a aspoň sa troška odreagujú od tej roboty, a už ani nepamätám kedy môj muž takto pil. 😀 😀 😀
ale reči už majú jak koza bobkov 😀 😀 😀 😀 😀
idem im odniesť koláč čo som upiekla
tak sa majte babenky a pekný víkend aj keď niekde upršaný
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
10. říj 2009

no simonka,tuším si dnes utekala pred mužom po celom dome 😀 😀 😀 😀 ...a určite si vykrikovala,že ....netrafil,netrafil 😀 😀 😀 😀
dari,ja sa pokakám...klobúk dolu,tak to sa prekonal 🙂 🙂 🙂 🙂 ...som rada za teba.foto hodím,až si to umyjem a vyfúkam,vyzerám ako zmoknuté kura po tom daždi 😀 😀 😀
vladi,ako je?
bambuľa....tak si kúp aj tie koberčeky na sedačku...fľaky sú fľaky 😎 😀

no a teraz podám správu...dneska to chlapec v obchodoch vydržal,lebo vedel,že to je posledná šanca kúpiť oblek...chudák,on má nekonfekčnú postavu...hneď druhý sa mu páčil,ale sako mu bolo dobré a gate malé,tak sme hľadali sako zvlášť a gate zvlášť...Freeport plný Rakúšanov,tomu mojemu sa nechcelo obliekať a furt sa pýtal s kabínky,či sa musí obliekať,keď chce hľadať gate po obchode 😀 😀 😀 😀..hahahaha..myslel,že sa tam bude prechádzať v trencliach 😀 😀 😀 😀.Museli sme ísť do Mexxu,a tam sme našli všetko zvlášť,super...taký bol šťastný,že to má z krku,že šiel ako malý chlapec do KFC na kura,že tam ešte nebol,a ja som vletela do Terranovy a kúpila som si pár tričiek.A ešte mi kúpil tiramisu,mňam....pravé...a prišli sme domov a ja som zaspala ako decko.

bambi09
10. říj 2009

no,konečne,teta frisuľa podala hlásenie 😵
dobre,že prší,aspoň ste tu skoro všetky 😀 😀 😀 fris,som sa dobre zasmiala na tom Tvojom,tipujem,že je tenký,ako páratko 😅 😅 a KFC-blééééééé 😀 😀 😀 ale super,že si si aj Ty nakúpila,Ty kuriatko 😉 a vieš,že koberčeky kúpim,ale dnes už nebehám 😀 😀 😀 čakám,kedy sa malá dospí a vyrážame 😵
vanji,tak len ich nechaj,nech si dajú,budeš povoľnejšia večer 😀 😀 😀 a z toho koláčika hoď aj sem pár kúskov,slintám,jak bernardín,som vyhladovaná,nejako opatrne sa rozjedám po včerajšku,aj brucho mám ploché a to je čo povedať 😀 😀 😀
simonka už je asi aj znásilnená a leží so šťastným úsmevom na perách 😀 😀 😉 ja si skôr myslím,že muž sa trafil 😅 keď bol taký nadržaný 😅 😅 😅
a Vladka dúfam že zas neblinká,chúďatko naše tehotné 😅 😅
darinka,u vás dnes asi tiež bude večer čóro-móro,po takej krásnej romantike,mne teda tiež chlap nechcel kukuricu ísť urvať z poľa,srabi to sú 😀 😀 😀 nie chlapi 😝 a syn mi dokonca povedal,že keď odtrhnem jeden klások,nahlási ma na polícii,hňup jeden malý,čo som si to vychovala,hada si hrejem na prsiach 😀 😀 😀 rok a pol ma vyciciaval a také povie svojej úbohej matke 😀 😀 😀

bambi09
10. říj 2009

hurááá,sexuálna téma,fris,poď,daj niečo 😀 😀 😀 aj ostatné 😅 😅

frisbee
autor
10. říj 2009

prd je chudý,on má vyšportovanú postavu takú pevnú kostru,široké ramená,úzke boky,akurát pás má rovný a týmpádom širší,ako tie boky...no kúpiť gate je problém 😀
kde je téma o sexe?kuknem

bambi09
10. říj 2009

tak to máš fešááááááka doma,zelenookého 🙂 🙂 🙂 😉
a téma je Kde všade ste mali sex,oj,vedela by som rozpráááávať,kým sme nemali posteľ 😀 😀 😀

bambi09
10. říj 2009

fris,ja viem,čo si robila ráno po kadernííííčke 😅 😅 😵 😵 😵 ej,Ty,Ty,Ty 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀