S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
13. říj 2009

vanji,sorry,vysvetlenie máš v skype 😀 😀 😝
a fris stále nič,žeby nám zahajala??ja sa zas neviem dostať na stránku BB,ide ma poraziť,nech už idú do kelu 😠 😠 😠

bambi09
13. říj 2009

kristinka,dobre to máš vymyslené 😀 😀 😀 aj ja som už bola na chalana,ale nepáčilo sa mi to 😝 😝

bambi09
13. říj 2009

tak tetu fris neviem zobudiť,malá sa zobudila s revom,ako keby ju drali,tak sme didkali a konečne som voľnááá,ako ftááááák 😀 😀 😀
neviem sa dostať k tomu,aby som sa vyjadrila ku všetkému,čo sa tu preberalo,tak hádam teraz aspoň stručne a potom šup do postele 😅 😅
Julka,super,že už máte birmovného otca a aj ja scem vedieť,kde budete raz bývať 😅 nie len vanja 😀 😀 a to ste kúpili starší domček a zbúrali a robíte nový??ja som to pochopila,že ste kúpili starší a opravujete si ho postupne,takto by sme to chceli my spraviť,len kedy skončí kríza a rozbehne sa znovu trh s nehnuteľnosťami?? 😨
darinka,dúfam,že malý bude čím skôr v poriadku a slečne mi pripomína nášho mladého,vonku zima a on príde domov v tričku s krátkym rukávom a bunda opásaná okolo pása a mikina v taške narvaná,no nezabiješ ho??nedávno bral ATB a nepoučil sa 😠 😠 ach deti,raz zlostí jedno,raz druhé,aby sa rodičia nenudili 😀 😀
vladka,prepáč,že sme sa k Tebe správali ako keby si bola chorá,máš pravdu,tehotenstvo nie je choroba a pokiaľ nedvíhaš ťažké veci,nemal by byť problém,ale predsa len buď na seba trochu opatrná,kým sa-ako fris píše červíček poriadne zabýva 😀 😀 máme Ťa radi,preto máme o Teba starosť,tak nepapuľkuj,hééééj??? 😀 😀 😀
simonka,tak malý stále teplotuje???do kelu aj s takou doktorkou,čo zaočkuje choré dieťa!! 😠 hádam sa z toho dostanete čo najskôr a už budeš poučená,síce nepríjemne,ale tak čo už ☹ ☹ ☹ lekárka by to mala vedieť,že aj keby malo dieťa "len" soplík,nemala by očkovať,lebo nie je 100% fit 😖
nikinka,tak ste boli v takej zime na kolotočoch??bolo tóčo???aby ste riťky nepremrzli,ten vietor to je des,že 11 kamiónov prevrátilo,bolo v správach 😨 😨
my sme sedačku poskladali ešte v nedeľu,dobre sa na nej sedí,ono je to vlastne pohovka,nám taký štýl vyhovuje do malého bytu,to,čo sme mali predtým bolo strááášne veliké,predtým sme mali sedačky 2,jednu rohovku na sedenie,aj rozkladacia bola,už sme tu spali 8 ľudí v tomto byte 😅 😅 a druhú sme mali na spanie
tak sme dali preč obe,tá prvá skončila u kamošov na chalupe 😀 😀 a druhú sme predali,keďže sme tu dali posteľ,tak teraz máme väčšiu spálňovú zónu a kútik na sedenie,predtým to bolo naopak,na spanie tu bolo minimum miesta a ani postieľka sa mi nedala dať k posteli,tak takto je to omnoho lepšie 🙂 🙂 😉
keď sme sem došli,ešte sme netušili,že do roka sa zadarí bábätko,tak sme to zariadili pre troch,len teraz sme už štyria,tak to chcelo zmeny 😀
takže toto je to,čo sme kúpili: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S498... v oranžovej farbe
a toto sme predali:http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S39840685
táto Lycksele je jediná,čo nám tam so šírkou 140cm bez problémov vlezie,takže tak,keby som mala dom alebo veľký byt,tak vyberiem určite niečo iné,ale toto aspoň zdedí mladý do izby na sedenie a spanie pre kamošov a ako vanja napísala prípadné frajerky 😀 😀 😀
takže tak...amen 😀 😀 😀

darina60
14. říj 2009

Dobré ránko, aj ked chladné. Mne to nevadí, lebo som ešte dnes doma s malým 😉 😉 Už je lepšie, hrdlo len trolinku bolí .A viditelne je mu lepšie, už tu rozkazuje, nadáva, že kurnik šopa ked mu nevyhoviem.Ešte zajtra nejdem do práce idem konečne na tú gyndu, namiesto po pol roku čo som mala prísť po roku,no to som celá ja 😀 😀 a ešte skočím na kožné.
Ale ste toho tu popísali. Kým som prečítala.
Bambi super sedačka aj ta nová ale aj ta stará sa mi pačila 😀 😀 A to si tu dokedy svietila, preboha hlboká noc, či ráno 😀
Fris , nič ale aspon pohreb prebehol o.k. 😀
Vanja, kristi, vladi, tiež Vás zdravím, vidím že ste sa nenudili večer.......
A som zvedavá aj na SImi, čo je s malým 😒 😒
Idem mladú vychystať do školy, skontrolovať oblečko, však poznáme babmi, presne ako váš mladý 😉

jalao
14. říj 2009

Dari a na mna si uplne zabudla!!! ☹ ☹ ☹ ☹
Keby ste dnes videli tu scenku, co bola u nas doma v chodbe pred odchodom z domu o 7. hodine rannej, tak ma beriete do vasej zostavy...Vravim MM, ze nech nakaze mlademu vymenit letne tenisky za teplejsie - kozenne (ale nie tak pekne..), lebo ved milacik, vonku su 3 stupne a snehoprsi... 🙄 🙄 🙄 A este som chcela, aby si dal teplejsiu bundu...no baby, to bol vychovny moment...nechcel pristupit ani na jedno 😠 😠 😠 a ked som mu do tretice povedala, ci by si nemohol dat aspon siltovku na tu holu hlavu, pozrel sa na mna jak na blbca... 😠 😠 Ja by som s nim tak zatriasla!!!! 🙄 🙄 Celu cestu v aute bol zduty, ale aspon teda posluchol MM, ale preco musim taketo nervy od rana mat? 😖 😖 , tvrdohlavec jeden tvrdohlavy. 😝 😝
Baby, ozaj - Dobre rano vsetkym!!! 😉 😉 😉 😉

darina60
14. říj 2009

Julka, prepáč, písala som rýchlo , úplne som zabudla....odpustíť, úbohej sklerotičke 😀 😀 U nás tiež to isté, hovorím jej daj si normálne ponožky nie členkové, no čo myslíte aké si dala 😠 😠 Bunda to nehrozí, minulý rok si sama vybrala bundu, už jej nič bez nej nekupujem, lebo to nenosí. Aj teraz si vybrala bundu a nechce ju, dala si vestu a však dedko ma vozí do školy aj zo školy, ale to že je tam počasie jak fras a vonku pred školou ešte čaká, to jej nedochádza. Hlavne , že sa čuduje že ma nádchu už mesiac 😠 😠
Tak sme sa posťažovali na pubertiakov, idem malého vyhnať od telky...

jalao
14. říj 2009

dari, ok teda...odpustene.. 😉 😉
Chapem, nie som tu taka aktivistka,...ale aha, kolko mam ja prispevkov uz!! 😀 😀 😀 😀 Tiez mozno nemusim na vsetko zakrakat ako vrana.. 😀 😀 😀 , no co uz so mnou...A Davida nechaj, nech pozera...co ma ist pisat DU?? 😀 😀
Vcera som sa bola dat ostrihat, nemala tam pani nikoho, umyvala mi hlavu asi 10 minut 😀 😀 😀 , takmer som tam krochkala od blaha, aj masaz hlavy mi spravila....no lepsie jak doma obcas 😎 😎 😎
Vanka, diky za maily, videjko mi neslo otvorit a tie iluzie som uz kedysi dostala a ta tapeta pre fajciarov som ja mala ako strop do izby pre svokru 😝 😝 😝 😝

darina60
14. říj 2009

Juli, tak nabehni na tú 1000 pri mne, a už dopredu gratulujem 😀 😀 To by si mala dostať dáku odmenu aj od nás aj od admina, čo 😀
Aj ja som taká istá vrana. Muž mi tu vyvoláva, o pol piatej dal malemu atb a o piatej išiel do práce. Tak teraz nas bude každú hodinu asi kontrolovať, ako za starých časov 😉 😉
No a malý je už pri temperách, dačo maluje, ale ako ho poznám dlhšie ako 5 min. ho to nebude bavit. A domáce úlohy , no ked to príde to bude zabijak, to už sa všetcia desíme 🙂 🙂 Ale aj tak mu musíme dať odklad, hoci na rok by mal ísť.
A ty sa máš, že kaderníčku. Ja mám sestranicu, chodí nás domov strihať, len minule som sa odviazala a išla som za nou do práce. No a ja som si včera farbila vlasy, ale nikto si to nevšimol, lebo ja si môžem dať hocijakú mne to chytí na čierno-hnedú 🙄 🙄 🙄
No mladý už domaloval, čo hovorím, ani 5 min. to netrvalo, a už vyjednáva aby som ho sem pustila.

veronkaj
14. říj 2009

vladkaz - no super, ved sa vraví kto nemal zrzku nevie čo je láska, no ty sa nezdáš,

frisbee - dúfam že už všetko nepríjemné za tebou a pred tebou len pekné chvíle, a už nelietaj a nerob tolko, potom nám tu chýbaš

bambi - dobrý preslov, len tak ďalej, stačí si prečítať tvoj príspevok a hned mám prehľad

jalao - to poznám, moja tiež niekedy ako keby som od nej modré z neba chcela, pomaly si zvykám, že v tomto puber. období ničomu nerozumiem, ničomu nechápem, a mala by som si byť asi vedomá toho že oni vedia všetko najlepšie, a to kde máš takú super kaderníčku aj ja by som sa dala tak rozmaznávať,

darinka to som rada, že je už lepšie, aj mne by celkom síce padlo vhod byť aspoň chvílu doma, mám pocit, že jediný môj výbeh je do práce,, z práce, kuchyňa, pračka

kristina25
14. říj 2009

dobre ranko baby
aj u nas je dazd so snehom.
Moja slecinka tiez kazde rano vymysla. Raz sa nechce umyt, obliekat, lepit ocko, no proste kazde rano ma musi nieco nastvat. 😒 Zimnu bundu sme este nedavali, ale dala som jej na tricko hruby sveter. Aj puncochace som jej dala iba do skrinky, keby isli nahodou vonku, ale ze vraj dnes nepojdu, lebo idu doobedu do sauny. Do triedy som jej dala tenku mikinku, ale hned si ju dala v triede dolu, lebo maju fajne teplucko. 🙂
dari - moja mala tiez nechce malovat, tak isto pomaluje 5 - 10min. a dost. A kazde rano musim v skolke ucitelke hovorit, ze ona nechce kreslit.

kristina25
14. říj 2009

idem ranajkovat, uz mi v bruchu vyhravaju a potom idem za koliznym opatrovnikom.
baby, piste aby som mala pobede co citat 🙂

darina60
14. říj 2009

kristi, tak držím palce, nech ti dobre poradí. Ja neviem, ale myslím si aj zo skúseností z rodiny aj z počutia, že ked máte malé dieťa, tak by Vás na prvý krát nerozviedli. Nechcem ta strašiť, ale u nás z rodiny ked sa rozvádzali, tak mali také malé dieťa ako ty a mali 13 pojednávaní. U vás to asi tolko dúfam nehrozí, ale možno sa ešte viackrát stretnete na súde.
Veronka to aj ja poznám práca, škôlka, domáce práce, a tak dookola..........

veronkaj
14. říj 2009

kristina - pokiaľ máte malé dieťa tak málokedy rozvedú na prvý raz, musia to byť veľmi vážne dôvody a pokial tvoj MM prejaví že chce všetko napraviť tak Vás možno ešte aj pošlú do manžel. poradne.

darinka - ja už to tak pomaly beriem, včera ma tiež dcéra sfúkla, že mami ty asi nie si úplne normálna prídeš a hneď varíš a všetko vidíš čo treba urobiť, to sa nemôžeš aspoň najesť pred tým alebo tak????
no mám sa ja čo učiť ešte od mudrca,

darina60
14. říj 2009

Veronka a ako máš starú dcéru? Moja ma hned sprdne, ked si myslím, že som hrozne oblečená. Ona je už pomaly vyššia ako ja a nohu má vačšiu, takže ja jej už nakukujem do skrine 😀 😀 A to sa teším ked pôjdeme čižmy kupovať, minulý rok hádam na celkom slovensku nemali čižmy ktoré by sa jej páčili. Tak som jej povedala, že dam jej peniaze a nech si kúpi aké chce, že ja nemám nervy s nou chodiť po obchodch 😀 😀
Tak dievčence, tie čo mate malé deti, čítajte čo Vás čaká 😀 😀

veronkaj
14. říj 2009

darinka moja má 13 takže asi tak, a nohu má takisto väčšiu ako ja, takže topánky si odomňa požičať nemôže a váhu máme skoro rovnakú takže chodí ku mne pre oblečko. tým že sme mali úver a tak a teraz máme znovu nejako zástancami značkových vecí nie sme, skôr vkus a pohodlie takže a ja ešte aj práca takže občas si niečo požičiame.

a samozrejme teraz má ten vek, že občas príde pošmajchluje sa a o pár minút je najmúdrejšia na svete strašne dospelá

správne si napísali nech vedia čo ich čaká. 😀

darina60
14. říj 2009

Ani moja naštastie nie je zaťažená na značkové oblečká, ale musí sa jej to páčiť. A velkosť tiež budeme mať o chvílu rovnakú, ak nepriberiem. 😀 AJ moja sem tam papuluje, ale inokedy je super. Našťastie ja to tak neberiem, ja viem aká som bola v jej veku, dobre si to pamatám, a bola som protivnejšia ako ona 😀 😀
No a malý ten by dirigoval všetko, ten je po mužovi. Aj v školke, učitelky by dal do pucu a deti tiež. Uplne iný ako dcéra.
A kde máme ostatné dievčatá, firs dospáva, bambi by tiež mohla ale pri malej sa to nedá. Vladka dúfam, neobíjma wc 😀 😀 , julka na rozdiel odomna pracuje. Ja som navarila, oprala, ešte by som mala žehliť. Keby nebola zima aj dáke okno by som umyla 😀 , lebo to sa málokedy stáva , že by som bola v týždni doma 😀 😀
Ale ja maniak, chcem ísť do práce......., chýba mi...........Ale v piatok už idem 😀 😀

jalao
14. říj 2009

DAri, ja to tiez takto pocitujem, ak sa nahodou ocitnem doma takto v tyzdni, hned rozmyslam, ako to spravne vyuzit a trebars s tymi oknami sa popasovat...Ale teraz je na to fakt kosa.... Teraz by som brala priestor na to, aby som spravila zmeny v satnikoch deciek, vytriedit letne veci a nahodit uz tie zimne...spravit si prehlad, co je uz komu male...to je tiez u nas nekonecny kolotoc...
Mne sa niekedy zda, ze stale len kdesi makam, ci tu, potom doma neviem, do coho sa skor pustit... 😒 😒 Esteze teraz nebude ta zahradka par mesiacov...budem mat viacej casu zase na skolu 😉 😉
A este to, co ste sa bavili o pocte pojednavani....co poznam par dvojic za posledne obdobie, pokial tam nie su trenice ohladom deti, cely proces trva 30 minut a idete dovidenia. 😖 😖 😖

veronkaj
14. říj 2009

tak je , tak to máš doma veselo, a najviac sa mi páčilo, že malý ten je po mužovi a dal by učiteľky do pucu 😀 😀

ostatné asi majú bud veľa práce, alebo zábavy a dúfam ze Vladka má na objímanie už iba svoju polovičku a nie wc, a ja už by som chcela mať aspoň jeden deň len tak pre seba alebo aspoň jeden deň len tak spať dokedy chcem.
to by bolo super. 😅
lenže ja patrím ako moja malá - velká povedala nie normálnym, lebo tiež doma hneď vidím čo treba robiť a robím a večer okolo 21 že jej večer

a to som chcela zaviesť že jeden deň v týždni nebudem variť, ale zistila som , že to sa nedá. aj ked niekedy zostane aj na druhý deň a niekedy musím aj 2x variť čo sa nevedia dojesť hlavne ked chalanisko bud je u frajerky alebo oni u nás.
😒

nikinka008
14. říj 2009

bambi nieee 😀 neboli sme este pozriet na tie kolotoce,,myslela som ze sa vyberieme dne ale zobudili sme sa do uprsaneho chladneho dna 😠 ...a su tu len do soboty tak snad to stihneme 😀

jalao
14. říj 2009

niky, ahoj, ty si minule spominala, ze si robievala nocne v Anglicku, co si to robila? A potom si otehotnela a uz zostala s muzom tam? Neviem si vobec predstavit, ako toto funguje...ze ci tam vlastne mozes zostat a poberat aj dajake prispevky? Dufam, ze ti nevadi taka otazka, pytam sa len zo zaujimavosti...
Veron, ja isto kazdy den nevarim, to nieeee 😠 😠 😠 Dnes budem ale zrovna musiet, asi len zemiaky na plechu upeciem. Zajtra planujem gulas a ten musi vydrzat predsa aspon 2 dni!!

kristina25
14. říj 2009

no gulas ked sa vydari, na druhy den chuti lepsie 🙂
bambi a budem mat mladych zajacikov 😀

jalao
14. říj 2009

Kristin, gulas, segedin, fazulu a podobne veci varievam vo velkom tlakovom hrnci...nech je toho proste VELA!! na tie 2 dni minimalne...
Dajte nejaky tip na nedelu - na sporak myslim 😀 😀 😀 😀

nikinka008
14. říj 2009

jalao...mne to neprekaza,kludne sa pytaj co ta zaujima 😀 😀 ...ano robievala som nocne 7 dni v tyzdni 🙄 aj s manzelom v jedne velkej fabrike kde vyrabaju torty a kolace pre tesco a pod firmy....v podstate som robila vsetku spinavu robotu 😀 😀 na co si zmysleli lebo som tam bola nova a robila som tam len cez agenturu a nie pre firmu 😅 ....ale najcastejsie som davala do takeho velkeho stroja rozne plechy a to fakt tazke 🙄 aby sa umyli a tak....nalozila ich na taky stojan ake zvyknu mat v pekarnach neviem ci vies ake asi a odtlacila ich cez pol fabriky s5...a robila som tam este aj ked som bola uz tehotna,ale to som uz mala strach aby som nepotratila ale nastastie dobre to dopadlo 😀 😀 ...

bambi09
14. říj 2009

ženy,ahojte 🙂
len vás pozdravím a idem dať teplú polievku a čaj mladému a didu malej,musím sa postarať o zmrznutého trpaslíka a hladnú trpaslíčku 😀 😀 😀
potom dočítam a vyjadrím sa 😀 😀
a kde je preboha fris??vôbec sa neozvala,dúfam,že je v poriadku 😕 😕

jalao
14. říj 2009

niki, ja ked som robila kedysi v Nemecku, par sloveniek tam otehotnelo uz za takych, ci onakych okolnosti a po case sli domov, lebo to by im to ich Krankenkasse nebolo vtedy preplacali a starali sa , ja sa preto len pytam. Ak ti tam vysli v ustrety, klobuk dole! Po tej stranke ste to dobre spravili, ze ste zostali spolu...muz by malu Saru videl 3x do roka.. Ale skratka mnohe mlade mamicky chcu byt na zaciatku hlavne doma, pripadne aby pomoc od mamy bola atd, rozumies, co myslim... Ja som z porodnice chcela ist tiez hned ku MM, hoci rodicia ma volali, aby som sla na nejaky mesiac ku nim...ale fakt som nechcela..vravim, ved pridite nas pozriet, kedy budete chciet! 😉 😉
Bambi, co je student chory? Ci dosiel z skoly premrznuty asi, co? 😒 😒
Fris sa musi, spamatat, ved uznaj...tazke dni a do toho nocna smena...radsej nech si poriadne oddychne. 🙂

nikinka008
14. říj 2009

jalao....prepac zabudla som odpisat na ten zvysok 😀 😀 ....dostavame prispevky rozne asi dokopy je to asi 200 libier mesacne ale zo slovenska by som si chcela vybavit vyrovnavaci prispevok ze vraj mma na to pravo,,,skoda ze som prisla o tych 20000sk za porodne ze vraj to dostat nemozem kedze som dostala aj tu 🙄 🙄...ale starostlivost som mala vybornu aj pocas tehotenstva a pri porode 😀

bambi09
14. říj 2009

tak som konečne všetko prečítala,v poslednej dobe fičíte baby,ja som teraz skôr aktivistka v domácnosti,aj to občas treba 😀 😀 😀 😉
niki,tak teda si sa pekne namakala,ale dobre,že všetko dobre dopadlo a že ste zostali spolu ako rodinka 😉 a na tie kolotoče si zoberte deku pod riťku 😀 😀
k puberťákom sa vyjadrovať už nebudem,len dúfam,že to raz prejde 😀 😀 😀 ale veď my sme neboli iné 😀 😀 😀
dari,som rada,že malý je už ok a nebude z neho nejaký dirigent??? 😀 😀 😀
kristinka,držíme palce,nech to máš čím skôr za sebou 😒 nie je to nič príjemné,ale Ty to zvládneš 😉
veronka,páči sa mi Tvoj postoj k veciam 🙂 a dúfam,že na svadbe ste sa dobre zabavili,vytancovali,popili a pojedli 😉 a teda keď už inak nedáš s tou vlečkou,tak dobre no,budem Ti sypať ružové lupienky pod nôžky,aby sa Ti mäkkúčko kráčalo 😀 😀 😀
Julka,ja by som teda ani nešla po pôrode inam,než domov,aj keby ma rodičia volali 😉 rodina má byť pokope a zžívať sa od začiatku s novým členom 🙂 🙂 🙂
fris,tak už máš to nepríjemné za sebou,škoda,že si musela do práce z tej hospúdky 😒 😝 😝 ale tak čo už
vanji,dík za mailíky,napíšem IP 🙂 😉

vladkaz1
14. říj 2009

cafte len vam idem pozdravit dnes sa nemozem dokopat k zivotu 😝 a prebrat sa hnijem len mala mi tu vresti pod usami 😅

bambi09
14. říj 2009

Vladkaaaa,budííííček 😀 😀 😀

vladkaz1
14. říj 2009

😀 😀 😀 😀 Zlato rada by som eln sa mi fakt nechce .. baby taky bordel jak mam ja doma sa hambim normalne za to naozaj ale samej sebe sa cudujem mna nic netankuje 😔