S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
13. led 2010

niki,sama sa divím,ako dlho ťahala,12 hodín prespať jej nerobí problém,ale toto je už aj na mňa priveľa 😕 😕 😀
ale včera ju zobudili ráno takí vŕtači,tak nedospala,poobede spala dve a pol hodky,ale to jej nestačilo 😅 😅
ale zjavne jej to prospelo,najedla sa ,zasmradila a pekne sa hrá-pritom posledné dni bola za čerticu,stále len nie,nie,vysypala,vyliala a rozhádzala,čo sa dalo,popísala si tepláky aj body fixkou,mala som chuť jej nacapať na riť 😒 😒 😒 tak neviem,čo toto malo byť 😅 😅 ale hlavne,že sa vyspala dosýta a je v pohode 😉
u zubára si mladý odtrpel všetky 3 zuby naraz,tak sme ľahší o 30 éčok,ale čo už 🙄 🙄 aj okuliare boli napraviť v Auparku,lebo ho tlačili za ušami,tak ich nechcel nosiť 😝
ja mám riad a žehlenie,ale sa mi nič nechce,musím sa nakopnúť 😝 😝

simona55
13. led 2010

bambi, tolko ti spala mala? 😕 🙂 ja som taka leniva, taka znicena, ledva som upiekla kolac na dukatove buchty,uz sa mi nechce ani pisat. 🙂 vsetkych vas pozdravujem, jaj dneska mi dcera ml. nahlasila ze mami dostala som menzes prvy krat 🙂 chuda male ma13rokov.ahojte

bambi09
13. led 2010

simonka,no,mala spací maratón 😀 😀 😀
a teda tvoja je už skoro žena aj druhá?? 😅 😅 no,v trinástich to nie je až tak skoro,to je tak akurát,len vám pribudnú starosti,ale tak čo už,každú to raz čaká 🙂 😉 aby ju bruško v škole nebolelo,ako sa cíti??bola si prekvapená,čo??
a dukátové som chcela ja ja robiť,ale nakoniec vyhrali buchty na pare 😉
tu mrzne už pár dní teda dobre,radšej keby snežilo 😒
a frisuľa je kde???hááá?ja prídem a teba nikde,čo si nezvestná? 😀

nikinka008
13. led 2010

bambi aspon ze sa dobre vyspinkala 🙂 a cez den ti spi uziba raz? 😅

nikinka008
13. led 2010

jaaj baby ja sa tak nudim bez tej telky 😖

vanja
13. led 2010

ahojte baby,
bambi a to ani rajo nebolo za ten čas čo spala? 😀
ináč moja včera zaspala o pol 10-tej do po 6 rána sa asi 3 x zobudila, že mami papi,ale som jej nedala, len som ju utíšila a uložila spať ale už o pol 6-tej sa nedalo, takže btedy jedla. To bolo za 2 roky prvýkrát, čo som ju nekojila v noci.
Možno boli nejako hviezdy dobre usporiadané dnes v noci či čo?

bambi09
13. led 2010

vanji,jasné,že rajo bolo,ale len sa nacickala a spala a spala a spala 😅 😅 😅 ona má občas tiež také 5-6 hodinovky bez,ale zas niekedy aj 2x za hodinu 😅 😅 tak to ste mali úspech 😀 😀 😉 žeby to bolo tými hviezdami?? 😀 😀
niki a čo??nemáš telku?? 😕 😕 😕

langkofel
13. led 2010

jaj dnes je streda 😀 😀 😀 a ja tu cumim od 20.00 😖

bambi09
13. led 2010

langoška,veru stredaaaaa 😀 😀 😀 😀 poriešime 😀 😀 😀 😀 len jedno decko lajdák robí projekt,o ktorom vedel mesiac 😠 😠 😠 takže ten zákaz PC ma už vôôôbec nemrzí a druhá duracelka je tak nabitá a vyspatá,že som náááramne zvedavá,kedy zalomí 😝 😝 😀 😀 😀

langkofel
13. led 2010

jaj a moja uz spi od 20.00, akurat zalahla a volal tatik, ze ide okolo a priniesol jej kostym na fasiangy akurat sme to vcera spominali, tak ju vytiahol s postele este, no ale tesila sa a chcela v tom aj spat 😀 😀 😀

bambi09
13. led 2010

langoška,tak teda si to užite,mne sa to práveže páči,my Slováci sme v tomto trošku rezervovaní,hanbíme sa ukázať,že sa vieme baviť 😅 😅 😅 aj keď...frisuľa tancovala v Taliansku na stole v reštike,tak nám vylepšuje obraz suchárov 😀 😀 😀
a aký kostým to má tvoja malá????-dúfam,že som niečo neprehliadla 😅

nikinka008
13. led 2010

bambi telka isla ale mi mame ten skylink aby sme mohli pozerat nase programy a zrazu o prestalo ist alen pisalo ze vsetko je kodovane 😖 ale ja som taka sukulka ze som sa dnes vecer hrabala v nastaveniach a voala uz to ide 😀 😀

nikinka008
13. led 2010

a vladka tu dnes nebola ani vcera kde je? 😕 asi nema cas dufam ze je ok 🙂

nikinka008
13. led 2010

bambi to asi preto ze dnes spinkala do 3 😀 teraz ponocuje?

bambi09
13. led 2010

niki,no,ty si šukuľka 😀 😀 😀
a teda opička si asi naspala na dva dni 😀 😀 😀 nadrobila si a na tvoju otázku -ak vôbec cez deň spí,tak len raz-je to malá duracelka-nezmar 😀 😀 😀 😝
a tiež som postrehla,že Vladka nebola včera ani dnes,či včera hej?? 😕 Vladi,si ok?? 😕 aj fris sa tu poobede neukázala... 😕 😕 😕

nikinka008
13. led 2010

bambi a co robka cely den? 😀 myslim ze ani vcera vladka nebola ktovie 😕

bambi09
13. led 2010

niki,zlostí 😀 😀 😀 😀 ale nie,občas pozlostí,ako každé dieťa,keď nemá svoj deň ale inak sa hrá,tuliká sa so všetkými,rozhadzuje,čo sa dá,občas mi pomáha vyberať prádlo z práčky a je jej plný byt-toľko kriku vie narobiť 😀 😀 😀 ale už si to tu bez nej nevieme predstaviť-je to naša hééérečka 😀 😀 😀

nikinka008
13. led 2010

bambi 😀 😀 aspon mate veselo..jaaj ja sa uz neviem dockat kedy nasa bude taka velika uz 😀 strasne nema rada ked ju prebalujem alebo prezliekam to musi lezat a to ona nechce stale by liezla prec tak vtedy ako keby do nej 100 certov voslo 😖 uz celkom pekne vie sama uz dlhsie postat a potom urobi2 krociky a padne 😀 😀 mozno uz za nedlho budeme chodit a potom ju uz na zadok nedostanem 😀 😀 😀

bambi09
14. led 2010

prepáč,musela som sa vzdialiť 😅 😅 a teda veselo máme,naša sa tiež nerada prebaľuje ani sa nechce natierať po kúpaní,to ju naháňame po celej posteli 😀 😀 😀 a máš pravdu,že ako sa raz naučí chodiť,už sa nezastaví,v tomto sú všetky deti rovnaké 😅 😅 😅 a neboj,dočkáte sa,aj papuľovať za chvíľu bude 😀 😀 😀 ale je to také podarené,keď príde ku mne,ja pozerám časopis a ona povie-to mamka,to co je 😀 😀 😀 alebo nadávam,že zas niečo vysypala,rozsypala,vyliala a ona príde a co je??ja jej na to zbieram po tebe bordel,to je a ona aha 😀 😀 😀 a je fuč 😀 😀 😀 niekedy z nej fakt čúrame,z tých jej rečí 😀 😀 😀
a teda plánujete návrat sa SK??ale asi tak skoro nie,však??a máš pravdu,niet nad svoj domček a kľud 🙂 😉
a super,že ste dali malú doma pokrstiť 😵
no,idem,stačilo koníkovania,tak dobrú noc,vy tam máte o hodinu menej alebo viac,ako my??

nikinka008
14. led 2010

juuj jake mile a smiesne 😀 😀 😀 ....urcite ano tu nechceme vobec zostat,ale az ked budu peniazky 😖 ze budeme moct mat svoje a dobru robotu 😖 ....tak dobre uz je dost neskoro my mame o hodinu menej ale aj tak uz je tu polnoc tak dobru nocku zajtra 😀 😀

bambi09
14. led 2010

no,ešte ste mladí,máte čas sa vrátiť,kým pôjde malá do školy 😀 😀 😀 zarobte,aby ste mali na ten domček 🙂 😉
a veď počkaj,aj vaša bude kecáááť,až budeš rada,keď na chvíľu prestane 😀 😀 😀 moje deti sú ukecané obe,aj syn odkedy sa naučil rozprávať stále mlel,teda ak nespal 😀 😀 😀 ale on ťažké filozofické debaty o smrti a také veci sme rozoberali v jeho siedmych rokoch 😅 😅
ale už fakt dobrú,aj zajtra,teda u nás už dnes je deň 😀 😀
je streda tak ostatné asi v duchu hesla streda... treba sexujú 😀 😀 😀 😀 aké sú poctivé 😀 😀 😀 teda okrem julky,tá asi drie nad skriptami 😕 😕 juli,nech ti to ľahko skáče do hlavičky 😉 páááááááááááááááá

jalao
14. led 2010

ahojte dobre ranko, nocne dialogy prebehli, ako vidim... 😉 😉 Vecer - resp. v noci, som sa asi o jednej pripojila, ale uz to vyzeralo, ze ste sli buvat...keby som vedela, hodim daco do placu...Ano Bambi, dokoncovala som veci do skoly, lebo som mala 2 hodinky predtym flakando...boli sme na tych Radosincoch. Boli klasicky skveli, Stepka je fakt fenomen..obdivujem jeho herecke kvality, ale snad este viac jeho autorske 🙂 🙂 Bolo to predstavenie The Best off RND, takze bol prierez vsetkymi uspesnymi hrami, kto ma moznost - odporucam.
Ohladom maleho tornada doma, to ani nevravim u nas...je to nase radio, mele v jednom kuse, aj na zachode ked sedi, aj vo vani ked sa potapa 😉 😉 Ked zostane niekedy u babky, mame doma ticho jak v kostole 😀 😀 😀 , az ma to "rusi". 😀 😀
Langoska...to v tych kostymoch chodite aj do roboty, ci kam vlastne? 😉 😉 U nas si to obliekaju len na zabavy, ked tak...

veronkaj
14. led 2010

Dobré ráno babulky,
ja dnes len tak letmo som pozrela mákáááá a inak ja ako dieťa som bola hrozný spáč a teraz ked si myš uprdne už som hore 😀

včera hlásili že mobelix má dobré zľavy tak som kukla a našla túto postel a tak som poobede zahlásila, že som našla postel, ktorá je pekná, s úložným a za dobrú cenu tak sme sa išli na ňu pozrieť a asi ju kúpime teda dúfam ale tlačiť nebudem
http://www.moebelix.sk/sortiment/c/product/post...

jalao
14. led 2010

ahoj veron, pekna je veru. Mne sa viacej paci ta dole drevenna, ale ta nema ziaden ulozny... Ale dalo by sa to vyriesit nejakymi posuvnymi suflami, ked tak, my mame nasu tiez uz 16 rokov, chudiatko, ale zatial drzi pokope 😀 😀

veronkaj
14. led 2010

no my potrebujeme úložný, máme len také nízke skrine a tak si chcem aspoň spálňu trochu urobiť podľa seba ale to sa načakám kým mi urobí drahý tyč na záclony, pretože tam máme atypickú struchu takže niečo budem musieť urobiť sám a potom si už ja záclonu urobím aj záves ale povedala som že posteľ novú čím skôr predsa len mi to vadí také nepríjemné na psychiku ked viem kto tam spal.
túto čo máme teraz si zoberie mladý a tak bude spávať s frajerkou na nej.
ozaj včera bola u nás zas až do rána a potom na hodinu odišla a zas až do večera a čo nevidím ona si veselo špacíruje v čižmách po poschodí, tak som jej povedala že u nás sa vyzúva nabudúce. čumela jak puk.

frisbee
autor
14. led 2010

Čaute...my sme včera išli celá rodina do hospůdky za kultúrou 😀 😀 😀 😀 ,potom sme si v noci pustili Kua hoši,guten Tag....,potom sa mladá ešte učila na mojom noťasi,tak som sa za vami nedostala.

vladkaz1
14. led 2010

ahojte ja vas nejako zanedbavam ospravedlnujem sa ☹ 😀
Bambi telkac uz amme zaveseny kupili sme nakoniec v tej ikei a je to super 😉
Vcera som bola na poradni vsetko poho tak sa tesim na sono 28 smeho 🙂

nikinka008
14. led 2010

bambi...ved ano mame kopu casu,ale bola by som rada keby mala isla do skolky uz na svk ale to pochybujem ze dovtedy budeme uz doma 😖 a ja som tu stredu vcera nemohla vyuzit 😀 😀 mam svoje dni 😝 ..

nikinka008
14. led 2010

veri pekna postel 🙂 aj jaby som veru brala nejaku s uloznym priestorom ale my mame bez 😖

nikinka008
14. led 2010

veri pekne si jej povedala 😉 to je nejaka vyberana frajerka co 😝