S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
10. led 2010

uz to prislo teraz dobre 😀 vela snehu mate uz vam ho aj pozhrnovali ale asi je to primrznute takto vyzera 😕 ..a ten zeleny domcek je tvoj?ci to nieje zelena 😀 😀

simona55
10. led 2010

no som tu, 🙂 trosku si tu posedim , pokial Davidko haja, 🙂 a potom by som chcela ist navstivit malu neter,jej ozaj utorok dcera zacina, prvy krat jazdit, v autoskole 🙂 pitam sa jej ci nema strach,ona ze vobec, 🙂 ja by som si netrufla.a nieco ohladom vichovy,mne manzel vzdy vycita ze stale pokriknem po Davidkovy, ze maly sa bude ze aby som to nerobila,no ale ja mu vravim ze ja mu chcem len dobre,aby nebol nevichovani no nie?

frisbee
autor
10. led 2010

niki,no to už bolo fotené keď prešli traktory s pluhmi a odhrnuli to,ale bolo to namrznuté,teraz sa to rozpúšťa a v noci majú prísť mrazy,takže bude ĺad...hej,ten zelený je náš 😉

simi,dobre robíš,ja som revala ako pavián,oni to niekedy potrebujú aj tie deti,aj ten chlap 😀

nikinka008
10. led 2010

mala konecne zaspala tak sa idem dat trosku do poriadku umyt si vlasy a trosku nieco na seba namalovat 😀

nikinka008
10. led 2010

fris krasny domcek 😉

simona55
10. led 2010

viem fris trosku ich treba dat do pozoru 😀 fris ten zeleni je tvoj? je peknucky,a vies co ani neni strasidelny 😀 😀asi aj skocim tebe nakavu 😀 ale nie nanoc!!!!! 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
10. led 2010

ahojte prave som prisla domov ,bola som s mamu pozerat v decodome a v diegu malej postel a satnik a nam postel no vybrala by som si veru
😀

nikinka008
10. led 2010

vladka uz idete dat malu do normalnej postele? 🙂

vladkaz1
10. led 2010

ano chcela by som ked sa narodi maly aby mala svoju a celkom peknu maju v jisku za 33E bez rostu a madraca no nekup to ze?
ale satnik tam mam vybraty paradny ,len E chybaju zatial musim vyckat pojdeme kupovat kocik tak nemozem mat vsetko no.. 😖 aj keby som chcela 😅

simona55
10. led 2010

vladi aj mi mame pre maleho uz postel pripravenu,dostali sme od sestry, je peknucka, kupil a ho pre jej syna ale ked jej syn ma skoro80kg a ma13rokov 😀 😀 😀 😀 tak mu je mala , no Davkovy bude vééééélmi dobra.ale estee mm vravy ze je malinky, este chce pockat, hlavne ze sa celu noc budim, co mu nohy napravujem ,ruky spod seba vytahujem a potom rano som ako napita. 🙂 ale pritom mam rada ked sa knemu pritulim,a bocenkujem rucicky,.juj tie deti vedia cloveka, strasne,omamit,aj teraz tu pisem a on sa mi postole promenaduje, a stoji mi pred obrazovkou 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. led 2010

čaute moje..niki,ten dom je hrozný,furt ho opravujeme,a furt to nie je poznať 😎
simi,by si sa tu v noci pokakala od strachu 😀
vladenka,to je taká radostná činnosť zariaďovať izbičku,ja chodím domov taká nadšená,keď pozeráme tie kuchyne. 🙂
No veru,malá si bude musieť zvykať spať sama,až bude červíček na svete,to by si bola úplne vyčerpaná....skús diplomaticky,presvedčte ju,že to je jej domček,alebo loď,naša sa tiež furt na niečo hrala,zamaskovaná v bunkri 😉

vladkaz1
10. led 2010

No ved dnes prehodil moj izbu a malej inak stolik aj nas PC stolik veru tesim sa az bude nova chodba ale este sa nacakam teraz je prvorady kocik a malej postel a drahu nechcem jak moj neviem preco ma tendenciu kupovat vsetko predrazene ... ked jej dobre posluzi aj taka z masivu a lacnejsia

vladkaz1
10. led 2010

Fris uz mas predstavu aku kuch. chces??????

frisbee
autor
10. led 2010

vladi,máš pravdu,nemá cenu kupovať drahé veci,stejne je to na chvíľu,až bude väčšia,tak si vyberie sama,akú chce mať izbu 🙂
no my máme blbú kuchyňu ako miestnosť,síce je veľká,ale priechodná a ešte k tomu v dedine nie je kanalizácia,takže za linkou sú rúry,čo vedú do žumpy,tie sú doprava,ale nachystané na novú kanalizáciu máme doľava smerom k ulici,v žiadnom prípade tam teraz nemožeme budovať sádrokartóny a na ne rohovú linku...vymyslela som jednu časť blok ku stene a naproti ostrovček so sporákom,ja musím chodiť okolo sporáku z každej strany,som magor 😀 .Skúsim hodiť nejaké linky na podobné kuchyne,mne osobne by vyhovoval iba jeden veĺký ostrov v prostriedku miestnosti,ale to by bolo komplikované na rozvody,škoda 😒

frisbee
autor
10. led 2010
vladkaz1
10. led 2010

Fris to je nadhera naozaj nadreha 😵

nikinka008
10. led 2010

joj baby taka som unavena ze by som najradsej lahla a spala 😔 a zajtra do skoly 😖

vladkaz1
10. led 2010

niki ved lahni a spi co ti brani??? 🙂

frisbee
autor
10. led 2010

no ja hľadám ešte tú dvojdielnu linku,haha,neviem,kam som si ju uložila...hlava moja stará 😀

langkofel
10. led 2010

ahojte,
niki ty si v UK?
Juj ja som dnes dost vytocena, mala zacina strasne vystrkovat rozky, a teraz rozmyslam, preco, ci som ja zlyhala, ci to dako ovplyvnilo, to ze ocko od nas odisiel, ci to ma zo skolky, ale urcite aj to k tomu pridalo, ze som cele leto makala ako blazon, dieta som si ani poriadne nevidela a moja mamka si doslova dala od malej tancovat na spicke nosa, ale co bola som rada, ze tu je a strazi mi ju a ja mozem zarabat...Fu a teraz uz pomaly neviem ako dalej... 😔 , viem ze to je predovsetkym moja vina, ale niekedy fakt neviem ako reagovat... Teraz dostala taku jednu na holu, ze tam mala ruku otlacenu ale v momente stichla, povedala mi ze ma lubi a do 2 minut zaspala, no a mne je to teraz luto 😔 😔 😔

nikinka008
10. led 2010

vladka take male certisko vedla mna 😀

simona55
10. led 2010

langofel,niekedy clovek nevieako sa ma ktym deckam chovat, ale niekedy si zasluzia ten mensi vyprask, lebo ani my rodicia niesme zo zeleza, a oni to dobre vedia, deti su spekulanti, viem aj ja mam velke male deti, ale niekedy tie vecie su ako cert. 🙂 no baby moje cavte ja sa poberiem spat.dobru noc.

nikinka008
10. led 2010

simi uz tak skoro? 😕

nikinka008
10. led 2010

idem okupat malu dufam ze aj dnes zaspi za 5 min 😀 som hotova uz sa mi nic nechce 😖 😝

bambi09
10. led 2010

ahojte babule 🙂
tak ja som si s malou poobede pekne pospala 😅 😅 a odvtedy som taaaaaaká lenivá,že no 😅 😅 😅 ani na koňa sa mi písať nechce 😀 😀 😀
fris,dík za fotky,prešli až dnes,včera len prázdne malíky,teda 1 fotka prešla 😅 😅 ale ste teda pekne zasypaní 😕 😕 😕 😕 moje nervy 😝 😝 😝 tu dnes zas pršalo,už je to na mozog,zajtra už musíme s malou von,lebo už to viditeľne potrebuje,ja by som radšej brala ten sneh 😝 😝 😝
a teda aj ty snívaš o ostrove v kuchyni??tak sme dve 😀 😀 😀 mne už chýba "len"ten dom a veľká kuchyňa 😀 😀 😀 😀 😀
langoška,hmmm,tak s nami tie naše potvorky cvičia,čo?? 😝 😝 vydrž,bude aj horšie 😀 😀 😀 😀
niki a vy chcete v UK zostať natrvalo??
simonka,tak čo,bol mladý na tej diskotéke?? 😀 😀 či počká,kým zmiznú vyrážky?? 😀 😀 😀 a teda nech je už Davidko zdravý ☹ ☹ ☹
Vladenka,tak to budete mať pekné??supeeer 🙂 🙂 🙂 a malej taká posteľ úúúplne stačí,pravdu máš 🙂 😉
my už tento rok trochu brzdíme 😅 😅 už len ten väčší byt,nič viac nechcem ☹ ☹
vanjuš,dnes máš pauzu od MK?? 😅 😅

bambi09
10. led 2010

fris a váš baráčik je teda chutnučký,ty to furt opisuješ,ako nejakú barabizňu,tak som si to predstavovala ako niečo hrozné a toto je chalúpka na zahryznutie 😀 😀 😀 viem,že tie nepálené tehly sú dosť problém,ale aj tak 🙂 🙂
a na východe sa im hovorí valky,dom z valkov-alebo z válkov?? 😅 😅

frisbee
autor
10. led 2010

no ženy,nejde mi sa sem dostať....ahojte langoška a bambuľa.... 🙂 🙂 🙂
langoška,to bude vekom a určite aj tým všetkým,čo si vymenovala,dieťa potrebuje istoty v podobe pevných pravidiel...no ale dá sa to v normálnom živote??? 😕
bambuĺa,nastáva tá horšia časť,nejako nám tiu mrzne a prší 😠 😠 😠

bambi09
10. led 2010

fris,no fuj,budete mať klzisko zadara 😕 😕 😕

langkofel
10. led 2010

a ja ze to len mne to blbne, dlho sa mi to nacitava, no ide mi to ako v lete na saniach...
Ahoj fris 😉 , no tak teda fris, v tom pripade som odpisana, moje dieta ma asi nebude posluchat uz nikdy, ja a pevne pravidla 😖 , ja som dost flegmatik a bojim sa ze skor asi rezignujem ako by som mala vydrzat dake pravidla dodriavat...No bude u nas veselo 😎

frisbee
autor
10. led 2010

ale prd,langoška,bude chodiť do školy a bude sa musieť naučiť,že niekde sa musí poslúchať a dodržiavať nejaký systém,neboj...naša mladá bola doma v pohode a keď som videla,čo s ňou robí svokra a aká bola malá protivná,skoro som umrela,vždy som ju musela 14 dní dávať dohromady,neboj,to sa všetko nejako utrasie 😉

bambuľa...už sa vidím s ruksakom a nákupom,ako letím z obchodu na korčuliach...až do Rakúska 😀 😀 😀