S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
3. lis 2009

jalao - no mladý si pre "rodinné problémy" zopakoval ešte raz posledný ročník a aj tak neurobil angličtinu ani teraz, takže má doklad o ukončení školy a vo februári môže ešte raz skusiť ten jazyk, a teraz je evidovaný na úrade práce, ale vraj si nič nevie nájsť, myslím si o tom svoje, pretože v ba nezoženie prácu len kto nechce, a nikde nieje napísané že ked nezoženie svoj obor nemôže zatial pracovať v podobnom alebo niečom čo by zvládol, takže je doma a teraz sa prihlásil z úradu práce na nejaký kurz angličtiny čo ponúkajú pre menežerov akoby tej angličtiny nemal dosť, chodil aj na doučovanie každý deň aj tak nič z toho a tak zahlásil že najbližšie dva mesiace si hladať robotu nemôže lebo by ho odtial potom odhlásili a potom je december a vianoce takže to nepôjde vraj lebo sú sviatky takže si bude hladať robotu v januári. 😠 a tak je doma bud s frajerkou celý deň alebo u nej, ide na ten kurz, cez víkend sa zabaviť, a cez týžden, telka, pc, papkať, kupkať sa a tak.
takže tak.

ja som minule kúpila rybie filety a urobila v rúre so zeleninkou a frflali že sú hned hladný.

veronkaj
3. lis 2009

tým na ktorých mám som poslala meil, na ktorých nemám neposlala

nikinka008
3. lis 2009

Ahojte.....vonku je zase riadna kosa 😖 a nebojte sa v stredu si pojdem kupit uz nejaku ciapku 😀 chcela som dnes ale mozno ani dnes nepojdeme von od rana prsalo je zima a este asi hlasia dazd 😖 tak neviem uvidime 😕
Dnes ma chrbat boli este viac ako vcera ☹ a pritom som dostala vcera riadnu masaz 😀 skoro ma prelomil na polovicu 😅 ale velmi nepomohlo 😔 ....
Vanji....ako bolo v noci hm?zvladli ste to?
bambi....duple nemusis posielat 😀 😀 ale tesim sa na kazdy dalsii mail 😎 aj na vase ostatneeee 🙂 🙂
vladka....neber si to vsetko tak moja,hlavne sa nerozculuj lebo vsetko sa to prenesie na babo ☹ ja som bola tiez strasne nervozna aj sme sa pohadali s manzelom a mala je teraz taky sialeny april 😀 😀 a vie chytit riadne nervy 😖
Hlasim ze vonku svieti slniecko mozno to este vyzera na dnes nadejne 😀 😀
juuj ale zavidim vam trosku ten sniezik,mozno nejaky bude ked pojdeme v decembri domov 😕

nikinka008
3. lis 2009

snad moj prispevok neprehliadnete 😖 😕

jalao
3. lis 2009

ahoj Niki, par dni som ta tu nestretla, a dakujem za krasny wish mailik 😉 😉
Ja som mala vcera vykrivenu a stuhnutu krcnu chrbticu, no horor, musela som sa nakoniec nadopovat, hoci som si aj masaz vypytala...skoda, nepomohla, ale snaha bola. Konecne okolo 9 som pocitila ulavu, to bol des.... A preco by sme mali teba prehliadat? sem sa - sem!! 😀 😀
VEron a hento, co si opisala...to je na slak-traf...ale pokial ho tatko nedokope, asi sa to nezmeni...Keby ho aspon ta frajerka k dacomu rozumnemu primala... 😒 😒

nikinka008
3. lis 2009

dakujem pekne za emailiky a od koho mi to prislo 😀 😀 😕 ale som sa pobavila na nich 😀 inac tie deti na tych voditkach su aj tu asi kazde druhe dieta to ma na sebe 😕 zda sa mi ze to uz je aj na slovensku ale podla mna to uz je ako dost na zamyslienie aj ked na druhej strane ked nechces aby sa ti niekde v meste stratilo dieta tak vedia preco to davaju 😀 😀 ale ja osobne by som to malej nedala to uz jej rovno mozem aj misku s jedlom polozit na zem ako pre psika 🙄 😕 mozno zmenim raz nazor ked sa mi nedajboze ran niekde zatula 😀 😀

nikinka008
3. lis 2009

jalao....a co si si dala na ten chrbat hm? 😖 mna to stale boli ☹ a aky wish mailik? 😕 ziaden som neposielala 😀

veronkaj
3. lis 2009

nikinka prišlo ti to odo mňa no teda super konkurz, ako to tých ľudí mohlo napadnúť 🙄

jalao - frajerka je lenivá až jaj, tá len príde, posexujú pokúpu sa , romantiku navodia si a nič sú zavretý v izbe,
povedala som čo si o tom myslím, ale za 1- je už dospelý,2- je to jeho dieťa a čo ho neanučili doteraz už nenaučia, 3- pokial nemám s ním nejaký vážny problém alebo nepociťujeme to nemôžem do toho kecať, je to na otcovi. on sa spamätá ale už bude neskoro.

a sneží u nás a sneží 😖

jalao
3. lis 2009

NIki, videla som to uz aj tu, na SVK,, je to kazdeho nazor, ale mas pravdu, vyzera to zvlastne 😉 😉 😉
A z coho ta boli hrbat? 😝

nikinka008
3. lis 2009

veronkaj.....tak dakujem pekne za mailiky 🙂
dnes vam poslem aj ja nejake snad sa trosku pobavite lebo ja som sa nasmiala 😀 😀 ale musim byt tichsie lebo mala nedavno zaspala dufam ze aspon taku hodinku si pospinka mozno pojdeme s nou von ked sa zobudi snad sa pocasie dovtedy nezmeni 😠
jalao.....myslim ze ma zacal chrbat boliet pred par dnami odkedy je mala s nami v posteli vie tam vecer pekne zaspat lebo nasa postel je pohodlnejsia asi ako jej postielka 😀 a vzdy ma vytlaca z postele na samy kraj 😖 a ona lezi sikmi cez celu postel 😀 😀 😀

jalao
3. lis 2009

aha, ano, videla som na tvojich foteckach! 😀 😀
Dakujem za mailky, niektori rodicia by mali byt snad trestne zodpovedni za toto! 😠 😠 Ja daco rozposlem, ked sa tu skludni pracovna situacia .

nikinka008
3. lis 2009

jalao.. 😀 😀 .....tak mas vselijakych rodicov co uz 😖 😕
Tak dnes sedime len doma vonku je tma a znovu leje 😠 😠 a tak som sa chcela ist prejst ☹ 😝

veronkaj
3. lis 2009

nikinka aj ja sa dnes plánujem, ked prídem domov prechádzať medzi kuchyňou, kúpelňou, to ti je taký výbeh 😀

frisbee
autor
3. lis 2009

ženy,ja sa snažím trochu upratať,musím ísť na poštu pre balík a potom sa budem potiť....dnes mi to nemyslí a nič veselého ma nenapadá...tož 😎

darina60
3. lis 2009

Fris, lahni do postele a lieč sa a vyprdni sa na balík 😀 😀 Aj zajtra je deň. Čo si to schytla od Vanji 😉 😉 SKoré uzdravenie, mne pomáha ten nápoj Teraflu v začiatkoch 😉

frisbee
autor
3. lis 2009

dari,ďakujem...ja už som sa cítila zle v piatok,ale furt sa to nerozbiehalo,dnes to kulminuje...tak vás iba kukám 😉 😉

jalao
3. lis 2009

veronka, ved vies, co spravi muz zene, ak jej dovoli nazerat na televizor? ....popusti jej retaz v kuchyni! 🙄 🙄 🙄
Fris, kuriruj sa, nech ides do teho Londona fit!! 😉 😉

frisbee
autor
3. lis 2009

jalao...no veru,musím byť fit,keď sú všade tie termosnímače alebo čo to je,ako odchytávajú nakazených 😝 😒

veronkaj
3. lis 2009

babulky ja idem do ďalšej práce, tak ak stihnem večer vás pozrem,

frisbee lieč sa nám lieč, aj ostatné, tu je lepšie ako s chríkou v posteli

jalao ešte to tak reťaz 🙄 tak potom by si mali dať pozor ked sa z tej reťaze utrhneme 😀 aby som sa mu ja nepostarala o zvýšený tlak z nedostatku ventilácie na určitých miestach. 😀

ahojte všetky pokračujte, budem čítať dúfam

jalao
3. lis 2009

veron... 😀 😀 😀 ...cau zitra.
fris..ano, bacha, zakasles v terminali a hned budes v cele zadrzanych a podozrivych osob 😀 😀

bambi09
3. lis 2009

ahojte ženy 🙄
vy ste dnes besnééé,či čo??kým to dočítam.... 😝 😝 😀 😀
a nesnežííííííííí.... 😀 😀 😀 😀
ja som dnes doobeda spala,malá mala besnú noc,som myslela,že ju režú zaživa,neviem,čo jej bolo 😝 😝 😝
potrebovala som sa dospať 🙄 🙄 🙄
vanja,idem prečítať,ako ste to zvládli,myslela som na vás v noci,keď malá vyvádzala,ako ste vy na tom 😕

bambi09
3. lis 2009

fris,kým zakašleš a nemáš blato na hřišti,je dobre 😀 😀 😀
ako moja??? 🙄 🙄 🙄
Julka,Ty pusť ľudí skôr domov,nie nadčasy 🙄 😀 ako Ťa budú velebiť,čo tam po šéfovi,si gule máča v mori a Ty aby si bola za tú zlú 😠 😠 😀 😀 😀

jalao
3. lis 2009

Vitaj Bambin, nie, to tak nie je...oni su stastni, ze si mozu nadrabat. 😉 😉 😉 lebo ked je malo prace, su nuteni zostat doma a sef je v tomto nekompromisny, takze ja im nenasadim take tempo a mozu este nadrobit tie chybajuce hodiny 😅 😅 😅 . Ked nie je praca, musia cerpat D a to nie je prijemne...skoro vsetci maju uz od oktobra vsetku D minutu.. ☹ ☹ ☹ Nastastie vcera doslo vela roboty, tak sa vytesuju vsetci.
TAk vravis, ze tvoja zabka mala besne snicky? 😉 😉 Vanjusa tu nebola cely den... 😖

bambi09
3. lis 2009

aj ja mám mailíky?? 😕 ešte som nekukala poštu 😝
a Julka,tie s tým pieskom-umenie na Ukrajine,to je bombáááá,krásne,fakt talent,môj chlap kukal,jak puk 😀 aj ja 😝
sa vždy dobre zasmejem na väčšine,aj tá kráľovná bola dobrá 😉
niki,to vodítko,aj mne to tak príde,ale nám sa raz syn stratil v TT na pešej zóne,som myslela,že sa zbláznim a on potom na nás kuk,my vlasy dupkom a on checheche 😠 😠 😠 😀
o tom,ako sa vybral s bratrancom do lesa v papučkách u našich ani nepíšem,skoro sme zburcovali pátraciu akciu a on si prikvitne,nohy po kolená od blata,mama ma musela držať,aby som ho neprihlušila a potom nerozpučila od šťastia 😀 😀 😀
ach,tie naše deti... 🙄

bambi09
3. lis 2009

Julka,tak to je iná káva,čerpať si z donútenia dovolenku,fúha 🙄 🙄 😒
vanjuš,podaj hlásenie,ako ste na tom,ja na Teba furt myslím,ako to nesieš ☹ ☹

jalao
3. lis 2009

ano, ta umelkyna - chudoznica, bola skvela, to sa musi nechat...
ja som sa tiez kedysi mame stratila, ale ja som to naschval spravila, mala som necelych 5 rokov...zdrhla som jej z Priora...vysvetlenie pravdaze na to nemam, ani som nemala, proste ma to napadlo, ze to moze byt dobrodruzstvo...nasi aj sandarov volali 😎 😎 😎 , presla som sama kusisko cesty az domov...kokso, ked si predstavim, ze moja Tana by mi to spravila, asi ju dorazim... 😕 😕

jalao
3. lis 2009

co sa udialo s Vanjou, mozes nadskrtnut? ja som nestihala, co ste preberali v noci... ☹

jalao
3. lis 2009

nutena dovolenka je bezne nepopularne opatrenie v case krizy, ale stale lepsie, ako hromdne prepustanie... 🙄 🙄 🙄

jalao
3. lis 2009

tak sa majte vsetky krasne a pa zajtra...
Vasa Julia 😉 😉

bambi09
3. lis 2009

Julka,Ty si tiež bola číslo ako malá 😀 😀 😀
večer same písali s vanjou,to nie je tajomstvo,majú problém s odstavením od kojenia kvôli ATB,tak sa trápia ☹
preto pátram,čo je s nimi 😕
tak pekný večer a pá zajtra 😉