S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

tinika
21. lis 2009

ahojte ako sa tu mate?

frisbee
autor
21. lis 2009

ahoj,tini,dobre,a čo ty,už sa ti to kráti? 🙂 🙂 🙂 🙂

tinika
21. lis 2009

jojo fris krati uz to počitam na dni 🙂

frisbee
autor
21. lis 2009

tini,tak tfuj tfuj tfuj,nech je to rýchle a bezproblémové,to budú krásne Vianoce,že? 🙂 🙂 🙂

nikinka008
21. lis 2009

Ahojte.....konecne sedim 🙄 pozehlila som 2 kopy pradla moc sa mi nechcelo ale uz to muselo byt 😀 a dalsie 3 kose na pranie cakaju 😝 nechapem kde sa to vsetko berie 😀 😖 ...myslela som ze este potriedim malej veci ze odlozim letne aby bolo viac miesta ale uz sa mi nic nechce 😔 ..

nikinka008
21. lis 2009

vladka...ja by som sa asi tiez tak zachovala tiez mam podobnu povahu ale nam sa to este nestalo a asi by som mu ani nedovolila 😠 ale nastastie on moc na taketo nieje ked len tak nejaka svadba a tak,ale on ked si trosku vypije viac tak hned uteka spat neviem preco 😀 😕 ....este sa hnevate? 😕

nikinka008
21. lis 2009

a zabudla som podakovat za mailiky ktore my prisli....dakujeeeeem 🙂 😉

jalao
21. lis 2009

ahoj, Niki, si tam?

tinika
21. lis 2009

fris dakujem pekne, veru budu, najkrajsie na svete 🙂

jalao
21. lis 2009

Ahoj Tinika, my sa veru nepoznáme... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Vitaj u nás v klube 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som tu vačšinou zodpovedná za produkciu na dennej smene, ale sem-tam sa vyskytnem aj v nočnej... 😀 😀

frisbee
autor
21. lis 2009

jalao..no treba oživiť účasť 🙂

tini...tak potom poreferuj,som tááááák zvedavá...a šetri sa,a spinkaj 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
21. lis 2009

fris, si v práci? ja som mala dnes náročný den...ešte som si naliala poharik červeného, vyvesím prádlo a idem do postele...som mrrrrtvajavascript:addEmoticon('😉','vBody')

jalao
21. lis 2009

Kokso, ked vidím, že Tini je 39. týžden, tak ma nostalgia prejde...má to už za pár...Tak aj ja sa pridávam a držím silno palce...to bude Tvoje prvé babatko, čo? to je úplne výnimočná situácia...viem, aká som bola nerves vtedy.. 😉 😉

frisbee
autor
21. lis 2009

oli,som doma,dospávam,je mi zle a nejde mi to 😝
tini,to je už taká nervozita a cikanie,že? 😉
niki,čo to bolo za správy,že v Británii záplavy? 😕

nikinka008
21. lis 2009

fris....to vazne?tak u nas zatial nieje nic nastastie 😕 sem tam porchava ale nie silno 😕 asi v inej casti anglicka

frisbee
autor
21. lis 2009

ukazovali strašnú katastrofu...severozápad...že strašne pršalo

vladkaz1
22. lis 2009

Niki moj nikam nechodi ,raz za rok ho chalani vytiahnu neznesie moc vypil zevraj 4 ry piva ,nic viacej ,ale bol jak zepelin .
Bavime sa v ramci slusnosti, nechcem sa neustale hadat a dotahovat nerobi mi to dobre ,vcera som hrozne grcala s toho stresu aj to namna tak dolahlo a dnes ideme tu pracku kupit tak sa nechcem rozculovat serem na to je to aj tak .... 😝
Tinika gratulujem uz mas za par ,tak dufam ze napises ked sa ti uzlicek stastia narodi 🙂 tesim sa 😵 😵 😵

frisbee
autor
22. lis 2009

dobré ránko...tak čo vladi,je lepšie?Nenervuj sa,prosím ťa,hoď na všetko salám,čo nie je životný problém 😉

nikinka008
22. lis 2009

vladi..len sa nestresuj vidis ze ti to nerobi vobec dobre 😕 uz mate vybratu aku chcete? 😕 🙂

simona55
22. lis 2009

ahojte, Tinika ty pomaly ides do porodnice ako vydim 🙂 😵 budem ti drzat palceky, ved to bude na mikulasa 😵 😀 aj nas nastavajuci zatko je narodeny 5,12 bude mat 18stku, 😀 😀 Vladi klud co to stvaras, ved dietatko citi ked si nervozna, ved to mu nerobis dobre, bud kludna, viem lahko sa hovori mne, ale aj ja som bola vcera v depke, uz som bola natom tak ze som musela ist von na ulicu a byt trochu sama 😀 ,a bolo tak super len ticho som pocula a bola som sama presla som sa a bol fajn. 😀

tinika
22. lis 2009

ahojte kočky, ste zlate jak ste mi popisali, hej veru, uz kazde rano vstavam s tym, či to nie je posledne rano 2v1 hihi
a na wcko chodim kazde dve hodky v noci, strasne mi tlači na mechur maly, tlaky neskutočne a par kvapiek zo mna vyjde hihi a ked idem dakde ta len wcko hladam hihi ale tesim sa velmi, je to moja premiera a dufam ze to zvladneme aj s tatinom 🙂 a určite sa tu kuknem ked si najdem troska času prajem peknu nedelu

nikinka008
22. lis 2009

tini..tak nech ti to vsetko dobre dopadne a ste obaja v poriadku 🙂 😉

nikinka008
22. lis 2009

baby ako sa chystate stravit nedelu hm? 🙂

tinika
22. lis 2009

niki dakovam

vladkaz1
22. lis 2009

mam novu pracku jupiiiii!!!!!!!! elektorluxku paradnu hodim vam link ked najdem 😀 tesim sa jak mala a dostali sme este 30E na kartu hotovost za to co nakupujeme v nay spotrebice ,tak si pojdem kupit vysavac a doplatim si ho 😀

frisbee
autor
22. lis 2009

vladi...jé,hoď foto 🙂 🙂 🙂

tinika
22. lis 2009

super vladi my sme tiez kupovali vsetko nove do bytu noveho ta sa tiez vytesujeme 😀 akurat vysavač bol fajn čo sme mali tak ten mame povodny, ale mame pracku, chladničku, sporat a telku novu hihi

vladkaz1
22. lis 2009

http://www.nay.sk/files/letak/november2/page_12... tu elektrolux ale o triedu lepsiu radu este ale je uplne ista a ma strasne dobre funkcie tesima sa 😀

vladkaz1
22. lis 2009

To tu nik nezije? tak som sa naserkala a prave sme prisli boli sme kupit ten vysavac za 72E bezvreckovy super sa mi paci zanussi 🙂 a uz koncim hahaha uz mi len umyvacka chyba ale to az na buduci rok po kociku 🙂

teodorka
22. lis 2009

vladka tak gratulujem 🙂 🙂 ja sa tiez furt tesim ked si kupim hocico nove domov 🙂 🙂