S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
25. lis 2009

Vladi, ahoj, sprav si nejaky zaludocny cajik, to ti pomoze urcite, alebo nejaky repik, salviu atd 😉 😉 😉

vladkaz1
25. lis 2009

No veru aj idem ,lebo grgam len salat fuj bolo mi treba ,co sa cudujem ked ani salam nezjem a vecer si dam s chuti majonezovy salat ze? tak mi treba 😝 😅

darina60
25. lis 2009

Dobré ráno dievčence, u nás krásne slnečno.
Vladi, Vladi, tuším si to včera prehnala. Ale to dobre poznám aj ja a nie som ani tehotná.
A ja sa pridávam k Vám prechladnutým. Mám nádchu, ale snažím sa liečiť, aby som bola fit a deti to odomňa nechytili.
A Veronku kde máme, ranná šichta? Som zvedavá čo má nové doma. 🙂

vladkaz1
25. lis 2009

Darinka ahoj ,no pekne moja si prechladnuta a fungirujes v praci normalka?
Davaj si prosim na seba pozor, praveze som sa ani nenazrala len troska som zjedla ..

veronkaj
25. lis 2009

dobré ráno hlásim príchod na koníka babulky,

- inak pracujem už od 6,10 len až teraz som sa dostala na koníčka

- inak aj na mňa niečo lezie a drahý to nieje, ale vyzerá to na nádchu a riadnu tak sa liečim od začiatku snád to tak rýchlejšie prejde,

- niekto sa nám prejedol, hlavne že si si pochutila vladkaz 😀
jalao a ty čo kašlať sa ti ešte stále chce no šup pošli to niekde.
frisbee - a ty ako si zvládla tú nočnú teraz pekne dospi, večer koníkuješ - keby dačo
darinka nuž čo u nás nové ako vidím všetkých nás tu skoluje choroba a u nás asi tak že včera náš punťo dostal ďalšiu injekciu, kúpila som mu vodičku proti blchám a dostal známku na obojok , tak celý večer s ňou bojoval a vyzváňal pri pohybe ako vianočná rolnička

a inak nič, mladý je stále odutý nebaví sa s nami a užíva si komfort domáceho hotela a ja po tom čo sa tak rozčúlil v pondelok drahý ked som mu povedala že by sa s tým malo niečo robiť, sa správa ako by nič, len ja to nedokážem a tak som slušná, urobím všetko čo treba aj ho pohladkám ale tým, že takýchto vecí bolo poslednú dobu viac tak som taká ako vyhorená vo vnútri neviem či som to napísala dobre, proste už totálne zmierená s tým, ako som písala minule, že ma nič dobré nečaká a že už kvôli dcére musím. proste je to ako ked vás neteší absolutne nič, v nič nedúfate a nič dobré už nečakáte a máte pocit, že ten koho ste milovali vás veľmi sklamal. proste som ako robot, robím čo treba a vo vnútri prázdno.

tak pekne som sa vykecala a ide sa ďalje makať.
povedala som si, že postupne treba aj podokončovať veci, čo mi tu ležia a tých je požehnane to sú také paplačky a tak makám najprv to čo treba. a jediná dobrá správa je že od prvého už nbudem chodiť do poobedňajšej práce takže budem mať čas dokončovať. a doma si aj prečítať a doučiť to čo som chcela. a dcéra je rada, že budeme viac spolu.

inak vladkaz ja vždy tak raz za týždeň si dám jeden deň kedy pijem počas dňa kamilkový čaj.

jalao
25. lis 2009

VEron, neboj, idu Vianoce a budes mat aj ty viacej casu na vsetko, nebudes taka vycerpana a mozno sa ti bude zdat vsetko trosku krajsie a pozitivnejsie...A mlady "prizivnik", prepac za vyraz...som zvedava, ako bude fungovat cez Vianoce, ked budete doma a chystat sviatocnu atmosferu a to vsetko...Dobre sa ta Bambi spytovala, ze kde je jeho mama, ci by mu s nou bolo lepsie, ked sa mu doma teraz nepozdava..co by si este tak laskavo zelal viac??? 🙄 🙄 🙄 Ohladom kasla - uz sama sebe vadim s tym kaslom, na noc som si dala Codein, tak som celu noc nekaslala, je to uz na dobrej ceste...ved uz hura. 😉 😉

veronkaj
25. lis 2009

jalao - jeho mama už rok býva s milencom , a mladý ju za to nenávidí, že sa potom rozviedli, bol jej miláčik a preto mohol všetko,
- vianoce u nás veselé veľmi nebudú, pretože ja budem musieť ísť k mame, lebo ona k nám nepríde, mladý bude u frajerky a tak polovička zostane doma samá alebo pôjde k sestre a ja sa vrátim od mami bud neskoro večer na štedrý deň alebo na ďalší deň. a aj to bude u nej oheň na streche.

jalao ty sa lieč a lieč nebudeš tu kašlať, aby sa ti to náhodou nezvrtlo na zápal plúc.

vladkaz1
25. lis 2009

veronkaj uz je vonku aj caj tak je mi uz dobre 😝 😀

veronkaj
25. lis 2009

vladkaz to ti teda nemáme čo závidieť teda myslím ten šalát to áno mňam dala by som si, pamätám si že ja som pri malej mohla len málo vecí jesť a ešte deň pred pôrodom som grckala. ale teraz ti už bude lepšie macko pu ti sám bude našepkávať čo máš papať. bože ako to letí už 15 tt. no a bruško je ofotené kde??? 😉

vladkaz1
25. lis 2009

veronkaj ,hambim sa fotit brusko 🙂
ved ja jem vela ovocia zeleninky a syru to mi chuti a nic mi po tom nieje ,maso vobec .. a sem tam zhresim ze mam velke oci na nieco .. 😝

veronkaj
25. lis 2009

vladkaz nehambi sa nemáš sa za čo, ja som bola odmalička pri sebe a nech robím čo robím aj tak to akosi nezmením a tak pár kíl mám na viac a tehotenské bruško je krásne 🙂

vladkaz1
25. lis 2009

Veronkaj oki ked bude cas pofotim aj brusko 😀
Ja ho mam po malej striove ,pritom som sa kremovala s elastic Q a este neviem s cim a aj tak popraskalo tak sa hamim za to nie za slaninku ,to mi je jedno 😝

jalao
25. lis 2009

vladi, ako to myslis? co ti ani ten nesadol? Ved len po duskoch... 😅

vladkaz1
25. lis 2009

Ano nesadol hned od rana som mala tazobu isiel sam von a uplna zlc .. hruza . ale teraz mi je dobre

jalao
25. lis 2009

Nuz, Vladka,hold, musis byt opatrna, ked mas pupkaca takeho citliveho 😉 😉 😉 , ine ti neporadime zrejme...
Veron, no to je skoda, ze nemozete zostat na Vianoce spolu, ked spolu zijete...tvoja mama zrejme nechce sviatkovat s nim, on zase s nou, co? Nefandi tvojmu novemu zivotu (a aj vnuckinmu)?
My byvame na stedry vecer doma a na 2. den ideme ku nasim, aj s darcekmi, na dalsi den ku svokrovcom, aby sme nikoho neobisli... 😉 😉 😉

monicka32
25. lis 2009

ahojte ,baby uz rozoberáte vianoce?ja som vcera zacala piect aj dnes budem pokracovat uz sa zacinam aj tesit mam tieto sviatky moooc rada 😀 na tie rozžiarené ocka detí ,tu atmosku a vsetko okolo aj s tým zhonom 😅 mne to v tuto dobu vobec nevadí 🙂 ale iba vtedy, inokedy som s toho nervná.Inac som chora ako pes dnes som bola už aj u Dr a fasla som kopu liekov a poobede idem s deckami dcera ta ma angínu jak fras a malí ten stále také banánove sople takze sa doma nenudíme 😀 Este aby ochorel moj chlap a som vybavená aj s mojími prípravami aj s vianočním pecením.Vladka davaj si pozor na bobácika a na to co zjes aby vam uz nebolo tak blbo 😒 Ja som tiez grcala az do konca ale v noci co som sa najedla na noc jak blbá vždy tak to mamco radit že? 😀 Idem s tými deckami nieco este poriesit a ideme tej dokine ,tak sa majte adržkajte sa.paaa

jalao
25. lis 2009

Ahoj Monika, vitaj medzi nami maminami... 😉 😉 A ty si skadial prisla ku nam?? 😉 😉 😀 😀 😀 😀 A este daco - vitaj v klube ukaslanych a ukychanych! 😀 A to vies, ze deti mozu byt chore, ale preboha, NIE chlap.. 🙄 🙄 Tak nam prezrad o sebe viac, kolko maju tvoji drobci rokov a ci si vychod, zapad, sever alebo juh, lebo v tvojom profile nevidime nic... (som moc zvedava??)
A inak...Vianoce milujem, ale ten stres, co mu predchadza, to velmi nie... 😉 😉

monicka32
25. lis 2009

Dakujem jalao ja sa tu tak sem tam nejaku tu chvílku už ukazujem ale asi malo 😅 ked si ma este nepostrehla tak ja sa predstavím.Som mamina dvoch deticiek (niekedy ich volám aj horsie 😀 hlavne tu 16rocnu pubinu moju a drobca 4rocného tiež lebo to je taký malí satanek 😝 ale samozrejme že ich milujem najviac na svete 😀 a som s BA.Inač zvedava som aj ja ,este že to nieje trestné lebo ja by som dostala asi doživotie takže v pohoo ja by som aj nieco o sebe napísala ale potom by ste si mysleli že sa chvastám 😀 😀 😀 Ale čítam vas s velkou radostou pravidelne 😅

jalao
25. lis 2009

Ano, Monicka, uz viem, ked si spomenula tu 16tku 😀 , sa mi vyjasnilo 😀 😀 😀 😀, ze uz som ta citala... Ja som tiez zvedava, daj IP a pochvastaj sa!!
Ja som tu nadhodila vianoce ohladom trablov u Veronky 😒 , ale v optimistickom duchu, ale chudiatko nase, ona to nema moc optimisticky naplanovane, ale nepriblizila to este...tak snad to nejako doriesia doma. 😉 😉 😉

monicka32
25. lis 2009

Veronka to ma teraz naozaj trošku blbé ale som presvedcena že to nakoniec dopadne fajn aj s mladým aj celkovo- to co písala ,lebo cas vyrieši vela vecí a nieje dobré tlacit na pílu vsetko dopadne ako má len treba byt trpezliví a v końečnom dosledku zistíme ako je to fajn ako sa to viriesilo ,ale samozrejme niekedy treba veciam trosku pomoct ale stací trosku a potom sa nechat viest osudom a zvyčajne to je OK.Tot moj skromný názor 🙂 Tak už naozaj idem lebo decka už stepuju oblecene k dokine.paa

jalao
25. lis 2009

No ved bez a nezabudni mi tu IP poslat!!! A dobre vybaaaav! 😉 😉 😉

veronkaj
25. lis 2009

ahoj monicka vitaj,

no u nás to je tak, ja mám mamu nevalstnú a bohužial od istého času je to už 20 rokov nevychádzame napriek snahe dobre, skôr slušne je to veľmi veľmi komplikovaná povaha a dokonca ani náš punťo nechce pri nej byť.

nech urobíme čokolvek aj tak to bude ohenň na streche napríklad za celých 15 rokov čo máme aj druhú babku sme ani raz nemohli ísť na štedrý večer k nej a pod.
chcela som zoznámiť priateľa a našu babku pri rôznych príležitostiach alebo tak a nechcela a nakoniec som jej povedala že tedda ked bude cítiť že by už aj chcela tak nech povie. Lenže nakoniec to dopadlo tak, že ho osočovala a urážala v mojej prítomnosti tak, že až no proste des.
a tak povinne robíme návštevy raz za čas s dcérou a tá ide len kvôli mne aby som tam nebola sama. Tento rok to ešte vydržíme a na budúci som povedala bud babka príde k nám alebo my tam pôjdeme na druhý sviatok vianočný.
normálne nás ani tie vianoce nebudú baviť, budeme u nej zase ako na ihlách a myslou aj tak inde a celá tá atmosféra u babky je taká dusná že potom normálne relaxujeme.

a s tou pubertiačkou monicka ja mám doma 13 ročnú no niekedy des ale čo počúvam na rodičku od iných ešte je to dobré.

a ked aj mne pošli IP nech vieme a hlavne pošli email adresu ako ti mám potom zasielať aj tebe emailiky. 😉

nikinka008
25. lis 2009

Ahojte....tak vidim ze skoro vsetky chorlave ste 😖 myslim si ze aj namna zacina nieco liezt,skriabe ma v hrdle a sopliky zacinaju 😀 🙄 dufam ze mi to prejde nerada by som sla domov chora 😖 a nechcem aby mala nieco chytila ☹ mame obavy ist domov lebo vraveli ze je stasne vela chorych ludi tou prasacou chripkou tak sa bojime kvoli maleh aby niekde nieco nechytila ☹ 😔

frisbee
autor
25. lis 2009

ahojte všetky..nejde mi spať,kurnik,niki,ja sa tiež bojím tej choroby,no ale ako sa človek ochráni v lietadle,v autobuse,v metre,že?
bambuĺa...že malej bambuli pusu na čelíčko,dnes má meniny,že?

nikinka008
25. lis 2009

fris no vsak toto sa bojim v lietadle a tak dufajme ze bude vsetko v poriadku 😕

jalao
25. lis 2009

No ale Niki, ved to mozes lahko chytit aj kdesi v Londyne, nie? Ja myslim, ze tam je ovela vacsi pohyb ludi a aj turistov, ako niekde tu...to by ste museli chodit s ruskami a vraj ani tie nie su uplne bezpecne.. 🙄 🙄
Bambi, ak ma Fris s malou Bambulkou pravdu, tak prajeme vela stastia, zdravia a bezproblemoveho prerezavanie hornych aj dolnych zubkov! 😀 😀 😀

nikinka008
25. lis 2009

jalao ale my niesme v londyne nastastie 😀 😀

jalao
25. lis 2009

aha, tak to je potom uuuuplne ine 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bola si vcera studuvat? 😉

nikinka008
25. lis 2009

nie vcera bol mm ja som boa v pondelok 🙂

jalao
25. lis 2009

Niki, to je super, ze sa takto hecujete.. 😉 😉 Ak by si mohla, napis mi viacej, co to chodite do akej skoly a co je jej cielom, ked chces, tak IP... Drzim palecky...
Este som chcela Veronke, do kelu...toto trochu poznam...tiez musim niekedy absolvovat navstevy takehoto typu, ale posledne roky skratka uprednostnim vlastnu rodinu a nech si kazdy o tom mysli co chce...Takto mi to pripada od nej ako riadne citove vydieranie.. 😖 😖 😖 😖 Drzim palce, nech to dopadne lepsie, ako naposledy... 😉