S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
2. lis 2009

ahojte....dnes som bola znovu v skole 🙂 a zatial je to tam dobre,uvidime ako mi to pojde 😀 😕 ..o 4 ked som sla zo skoly bola strasna zima,fukal silny vietor a zmrzli mi usi 🙄 😠 budem si uz musiet kupit nejaku ciapku na tu kosu 😝 ...ocko s malou to zvladli dobre,tym myslim ze tu nastastie ziadna bomba nevybuchla 😀 😀 ...teraz uz pekne spinka ako inak v nasej posteli 😅 ale uz asi stacilo lebo strasne ma boli chrbat ako som stale vytlacana z postele 😖 vypytam si dnes masaz asi 🙂 ..
Vanji..to mi je luto moja,drz sa 😉
A mne nik neposle nejake emaily? 😕 😔
Som vas cele precitala a nik ma zas a zas nespomenul ☹ 😕

teodorka
2. lis 2009

veru vanja nesil to uvidis ako bude po atb ci budes mat alebo nie a ked nie neva vsak drobec je uz velka 🙂 🙂
mne sa na xichte dorobili zase jebaky ako za mladi tak som si na cele urobila masaker a teraz to boliiiii ☹ ☹asi sa dneska necham fukat 🙂a zajtra idem ku kadernicke nech aspon na hlave mam nieco ked uz vnutro je prazdne ...ale to zase nemusi kazdy vediet ,nie? 😀

bambi09
2. lis 2009

nikinka,Ty nemáš čapicu??? 😠 😠 😠 bude bum-bum po riťke 😀
mailíky som Vladenke poslala,čo vy už máte,tak ak chceš dupľu,pošlem 😀 😀 😀 😀 😀 😝
ale nie,keď bude čo,pošlem 😉 super,že škola v pohode,aj tatinko že sa polepšil 😀 asi pochopil systém pri malom bábätku 😀 😀 😀
a masáž nech Ti pekne dá,zaslúžiš si 😉 horúcu vaňu,horúcu čokoládu so štipkou chilli a masáááž,áááách 😅
vanjušik,neplač,bude dobre,neboj,vy to zvládnete 🙂 😉

frisbee
autor
2. lis 2009

milá nikinka,neboj sa,myslíme tu na všetky,aj keď ťa nemenujeme,no miláčik,pekne čapicu,ja som chorá ako sviňa,a to chodím oblečená ako na lyže...kedysi som čiapku nemohla,a teraz už viem,že čelo sa musí chrániť. 😉

teodorka
2. lis 2009

fris nechcem Ti pripominat Tvoj vek 😀 😀 😀 😀 😀 ale je to vekom 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

teo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris,vitamín S nezabral??? 😖 😀

bambi09
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa z vás ušúľam 😀 😀 😝

teodorka
2. lis 2009

bambi ale uz prestan s tym sexom vsak Ti to fris vysvetlila ze ona nevie o com tocis 😀 ona je proste starsia ale zachovala zena momentalne trocha nachcipana ktora kedysi cepicku nemusela 😀 ale dnes uz vie ze sa musi chranit 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

a teo to vystihla...bez čepičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

však viem,že vekom,hlava je mladá,telo starne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
2. lis 2009

fris ale rozum mas v poradku 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀
momentálně zaostalej.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

ako kedy, ako kedy 😀 😀 😀 😀 niekedy som "momentálne zaostalá" ako Otík Rákosník 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

vole,nečítaj mi myšlienky 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 ja sa z vás toľko nasmejem,až musím trénovať svaly panvového dna,aby som nečúrala do stoličky 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

mne už ani trénovanie nepomože 😀 😀 😀 😀 😀 ...asi kúpim novú sedačku 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 daj nočník pod seba 😀 alebo mám takú velikááánsku plienku v zásobe,keby zas prišla salmonelóza,aby som sa nepos....,tak Ti pošlem,vyzerá to sexi 😀 😀 😀 jak bombarďáky 😀 😀 😀

teodorka
2. lis 2009

mne posli na posranie plienku vies ze ja mam problemy s tym bambi 😎 🙂

vanja
2. lis 2009

už zase sexujete? No ešteže je po 22.

teodorka
2. lis 2009

nie momentalne tu riesime udrzanie stolice amocu 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

vanji,časy sa zmenili,už iba fekálie 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale sme dopadli 😀 😀 😀
vanji,ako??? došiel mi prázdny mail od Teba a teodorke nedoručilo,že máš full schránku 😕 😕 😕

vanja
2. lis 2009

teraz čo som ti posielala?

frisbee
autor
2. lis 2009

ja mám

vanja
2. lis 2009

tak potom bambi kukaj

vanja
2. lis 2009

poriadne

bambi09
2. lis 2009

som Ti poslala späť,čo mi došlo 😉
a teda vydržať a hlavu hore,vy to zvládnete 😉

vanja
2. lis 2009

bambi
zvládneme, lebo musíme 😉
no neposlala, zatiaľ nemám
už si domaľovala?

frisbee
autor
2. lis 2009

tak...a ja idem,klepe ma zima,musím si ľahnúť,zajtra,baby moje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
2. lis 2009

dobrú noc, vyhaj sa a vypoť
dajaké sme tu všetky chore či čo 😀 😀
S S S S S a ešteraz S
ešte že teodorka je natom dobre, lebo má kedy chce aj nechce 😀 😀 😀