S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

no baby,to fakt,rodičovský je iba na jedno dieťa??? 😕 😕 😕

bambi09
3. led 2010

Vladka,čo k tomu dodať??naša "super republika",jak u blbých 😠 😠 😠
poslala som ti na skype ten stojan-obrázok,mrkni
fris,no,tak to je,podpora rodičovstva a materstva jak hovado 😠 😠 😠 😠

frisbee
autor
3. led 2010

no super,však keď sa nebudeme množiť,tak o chvíĺu nebudú mať tie zákony pre koho uzákoňovať 😝

vladkaz1
3. led 2010

😝 veru tak chyba mi mesiac aby som poberala materske teda rodicovske tu minimalne mzdu a jak by pomohlo ze? srat na to .. keby som len na to cakat mala ,tak ani deti nebudem mat .. apson ze tych 25 dufam dostanem .. bude aspon nova izba ..a plienky latkove nebudem musiet stale pozerat kde su v akcii plienky

frisbee
autor
3. led 2010

vladi,veď mi napíš,aké sú ceny na Slovensku a ja to porovnám tu v e-shopoch,nakupujem na nete strašne moc vecí,nie je problém objednať 😉

vladkaz1
3. led 2010

oki moja ved asi budem potrebovat z brany k detem uvidim plienky jak budem objednavat nieco som si uz aj posila ... moj nadáva som tu pol dna uz 😀 😀 😀

bambi09
3. led 2010

Vladka,tak veru,keby sme čakali,čo nám tento štát dá,tak nemáme deti nikdy 😝 😝 😝
ja som bola so synom doma na prvej materskej za 1.400 Sk,potom to zdvihli na 1.700 a ku koncu materskej na 2.700 Sk,odvtedy prešlo skoro 15 rokov a zvýšili nám to až o 2.000-ky,ty vole,aká štedrosť 😖 😖 😖
na tých 25.000 pôrodného nárok máš,to si nenechaj ujsť 🙂 😉
nás vždy také veci obišli,aj teraz do dostaneme až za 2 a pol mesiaca,ty kokso,žeby sme išli na dovolenku k moru,akí budeme bohatí??? 😀 😀 😀
ideme sa prejsť na chvíľu,tak píšte 🙂 papááá

vladkaz1
3. led 2010

bambi nejde mi to otvorit co si poslala na skype

frisbee
autor
3. led 2010

baby,máme v starej téme zase problém 😉

nikinka008
3. led 2010

Ahojte 😖 ,,,fuuuuu 2 hodiny som uspavala malu mam dost 😖 nie a nie zaspat,,,teraz zatial uz spi potichu som sa odtial vyparila tak snad uz bude spat 🙄 obyvacka je ako po vybuchu,vsetko musim upratat a uz sa mi nic nechce 😝

bambi09
3. led 2010

Vladka,pošlem ti to mailom-dúfam,že otvoríš 😉
niki,to je teda výkon,ale poznám 😝 😝
fris,kde??? 😕 😕 😕 idem mrk

vanja
3. led 2010

čaute baby ešte ste tu?

frisbee
autor
3. led 2010

tu som,ako mi nejde spať,tak sme si otvorili s okom ružové víno,on už išiel spať,že ráno odchádza do Brna a ja tu straším...

bambi09
3. led 2010

fris,nerob chúťky,lebo pôjdem do chladničky 😀 😀 😀
vanji,servus 🙂 😉

vanja
3. led 2010

dnes ste nejeaké fazuľové všetky ako čítam, no ja som robila len takú ľahkúzapraženú vajíčkovú polievku. Troška na odľahčenie. 😀 😀 😀 😀
zajtra sa ideme na jahodnú troška posánkovať s deťmi, kým je ešte sneh.

frisbee
autor
3. led 2010

bambuľa,ty sa nám zvrhávaš 😀 😀 😀 😀 😀
sorry,vedúca,som nepovedala,že guten ábend 😀 😀 😀 😀

vanja
3. led 2010

i tebe guten

bambi09
3. led 2010

fris,ty ma zvrhávaš,nemám ružové,ale chuť na biele 😀 😀 😀
vanji,Jahodná je fajn,my dúfam že už konečne ten Horský park stihneme 😅 😅 dnes sme sa prešli v tom mraze a dobre padlo,aj teplá polievočka potom 🙂
a poslala som ti tiež niečo na skype,mrkni,či ti to prejde 😉

vanja
3. led 2010

pozriem zajtra idem vystrieť prádlo, osprchovať a spať. Mali sme dneska návštevu tak som unavená, ani malá nechcela zaspať.
Tak som vás len prišla pozdraviť.

frisbee
autor
3. led 2010

vanjuša..buona notte...však aj ja o chvíľu zmiznem,také mám nevyspaté noci...ble....

bambi09
3. led 2010

jasné,tak dobrú nocku-veď tam nie je nič akútne 😉
fris,ty ešte strašíš v tej téme?? 😀 😀 😀 normálne mám bobky z toho-prísť ťa navštíviť 😀 😀 😀

vanja
3. led 2010

a zas sme pri hovnách 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

to je nová éma..mi nedalo,kurnik,keď je január,ale mohol by byť pokoj,keď tu visia tie Anchy...si pripadám jak z tretieho sveta,ale čo keď to počuli aj ostatní,ten rev 😝

frisbee
autor
3. led 2010

vanjuš..ako je v športových správach,že borec nakonec,na koňovi je bobek na konek 😀 😀 😀 😀

vanja
3. led 2010

ámen

frisbee
autor
3. led 2010

ale šup do postele,Snehuľa 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. led 2010

fris 😀 😀 😀 😀 vanja,bobok ako Bobek 😀 😀 😀 muž sa pýta,aké mala malá a ja že Bob a Bobek 😀 😀 😀
fris,no už by mohol byť pokoj,ja sa takého bojím,nikdy som duchov nevyvolávala,to nie je sranda-viem,že ani ty nie,ale toto je nepríjemné,kúpiť dom a nevedieť,aká tragédia sa ho týka ☹ ☹ ☹

bambi09
3. led 2010

Snehulienka,dobrú noc a veľa sexu 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

no ja to beriem furt ako fyzikálny jav,akurát návštevy sú v šoku,kua,keby to aspoň nahlas nerevalo...

bambi09
3. led 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 fakt je to tak nahlas???by som sa docvrkala od strachu 😕 😕 😕