S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. říj 2009

ahojtéééééééééééééééééééééééé...už žijem,jalao,ďakujem za pochopenie...naozaj sa musím spamätať,taká zima a to nevyspanie by položili aj vola,a nie ešte malú starenku 😀
vladka...ser na bordel,ja už som rezignovala,keď tu nie som,to sa nedá udržať a ty si udržuj pomalé tempo.

vladkaz1
14. říj 2009

fris ja sa fakt dnes neviem prebrat som jak ochmelena mechom a trocha ma boli v podbrusku ako keby sa mi chcelo ist na WC nic vazne.. ved sono sa mi uz blyzi na buduci tyzden som zvedava na toho cervicka 😀

frisbee
autor
14. říj 2009

no bude to malé E.T....ja sa tak teším 🙂 🙂 🙂

bambi09
14. říj 2009

Vladi,práve som sa chcela pýtať,že kedy máš ten UZV,tak pýtaj fotečku,aj ja sa tešíííím a spm zvedavá,či to bude s DPH alebo bez 😀 😀 😀 😉

vladkaz1
14. říj 2009

bambi mam 22. tak sa tesim aj bojim dufam ze bude vsetko oki ale nema byt preco lieky beriem tak ako mam vsetko tak pohoda ,baby nedalo mi to povysavala som umyla zem a prach .. ostatne serem aj tu holdu riadu som popratala a mam klud zajtra len vanu a zachod umyvadla aj tie su uz hruza des .. jaj hned som kludnejsia no co sa zabijem ked som taka ? 😝
urcite hodim fotku ale sak myslite ze tam niec bude vidiet ? asi len taky maly cervik .. to nebude este pekne pri malej som male take pomali necitatelne 😝 moj ze to co je ? jaky flak a jasne ze budem za to platit kamoska bola teraz tento tyzden u neho a paltila 9E a 2 za foto tak som zvedava co ja a hned mu tam vynadam .. 😀

bambi09
14. říj 2009

Vladi a aké lieky berieš?? 😕 a to s DPH bolo myslené ako sranda,či to bude s pipíkom alebo bez 😀 😀 😀
upratať si si upratala,zas to preháňať nemusíš,ten základný poriadok byť musí,to hej 😉 ja teraz vetrám skrine a police a šuflíky,vždy raz za čas a nechápem,ako sa tam narobí bordel 😅 😅 no a letné veci treba zazimovať,to je jasnačka 😉 a čo,keď aj červíčka len bude vidno,my sme naňho zvedavéééé 😅 😉
ostatné trpaslice sú kde?? simonka sa neozvala,čo je s malým 😕 😕 ☹ dúfam,že sú ok

vladkaz1
14. říj 2009

bambi no moja sa mi to upratovanie vypomstilo akurat mi slahla na zem v sklenenej doze horcice po celej kuch. mam horcicu no neporazi ma? nechce sa mi to ale musim to ist umyt bude to smrdiet a mala si do toho namoci nos.. no a ja sa nedajboze porezem za tento tyzden som rozbila 1X tanier .. dzem mi padol na zem a 2x salka .. budem mat stastie?
Lieky ako tie one... 😀 vitaminy kyselina listova ,calibrum tak som to myslela 😀
A ja by som mala ist na skrine veru moja taky bordel si este nevidela to je moja specialitka ja a skrine ..
dakujem foto cervicka dam ak budem mat a ty sa moc neupracuj 😅 😉

bambi09
14. říj 2009

Vladi,ja si to rozdeľujem,každý deň niečo,momentálne vypratávam komodu a nočný stolík mladému,v šuflíkoch som našla ešte psie chlpy 😀 😀 😀 a neviem nájsť jeho kartu poistenca,mám obavy,či ju malá nešľahla do koša 😨 😨 dúfam,že nieeeeee 🙄 🙄
prevrátili sme všetko naruby a nie a nie ju nájsť,mal ho naposledy na skalách v Modre a potom mi ju v pondelok dal a ja som ju nedala hneď na miesto-ťava som a teraz sa pod ňou zľahla zem 😒 😒
a 28.máme preventívku u zubára,tak potrebujem,no,dúfam že nebudeme vybavovať novú,lebo sme tam mali aj európsku aj babykartu od Alianzu ☹ ☹ ☹ sa nakopem do riti 😠 😠
a teda tá horčica,to poteší 😖 len daj pozor,nech sa neporežeš!! 😨
a teda šťastie by si mala mať riadne,čo sa Ti podarilo rozbiť,muž Ti bude len na porcelán zarábať 😀 😀 😀
to bude šťastiaaaaaa 🙂 🙂 😉

vladkaz1
14. říj 2009

bambi no karticka poistencka teda strata nepotesi veru 😝 a ani ta nenapada kam si ju mohla zalozit ? neviem skus pokukat malej medzi hrackami my sme tam ponachadzali take veci ze by sa niekomu ani nesnivalo 😀 . neviem moja ale mala by si zas lietacky veru bohaca vybavovat na novo .. 😔
no stastia bude ? neviem mama mi povedala ze je to stastie ked nieco rozbijes .. ale fakt musim dokupit taniere male dezertne uz mam len 2 😖 mala uz spi chvalabohu vyumyvala som to este musim ist vydrhnut handru teda preprat to mam to aj so sklom vo vede..ale nadrapuje ma stoho .. co ked som si chcela robit chleba so sumkou a syrom teraz moj ma na veceru klobasu zas som nevarila ten mi uz da... jak on lubi jest .. ale bude mat s kecupom co uz 😝

kristina25
14. říj 2009

bambi
mne sa zda, ze za stratu karticky sa neplati nic. A mozno do toho 28 budes mat aj novu.

vanja
14. říj 2009

čaute baby, zdravím vás všetky, ja len tak narýchlo
dnes som mala upratovaciu mániu, umyla som okná, vyprala záclony, vyupratovala horné poschodie, naleštila nábytok. A ešte som sa pustila do kotolne, čo len tak že raz za rok.
Asi budem chorá 😀 😀 😀 😀 , keď sa mi tak chce pratať. A ešte teraz som požehlila 3 koše aešte jeden sa suší.
Zajtra sa chystám upratovať dole halu, kuchyňu, špajz 😝 😝 😝 😝 😝
A budem mať pokoj pred vianocami, nech sa neplaším potom. 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
14. říj 2009

Vanji ty nasa sikovnica 😵 😵 😵

vanja
14. říj 2009

vladka ale veďaj ty si dneska upratovala nie? 😀 😀 😀
horčicu 😀 😀
idem ku malej lebo sa budí, tak dobrú noc vám všetkým : 😎

vladkaz1
14. říj 2009

pa ja cakam na mladeho stareho 😀 a pojdem haji ..

bambi09
14. říj 2009

vanjuška,tak Ty si nám akááá šukuľka 🙂 😉 klobúk dole,v takej zime,brrr 😀
Vladi,nenašli sme a mám totál okno,kde by mohla byť ☹ ☹ tak zajtra pokračuje pátracia akcia 😝 😝 😝
a ten segedín si mohla k nám poslať 😀 😀 😀 my s mužom ľúbime 😝
ja som Ti mohla dať na výmenu rizoto a dnes som robila tofu s ryžou
a ten Tvoj bude rád,že má klobásku,neboj,len asi bez horčice,čo?? 😀 😀 veď ono sa to zlepší,zas budeš rada variť,keď Ťa prestane napínať z vôní jedla 😅 😅

vladkaz1
14. říj 2009

No moja tak neviem poradit veru .. kde by mohla byt ono ju najdete uplne necakane niekde pod postelou .. 😅 malebo mala dojde aha co mam .. som si chlovala poklad 😀
No varit sa mi fakt nechce vsetko mi smrdi vsetko ani jest pre to nemozem .. vazne .. a moj je chudak uz nestastny .. segedin je este v ladnicke musi ho zajtra vyliat do zachoda .. fuj ja ani ladnicku nemozem otvorit ,.. aspon ze jablcko a take veci mi chutia ale niekedy ma boli brucho od hladu ale nemozem sa prinutit nieco zjest 😝 to nem dobre dopadne 😝 😝
To vies ze moj sa potesi tej klobase az 2 som mu papkacovi sparvila uz ich ma nachystane ... sa do nich pusti .. no bez horcice hlavne ze som dnes celu zozbila novu ..nevadi 😀 😝 a ten kybel caka na neho v kupelke fuj smrdi to 😀 😀 😀

bambi09
15. říj 2009

babule,pre vás na dobré ránko 🙂 😉

https://www.youtube.com/watch?v=bTMEZxqlA7c
simona55
15. říj 2009

dobre ranko joj ale vam zavidim ,ze takto dlho ponocujete 😒 aj ja by som si rada svami pisala po nociach, no ale nejde to moj maly od kedy mal tu injekciu, je vymenenu, je taky placlivy, ale horucky uz chvala bohu ustupili, ale teraz zase velmi malo spi v noci, a cez den tak isto, dufam ze to ockovanie nebolo na to aby bol besni 😀 aj uvas su tieti vetry z dazdom? nno strasne ,potrebovala bysom prat, ale sa bojim vyvesat aby som ich potom nemusela ist zbierat az 3susedovy.bambi este stale cakam na tie fotecky co si my slubila, ale ked nemas cas tak neskor.Vladi podbrusko ta preto boli, lebo sa ti miminko zahniezduje, a maternica roztahuje,tak isto som bola aj ja z Davidkom isla som l k zenskej lebo sa my islo brusko roztrhat,ja ze co to je, a ona mi potom povedala ze co je,ale je velmi dobre brat aj liek MAGNE B6 toje aby si nebola nervozna a na tvrdnutie bruska a beby z toho pekne rastie v brusku.

veronkaj
15. říj 2009

jalao - tak to by mi naši 2 dni po sebe to isté nejedli, takže vymýšlam ale postupne ich učím že každý deň mať mäso nebudú, a tak raz urobím niečo bez mäsa a raz niečo s párkami alebo klobásou nech si zvykajú.

nikinka - ked si robila vo fabrike na torty tak ty si určite nachytala aj čo sa ako pečie

bambi - jej to by sa mi páčilo a možno ťa vezmem vezmem za slovo, včera sa ma moja polovička len tak že či sa ma môže niečo opýtať a ja že čo ??? zas som niečo urobila 😀 a on že či by som sa nechcela volať .... teda jeho priezviskom 😉 a tak mám pocit, že chlap nad tým rozmýšla a kedže na konci roku máme obaja narodky, sú vianoce a budeme mať výročie druhé čo sme spolu tak asi vtedy niečo zneho vyjde 😅

frisbee - dúfam ,že si si už riadne oddýchla a vrátiš sa medzi nás
vladkaz - no vidíš sluch máš v poriadku ešte tak nohy a ruky rozhýbať, ja ked som bola tehotná ja som spala kade som chodila.

veronkaj
15. říj 2009

vanja - a ty čo máš čarovný prútik, že tak praceš, no šikulka

jalao
15. říj 2009

Dobre rano, tu sa ale v noci pracovalo!! 🙂 🙂 🙂
BAmbi a ty si tu co o 6 rano zabludila z namesacnosti? 😀 😀 😀 😀 Ja som sa konecne vcera dostala ku zehleniu, hoci ma aj hlava bolela, musela som si Paral. uzit, inak by som nebola fungovala, MM sa bol od nas zrelaxovat, hrava futbalek, potom sa v kuchyni rozculoval aj s mladym do desiatej na tom zapase v Polsku, tak ja som si rozlozila dosku a podho na to!! 🙄 🙄 🙄 Mlady bol vcera na fare na birm. preskusani, tak uz je na najlepsej ceste, idu 10 z triedy, to som rada, ze su na to takto viaceri a berie to takmer ako samozrejmost...
Vanja, ja ziram v takejto kose sa vesat na okna...to by ma nikto nenahovoril...ved este akesi babie leto hlasia, to mi neujde, urcite to na mna pocka, nikto ma v tomto nepredbehne u nas 😀 😀 😀
Tu mame nasnezene normalne, mozeme aj koledy zacat spievat!!!!! 😅 😅 😅

frisbee
autor
15. říj 2009

dobré ránko,tak som včera spadla do postele ako podťatá....teraz idem na farbu ku kaderníčke a potom som len vaša 😀 ...svinská zima tu je...

jalao
15. říj 2009

ok Fris, tak pridi pekna!!! 😀 😀 😀 😀 Tu tak nefuci, ako na rovinke, ale stale snezi zvesela... ☹

veronkaj
15. říj 2009

frisbee - tak teraz už vyspaná , aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm spať.

jalao - ak to môžeš prezradiť, kde bývaš ked u Vás sneží, ja v Ba a tu len stále prší a fúka, no zima des, a ja tak hrozne neznášam zimu.

jalao
15. říj 2009

No ved ja to vo svojom profile mam, ze v PB, hory naokolo su uplne biele, vyzera to krasne, ale este na to nie je datum, nech snezi potom v decembri dokelu!! Ja mam na zahradke rozkvitnute zasnezene kvety... 😒 😒 😒 a rano sme museli auto odhrnat zo snehu..kamoska z Oravy mi pisala, ze sa bola vcera s malou sankovat 😀 😀 😀
Veron a ty si v robotke? Ak nie, lahni a spi...ja by som okamzite! 😉 😉 😉

veronkaj
15. říj 2009

jalao

nevšimla som si v profile prepáč, a ten sneh bože ja tak neznášam zimu, ja raz zmrznem, mne je skoro stále zima
ja som v práci, ja začínam skoro o 6,00 -6,15 h a končím večer okolo 18,00 v práci, potom nákup, navariť a tak.takže ľahnúť nemôžem

vladkaz1
15. říj 2009

cafte prave som dosla z nakupu .. nakupila som si mandarinky ,jablka asi 2 kila banany ked nic ine do seba nedostanem .. tak budem mat ovocnu dieu rano som zvracala .. 😝
Baby s tym snehom kedze som narodena v Dec. milujem zimu zasnezenu taku bez vetra len sniezik santit sa vonku dobre vymrznut a rycho domov potom na zvarene vinko mnam .. no vinko mi skoncilo 😀
Jalo posli aj k nam troska snehu u nas len prsi a fuci jak besne .. 😝 to veru nemusim

nikinka008
15. říj 2009

veronkaj,,,,nic som nenachytala,lebo na nocnych sa iba vsetko umyvalo a cez den sa to vsetko pieklo 😀 ...ale ani by nebolo co nachytat...oni tu maju strasne nechutne kolace a torty 😝 vobec to nevedia robit 😀 😀 ....a drzim palceky stym priezvyskom 😅

veronkaj
15. říj 2009

vladkaz - aj ja aj moja polovička sme v decembri a obaja zimu nemáme radi, ideme sa posánkovať aj prejsť do snehu aj hokej chodí hrať ale inak zimu keby tak vyhodili z kalendára

nikinka - to nevadí šak si šikulka a slovenské žienky pečú aj tak naj naj na svete okrem toho sú aj najkrásnejšie no tak 😉

nikinka008
15. říj 2009

juuuj ten sniezik vam zavidim ja ho mam rada 😀 😀 vonku mame tiez zimu hnusne pocasie 🙄 .....a sneh tu sa malo vyskytuje,,vianoce su tiez potom take 😔