S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
15. říj 2009

Nikinka ved musite prist sem na vianoce ved si spominala ze by ste mali prist nie?
Veronkaj jasne kazdy ma rad nieco ine .. ja zimu zboznujem skor leto nemam rada

frisbee
autor
15. říj 2009

čaute...dajte pokoj so snehom 😎 ..poslala som vám mailík....bambi,mám otázku,čítala som si,čo ste popísali...čo to je šukulka??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

jalao
15. říj 2009

friss! odpadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavam!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ina samica!! Ty ze si sama v dome????? Tvoj muz ma asi problemy so zrakom 😀 😀 😀 😀 😀
toto je fakt pseudostarenka!!!!!
Esteze aj ja som idol! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jalaodleydýýýýýýýýýý...už viem,prečo sa s tebou kamarátim 😀 😀 😀

jalao
15. říj 2009

konecne to aj ja viem...
posielam este jeden mailik....chytaj (te) baby 😉 😉

frisbee
autor
15. říj 2009

jalao...party queen...no bomba,akí ste pekní 😉

jalao
15. říj 2009

😵 😵 😵 dziky, dziky, neprehanaj...bola dobra naladicka..

frisbee
autor
15. říj 2009

je to tam poznať 🙂 ....to bývajú najlepšie fotky.kde sú trpaslíci...darinka,nestratila si sa v napadanom lístí,bambuľa sa minule tiež stratila 😀

jalao
15. říj 2009

Bambule sa kdesi postracali, ja tu takto musim udrziavat ohen...len sem tam sa niektora ozve od povinnosti...poslusne hlasim 😉 😉 😉 😉

frisbee
autor
15. říj 2009

no to je morálka,baby,blížime sa k 5.tisícemu príspevku,tak sa snažte,aby sme sa tu všetky zisšli...ťuky ťuk,a bude 🙂

jalao
15. říj 2009

fris no a teda uz mate tie starosti z krku? Otriaslo to s tebou, alebo si to skratka prezila...? 😔

frisbee
autor
15. říj 2009

oli...dopadlo to výborně,jsem jen trochu v šoku,chtělo by to náprstek nějakého moku! 😀 😎
no zachránila ma rodina z Južnej Moravy,prišli,obklopili ma,mne zapracoval adrenalín,bola som šarmantná a výrečná,tá nepríjemná časť rodiny iba stála v rohu a čumela...rozlúčenie bolo fraška..farár povedal,že si máme pamätať všetky tie dobré veci,ktoré v živote urobila 😕 😕 😕 ....mala som tmavé okuliare a zaťaté rysy...takže asi tak.

jalao
15. říj 2009

no, ved hadam niekomu aj niekedy dobre urobila vo svojom zivote...ti nech placu. Ale nebudem sarkasticka...netyka sa ma to.
Boze, ja mam tolko roboty a len tu krakam a krakam, jak vrana do vsetkeho... 🙄 🙄 🙄
ty dnes ides pracovat? A dokedy budes mat taketo otravne nocne sichty? ci to stale? ☹

frisbee
autor
15. říj 2009

no,ona mala rada iba jednu vnučku a jej deti,ostatným robila zle,alebo aspoň ohovárala,takže tak.Dobro som nezažila.
No všimla som si,že si v každej téme 😀 .
Ja až v nedeľu a pondelok,tento mesiac iba nočné...mám rozhodené všetko.

jalao
15. říj 2009

Chudiatko, takto motat cloveku biorytmus... 😒
V studentkach som, ked to tam ozije, vcera som tam ozila len rano ja a potom uz cely den nikto 😀 😀 😀 a dnes som sa uz vyjadrila k Ordinacii, lebo ma tam vytocili naposledy 😀 😀 😀 😀 Inak som fakt najviac tu - doma!! 😉 😉 😉

frisbee
autor
15. říj 2009

Veď ja tiež lietam krížom krážom republikami 😀 😀 😀 ...a bambuľa ma kontroluje 😀 😀 😀 😀 .No musím ísť pozbierať slivky do barelu,uragán všetko pozhadzoval,ma tam odfúkne,ale už sa tam nedá ani stúpiť na trávu...je to jedna modrá plocha 😀 .Budem tu tak za dve hodinky.Zatiaľ páááááááááááááá

jalao
15. říj 2009

mnam, domaca slivovica!! 😉 😉 😉 😉 😉

mama2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
frisbee
autor
15. říj 2009

mama..fórum nie je pre firmy,už jednu tému máš

jalao
15. říj 2009

😨 😨 😨

darina60
15. říj 2009

Čaute dievčence, tak som tu . Ráno som bola na gynde, preventívka po roku, zatial všetko o.k., len výsledky budú o 3 týždne, potom na kožnom a medzitým som sa túlala po obchodoch a malý bol zatial u mami. V prvom rade otvorím maila a ................... fris, ty vole, aj ja chcem tak vyzerať.......... hned som ukazala dcére......... a ja že to si od kaderníčky.............. inač dosť sa podobáme výzorovo, ale ty si krajšia 😀 😀 A farbu si si akú dala, však tu máš peknú 😉 Fakt, že ta necháva zelenoočko samú...
A ten utorok sila, aj ja by som sa tak správala, určite............. a farár ju vôbec poznal????

jalao
15. říj 2009

ahoj Dari, dufam, ze si si presla maly testik!! neopovaz sa ho zmazat!! 😠 😠
Dari, to ty si mala dnes klinicky den 😀 😀 , ale uz to mas z krku aspon..

frisbee
autor
15. říj 2009

tak som tu,popŕcha....dari,ďakujem 😀 ,veď sme sestry 😀 ...ona sa ma pýtala,že akú farbu chcem,a ja som povedala,že veselú hnedú,tak mi namiešala 🙂 .Prosím ťa,farár ju nepoznal,to mu nadiktovala švagriná.... 😝
fakt to bola irónia,ale už som bola nad vecou.Dari,to sa ti dívali tam???? 😕 😀

nikinka008
15. říj 2009

veronkaj....az taka sikulka neee 😀 😀 zatial sa mi podarilo a vlastne som skusala zatial upiect len jeden kolac a podaril sa 😅 😀 ale este som len taky zaciatocnik,tak snad rokmy 😀 😀

jalao
15. říj 2009

niki, vsetko sa casom naucis...ja som sa tiez rozbiehala, az ked som zacala zit s MM...A teraz mam doma vyvarovnu 😀 😀 😀 😀

nikinka008
15. říj 2009

jalao..ale ked pre toho mojho je tazko varit 🙄 straasny vymyselnik ci sa tyka jedla 😖 ....som zvedava ci ten drobec bude tiez taky papac 😀 😀

jalao
15. říj 2009

niki, uvidis postupne...
Dievcata, na dnes mi stacilo, ja som si tu svoj kus roboty v bani odrobila...snazte sa dalsia sichta.
AHojjjjjjte. 😉 😉 😉

nikinka008
15. říj 2009

fris a mne neposles foto??please 😀 😀 😀

nikinka008
15. říj 2009

vladi na vianoce asi nie ☹ nechcu dat manzelovi dovolenku na vianoce ale pred vianocami prideme zatial to tak vyzera 🙂

bambi09
15. říj 2009

ahojte 🙂
ja len rýchlo...fris,super foto,sexicáááááá 😵 😵 😵 😵
a ostatné zdravím,Julke vďaka za mailíky,sú suprové,aj fotky,prečítam vás aj napíšem,len dám najesť mojim hladošom,mladý bol dlllho v škole 😝 😝