S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
25. pro 2009

simonka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že tangáče 😀 😀 😀 😀 😀
hat,romantikuš jak svináááááá 😀 😀 😀 😀 😉 a že neboli darčeky-vnúčatko,obrúčka... 😵 😵 😵
frisuľááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😵 cmuky,cmuk 😵 😵 😵
adi,to máš super,ja sa do práce neženiem,ale občas by som tiež vypadla z tej ponorky 😅 😅 😅 ja budem rada,ak sa mi podarí materskú predĺžiť,ale to je vo hviezdach 😝 😝 😝 uvidíme,čo bude po kontrole na kardio 😕
niki,ty meníš fotky,ako ja ponožky 😀 😀 😀 😀 ale peknééééé 😉

nikinka008
25. pro 2009

simi tak to muselo byt ozaj pekne 🙂 tak vidis ze sa nakoniec z toho vsetci tesite 🙂 🙂

nikinka008
25. pro 2009

bambi ale mam to vlastne jedno na kazdej vyzeram hrozne za to mala je stale najkrasia 😀 😀 😕

vladkaz1
25. pro 2009

Simi naozaj super romantika 😵 tesim sa s vami...

jalao
25. pro 2009

Požehnané a milostiplné a krásne vianočné sviatky v rodinnom kruhu prajem VSETKYm kobylkam 🙂 😉 😉 .
Vianoce sú fakt u nás riadny stres, ktorý si kompenzujeme príjemnou atmosférou vo finále s pocitom, že je všetko pekné, hotové, voňavé...Milujem to. 🙂 Všetko bolo, aj klasická moja vianočná kapustnica /so smotanou a vajíčkami/, hríbová omáčka, šťuka aj kapor vysmažený a zemiakový šalát...a pravdaže zákusky...no skrátka mňáááááááám 😀 😀 Dnes sme boli v kostole, u našich a večer prišli švagrovci. TEraz naháňam deti do postele a MM pozerá S tebou mne baví svet... 🙂 🙂 🙂
Ku PC som sa vôbec nedostala, ani som na to nemala času, všetko sme zvládali v pokluse, dokonca som bola ešte 23/12 v robote 😠 Zajtra fičíme na chatu na Kysuce, tak dúfam, že bude riadne prča, ide nás 29 ľudí... 😅 😅 . Jediné, čo si myslím, že nevyšlo, je počasie...lyže ani neberieme...načo aj ☹
Tak páááá zatím.

vanja
25. pro 2009

ahojte, prajem príjemný sviatočný večer 🙂

vanja
25. pro 2009

vladka tak to ti mohli ozaj aspoň niečo nakresliť ☹
simi, a kedy bude svadba?
bambi aj moja malá dostala tú magnetickú tabuľu, to bolo prvé čo rozbalila a už ju nič iné nezaujímalo. Zbytočné boli aj ďalšie darčeky.

My sme sviatkovali krásne. o 16-tej sme išli na cintorín, to chodíme stále pred večerou, lebo môj aj manželov otec už nei sú medzi nami, potom sme prišli domov, dokončila sa večera a o 18-tej sme večerali. Potom poupratovať a darčeky. Trocha sme posedeli, ja som šla malú uložiť spať, ocko sa uložil na gauči a Emka išla s babkou na polnočnú. Dnes sme boli u svokry, prišli sme o 9-tej, teraz som uložila malú. Zajtra príde na návštevu sesternica a v nedeľu moji súrodenci. Takže máme také rodinné dni. Aspoň bude mať kto pojesť tých 8 druhov koláčov čo som urobila. Ešte aj svokra dnes nabalila. 🙂
dneska sme zapájali céčka, kúpila som staršej, tak asi začneme novú môdu. 😀 😀 😀 😀 Vraciam späť staré roky. 😀

Baby všetky vás pozdravujem 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
26. pro 2009

Vanji mna to len troska mrzelo mne neslo o ten darcek takze tak .. pokupila som si veci sama dost .. len o snahu mi islo ..
Som rada ze vam bolo vsetkym dobre a ze ste mali pohodove vianoce ...
Vidim ze darcekov az az Bambi 🙂 Simonka romantiku ,Fris ,Niki ,Jalo ,Vanji moc sa tesim s vami a ze mali deticky radost to je nadolezitejsie ..

frisbee
autor
26. pro 2009

čaute,moje,ma to odhlásilo a ani príspevok mi to neodoslalo 😕 ....ja akurát,že sme spali skoro do 12 tej,mladá bola na štefanskej zábave,vonku je krásne,ale nejde ísť so psami von,poľovníci masakrujú zvieratká 😠 ...idem sa prebrať,srdiečka.
vladi...ja ťa chápem,že to zamrzí....

simona55
26. pro 2009

cawte, nedavno sme sa vratili zo zabijacky, 🙂 takze som utahana ako pes, 🙂 😀 zabijali svagrininy inokedy to neslo boli v nemocke, nas Davidko sa predvadzal,keby steho vydeli ako machroval pred jednim chlapcekom, 😀 ten chlapcek bol starsi od davidka o4mesiace ale moj ho chytil a tááááááááááák smaril o stolicku ze som sa sama zlakla, a on sa smial, 😀 😀 😀 bol velmi zlaty kazdy ho len mojkal,a mojkal, 😀 😀 😀 ze vraj ma figliarske oci 😀 ma ich ako gastan.potom chytil stromcek a smáááááác snim do rohu, mne sa zdal ako postrach david, hovorim to neni moj syn, normalne som sa nanim cudovala,kolko zla naspachal, za pol dna, 😀 😀 😀 ozaj Vani, prepac uz viackrat si sa ma pitala ze kedy bude svadba, no svadba asi nebude, uz to neni v mode 🙂 🙂 😉 ale ked dcera porodi a pan boh nam dovoli tak mozno ze ked budu krstiny tak vtedy to spolu oslavime, naraz 18tku vodicak, a aj krstiny a sobas. ale este to je vo hviezdach,nechcem zakriknut nic. 😉 🙂

frisbee
autor
27. pro 2009

ahojte,no čo čo to to je??? 😕 😕 😕 Nás ťahám z druhej strany,tož!!!Mladá pred chvíľou odišla do Brna,potom pojde kamsi do Ústí nad Labem,tak sme zase ostali sami,ja upratujem,nejako sa zase ochladilo,som ako gulička,no veru budem jesť týždeń iba paradajky 😀
simi,hahahaha,ty máš ale divocha 😀

bambi09
27. pro 2009

ahojte 🙂
hmmm,tak tu je riadna flákačka 😅 😅 😅
my sme boli včera na návšteve,pod stromčekom ďalšie darčeky,malá dostala obrovské penové puzzle a kocky Abrick,už to nemáme kam dávať 😅 😅 😅 ale bola z toho vytešená,dnes má deň nie-na všetko hovorí ne,ne 😝 😝
fris,mi niečo hovor,cítim sa prežratá 😀 😀 😀 teda aj som 😝 závin zostal už len jeden-orechový 😅 😅 😅
kapustnica už nie je,šalát ešte trochu
takže diéta bude nutná 😀 😀 😀
inak sa len povaľujeme,ležíme,pozeráme telku,hráme sa s malou a sme leniví,jak voš pod chrastou 😅 😅 😅
simonka,malý bude asi dobrý čertík 😀 😀 😀 po kom to dítě je??? 😀 😀 😀
a ostatné máte sexuálne voľno??či čo??? 😕 😕

bambi09
27. pro 2009

huhu,ženy,Vianoce skončiliiiii 😀 😀 😀 😀 😀 do práce-šup-šup 😀 😀 😀
ja periem vianočné darčeky-už asi piata práčka 😅 😅 a pečiem chlebík,vonia to tu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a pozerám Pretty Woman 🙂 🙂 síce v slovenskom dabingu,ale včera sme pozerali v českom,tak neva 😅 😅 😅
tu sa dosť ochladilo,brrrrrr-ale sneh nehlásia-škoda,zas bude,až keď deckám skončia prázdniny 😝 😝 😒

frisbee
autor
27. pro 2009

haha,bambuĺa moja,ja som si Pretty women so slovenským dabingom nahrala,pretože ten český je hrozný,Boudová mečí,a v slovenskom je viacej dialógov,podaril sa vám 🙂 🙂 🙂 🙂

ideme spinkať,zajtra už budem vytrávená a čulá,tak nech je vás tu hojný počet 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
27. pro 2009

fris,no,aspoň niekto zablúdil aj sem 😅 😅
mne sa páči aj aj,ale český som počula skôr,tak nejako ho mám radšej 😅 😅 😅
muž ide od zajtra do stredy do práce,tak popíšeme 🙂 😉 na dnes dobrú noc a sladké erotické sníčky-a nielen to 😀 😀 😀 😀
ešte som chcela reagovať na veronku,že ten mixér-to teda poteší 😒 😒 😒 dúfam,že vám dajú iný a kompletný 😝
a julka,uži si to,ja by som išla na nejakú ekšn,len my až takú partiu nemáme-tak si to užite 😵 😵
dobrúúúúúúúúúú 😵 😵

vladkaz1
28. pro 2009

Ahojte kocky pozeram ze sem tam nakuknete ,ale inak sviatkujete ... 🙂
my pohoda chodili sme po navstevach to bola pohroma hotova ...este ze nesiel aj nas tato s nami on na take neni ..
Vcera nam prdla telka ,no tak moj si doprial druhe vianoce a kupil si panasonic plazmu 104 .. chapete .. a to setrim na manzelsku postel jak blazon .. no uz len z dani mi vyde a lacnejsia lebo este kocik treba kupit ..a malej postel samostatnu ,ale to som videla v jisku za tisicku fakt peknu a posluzi ...
Mala sa hra strasne ma to tesi ze ju hracky zaujimaju s fifi zacala spavat a my spime v obyvacke na roztahovacom lebo herecka jak sa pocurala tak to smrdi a cakam na kamosku nehc to mozem vytepovat ,na takom spat nebudeme ..
Inak som prezrata ,dnes rozmyslam ze sparvim chrenovku s udenym pre mojeho si rozkazal .. od vianoc som nevarila ,este mame kapustnicu tak dojedame ..

vanja
28. pro 2009

ahojte babym príjemé posviatočné dní vám prajem
aj my sme prežratí, môj dnes išiel do roboty a raňajkoval ovocnú misu 😀 😀 😀 😀 😀
vladka a môj už tiež čaká kedy sa konečne telka pokazí, lebo už má 17 rokov a diabolica stále ide 😀 😀 😀
naša Orava tú len tak niečo nepoloží. Tiež už by chcel plazmu, ale som povedala, že kým ide, nebudeme kupovať. Tak sa teraz začína vyhovárať, že už nedovidí na takú malú uhlopriečku a keď ide hokejtak nevidí puk 😀 .

frisbee
autor
28. pro 2009

čautéééééééé 🙂 ...normálne sa budím okolo desiatej hodiny,v živote som tak dlho nespávala,asi je to tými novými black-out závesmi,čo neprepúšťajú svetlo,furt je u nás tma ako v noci 😀 😀 😀 .Sotva som vstala,bola tu susedka,potom obed,teraz trochu upracem a ideme so psami von.U nás je slnko a pekne,konečne 🙂

vladi,vanji...to sú chlapi..mm tiež kúpil v lete veľký televízor,hlavne,že nemám linku 😀 ...no oni telku proste potrebujú 😎

A o jedle mi ani nepíšte,dnes som urobila diétny obed a do Silvestra nejem nepijem 😀 😀 😀...o chvíľu by som bola ako Růžičková 😀 😀 😀 😀

vanja
28. pro 2009

fris, nevieš ako hovorila Rúžičková?
Hovno tlustá, voda je to 😀

frisbee
autor
28. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 u mňa je to asi kapustová voda a alkohol 😀 😀 😀 😀

vanja
28. pro 2009

ja som včera už varila mäsovú polievku a rezne so zemiakmi, lebo už sme potrebovali zmenu, ale dnes sa už teším ako si zohrejem na obed kapustnicu. Ešte je tam asi pre dvoch. Rybu už nechcem vidieť, ani šalát. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. pro 2009

Ahojte vidim ze nemam len ja blazna doma ... ale najde sa viacej takych .. asi ozaj ako vravi Fris 😀
Moj je cely den nalepeny na notebooku a hra sa fifu .. ked idem ja vam napisat ,tak mam prehriaty notas a seka to ..
tak som si teraz upratala cely byt ,idem mame za chvilku pre fusak co mi obsivala do noveho satu .. keby zas prisla taka tuha zima ... a mala by som aj varit ,coz sa mi vobec ,ale vobec nechce
fris mas nove zaclony????? super tesim sa stebou ..
vajni aj ja vam prajem pohodu po vianocnu .. ja sa doma nudim ...pre mna to neni pohoda

vanja
28. pro 2009

vladka ja sa nenudím, ja oddychujem s nič nerobením, akurát som dneska nahodila 2 práčky, urobila poriadok v papieroch, prikladám drievko do kozuba a pijem už druhú kávu. Staršie je na telke, sťahuje si dajaké pesničky do mobilu, malá išla spať s babkou a snažím sa ju cez deň nekojiť, lebo teraz cez sviatky bola taká, že len vkuse na cicke. Verím, že aj ten zhon sa na tom podieľal aj my na návštevy,k nám návštevy. Tak asi preto bola taká. 🙂

vladkaz1
28. pro 2009

Super ze si to uzivas ,mne mala spi monentalne .. zazrak mali sme ist babke .. ale pockam kym sa prebudi ..
Ja som taka akcna ani nie .. ja sa nudim ked mam sediet popijat kavicku .. a nic so sebou nerobit ,mna ide slak trafit hahaha
Aha tak mala sa lubi tulkat maminka ,veru tie navstevy a tak zhon to vsetko zaposobi ..

frisbee
autor
28. pro 2009

baby,sme doma,brodili sme sa blatom,musela som s nimi ešte polhodinu behať po tráve v záhrade,aby to z nich opadalo,ostrihala som oko,haha,nechcel nakrátko,nastavil mi strojček nejako divne,hovorím,nie je to moc?...on že to tak je vždycky...prd,má to ako kriminálnik 😀 😀 😀 😀 ...no čo,ja som sa ho vopred pýtala 😀 😀 😀 ,vypijem kávu a budem musieť okúpať Toníka,to je horšie ako s deckom 😀

vladkaz1
28. pro 2009

Fris tak mas to doma akcne 😀 ,moj ma kohuta .. nedava sa nakratko .. aj v zadu ma takeho kohuta alebo copik ..

frisbee
autor
28. pro 2009

vladenka moja,keď mm má síce husté vlasy,ale aj koliesko hore 😀 😀 😀 😀 ,to sa blbo strihá 😀 😀 😀 😀 ,tak to má ako Klaus,ten to nosí tiež na ježka 😀 😀 😀 .Polhodinu sedí vo vani,asi trpí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa pocikam ze trpi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. pro 2009

ahojte 🙂
no konečne sa šípkové ruženky zobudili 😀 😀 😀 😀 😀
my sme si dnes pospali,muž príde za chvíľu z roboty-on musel chudák jediný vstávať skoro 😅 😅 😅
konečne dorazil aj posledný darček pre syna,tak sa vytešuje 😉
a už počujem kľúče vo dverách-ocko je doma 🙂 🙂 🙂
fris,to si tomu tvojmu urobila naschvál,čo???aby po ňom iné baby nepozerali??? 😀 😀 😀 😀 si krutá 😀 😀 😀
a o kúpaní havov mi hovor-ja som to naše teľa nevedela vyteperiť sama ani do vane 😀 😀 😀 😀 😝 to musel byť muž doma,ale rada sa kúpala 🙂
Vladenka-ako sa môžeš doma nudiť?? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 to ja nepoznám-som rada,že teraz je taký kľud,že nemusím skoro nič robiť,včera som robila rezne,kapustnicu už nemáme,šalátu len trošku,tak som aj zemiaky robila,ale dávam si dnes ovocný poldeň 😅 😅 😅 nech si žalúdok oddýchne 😝 😝 😝 aj jogurt si dám-fuj,až mi je ťažko z toho jedla 😝 😝 😝 fris-ty ako Rúžičková a ja ako Zázvorková 😀 😀 😀 😀 😀 to by sme boli dvojka-dve gúľajúce sa trpaslice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a skontroluj Oko,či sa neutopil 😀 😀 😀
a k tým televízorom-nemám slov 😀 😀 😀 u nás to bola tiež hračka pre ocka-hlavne-momentálne u nás bežia 3 telky,ešte aj tú starú zapojili v detskej-jak u bláznov 😀 😀 😀 😀
vanji,aj naša je taká,keď je zhon a stres-vtedy najviac pýta didku 😕 😕 😕 asi potrebujú na ukľudnenie-teraz si celý deň ani nespomenie,až pred spaním 😅 😅 😅 teda kedy ako,keď ma nevidí,je to v pohode,keď sa veľmi pri mne obšmieta-aj ju napadne,že mama má aj mliečko 😀 😀 😀
skúšam piecť,aby bol čo najlepší výsledok a včera sa mi teda vydarili oba chlebíky 😵 😵 😵 minule som dala viac celozrnnej múky a nenakysli-treba sa to naučiť 😉
tak čafte a píšte,kto môže 🙂 😉

langkofel
28. pro 2009

ahojte kocky, nakukam ka vam, aj ked som uz davno out.... 😖 ale to somuz asi vsade tu na MK 😝