S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
11. led 2010

nikinka asi áno ešte neviem čo bude doma ked prídem

inak angličania, našho kolgu dcéra robila operku v anglicku a ked prišla domov, nevedela sa dojesť normálneho jedla, ževraj tie kombinácie, čo tam majú no des prirovnala to že akoby mi chutil hamburger, keby na mäsa boli poukladané ešte aj gumené medvedíky a tak. a vraj angličanky sú fakt veľmi šikoré a lenivé. ešte že my sme šikoné slovenské ženy

nikinka008
11. led 2010

veri ja varim normalne nase slovenske jedla oni to tu maju vsetko hnusne ani kolace nevedia piect 😝

frisbee
autor
11. led 2010

niki,pravda,ja som sa tam živila iba španielskou,talianskou a thajskou kuchyńou 🙂

veronkaj
11. led 2010

nikinka ale ty nie si pôvodom angličan, takže preto, darmo chuťové poháriky nezaprieš 😉

nikinka008
11. led 2010

🙂 😉

bambi09
11. led 2010

heloooov 🙂
ta to čo je totok tu?? 😀 😀 😀 šak sme na druhej strane 😕 😕 😕
veronka,dík za super mail,len som čučala,kdo umí,umí 🙂 😉
a čo ??zas papaníčko rozoberáte??no,odtiaľ už nie je ďaleko k hovienkam... 😀 😀 😀 alebo k sexu??? 😀 😀 😀
idem vás dočítať 😉

frisbee
autor
11. led 2010

bambuľa,šak keď tu nie si,deba stojí,ani neslušnosti nás nenapadajú 😀 😀 😀 😀 😀

ja som bola skontrolovať záhradu,tak je ten sneh zmrznutý,že sa ani nepreborím,fúha 😕 😕 😕

frisbee
autor
11. led 2010

debata...stratila som ta ta ta 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. led 2010

ozaj,prečo píšete fúha,za našich mladých časov sa hovorilo fíha 😕 😕 😕 😕 😀

bambi09
11. led 2010

no,tu som,debatili sme s mužom na skype,zháňame tú knihu mladému ďurovi 😠 😠 by som ho kopla s rozbehom 😖 😖 😖 všetko na poslednú chvíľu 😠 😠
našli sme antikvariát blízko mužovej roboty,tak tam ide teraz a mladý bude do noci povinne čítať a na PC môže do stredy zabudnúť 😀 😀 😀
a prečo fúha??no ja používam aj fíha aj fúha-fíha,keď som prekvapená a fúha,keď rozmýšľam nad problémom,či nie?? 😀 😀 😀 počkaj,zamyslím sa 😀 😀 😀
a ja som teda skazená,že keď tu nie som,ani vás sprostačinky nenapadajú??? 😕 😀 😀 😀 nejaké ste slušné v poslednej dobe-novoročné predsavzatia??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. led 2010

no ale ja sa už dostávam do formy 😀 😀 😀 a mám nového kamaráta,chytrého chlapca,čo so mnou píše kamilovi....spriaznená duša,to tak poteší na srccu 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. led 2010

a ešte ma napadla jedna vec,Slovenky,čo sa vás chcem opýtať,odkedy sa poznáme,kam sa stratili Ivona Krajčovičová a Adriana Tarábková????há???? 😕

nikinka008
11. led 2010

Ahojk akurat som prisl zo skoly ale som skoro zaspala na lavici vobec sa mi nic nechcelo 😝 a este k tomu bola strasna horucava v triede 😖 doma akoby bombu niekto hodilno ja uz nemam slov to ho nemozem ani na pr hodin nechat doma 😠 a teraz vsetko upratat varil si spagety ale cela kuchyna je hore nohami 🙄 kaslem na to idem si dat sprchu

bambi09
11. led 2010

fris,kde???idem mrk,nie že sa moc zblížite 😀 😀 😀
niki,klídek,hlavne,že sú obaja živí a zdraví 😀 😀 😀
a teda kde sú tie dve héééérečky netuším,A.Tarábková nie je vydatá v Čechách?? 😕 😕 idem googliť 😀 😀

frisbee
autor
11. led 2010

miláčik,hoď to za hlavu,s chlapom doma to je jedno nekončiace upratovanie 😀 😀 😀 ...mne nadáva za neumytý hrnček,krásne umyje linku a sporák,ale všade po byte visia jeho fusakle,tričká,tepláky.....no to mu nevysvetlíš 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. led 2010

bambuľa,striedavá starostlivosť 😀

frisbee
autor
11. led 2010

no nie,práve som čítala,že podníká v BA,ale koho si vzala a tak? 😕 😕 😕

bambi09
11. led 2010

no,Krajčovičová podniká a o Tarábkovej píšu aj tu:
http://www.sme.sk/c/4230870/kde-su-slovenske-pr...

bambi09
11. led 2010

nikinka,to neřeš,po ničem nepátrej... 😀 😀 😀 (jakýho má Franta Brabec ptáka) 😀 😀 😀
hlavne,že sa o malú postará,to je priorita-chlap nedokáže robiť naraz dve veci,to si nevedela??? 😀 😀 😀
ale nie,ja sa bojím,že nikdy neurobím vodičák,že sa nedokážem na to sústrediť,sledovať premávku,značky,rýchlosť,blbcov... 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
11. led 2010

bambuľa,dík...ja som práve niekde čítala,že Krajčovičová bola vážne chorá a mala asi 100kg...ale že nehrá,taká dobrá herečka 😕

bambuľa,urobíš,všetko v aute robíš automaticky a iba kukáš von 😀 ,Mr.Bean sa v aute aj holil a obliekal za jazdy 😀 😀 😀 😀

simona55
11. led 2010

ahojte, bola som ten zvyseny rp vybavit,ani mi netrval dlho 5minut nic viac,podpis,adresa a sup. 🙂 no ale bola som v soc.poistovni,baby moje,to bolo nieco hororove,vosla som o10,30 ja ze stihnemautobus o11,10 a no a potom som stihlao12,00uz mi bolo zle. 😝 😝 podla vas ked dcera mala prac.zmluvu 13.8.2008 a koncila jej31.3.2009 a potom pauza 8mesiacov doma, na upsvr.a potom teraz1.12. 2009 a trva doteraz ma odpracovanich 270dni? pomozte lebo uz som jelen a aj debil.

bambi09
11. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dík za povzbudenie 😅 😅 😅 vyskúšam možno raz 😀 😀 😀
a teda to som nevedela,že mala Krajčovička také problémy 😕 😕 😕
muž vybavil rýchlejší internet,ale je mi to na dva prdíky,keď bude koooň pomalý 😀 😀 😀
a vymenili sme set top box za taký,kde sa dá aj nahrávať na disk,tak máme ako prémiu na 3 mesiace aj HBO programy,som zvedavá,či tam aj niečo normálne budú dávať 😕 😕
a teda dobre to kamilkovi natierate 😀 😀 😀 ale efekt nula-hluchý,slepý,bla,bla,bla,furt tie svoje repliky píše 😀 😀

frisbee
autor
11. led 2010

ahoj,simi,jé,vezmite kalendár a počitajte,alebo ešte lepšie,na výplatných páskach má napísané odpracované dni...a počíta sa iba ten konkrétny rok,čo je teraz nepočítajte 😉
bambuĺa,vezmem ťa na traktor na pole,tam budeš jazdiť ako divá 😀 😀 😀

bambi09
11. led 2010

fris,jéééé,tešíííím 😀 😀 😀 😀
simonka,choď do tém v paragrafog a skús sa tam popýtať,alebo ako fris píše,z výplatných pások a zrátajte dokopy 🙂 😉

frisbee
autor
11. led 2010

drn drn 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. led 2010

štartuješ??? 😀 😀 😀
a inak ženy,Hrozné matky založili tému v novembri a už majú cez 10.000 príspevkov 😅 😅 😅 tie ale fičia,my na nich nemáááme 😀 😀 😀

vladkaz1
11. led 2010

cfate snes som bola u doki ,na ekg ,na stitnej no vsetko aj kravy obraz mi robila som chudokrvna takze delezo mam brat a inak v poho ..............len som tam bola pol dna o pol 6 tej som vstavala a boli sme gratulovat tatovi konecne sme doma idem do vane a spat

frisbee
autor
11. led 2010

bambuľa,ale je ich viacej 😉 ,my máme väčší výkon 😀

vladi,odpočiň si a papaj železo,ja mám tiež od bambule a je mi lepšie 😉

vladkaz1
11. led 2010

sorac pisem zas jak debil malo byt dnes ,krvny,zelezo 😀 idem hajat dobru noc som vycerpana

simona55
11. led 2010

fris a ten to rok preco nemam ratat?ja uz ratam vseliako v niecom sa pomylim vzdy, a uz mam dost 🙂